0
Мій кошик

SELECT JALUZI

ОГОРОЖІ З МЕТАЛУ - ПАРКАНИ СЕЛЕКТ ЖАЛЮЗІ

Металеві огородження для приватних будинків стають все більш популярними серед сучасних господарів. Наразі на ринку пропонується безліч надійних, естетично привабливих та функціональних захисних конструкцій, які можна швидко встановити. SELECT, виробник огорож в Україні, врахував потреби клієнтів та створив кілька серій захисних вуличних систем, що поєднують в собі всі необхідні характеристики. Ідеальним вибором для монтажу на приватній території, де розміщений сучасний чи класичний котедж, являються сталеві секційні паркани у форматі жалюзі. Запропонованим виробам притаманна довговічність (термін експлуатації – понад 10 років без потреби у реставрації), привабливий зовнішній вигляд та унікальні властивості, які відрізняють їх від інших моделей.

Parkani metalevI zhalyuzI - vigotovlennya LvIv

Застосування європейських технологій та перевірених марок сировини дозволяє створювати захисні сегменти найвищої якості, завдяки чому вони повністю відповідають бажанням і вимогам замовників. Крім того, на заводі SELECT для клієнта можуть виготовити єдину систему захисту, що складається з уніфікованих вуличних конструкцій, які мають ідентичну стилізацію. Функціональна комплексна огорожа буде не лише надійною, а й сучасною та дуже гарною.

kupiti ogorozhI z metalu - sektsIYi dlya parkanu zhalyuzI

СТАЛЕВІ ПАРКАНИ SELECT JALUZI – КОНСТРУКЦІЙНІ ТА ТЕХНІЧНІ ПЕРЕВАГИ

При замовленні огороджувальних конструкцій для приватного будинку клієнт очікує отримати високоякісні вироби, які будуть не тільки естетичним елементом екстер’єру, але й забезпечать захист території від зловмисників, небажаних гостей та негативного впливу зовнішніх факторів. Усім вимогам сучасних господарів відповідають металеві паркани SELECT JALUZI, котрі мають відмінні експлуатаційні властивості. Конструкції виготовляються з використанням сертифікованої сировини та спеціалізованих технологій її обробки. Панелі серійно виконують з міцної сталі, не схильної до деформації та появи дефектів. Щоб поліпшити параметри металу та запобігти появі корозії, його оцинковують гарячим методом для утворення щільного захисного шару (275 г/м²). Завдяки такому рішенню сталева огорожа отримує стійкий захист від різних негативних факторів, таких як іржавіння, механічні пошкодження, атмосферні опади, перепади температури, ультрафіолетові промені та інші.

vigotovlennya ogorozhI - metalevI parkani zhalyuzI

Оцинковані парканні секції SELECT JALUZI є дуже популярними серед клієнтів, оскільки вони відрізняються від інших завдяки своєму унікальному заповненню – стильному, надійному та функціональному. Для зашивки сегментів використовуються горизонтальні сталеві планки, які кріпляться шурупами. Під час установки металевих огорож фахівці з монтажу фіксують ламелі в рамах під необхідним кутом, щоб забезпечити необхідну щільність заповнення. Важливо зазначити, що висока якість роботи, виконаної майстрами з компанії brama-market.lviv.ua, дозволяє зберегти офіційну гарантію від виробника. Огороджувальна конструкція протягом щонайменше 10 років не потребуватиме ремонту чи реставрації та радуватиме власника збереженням первинних властивостей протягом тривалого експлуатаційного терміну.

parkan z metalu zhalyuzI - garnI suchasnI ogorozhI

Ламелі з цинковим покриттям, які використовуються для зашивки вуличних секцій, можуть мати той чи інший формат виконання залежно від бажань замовника. Найбільш популярними являються класичні одинарні планки з висотою 8,3 чи 10 см. Елементи виконуються з гострими або закругленими краями, що дозволяє створити строгий чи елегантний дизайн паркана для котеджу відповідно. Для заповнення також можуть бути використані міцні подвійні ламелі, які створюють однаково привабливий вигляд конструкції з обох сторін. Однак, важливо зазначити, що профілі такого типу не мають особливого функціонала, що притаманний класичним виробам колекції JALUZI, оскільки вони імітують жалюзі лише візуально.

Ціни на ворота та огорожі з металу - замовити паркани Селект - Львів

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАМІСЬКИХ БУДИНКІВ – ЄДИНИЙ ДИЗАЙН ВОРІТ І ПАРКАНІВ JALUZI

При облаштуванні приватної території потрібно врахувати кожну деталь, щоб забезпечити максимальний рівень захисту ділянки та створити естетичну гармонію. Функціональне та візуальне поєднання всіх огороджувальних конструкцій вуличного типу при цьому являється вкрай важливим. Якщо не врахувати індивідуальні особливості об’єкта та виробів, які планується встановити по його периметру, можна стикнутися з неприємностями, такими як незахищеність території або несумісність нової секційної огорожі зі старими в’їзними воротами. Щоб уникнути подібного, рекомендуємо обрати продумане комплексне рішення для облаштування території від виробника SELECT. Повноцінна система огородження буде виготовлена індивідуально під клієнта. Вона міститиме всі необхідні компоненти з колекції JALUZI – хвіртку, сталевий паркан та відкатні ворота жалюзі, що на 100% гармоніюватимуть один з одним.

