0
Мій кошик

ОГОРОЖІ ПАРКАНИ SELECT

МЕТАЛЕВІ ПАРКАНИ - ОГОРОЖІ SELECT

Металеві секціі паркану - оцинковані огорожі в сучасному стилі - вибрати дизайн

Секції для забору з металу SELECT являються найкращим вибором для відповідальних домовласників, які цінують бездоганну якість та привабливий дизайн вуличних конструкцій. Українські вироби представленого бренду мають всі необхідні параметри, й до того ж вони доступніші для клієнтів порівняно з дорогими європейськими моделями. Фахівці заводу SELECT пропонують сталеві огорожі для будинку в широкому асортименті. Металеві сегменти представлені у численних фірмових колекціях, що дозволяє клієнтам здійснювати вибір відповідно до індивідуальних вподобань.

kupiti metaleviy parkan - vigotovlennya lvIv, chernIvtsI, Ivano-frankIvsk

Virobnik ogorozhI v UkraYinI - panelnI sektsIYi parkanu - kupiti Ivano-FrankIvsk, TernopIl, Hmelnitskiy

ОСОБЛИВОСТІ ПАНЕЛЬНИХ ПАРКАНІВ ВІД ЗАВОДУ SELECT

Українські фахівці пропонують надійні загороджувальні конструкції, які допоможуть захистити приватну територію та значно покращити її естетику. Провідний виробник парканів з металу SELECT випускає вуличні системи з найліпшими технічними характеристиками. Огорожі в стилі ранчо та жалюзі, панелі з виконаними плазморізом візерунками та інші фірмові секції швидко завоювали популярність серед власників котеджів і заміських будинків. Перевага парканів SELECT полягає в тому, що за якістю вони не поступаються європейським аналогам, але ціна на моделі залишається доступною для українських споживачів. Металеві огорожі SELECT являються довговічними, зносостійкими та стильними, завдяки чому їх обирають для захисту сучасних об’єктів.

orota ta parkani z metalu otsinkovanI KiYiv

Якщо двір будинку треба зробити максимально приватним, краще вибрати для встановлення паркан суцільного типу з простим та елегантним дизайном без ґратчастих вставок та отворів. Коли ж господарі не проти, щоб ділянку частково чи повністю було видно з вулиці, вони віддають перевагу моделям з заповненням решіткою. Будь-яка огорожа SELECT, незалежно від варіації виготовлення, матиме естетичний зовнішній вигляд та відповідатиме сучасним дизайнерським тенденціям.

GarnI vorota parkani - suchasnI dizayni ogorozhI dlya budinku

Модульні паркани для приватних та заміських будинків створюються виключно за допомогою передових технологій та з використанням якісної сировини. Виготовлення огорож здійснюється з сертифікованої сталі: саме завдяки вказаному матеріалу вироби набувають міцності та стійкості до впливу негативних зовнішніх факторів. Оскільки метал оцинковують гарячим методом, він отримує відмінний протикорозійний захист і не окислюється протягом щонайменше 10 років. До того ж, щільне покриття вберігає секції паркана від несприятливої дії атмосферних опадів, різких температурних коливань та прямих сонячних променів.

Poroshkove farbuvannya ogorozhI - otsinkovanI parkani metalevI

Необхідні естетичні властивості виріб отримує завдяки барвнику поліефірно-порошкового типу, котрий наносять зверху цинкового шару. Фарба надає огороджувальним панелям потрібний відтінок, додатково захищаючи поверхні та запобігаючи появі зовнішніх дефектів. Використання цинкового покриття та порошкової фарби в комплексі являється значною перевагою, оскільки вулична конструкція, оброблена в такий спосіб, довго залишатиметься естетично привабливою та не потребуватиме реставрації.

Європейські огорожі - сучасні гарні паркани та ворота

СЕКЦІЇ ПАРКАНА ТА АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ДЛЯ БУДИНКУ SELECT: ПЕРЕВАГИ КОМПЛЕКСНОГО ОГОРОДЖЕННЯ

Наскільки гарним та безпечним буде приватний об’єкт, залежить від багатьох чинників. Особливий вплив на ці аспекти здійснюють вуличні конструкції, котрі відділяють двір котеджу від вулиці. Для створення дійсно безпечного та затишного середовища необхідно обрати відповідні огородження з високою якістю виготовлення. При цьому важливо, аби всі вуличні конструкції пасували одна до одної в стилістичному плані, щоб двір мав по-справжньому гарний вигляд. Для досягнення найкращого результату рекомендується встановлювати паркани від компанії SELECT разом з іншими фірмовими виробами, такими як оцинковані вуличні ворота та хвіртка. Вуличні конструкції, що складають єдину огороджувальну систему, матимуть абсолютно ідентичний дизайн, якщо належатимуть до однієї фірмової колекції. Завдяки цьому двір не просто отримає захист від несанкціонованого доступу, але й стане дуже затишним, красивим і сучасним. Що важливо – параметри огороджувальних панелей, в’їзних воріт і хвірток (розміри, комплектація тощо) підбираються в індивідуальному порядку.

