(067) 112-18-69

(050) 160-46-11

Купити у місті Чернівці сучасні автоматичні ворота - ролети в гараж - від виробників ALUTECH, RYTERNA, WISNIOWSKI

Wisniowski - Select - виробники воріт та парканів у Чернівцях - оцинковані відкатні, розсувні, розпашні брами.

Компанія Брама Маркет у місті Чернівці - виготовлення та монтаж воріт - гаражні, промислові, вуличні

Сучасні дизайнерські ворота та металеві паркани від європейського виробника заводу WISNIOWSK - Монтаж Чернівці

Вуличні ворота з автоматикою - розсувні огорожі з оцинкованого металу - виготовлення у місті Чернівці

Гаражні ролети - Вхідні двері зовнішні - Вуличні відкатні огорожі та паркани - Автоматика для воріт - монтаж Чернівці

РОЛЕТНІ ТА ГАРАЖНІ БРАМИ ЧЕРНІВЦІ

Гаражні ворота - це не лише гарний спосіб, щоб перекрити отвір, а у можливість прикрасити свою оселю стильним та гарним аксесуаром. Наші гаражні системи відповідають таким вимогам, як: надійність, безпека та якість. Ми розповімо вам, як правильно добирати гаражні системи в даному матеріалі. По-перше, вам треба визначитися, чи опалюється ваше гаражне приміщення, який тип гаражного отвору та інші характеристики. Для приміщень, які опалюються, ми радимо поставити секційні ворота, вони виготовляються з товщих панелей, порівняно з ролетами. У якості наповнення використовується спінений поліуретан. Секційні гаражні системи - це поєднані між собою панелі сандвічного типу, виготовлені зі сталі товщиною 0,4 мм, сама панель може становити товщину від 40 міліметрів і до 45 міліметрів. Фурнітура та елементи кріплення виготовляються як з нержавіючої сталі, так і з оцинкованої сталі. Такі системи можна автоматизувати, щоб ними було зручно керувати. Проте часто клієнти стикаються з такою проблемою, коли на гаражний отвір складно добрати ворота, наприклад, він нестандартних розмірів. В такому разі в якості достойної альтернативи пропонуємо ролетні ворота. Вони мають дещо іншу конструкцію, це тонкі, проте міцні ламелі. Така система чудово пасуватиме для будь-якого типу отвору, відкриваючись, такі ворота намотуються на вал, розташований у верхній частині над отвором.

Теплі ворота в гараж - европейскі гаражні ролети від виробників Рітерна, Вішньовскі, Гант, Алютех, Кружик - Чернівці

ВІДКАТНІ ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА ЧЕРНІВЦІ

Ви встигли встановити для свого гаража ворота, тепер час подумати про те, якими системами краще обладнати в’їзд до дому. Вам можуть припасти до смаку як розпашні ворота, що складаються з 2 стулок. Для таких систем потрібно виділити певне місце, оскільки, прочиняючись, стулки вимагають певного місця. До того ж, ви будете чистити місце перед воротами від снігу взимку. Проте такі системи були завжди запитаними та залишаються ними нині. якщо ви шукаєте оптимальне рішення для невеликого подвір’я з обмеженим заїздом, то обирайте розсувні ворота. Це оптимальне та сучасне рішення для жителів приватного сектору, де тісне сусідство та невеликий проїзд не дає змоги поставити розпашну конструкцію. Відкатні системи чудово протистоять вітровим навантаженням, до того ж, вони більш стійкі до злому. Для наповнення ворітного полотна радимо скористатися фільонкою, профільованими листами. Аби уникнути розхитування полотна, на браму встановлюються уловлювачі, котрі тримають закриті ворота в зафіксованому положенні. Для того, щоб система працювала акуратно та плавно, скористайтеся автоматикою. У нас найкращі системи виробників ALUTECH, DOORHAN, RYTERNA, HORMANN.

Ворота та паркани по типу Жалюзі, Ранчо - оцинковані металеві вироби у місті Чернівці

 

Виготовлення відкатних та розпашних воріт Чернівці - купити сучасні оцинковані брами високої якості

Встановлення парканів та воріт у місті Чернівці - виробник оцинкованих огорож SELECT

Доставка та монтаж металевих огорож та воріт по місту Чернівці - оцинковані вироби з порошковою фарбою

