(067) 112-18-69

(050) 160-46-11

Купити у місті Київ сучасні автоматичні ворота - ролети в гараж - від виробників ALUTECH, RYTERNA, WISNIOWSKI

КОМПАНІЯ БРАМА МАРКЕТ

  м. Київ вул. Кирилівська 69 В

Wisniowski - Select - виробники воріт та парканів у Києві - оцинковані відкатні, розсувні, розпашні брами.

ВІДКАТНІ ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА

Компанія Брама Маркет у місті Київ - виготовлення та монтаж воріт - гаражні, промислові, вуличні

РОЛЕТНІ ТА ГАРАЖНІ СИСТЕМИ КИЇВ

Перекриття гаражного отвору в Києві можуть бути різного типу: секційного або ролетного. Ролети в гараж встановлюються найчастіше у тому випадку, коли секційна модель просто не може бути встановлена. Підйомні системи для гаража виготовляються з пінозаповнених алюмінієвих панелей, завдяки такому матеріалу вони забезпечують гаражу надійний захист від впливу руйнівного процесу корозії, а також від інших агресивних впливів атмосфери. У процесі підйому рулонне полотно скручується у спеціальний вал, що встановлюється під стелею в коробі. Таким чином, ролети підходять для установки в гаражах з низькою стелею або з невеликими габаритами. Цього не скажеш про гаражні моделі секційного типу. Вони є найбільш популярним типом гаражних перекриттів і складаються з сендвіч-панелі, товщина якої - від 40 до 67 мм. Вони гарантують приміщенню захист від проникнення холоду та протягу, а також є міцними та стійкими у питаннях можливості проникнення чи злому. Однак конструкції вимагають чимало вільного місця під стелею для того, щоб вільно здійснювати процес відкриття та закриття. Саме тому встановити їх у гаражі з низькою стелею буде досить проблематично. Ви можете підібрати колір як секційного, так і ролетного полотна з великої різноманітності варіантів: вам доступні 200 кольорів на палітрі RAL, а також кілька варіантів відтінків, які точно відтворюватимуть текстуру натурального дерева. Багато виробників пропонують на вибір асортимент декоративних накладок, наклейок та віконець різноманітної форми, щоб надати полотну оригінальнішого вигляду.

Сучасні дизайнерські ворота та металеві паркани від європейського виробника заводу WISNIOWSK - Монтаж Київ

В'їзні вуличні системи також бувають двох підвидів: відкатними (їх ще називають зсувними) та розпашні. Не дуже складно здогадатися, що і вони разюче відрізняються один від одного: розпашні конструкції в момент відкриття розчиняються на ширину стулок в обидві сторони. Отже, такі системи вимагають чимало вільного простору. Більш того, існує великий мінус даної конструкції: в зимову пору року, коли снігова куля вже покриє землю, вам доведеться витрачати свій час на те, щоб розчистити траєкторію руху стулки, інакше вона просто не зможе відкритися. Цей мінус позбавлений відкатних воріт. Траєкторія їхнього руху обмежена довжиною напрямної, яка заздалегідь встановлюється на бетонний фундамент. Тобто ніякого додаткового простору дані моделі не вимагатимуть. Більше того, бетон наділяє полотно стійкістю до вітрових навантажень. Ролики з підшипниками забезпечують виробу плавний та безшумний хід. Розсувні автоматичні огорожі є на сьогоднішній день більш популярними, ніж розпашні. Однак вибір вуличної системи – виключно ваше право. Якщо ви прихильник класичного стилю, то нам є, що вам запропонувати!