Zamoviti vigotovlennya vId virobnika ogorozhI zhalyuzI, rancho - parkani dlya budinku LvIv

СТАЛЕВІ ПАРКАНИ ВИРОБНИЦТВА SELECT: ОГЛЯД ВАРІАНТІВ ДИЗАЙНУ

Готові огорожі для приватних будинків, запропоновані українським виробником, характеризуються не лише високим рівнем надійності та досконалою поєднуваністю з іншими фірмовими конструкціями. Суттєвою перевагою парканів марки SELECT являється їхня естетична привабливість. Захисні панелі представлені в широкому асортименті, що дозволяє замовникам обирати моделі, котрі ідеально пасуватимуть до сучасного чи класичного двору. Нижче наведено опис фірмових серій огорож з розкриттям їхніх естетичних та функціональних особливостей.

Dizayn suchasnoI ogorozhI dlya privatnogo budinku - tsIni na parkani u mIstI VInnitsya

Ідеальний паркан для дачі, який порадує чудовими естетичними властивостями та невисокою ціною, можна знайти в колекції STANDARD. Для виготовлення огороджень з цієї серії застосовується гофрований лист, що оцинковується за гарячою технологією та покривається порошковою фарбою. Дачний паркан з профнастилу можна зробити однотонним або задекорувати таким чином, щоб він імітував натуральну деревину. Серед ключових переваг панелей з металевого листа варто виділити їхню доступну вартість та суцільний формат заповнення, завдяки якому забезпечується високий рівень приватності. Оскільки полотно буде цілісним і не матиме жодних просвітів, двір дачі чи заміського будинку отримає захист не лише від несанкціонованого проникнення, а й від огляду сторонніми особами.

Ціни на виготовлення парканів металевих від виробника в Україні

Підвищену популярність серед замовників мають металеві секції з еко-стилізацією, що представлені в лінійці WOOD LINE. Дана колекція містить огороджувальні сегменти, оформлені під натуральне дерево. Панелі, котрим притаманна довговічність та стійкість до пошкоджень, виконують з оцинкованих горизонтальних профілів, які утворюють решітчасте заповнення. За бажанням клієнта вуличні сегменти можна виконати в суцільному форматі. В такому випадку елементи зашиття будуть розташовані так щільно, що просвітів між ними не залишиться. У вказаній серії також представлені комбіновані огорожі, де один чи кілька профілів прикрашають візерунком під дерево, а інші ламелі вкривають матовою порошковою фарбою. Фабричний паркан з таким оформленням виділяється трендовим дизайном, завдяки чому наразі має особливий попит.

Якісні паркани від виробника - виготовлення та монтаж Ужгород, Мукачево

Дуже багато огороджень виробництва SELECT виконується з заповненням у форматі решітки. Наприклад, у колекції LINE запропоновані парканні секції, котрі мають зашиття горизонтальними профілями середньої висоти. Заповнення сегментів формується таким чином, що ламелі закріплюються на однаковій відстані одна від одної, але не впритул. Це дозволяє досягти помірного ґратчастого ефекту, з яким захисні панелі не виходять занадто прозорими. Вищу щільність зашиття та естетичний зовнішній вигляд мають огорожі з модельного ряду PLUS LINE. Конструкції, що належать до нього, виконані в тому ж форматі, що й захисні секції з колекції LINE. Різниця полягає в нижчому ступені прозорості: для зашиття таких панелей використовуються більші за розмірами профілі. Заповнення формату «решітка» мають і сучасні паркани для котеджу з серії DECO LINE. Зазначені огорожі з оцинкованого металу зроблять двір естетичним та оригінальним, але не приховають приватну територію від поглядів перехожих осіб. Для заповнення панелей використовують профілі різної висоти, які чергують особливим чином для створення цікавого ґратчастого ефекту.

