НОВІ ВУЛИЧНІ ДВЕРІ В БУДИНОК ВІД ЗАВОДУ WISNIOWSKI: ДЕ ПРЕЗЕНТУВАТИМУТЬ ВХІДНУ КОЛЕКЦІЮ NOVA?

якісні двері для заміського будинку-Київ

Польський бренд, що швидко став відомим по всьому світові завдяки високій якості продукції та можливості обирати характеристики різних конструкцій, регулярно поповнює асортимент. Так у 2020-му році з’явилася серія вхідних дверей зі склом WISNIOWSKI NOVA. Стабільні та стійкі до різних видів деформації зовнішні конструкції виконані відповідно до високих європейських стандартів. 

Як й у інших випадках, виготовлення вхідних дверей серії NOVA відбувається з урахуванням індивідуальних вимог. Моделі відрізняються практичністю та продуманістю, що гарантують безпеку й комфорт.


замовити виробництво дверей для дому-Дніпро


ВХІДНІ ДВЕРІ ТЕПЛИЙ АЛЮМІНІЙ: ОСОБЛИВОСТІ НОВОЇ КОЛЕКЦІЇ

Сучасні системи повинні задовольняти як мінімум три критерії: бути безпечними, комфортними в управлінні та стильними. Особливо, якщо йдеться про приватний сектор, де вуличні двері в будинок є першим елементом, який зустрічає гостей та власників. До того ж, зовнішні конструкції мають виконувати роль захисного бар’єру від проникнення холодного повітря у приміщення. Серія WISNIOWSKI NOVA – це теплі двері для дому, оскільки вони створені з терморозривом. Це означає, що металеві частини внутрішнього боку стулки не стикаються із зовнішніми, й так виключається проникнення холоду у будинок.


сучасні двері з терморозривом


Конструкція відноситься до товарів преміального сегменту, оскільки під час виробництва застосовуються тільки надійні дорогі матеріали, а також інноваційні технології. Теплий алюміній, який є основою зовнішніх дверей з терморозривом, одночасно є міцним та легким. Надійна конструкція створюється з листів сталі, а стулка отримує товщину 78 мм. Рама 77 мм виготовляється з чотирьохкамерних алюмінієвих профілів Aluprof. Встановлення у полотні щільного пінополіуретану гарантує високий рівень термо- та звукоізоляції, що добре для заміського будинку. У результаті використання особливих технологій та матеріалів високої якості стулка дверей з алюмінієвого профілю стійка до негативних впливів навколишнього середовища (корозія, перепади температур, ультрафіолет, механічна дія, атмосферні явища).


виробництво дверей Польща


За своїми характеристиками моделі близькі до серії CREO: https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-dveri-vhidni. Вхідні конструкції лінійки мають товщину стулки 77 мм та коефіцієнт теплоізоляції 0.8 Вт / м2.

Найчастіше енергоефективні красиві двері для котеджу встановлюються у приватному секторі, оскільки у цьому випадку погодні умови безпосередньо впливають на полотно системи. Оформлення може відбуватися відповідно до бажання клієнтів. Дизайнерські рішення доступні у різних візерунках, кольорах з палітри RAL (матова структура), поверхні «під деревину» або декоративних покриттях. Додатково удосконалити безпеку конструкції можна за допомогою установки технічних пристроїв, наприклад, зчитувачів відбитків пальців, кодових клавіатур, пультів дистанційного керування.Головними особливостями вхідної конструкції NOVA вважають високу термоізоляцію, шумозаглушення, стабільність та гарантію якості. Вуличні двері європейські відрізняються підвищеною надійністю, індивідуальністю та гнучкістю оснащення.

Компанія WISNIOWSKI випускає нову серію NOVA у середньому ціновому діапазоні 1400-1800 євро. Вхідні конструкції з терморозривом будуть презентовані вже 13 квітня на щорічній будівельній виставці INTERBUILDEXPO 2020. Під час триденного заходу на окремому стенді виробничої компанії «БРАМА МАРКЕТ Київ» усі відвідувачі зможуть ознайомитися з характеристиками новинок преміум-класу від WISNIOWSKI та замовити системи за самими вигідними цінами.Бренд неодноразово випускав на ринок енергоефективні конструкції, тому серед асортименту можна обрати оптимальне рішення для конкретної ситуації. Замовити виготовлення вхідних дверей, які вже представлені в каталозі "БРАМА МАРКЕТ Київ", можна за контактним номером: +380673488399, +380501604611. При відвідуванні виставкового салону за адресою: вулиця Кирилівська, 69 В клієнти отримають персональні знижки на продукцію.


ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШОГО САЛОНУ В КИЄВІВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


Немає коментарів
Додати коментар