Вуличні ворота з автоматикою - розсувні огорожі з оцинкованого металу - виготовлення у місті Київ

Гаражні ролети - Вхідні двері зовнішні - Вуличні відкатні огорожі та паркани - Автоматика для воріт - монтаж Київ

 

Теплі ворота в гараж - европейскі гаражні ролети від виробників Рітерна, Вішньовскі, Гант, Алютех, Кружик

Ворота та паркани по типу Жалюзі, Ранчо - оцинковані металеві вироби у місті Київ

 

Виготовлення відкатних та розпашних воріт Київ - купити сучасні оцинковані брами високої якості

Встановлення парканів та воріт у місті Київ виробник оцинкованих огорож SELECT

Доставка та монтаж металевих огорож та воріт по місту Київ - оцинковані вироби з порошковою фарбою

 

Ковані ворота та паркани - металеві оцинковані вироби - монтаж Київ

Ковані ворота - даний тип в'їзних виробів у Києві є найбільш привабливим. Металеві системи можуть набувати будь-якої форми і бути виготовлені в будь-якому декорі, будь то квітковий орнамент, тропічний пейзаж або печатка фамільного герба. Ковані відкатні чи розпашні ворота виготовляються з металу, проте цей матеріал можна комбінувати з іншими, наприклад, з полікарбонатом, який знижує навантаження на петлі, або деревом, яке додає конструкції авторський стиль. Однак найбільш популярним комбінуванням є метал та мідь. Така система не тільки має більшу міцність, але й зовні виглядає набагато акуратніше та елегантніше. Послуга патинування дозволяє пофарбувати полотно або деякі його частини в один із трьох відтінків: золотий, срібний або перлинний. Ковані вироби є стійкими до корозії, тому що обробляються методом холодного цинкування. Цинк перешкоджає виникненню руйнівного процесу, захищає полотно від агресивної дії вологи, пилу та ультрафіолетових променів.

Хвіртки та ворота вуличні металеві - відкатні, розпашні, розсувні - Виготовлення у місті Київ

Металеві паркани та огорожі в сучасному стилі - встановлення Київ

 

Ворота з профнастилу, металопрофілю - купити у Києві - типи - роздвижні, відкатні, розсувні, розпашні

З додаткових опцій найпопулярнішою є можливість автоматизації конструкцій. Так, популярні на території Східної Європи приводи від італійських брендів NICE, FAAC, CAME. Саме вони є на 100% пристосовані до роботи у кліматичних умовах України. Корпус будь-якого двигуна виготовляється з алюмінію, що надійно захищає електроніку від впливу пилу, вологи, морозу та прямих променів сонця. Можна автоматизувати будь-який тип ворітних систем. Автоматика для гаражних, відкатних воріт керується з пульта. За умови купівлі приводу для гаражних систем та для вуличних ви можете керувати відразу двома системами з одного пульта. Автоматика для воріт працює при температурі від –25 до +50 градусів. Приводи FAAC, до речі, у процесі випробувань довели можливість здійснення стабільної роботи навіть за температури повітря -45 градусів.

Европейский виробник гаражних воріт, вхідних дверей, металевих огорож - завод WISNIOWSKI

WISNIOWSKI, RYTERNA, ALUTECH, GANT підйомні ворота гаражні з автоматичним приводом - монтаж Київ

Виготовлення гаражних воріт у місті Київ - теплі ролети з автоматикою - купити по ціні від 750 евро

Литовські гаражні ворота Рітерна - якісні європейські брами підйомного типу - виготовлення Київ

Автоматика для гаражних воріт FAAC, CAME, NICE, BFT - монтаж Київ

БРАМА МАРКЕТ - НАЙКРАЩІ ВИРОБНИКИ ВОРІТ ДЛЯ ВАС - КИЇВ - ВУЛ. КИРИЛІВСЬКА 69 В

Вхідні двері для приватного будинку Wisniowski - європейський виробник - Київ

Теплі зовнішні алюмінієві вхідні двері для приватного будинку - монтаж Київ

Двері з алюмінію зовнішні в будинок - вхідна група від європейського заводу Wisniowski - монтаж Київ

ролети автоматичні в гараж - підйомні ролетні системи - Металеві та алюмінієві

 ВИГОТОВЛЕННЯ ГАРАЖНИХ РОЛЕТ ЛЬВІВ

Промислові секційні та ролетні ворота - для виробничих приміщень - Виробники RYTERNA, ALUTECH, GANT, WISNIOWSKI

