0
Мій кошик

SELECT GABION

ПАРКАНИ - ОГОРОЖІ SELECT ГАБІОН

parkani z kamenyu gabIon - suchasnI ogorozhI dlya privatnogo budinku - LvIv

Український виробник огорож SELECT пропонує до уваги клієнтів паркани з колекції GABION, що суттєво виділяються з-поміж інших фірмових моделей. Сучасні габіони поєднують в собі такі переваги, як гарний дизайн, екологічність, довговічність, висока надійність та універсальність. Якісна огорожа з представленої серії стане ідеальним доповненням будь-якої приватної території: вона прикрашатиме ділянку, разом із тим ефективно обмежуючи доступ сторонніх осіб.

Огорожі Габіон - виготовлення та встановлення - металеві оцинковані секціі паркану - Київ

Популярні паркани від виробника SELECT з лінійки GABION являють собою комбінацію зносостійкої оцинкованої сталі та інших матеріалів – природних або штучних. Огорожі з габіонів під ключ можуть бути наповнені різною сировиною – камінням (найбільш популярне рішення), спеціальним декоративним склом, деревиною тощо. Широкий вибір матеріалів дозволяє фахівцям SELECT створювати унікальні дизайнерські огорожі, які значно поліпшать екстер'єр будинку та зроблять його оригінальним. Обирати варіацію конструкції, котра якнайкраще підійде для конкретної ділянки, рекомендується після ознайомлення з усіма доступними версіями виготовлення.

Замовити виготовлення паркану у місті Львів - гарна огорожі з каменю для будинку

СТИЛЬНІ ПАРКАНИ SELECT GABION: НАДІЙНІ ГАБІОНИ З ДОСКОНАЛИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ

Металеві огорожі мають великий попит серед сучасних господарів, бо вони здатні забезпечити якісний захист приватного об'єкта. Фабричні сталеві паркани характеризуються практичністю та довговічністю, а також стійкістю до деформації та легкістю комбінування з іншими вуличними конструкціями. Що стосується габіонних огорож, їм притаманна ще більша кількість переваг порівняно з класичними секційними моделями.

Так, український паркан SELECT GABION має каркас з міцної сталевої решітки. Виріб виконується в чіткій прямокутній формі, що надає йому практичності, універсальності та привабливості. Всередину міцної металевої клітки вкладається красивий і стійкий до зносу наповнювач. Натуральні бутові камені, зокрема великого розміру, є ідеальними для виготовлення паркана на замовлення через свої чудові параметри. Завдяки поєднанню міцної сталі та надійного природного матеріалу, габіонні секції отримують відмінні технічні та естетичні властивості. Необхідно відзначити довговічність конструкції – якщо підійти до вибору наповнення відповідально, та правильно встановити огорожу у дворі, термін її служби становитиме близько 100 років незалежно від кліматичних умов. Такий металевий паркан здатен витримувати високий рівень вітрового навантаження, прямий вплив інтенсивних атмосферних опадів, ультрафіолетових променів і не тільки.

Однією з унікальних особливостей габіонів являється їхня здатність до шумоізоляції. Схожі параметри мають вуличні ворота та огорожі жалюзі, запропоновані виробником SELECT. Варто відзначити, що паркан зі сталевої сітки також характеризується високою стійкістю до механічних пошкоджень та значною вагою (при заповненні камінням). Масивну огорожу з бутом всередині неможливо швидко демонтувати або пошкодити, тому вона надійно захищатиме двір від несанкціонованого доступу сторонніх осіб.

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ПАРКАНІВ ТИПУ ГАБІОН?