КОВАНІ ВОРОТА ЧЕРНІВЦІ

Ви знаходитесь у пошуку оригінального та незвичайного рішення? Ми пропонуємо звернути увагу на ковані ворота. Вони користуються великим попитом ось уже протягом кількох десятиліть. Ви зможете встановити такі системи на будь-який тип об’єкту, як для свого приватного будинку, так і для офісної споруди.  Вони чудово інтегруються у буд-який фасад та прикрасять вашу споруду. До вибору таких брам треба підійти правильно та зважено. Так, ми пропонуємо вам наші послуги, оскільки тут ви зможете за допомогою наших майстрів втілити у життя всі ваші побажання. Приносите нам свій ескіз, а наш дизайнер створить для вас тривимірну проекцію, також в процесі виготовлення ви можете внести свої зміни та побажання. Наші ковалі користуються методом ручного гарячого кування, при якому майстер може детально обробити кожну деталь на надати їх витонченості та довершеності. Гарячий метод кування має на увазі, що перед тим, як метал буде оброблятися, його попередньо розігрівають до потрібної температури. Ми втілимо в металі всі ваші побажання - як гербову символіку, так і вензель, рослинний орнамент. Після виготовлення ворота шліфуються та покриваються порошковими фарбами, така система буде вам слугувати досить довго!

Ковані ворота та паркани - металеві оцинковані вироби - монтаж Чернівці

Хвіртки та ворота вуличні металеві - відкатні, розпашні, розсувні - Виготовлення у місті Чернівці

Металеві паркани та огорожі в сучасному стилі - встановлення Чернівці

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ NICE, FAAC, CAME ЧЕРНІВЦІ

Обираючи автоматику для власної брами, підходьте до цього питання відповідало та зважено. Чи знали ви, що електропривод треба підбирати правильно, виходячи з індивідуальних особливостей воріт? Погодьтеся, що привід на ворота - це комфортно, оскільки не треба виходити в негоду з автомобіля та відчиняти браму в ручному режимі. Всього лиш натисніть на кнопку пульта та відчиняйте систему! Гарно зарекомендувала себе італійська автоматика, яку ми вам доберемо як для промислових брам, вагою до 3500 кг, так і для побутової гаражної системи, вагою 400 кг. Окрім того, ці приводи апробовані та максимально пристосовані для використання в наших кліматичних умовах.  Завдяки спеціальній системі від перегріву, редуктор вимкнеться, якщо його температура буде підвищуватись та сягати критичної позначки. Автоматика на ворота в нас є для будь-якого типу ворітних систем: відкатних, гаражних, вуличних, ролетних, промислових, секційних. Майте на увазі, що привід має добиратися суворо індивідуально, входячи з таких даних, як розмір, тип, вага воріт, а також навантаження, яке на них буде подаватися. За умови, коли полотно наїздить на перепону, спрацьовують вбудовані фотоелементи та рух полотна спиняється.

Ворота з профнастилу, металопрофілю - купити у Чернівцях - типи - роздвижні, відкатні, розсувні, розпашні

 

Европейский виробник гаражних воріт, вхідних дверей, металевих огорож - завод WISNIOWSKI - Чернівці

WISNIOWSKI, RYTERNA, ALUTECH, GANT підйомні ворота гаражні з автоматичним приводом - монтаж Чернівці

Виготовлення гаражних воріт у місті Чернівці - теплі ролети з автоматикою - купити по ціні від 750 евро

Литовські гаражні ворота Рітерна - якісні європейські брами підйомного типу - виготовлення Чернівці

Автоматика для гаражних воріт FAAC, CAME, NICE, BFT - монтаж Чернівці

БРАМА МАРКЕТ - НАЙКРАЩІ ВИРОБНИКИ ВОРІТ ДЛЯ ВАС - Чернівці

Вхідні двері для приватного будинку Wisniowski - європейський виробник - Чернівці

Теплі зовнішні алюмінієві вхідні двері для приватного будинку - монтаж Чернівці

Двері з алюмінію зовнішні в будинок - вхідна група від європейського заводу Wisniowski - монтаж Чернівці

ролети автоматичні в гараж - підйомні ролетні системи - Металеві та алюмінієві - Чернівці

 ВИГОТОВЛЕННЯ ГАРАЖНИХ РОЛЕТ - Чернівці

Промислові секційні та ролетні ворота - для виробничих приміщень - Виробники RYTERNA, ALUTECH, GANT, WISNIOWSK - Чернівці

