0
Мій кошик

ВОРОТА WISNIOWSKI

 VOROTA GARAZhNI, ROLETI TA VULIChNI VIDKATNI OGOROZhI, PARKA - MONTAZh LVIV

Автоматичні ворота для приватного будинку з модельного ряду Modern від польського виробника Wisniowski являють собою захисні конструкції найвищого ґатунку, створені з урахуванням останніх дизайнерських трендів і світових стандартів якості. У представленій фірмовій колекції можна знайти оригінальну в'їзну систему на будь-який смак, що гарантовано пасуватиме до екстер'єру сучасного котеджу. Відкатні ворота Wisniowski Modern здатні дарувати своїм власникам естетичну насолоду, а також відчуття безпеки та комфорту кожного дня. Головними відмінними рисами польських консольних конструкцій стають їхні унікальні технічні властивості, завдяки яким вони довго й стабільно працюють навіть за несприятливих кліматичних умов. Для кожної роликової системи заїзду від провідного європейського заводу характерна неймовірна стійкість до утворення корозії, абразивного зносу та втрати привабливості навіть після 10 років щоденної експлуатації. Встановивши оцинковану браму преміум-класу у свій двір, Ви зможете налаштувати її роботу в індивідуальному режимі та насолодитись функціональними можливостями, які подарують фірмові пристрої інтелектуального управління.

Виготовлення та монтаж воріт Львів - гаражні секційні автоматичні ролети - промислові ворота - огорожі відкатні - металеві паркани

ВИГОТОВЛЕННЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ З КОЛЕКЦІЇ MODERN: ОГЛЯД ВИРОБНИЧИХ ПРОЦЕСІВ І ТЕХНІЧНИХ ПЕРЕВАГ ВИЇЗНИХ СИСТЕМ WISNIOWSKI

Захисні вуличні конструкції з представленого модельного ряду являють собою гармонійне поєднання високої якості, технологічності, простоти й безпеки в експлуатації, а також трендового досконалого дизайну. Польські фахівці подбали про те, щоб кожна в’їзна система Modern отримала найвищу стійкість до зносу та могла прослужити декілька десятків років без необхідності реставрації поверхонь та серйозного ремонту механізму. Виробництво воріт Wisniowski передбачає використання сучасного комп’ютеризованого обладнання, інноваційних технологій і виключно сертифікованої сировини. В основі всіх роздвижних брам з Польщі лежить самоутримна система, яку в процесі установки з’єднують з фундаментом, використовуючи анкерні болти. До переліку головних елементів також входить стовпчик опорного типу перетином 120х120 мм, несуча рейка з вмонтованою роликовою кареткою (розміри ідентичні – 9,5х8,5 см) та рухоме полотно, габарити якого підбираються в індивідуальному порядку в залежності від ширини та висоти прорізу. Для виготовлення відкатних воріт серії Modern застосовується сталь найвищого ґатунку, яка обробляється методом гарячого цинкування (шляхом повного занурення у відповідну субстанцію температурою 450 °С) та вкривається спеціалізованим комбі-сплавом Technigalva Plus (Bi+Zn+Ni). Запатентована польськими фахівцями технологія Duplex допомагає забезпечити найвищий рівень захисту металу від утворення корозії, деформації та швидкого абразивного зносу. Для того, щоб додатково вберегти сталеві брами від окислення, виробник піддає їх процесу фосфатування та безхромової пасивації. Завершальним етапом стає покриття поверхонь стійким фарбником порошково-поліефірного типу, якому також притаманні високі захисні властивості. Завдяки застосуванню вищезазначених матеріалів, сплавів і технологій обробки спеціалісти заводу Wisniowski гарантують, що на сталевих конструкціях не з’являтиметься іржа протягом щонайменше 10 років.