zabori metalevI kupiti

Шукаєте нетривіальні огорожі для приватного будинку чи котеджу? В цьому разі пропонуємо звернути увагу на оригінальні паркани з оцинкованої сталі SELECT CREO. Дані конструкції декорують за допомогою технології лазерного різання металу, що дозволяє створювати ексклюзивне естетичне оформлення. Навіть найскладніші фігурні перфорації легко відтворюються на полотні – це стає можливим завдяки професійному комп’ютеризованому обладнанню. Декоративні прорізи матимуть бажану форму та гладкі контури, тому готовий паркан буде повністю відповідати очікуванням замовника. Клієнтам пропонується вибрати один з варіантів оформлення з фірмового каталогу або ж віддати перевагу індивідуальному дизайну (однак, нестандартна стилізація може підвищити вартість огорожі).

Kupiti metaleviy zabor

Особливо популярними серед домовласників являються дорогі паркани SELECT PANEL. Зазначені секції характеризуються мінімалістичним дизайном та абсолютно непрозорим заповненням. Сталеві панелі з суцільним зашиттям не тільки прикрасять прибудинкову ділянку, а й якнайкраще захистять її від сторонніх осіб. Огорожі з даної лінійки виготовляють з крупних металевих сегментів, що утворюють полотно без просвітів.

Забор з металу - виробник Селект

Оригінальні паркани-жалюзі можна знайти в однойменній фірмовій колекції JALUZI. Представлені вуличні конструкції мають низку переваг, серед яких –  сучасний дизайн, ексклюзивна функціональність та забезпечення приватності. Характерною рисою моделей є жалюзійний ефект: він досягається за допомогою спеціальних профілів, які кріпляться в рамі під певним кутом. Таке заповнення полотна забезпечує абсолютну приватність для ділянки, при цьому залишаючи можливість переглядати прилеглу місцевість з боку двору просто крізь паркан. Оскільки секції жалюзі являються ребристими, вони здатні розсіювати шум, тож огорожа JALUZI зробить ділянку набагато затишнішою.

SektsIYi na zabor metalevI

Клієнтам, які бажають встановити екологічний, практичний та актуальний паркан, рекомендуємо звернути увагу на вироби з модельного ряду GABION. Представлені в цій серії огорожі складаються зі сталевих ґратчастих коробів, які можна заповнити камінням та/або красивим декоративним склом. Паркани з габіонів мають численні переваги – високу міцність, довговічність, звукоізоляційні властивості й не тільки. Дізнатись про всі особливості конструкції можна під час консультації зі спеціалістами brama-market.lviv.ua.

sektsIYi zhalyuzI parkan metaleviy ogorozhI otsinkovanI

ЯК ЗАМОВИТИ СЕКЦІЙНІ ОГОРОЖІ SELECT З ОЦИНКОВАНОЇ СТАЛІ?

Підбираєте трендовий паркан від українського виробника, який має стильний зовнішній вигляд і відмінні технічні характеристики? В такому разі рекомендуємо обрати одну з якісних фабричних огорож бренду SELECT. Фахівці заводу на основі сучасних тенденцій створюють досконалі паркани – красиві, надійні та стійкі до пошкоджень. Запропоновані в каталозі моделі ідеально підходять для будинків з сучасним або класичним екстер’єром, а також забезпечують якісний захист від незаконного доступу. Замовлення секційних огороджень з металу, обробленого за технологією оцинкування та покритого порошковим барвником, можна здійснити негайно. Варто лише обрати бажаний дизайн паркана та залишити запит на його виготовлення. Для цього заповніть відповідну форму на сайті brama-market.lviv.ua або зв’яжіться з менеджером за номером +38 (050) 356-21-14. Також можна здійснити покупку під час відвідування шоу-руму «БРАМА МАРКЕТ Львів», де виставлені численні зразки товарів і пропонуються особливі знижки для клієнтів! Оформіть замовлення на вигідних умовах, приїхавши до виставкового салону за адресою вул. Городоцька, 286-Б.

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ

Розпашні ворота Львів металеві огорожі та паркани СелектВуличні відкатні ворота автоматичні - в'їзні брами розсувні та розпашні, паркани

Промислові секційні ворота WISNIOWSKI, RYTERNA - ролети підйомні автоматичні в виробничий цех, складське приміщенняАвтоматика для відкатних, розпашних та гаражних воріт - приводи, механізми

Гаражні секційні ворота - ролети автоматичні підйомні ЛьвівРолети гаражні - автоматичні підйомні ролетні системи - виготовлення Львів

Немає товарів

Вгору