ВОРОТА ПРОМИСЛОВІ GANT, ALUTECH, HORMANN, RYTERNA, RYTERNA ЧЕРНІВЦІ

Ворота промислові в Чернівцях купують для мийок, СТО, депо, автосалонів, різних промислових установ. Звичайно, що вимоги для промислових систем значно інші, ніж до звичайних побутових брам. Так, промислові ворота мають витримувати велике навантаження на них, пропускати через себе великий потік автомобілів, злагоджено працювати в умовах екстремальних умов зовнішнього середовища. Для таких брам ставлять відповідну потужну автоматику. На нашому сайті ви знайдете не лише секційні промислові системи, а й рулонні, швидкісні, протипожежні, підйомні брами. Ми створили велике різноманіття воріт для того, щоб кожен клієнт зміг підібрати для себе те, що потрібно саме для нього. Для автомобільних салонів часто вибирають панорамні ворота з заскленням з полікарбонату. Цей матеріал здатен поспускати крізь себе велику кількість світла та є більш стійким до подряпин та механічних пошкоджень. Вас можуть зацікавити рулонні перфоровані системи. Найкраще для приміщень з суворим температурним режимом підійдуть промислові брами HORMANN, що виготовляються на заводі з закритим циклом виробництва. Радимо браму HORMANN, зі спеціальною рамою ThermoFrame для захисту від протягів. Особливу товсту панель мають сандвічні ворота Рітерна - 80 мм, кожен елемент таких систем маркується для того, щоб у разі поломки можна було швидко замінити деталь.

Промислові ворота використовують для установки на виробничих та складських об'єктах - Чернівці

ПРО КОМПАНІЮ БРАМА МАРКЕТ  У МІСТІ ЧЕРНІВЦІ

Ми цінуємо комфорт та зручність кожного нашого покупця, а тому пропонуємо оформити замовлення у будь-який зручний для вас спосіб. Це може бути як замовлення через інтернет-магазин, коли ви, не виходячи з дому, в 1 клік робите замовлення. Або ж пропонуємо завітати до нашого фірмового салону воріт, який є в кожному обласному місті. Тут ви зможете отримати детальну та компетентну консультацію, оглянути товар на спеціальному демонстраційному сайті,  та, купуючи ворота, отримати знижку. Якщо вам потрібні і брами, і автоматика, то купіть їх одночасно, в такому раз для вас ми передбачимо знижку на 150 євро, що допоможе заощадити ваші кошти. У нас ви знайдете не лише ворота та автоматику, а й фурнітуру, обладнання для розвантаження, аксесуари та запасні частини. Варто сказати окремо про безкоштовну доставку до будь-якого міста чи селища України, товар приїде до вас протягом 5 робочих днів. Оплатити ворота можна буде після їх встановлення на вашій ділянці. Ми працюємо без посередників та надаємо перевагу лише перевіреним та зарекомендованим брендам. Перед тим, як оформляти у нас покупку, ми підписуємо з клієнтом договірні документи.

ВОРОТА РІЗНОГО ТИПУ - ПРОМИСЛОВІ РУЛОННІ, СКЛАДНІ, СЕКЦІЙНІ ВІДКАТНІ, ШВИДКІСНІ ІЗ СЕНДВІЧ ПАНЕЛЕЙ

ВИРОБНИЦТВО, МОНТАЖНІ РОБОТИ ТА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ У ЧЕРНІВЦЯХ

Ми серйозно підходимо до питання співпраці з нашим покупцем. Якщо ви вирішите купити у нас ворота, автоматику, чи інший товар, ми надаємо гарантії на 5 років на сервісне обслуговування. Лише у нас діє безкоштовна доставка, яка дає змогу вам не переплачувати та заощаджувати розумно! Тепер компанія БРАМА МАРКЕТ привезе до вас товар в Чернівці. Якщо ви не можете знайти потрібний для вас розмір воріт, то ми надаємо послугу з виготовлення систем індивідуально конкретно під ваші параметри отвору. Для того, щоб вірно підібрати для себе системи, викличте нашого замірника, який проведе необхідні заміри швидко та фахово, та проведе розрахунок воріт протягом 2 годин. До речі, вартість монтажних послуг нашої компанії становить 990 гривень, це дуже доступна вартість! Проконсультуватися ви завжди можете з нашими спеціалістами, зателефонувавши по номеру, що вказаний на сайті. Від виготовлення воріт до їх встановлення пройде не більше 10 календарних днів. Ви можете почитати наші цікаві та пізнавальні статті, ознайомитися з акціями, що оновлюються кожного дня. Не пропускайте цікаві та корисні новинки, дивіться нас на ютубі.

ГАРАЖНІ - РОЛЕТНІ - ВІДКАТНІ ПРОМИСЛОВІ - ВУЛИЧНІ- КОВАНІ ВОРОТА ВІД КОМПАНІЇ - БРАМА МАРКЕТ Чернівці

 

 БРАМА МАРКЕТ Чернівці - гаражні та відкатні ворота - виготовлення та монтаж