Ворота відкатні металеві - розсувні огорожі автоматичні - купити роздвижні системи від Брама Маркет

КРАСИВІ ВИЇЗНІ ВОРОТА З ЕКСКЛЮЗИВНОЇ ЛІНІЙКИ MODERN – УНІКАЛЬНІ ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПРИВАТНИХ ДІЛЯНОК

Для того, щоб кожен власник заміського будинку чи котеджу міг підібрати оптимальну варіацію відсувної брами з урахуванням персональних вподобань, польські спеціалісти створили безліч мотивів оригінального оформлення оцинкованих виробів. В найбільш популярну колекцію Modern входять понад 15 варіацій дизайнерських автоматичних воріт у двір, виконаних у сучасному стилі. Основні відмінності між ними – це формат і щільність заповнення, а також загальна візуальна складова.  Якщо Ви цінуєте нестандартні, однак при цьому благородні стилістичні рішення – зверніть увагу на сталеві відкатні ворота з мотивами Wisniowski AW.10.100 – Wisniowski AW.10.102. Для кожної з них характерний несуцільний формат заповнення (з використанням перфорованих панелей чи сітки). Елементи зашиття закріплюють в оцинкованій рамі за допомогою декількох акуратних прутів. Сучасні ворота Wisniowski Modern AW.10.103 значно відрізняються від тільки-но розглянутих нами версій. Для заповнення верхньої третини полотна застосовуються розміщені хрест-навхрест сталеві профілі, нижче ж стулка зашивається планками по вертикалі – між ними обов’язково витримується однакова відстань.

Салон воріт та дверей у місті Львів, вул. Городоцька, 286 Б

Також європейський виробник пропонує більш класичні варіації виконання в’їзних систем. Якщо Ви бажаєте купити ворота для приватного будинку зі стриманим, лаконічним оформленням – придивіться до моделей Wisniowski AW.10.104 – Wisniowski AW.10.107 і Wisniowski AW.10.114. Для виготовлення зазначених конструкцій застосовуються сталеві планки певної ширини, що може бути різною або однаковою в рамках одного виробу (даний параметр залежить від обраної моделі). Рекомендуємо подивитись каталог з фото воріт відкатного типу, щоб знайти гарну захисну систему з необхідною щільністю зашиття полотна. Ще одна цікава модель – Wisniowski AW.10.108 – також варта уваги тих замовників, які шукають нетипове рішення та віддають перевагу несуцільному заповненню сдвижної стулки. В даній варіації в середині полотна буде вертикально розміщена перфорована панель зі сталі, а з обох боків від неї – закріплені горизонтальні профілі однакової ширини

ВОРОТА - ДВЕРІ - ОГОРОЖІ WISNIOWSKI

Якщо Ви підбираєте вуличну відкатну браму, що не матиме суцільного заповнення, та при цьому не дозволятиме перехожим бачити всю огороджену ділянку – зверніть увагу на оригінальні версії в’їзних огорож AW.10.109 – AW.10.112. В представлених моделях для зашиття стулок використовуються панелі зі сталі того чи іншого виду – у вигляді листа з горизонтальними отворами, з перфорованими вставками, а також комбіновані. Один з таких виробів стане чудовою прикрасою прибудинкової території, забезпечуючи рівень приватності приблизно на 70%.  Для замовників, які бажають повністю приховати свої володіння від сторонніх очей, існує особливе рішення, яке має величезний попит серед власників елітних котеджів. Дизайнерські ворота Wisniowski Modern AW.10.200, що являються частиною ексклюзивної фірмової лінійки виробів HOME INCLUSIVE, гарантовано задовольнять Ваші вимоги в повному обсязі! Представлена в’їзна система виконується в сучасному мінімалістичному форматі: для зашиття полотна використовуються суцільні сталеві панелі, що рівномірно розділені на сегменти заввишки 25 або 50 см (на вибір).