Промислові секційні ворота призначаються для установки на великих об'єктах, наприклад, на СТО, автомийках, ангарах, виставкових павільйонах або просто на виробничих об'єктах. Вибір полотна повинен залежати від особливостей виробництва. Так, автомийка або стоянка для човнів вимагають перекриття, яке б стійко переносило вологе середовище. Така система повинна мати надійний захист від корозії. Опалювані приміщення вимагають виріб, який мав би теплоізоляційні характеристики. Наприклад, промислові ворота WISNIOWSKI мають по всьому периметру спеціальний ущільнювач ThermoFrame, який на 21% краще забезпечує безпеку тепла всередині приміщення, ніж серія виробів без нього. Досить популярною опцією для встановлення на фасад виробничого виробу є панорамні вставки. Вони виготовляються з алюмінію або спеціального пластику, але виглядають точно як звичайне скло. При цьому теплові властивості системи не падають, як і захисні: скління стійке до різних механічних пошкоджень, у тому числі до подряпин та ударних навантажень. За бажанням можна замовити фасад, виконаний повністю з панорамного скла. Це рішення буде вигідно виглядати в автосалонах. Цінова політика промислових секційних виробів у Києві найрізноманітніша. Найбільш доступною серією є продукція чеської компанії GANT. Вартість промислових секційних систем стартує від 670 євро. Однак при цьому полотна цього бренду менш якісні. Вони розраховані на 25 000 циклів роботи, за умови правильного монтажу воріт і автоматики ворота можуть прослужити до 20-ти років. Промислові конструкції RYTERNA (Литва) здатні перекривати отвір, ширина якого сягає 12 метрів.

Промислові ворота використовують для установки на виробничих та складських об'єктах

 

ВОРОТА РІЗНОГО ТИПУ - ПРОМИСЛОВІ РУЛОННІ, СКЛАДНІ, СЕКЦІЙНІ ВІДКАТНІ, ШВИДКІСНІ ІЗ СЕНДВІЧ ПАНЕЛЕЙ

 Компанія БРАМА МАРКЕТ має філії у кожному обласному центрі України. Ви можете відвідати один із наших салонів воріт та отримати персональну знижку від -5 до -20 відсотків на будь-який товар з усього асортименту. Наші консультанти будуть раді відповісти на всі ваші запитання та надати вам професійну консультацію. Ви також можете оформити замовлення на нашому сайті, розрахунок вартості воріт наші менеджери зроблять протягом 5 хвилин. Можете ознайомитись на сайті з прикладами наших робіт, з доступними акційними та знижковими пропозиціями, почитати цікаві статті, які допоможуть вам краще розібратися у тонкощах придбання ворітних систем. Пропонуємо вам відвідати нашу сторінку на Facebook та переглянути відеоролики на нашому каналі Youtube. На вас чекає багато потрібної інформації

ГАРАЖНІ - РОЛЕТНІ - ВІДКАТНІ ПРОМИСЛОВІ - ВУЛИЧНІ- КОВАНІ ВОРОТА ВІД КОМПАНІЇ БРАМА МАРКЕТ КИЇВ

Вибираючи нашу компанію, ви гарантовано отримуєте деякі бонуси: доставку за рахунок фірми на будь-яку адресу, ми здійснимо її за 5 робочих днів. Також ми надаємо вам безкоштовну послугу виїзду майстра-вимірника та послугу монтажу купленої системи. Сервісне обслуговування ми здійснюємо протягом 5 років з моменту оформлення договору. Ми співпрацюємо з такими знаменитими європейськими брендами як Gant, Алютех, Рітерна, Wisniowski. Всі ворота гаражні та відкатні мають сертифікати від виробника та атестати, які підтверджують їхню відповідність європейським вимогам безпеки та якості. Ми працюємо для вас!

 БРАМА МАРКЕТ КИЇВ - вул. Кирилівська, 69 в - гаражні та відкатні ворота - виготовлення та монтаж