Виробник огорож SELECT успішно створює надійні захисні конструкції, використовуючи при цьому сертифіковану сировину та передові технології її обробки. Особлива увага при виготовленні огороджень GABION приділяється ґратчастій опалубці конструкції, котра має зберігати чітку форму та утримувати всередині важке кам’яне заповнення. Для створення оболонки паркана використовується зварна сітка або ж рабиця з осередками прямокутної, ромбовидної чи квадратної форми. Габіонна решітка, незалежно від типу, виготовляється з міцної сталі, що проходить гаряче оцинкування. Завдяки даному методу обробки забезпечується надійний захист металевих прутів від корозії та їхнє додаткове зміцнення. Сполучні елементи конструкції також піддаються оцинкуванню, тож конструкція стає надзвичайно надійною та довговічною.

Кожен замовник може обрати свою індивідуальну версію паркана з габіонами, віддавши перевагу одному з численних типів решітки та внутрішнього матеріалу. Серед наповнювачів найбільший попит мають натуральні камені середньої та великої фракції. Якість буту дозволяє йому стійко переносити будь-який зовнішній вплив включно з морозом, спекою, вітром, сонцем та атмосферними опадами. Фахівці заводу SELECT підбирають каміння з оптимальною щільністю та міцністю на стиск, а також з необхідним класом морозостійкості в залежності від регіону, де виконуватиметься будівництво габіонів.

Найчастіше клієнти віддають перевагу заповненню пісковиком, базальтом, порфіритом, кварцом чи габро. Також у клітці можна розташувати граніт, проте, слід враховувати, що цьому матеріалу притаманний певний рівень радіоактивності. Якщо відповідний показник сировини не перевищує 370 Бк/кг, вона підійде для будівництва огорожі. Крім каменю, всередині габіонів можна розміщувати білий або кольоровий ерклез. Він являє собою гарне декоративне скло, яке додає конструкції естетичної привабливості. Найчастіше габіони заповнюються великими напівпрозорими кристалами у синіх і блакитних відтінках. Щоб зробити огорожу дуже гарною та ексклюзивною, можна підсвітити скло шляхом під’єднання ілюмінації (LED).

Якщо установка паркана буде здійснюватися на території заміського котеджу, готельно-ресторанного комплексу чи іншого об’єкту в еко-стилі, пропонується розглянути варіант заповнення натуральною деревиною. Однак, варто відзначити, що перевагу знадобиться віддавати дорогим та якісним породам – наприклад, горіху чи дубу, обробленому спеціальними розчинами. Деревинні колоди обов’язково мають бути захищеними від втрати первинної форми, гниття, пересихання та горіння. 

УСТАНОВКА ПАРКАНА З ГАБІОНУ: ОСОБЛИВОСТІ МОНТАЖУ ВУЛИЧНОЇ СИСТЕМИ

Оскільки огородження GABION має доволі просту та зрозумілу конструкцію, замовники цікавляться можливістю його самостійного зведення. Дійсно, при наявності певних навичок можна виконати монтаж паркана з металевого профілю та каміння власноруч. Однак, навіть незначна помилка, допущена під час проведення робіт, здатна призвести до негативних наслідків. Послугу з укладання габіонів краще замовляти у досвідчених фахівців, які надають гарантію на свою роботу. Ціна установки залежатиме від габаритів виробу та складності дизайну. Замовити якісний професійний монтаж габіонного паркана можна на сайті brama-market.lviv.ua.

Для успішного встановлення металевих огорож серії GABION територія має бути підготовленою. Перед початком робіт фахівці перевіряють рівень ґрунту та визначають, чи достатньо він міцний. Якщо земля виявиться пухкою та м’якою, паркан з металевої сітки та каменю може просісти на ній. В подібному випадку рекомендується віддати перевагу менш масивному огородженню.

Якщо ж ділянка відповідає необхідним монтажним вимогам, спочатку її розмітять, а потім підготовлять поглиблення для закріплення стовпів. Виїмки при цьому обов'язково засипаються дренажем з цегли чи дрібного каміння. Наступним етапом є фіксація стовпів за допомогою опор тимчасового типу, та заливання розчином цементу. Потім проводиться закріплення решіток з оцинкованої сталі, які встановлюються за допомогою хомутів на болтах. Також конструкція оснащується спеціальними стяжками, які збільшують міцність металевої клітки. Після закріплення решіток каркас заповнюється вибраною сировиною – декоративним склом, камінням тощо. У більшості випадків ця робота виконується вручну, особливо якщо клієнт замовив дизайнерський габіон. Останнім етапом є встановлення ґратчастих кришок зверху на клітку. Для закріплення сталевих накладок фахівці з монтажу використовують спеціальні металеві скрутки або невеликі замки.