Роздвижні ворота автоматичні вуличні - в'їзні відкатні металеві брами жалюзі, ранчо

Обравши ідеальний варіант заповнення стулки, перейдіть до ознайомлення з варіантами декоративно-захисного покриття. Для того, щоб сталева оцинкована брама набула красивого та дуже стійкого кольору, її обробляють високоякісним порошковим барвником (має сертифікати міжнародного зразка QUALICOAT і GSB). До складу фарби входять дрібні металізовані часточки, завдяки яким поверхні отримують матову текстуру та додатковий захист від абразивного зносу. Бажаний відтінок барвника можна знайти в каталозі RAL, де представлено понад 200 різноманітних рішень на будь-який смак. Також виробник Wisniowski пропонує до Вашої уваги власну палітру унікальних кольорів під назвою HOME INCLUSIVE 2.0. В асортименті представлено й додатковий декор у вигляді фігурних наліпок – його можна застосувати лише для прикрашання брам з суцільним видом зашиття стулки (Modern AW.10.200).

Вуличні автоматичні в'їзні розпашні ворота FAAC, CAME, NICE - монтаж Івано-Франківськ

АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ТА ПАРКАНИ ВІД ПОЛЬСЬКОГО ЗАВОДУ WISNIOWSKI – ПЕРСОНАЛЬНЕ СТВОРЕННЯ КОМПЛЕКСНИХ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ СИСТЕМ

Загальний дизайн приватної ділянки стає по-справжньому досконалим, коли всі елементи екстер’єру гармонійно поєднуються між собою. Насамперед це стосується встановленого по периметру огородження, яке може бути утворене з однаково стилізованих складових. Якщо Ви бажаєте купити відкатні ворота для котеджу, секційний паркан і вуличну хвіртку в єдиному дизайні – зверніть увагу на ексклюзивну пропозицію від польських спеціалістів. Всі вищевказані елементи будуть виконані в обраному варіанті, та, в разі необхідності, доповнені функціональним стовпчиком MultiBox (одразу слугує поштовою скринею, вимикачем коду та відеодомофоном). Проектування комплексної системи огородження здійснюється за допомогою фірмового програмного забезпечення Wisniowski AW Expert, яке дозволяє створити 3D-візуалізацію об’єкта та найкращим чином скомпонувати всі сталеві конструкції, враховуючи особливості ландшафту й розміри конкретної території. Саме таким чином фахівці brama-market.lviv.ua можуть задовольнити всі Ваші вимоги та визначити точну загальну вартість оцинкованих виробів, обраних для захисту приватної ділянки.

Ковані ворота та паркани у місті Львів - Ковка від БРАМА МАРКЕТ

ЯК ЗАМОВИТИ ВУЛИЧНІ ВОРОТА НА РОЛИКАХ WISNIOWSKI MODERN З АВТОМАТИКОЮ, ОКРЕМОЮ ХВІРТКОЮ ТА СУЧАСНИМ ТРЕНДОВИМ ОФОРМЛЕННЯМ?

Запланували придбати в’їзну систему преміум-класу для підвищення безпеки території заміського будинку? Зверніться до фахівців brama-market.lviv.ua вже зараз – вони допоможуть підібрати ексклюзивний функціональний виріб з найвищим антикорозійним захистом, унікальними показниками довговічності та сучасним привабливим дизайном. Якщо Вас цікавлять ціни на ворота відкатного типу в нетипових розмірах, з додатковими аксесуарами, в комплексі з секційною огорожею та хвірткою серії Modern тощо – уточніть їх у досвідченого менеджера за телефоном +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14. Під час спілкування зі спеціалістом можна також дізнатися всю потрібну інформацію про вироби з асортименту, отримати детальну технічну консультацію, замовити необхідні супутні послуги (наприклад, професійний монтаж воріт і попередній безкоштовний замір). Якщо Ви бажаєте ознайомитися з польськими в’їзними системами наживо та здійснити замовлення з особливою знижкою – обов’язково відвідайте офіційне представництво заводу Wisniowski – «БРАМА МАРКЕТ Львів». Фірмовий шоу-рум розташовано за адресою: вул. Городоцька, 286-Б 

Відкатні та розпашні ворота - Гаражні секційні ролети - вуличні зовнішні вхідні двері від заводу WISNIOWSKI

Ворота розсувні та паркани з оцинкованого металу - сучасний дизайн огорожі будинку у місті Львів

 

Немає товарів

Вгору