virobnik ogorozhI v UkraYinI - suchasnI parkani garnI prikladi

Вкрай важливим елементом комплексної огорожі являється брама з механізмом відкривання в бік, завдяки якому вона є компактною та простою в експлуатації. При відчиненні полотно воріт заїжджатиме за секційний паркан – це зручно, і зовнішній вигляд двору разом із тим не зіпсується. Оскільки важливо забезпечити комфортний пішохідний доступ до приватної території, до єдиної системи огорожі включають також оцинковану хвіртку. Варто зазначити, що всі вуличні конструкції з набору виготовляються за індивідуальним проєктом з урахуванням розмірів ділянки та інших особливостей місцевості (рельєфу, ландшафтного дизайну тощо). Вигляд виробів буде абсолютно ідентичним згідно з концепцією колекції, до якої вони належать.

kupiti ogorozhI metalevI zhalyuzI - parkani dlya budinku z metalu

ЖАЛЮЗІЙНА ОГОРОЖА ДЛЯ ДОМУ SELECT JALUZI: ОСОБЛИВОСТІ ЗАШИТТЯ ТА ВЕРСІЇ СТИЛІЗУВАННЯ

При виборі паркана важливо звернути увагу не лише на його технічні аспекти, а й на зовнішній вигляд. Конструкція повинна гармонійно вписуватись в екстер’єр будинку й мати стильний дизайн. Металеві огорожі жалюзі виділяються ефектною європейським оформленням, завдяки чому вони чудово пасують до сучасних і класичних котеджів. При цьому існує кілька версій виконання панелей, що дозволяє замовникам знайти рішення до смаку.

Virobnik parkanIv u mIstI LvIv - ogorozhI metalevI ZhalyuzI - zavod SELEKT

Наприклад, лаконічний і строгий дизайн огорожі можна створити при її заповненні ламелями з гострими краями, або ж навпаки досягти менш агресивного ефекту, обравши зашиття дещо заокругленими профілями. Що стосується забарвлення, його варіацій теж існує безліч. Готовий паркан секційного типу можна вкрити порошковою фарбою в будь-якому тоні з каталогу RAL. Також особливу популярність має стилізація оцинкованої огорожі під натуральну деревину. Обране декоративно-захисне покриття не тільки зробить конструкцію більш естетичною, але й додатково вбереже її від зовнішніх пошкоджень.

Гарні приклади воріт та огорожі для приватного будинку - від виробника SELECT, WISNIOWSKI

Панельні паркани JALUZI виділяються унікальними властивостями, які часто стають вирішальним фактором при виборі огорожі клієнтом. Жалюзійні секції виробництва SELECT мають безліч переваг, і одна з найголовніших – забезпечення повної конфіденційності. Завдяки розташуванню ламелей під кутом конструкція повністю захищає територію від пильних очей перехожих. Господарі зможуть бачити з двору, що відбувається на за межами прибудинкової ділянки, проте їх не буде видно з вулиці. Важливо: класичний ефект жалюзі характерний тільки для сегментів з одинарним типом заповнення, й це слід врахувати перед здійсненням замовлення.

Також варто зазначити, що ребриста поверхня паркана жалюзі ефективно розсіює звукові хвилі, завдяки чому у дворі буде затишно й тихо. При цьому між ламелями постійно циркулюватиме повітря, навіть коли вітер відсутній.

металеві огорожі жалюзі - паркан сучасний Чернівці

ЯК ЗАМОВИТИ СУЧАСНИЙ СТАЛЕВИЙ ПАРКАН SELECT JALUZI?

Коли існує потреба забезпечити якісний захист прибудинкової території, повну приватність та покращення естетичних властивостей двору, для встановлення на місцевості варто обрати фабричну металеву огорожу. Відмінним рішенням стане металевий паркан жалюзі з щільним цинковим та стійким порошковим покриттям, який поєднує в собі чудові технічні та естетичні властивості. Фото огорож секційного типу від виробника SELECT та приклади їхнього виготовлення представлені в каталозі на сайті brama-market.lviv.ua. Просто оберіть якісну конструкцію з бажаними параметрами та здійсніть замовлення онлайн. У разі виникнення питань персональний менеджер надасть всю необхідну інформацію щодо властивостей парканів, версій їх виконання, цін, термінів виготовлення тощо. Для миттєвого зв’язку з фахівцем достатньо зателефонувати за номером +38 (050) 356-21-14. Також за бажанням можна особисто відвідати спеціальний салон «БРАМА МАРКЕТ Львів», де зразки товарів з асортименту представлені наживо, і в ньому здійснити покупку з особливою знижкою! Адреса представництва – вул. Городоцька, 286-Б

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ

Ролети в гараж - підйомні ролетні металеві жалюзі Промислові секційні ворота WISNIOWSKI, RYTERNA - ролети підйомні автоматичні в виробничий цех, складське приміщення - Київ

Автоматика для відкатних, розпашних та гаражних воріт - приводи, механізми - Чернівці Вуличні відкатні ворота автоматичні - в'їзні брами розсувні та розпашні, паркани - Львів

Паркани металеві огорожі секціі Селект - купити у місті Івано-Франківськ - ціни на монтаж Розпашні металеві ворота вуличні з автоматикою - виробник Селект - монтаж Вінниця

Немає товарів

Вгору