З ЯКИМИ ВУЛИЧНИМИ КОНСТРУКЦІЯМИ НАЙКРАЩЕ ПОЄДНУЄТЬСЯ ПАРКАН-ГАБІОН?

У провідного українського виробника SELECT можна замовити комплексну огороджувальну систему для приватної території. До будь-якого об'єкта підбираються красиві в'їзні ворота, сталеві оцинковані огорожі та хвіртки, які мають один стиль. Наприклад, паркан з габіону чудово поєднується з сучасною зсувною брамою, що має щільне або суцільне заповнення полотна. Ми рекомендуємо звернути увагу на фірмові вироби, виготовлені з гарячеоцинкованої сталі, що належать до колекцій PANEL і JALUZI. Якщо до огорожі необхідно додати окрему хвіртку, вона буде виконана у такому ж форматі, як і в'їзна система.

Що стосується самого паркана SELECT, його можна виготовити у комбінованому варіанті. Наприклад, конструкція частково складатиметься з габіону та буде доповнена якісними дизайнерськими сегментами з необхідною стилістикою заповнення. Паркан з каміння та сталевої сітки відмінно поєднується з жалюзійними, ґратчастими та суцільними панелями. Рекомендуємо переглянути фото огорож і воріт у галереї сайту: це допоможе обрати найкраще рішення для захисту та прикраси прибудинкової ділянки.

Сучасні паркани габіони від виробника селект - огорожі з каменю Львів

 ЯК ЗАМОВИТИ СУЧАСНИЙ ПАРКАН З ГАБІОНУ SELECT GABION?

Якісні огороджувальні конструкції з оцинкованої сталі, які мають унікальне наповнення, можуть не тільки зробити двір гарним, а й забезпечити затишок, спокій та безпеку! Щоб придбати габіонний паркан від українського виробника SELECT, слід просто зв'язатися з професійними консультантами компанії в будь-який зручний спосіб. Клієнтам, котрі не бажають займатися самостійним пошуком системи захисту, рекомендуємо довірити це кваліфікованому фахівцю. Особистий менеджер підбере та запропонує моделі згідно зі стилістикою приватної ділянки, швидко розрахує вартість паркана з сучасним дизайном, порадить функціональну систему в'їзду з автоматичним керуванням і хвірткою та надасть відповіді на будь-які питання. Для отримання всієї необхідної інформації просто зателефонуйте до консультаційного відділу за номером +38 (067) 112-18-69. Вже обрали оптимальну модель з каталогу огорож GABION? У такому разі зробіть замовлення миттєво, заповнивши заявку на сайті brama-market.lviv.ua. Крім того, кожен клієнт може отримати індивідуальний бонус під час оформлення покупки в одній із філій компанії! Ексклюзивні знижки на сталеві оцинковані огорожі та інші вироби з асортименту чекають на Вас в офіційному представництві «БРАМА МАРКЕТ Київ», що розташовується за адресою: вул. Кирилівська, 69-В 

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ

Розпашні ворота Львів металеві огорожі та паркани Селект - виробникВуличні відкатні ворота автоматичні - в'їзні брами розсувні та розпашні, паркани габіони

Промислові секційні ворота WISNIOWSKI, RYTERNA - ролети підйомні автоматичні в виробничий цех, складське приміщенняАвтоматика для відкатних, розпашних та гаражних воріт - приводи, механізми - Тернопіль

Гаражні секційні ворота - ролети автоматичні підйомні ЧернівціРолети гаражні - автоматичні підйомні ролетні системи - виготовлення Івано-Франківськ

 

Немає товарів

Вгору