0
Мій кошик

РОЛЕТИ ALUTECH

РОЛЕТИ АВТОМАТИЧНІ В ГАРАЖ

ВИРОБНИК ALUTECH

При облаштуванні паркувального, господарчого чи складського приміщення варто обов’язково подбати про те, щоб воно було безпечним і недоступним для проникнення сторонніх осіб. Не менш важливими при цьому являються й такі фактори, як експлуатаційна зручність та стабільна робота в’їзного механізму. Для установки в приватному гаражі чи в якійсь іншій будівлі (за умови помірних темпів використання) чудово підійдуть алюмінієві ролетні ворота, запропоновані виробником Alutech. Фабричні ролокасетні конструкції відмінно зарекомендували себе в щоденній експлуатації в побуті та не надто інтенсивному застосуванні на інших різноманітних об'єктах. Рулонна система, підібрана з урахуванням параметрів приміщення та вимог покупця, виконуватиме всі необхідні функції. Гнучка брама вбереже будівлю від негативних зовнішніх факторів і небажаних гостей, при цьому забезпечуючи комфорт санкціонованого доступу. Наразі завод Alutech випускає надійні захисні ролети для паркінгу або складу у двох серіях під назвами Trend і Prestige. Зрозуміти, яка саме модель підійде для установки в тій чи іншій будівлі, допоможе ознайомлення з особливостями кожної з них.

PIdyomnI poleti v garaj - avtomatichnI rolokaseti garajnI roletnI vId BRAMA MARKET LЬVIV

ГАРАЖНІ ТА ПРОМИСЛОВІ РОЛЕТНІ СИСТЕМИ

БЮДЖЕТНІ РОЛЕТИ НА ГАРАЖ ALUTECH TREND – ЗАХИСНА КОНСТРУКЦІЯ ДЛЯ ПРИМІЩЕННЯ БЕЗ ОБІГРІВУ

У випадку, коли необхідно оперативно закрити проріз у будівлі, котра не має підвищених вимог до ізоляції від холоду, запропонована рулонна система стане дійсно оптимальним рішенням. Не дивлячись на те, що металеві ролети для гаража Alutech Trend наділено базовими технічними характеристиками, вони все одно здатні порадувати користувачів гарною якістю та зручністю у використанні. Представлена модель розрахована на виконання 5 000 циклів відкриття та загородження прорізу, тому найкраще обирати її для застосування саме у побутових умовах. Конструкція вбереже приміщення від агресивних зовнішніх факторів, але варто відзначити, що для опалюваного об’єкта вона не підійде. Виробник подбав про те, аби недорогі гаражні ворота-ролєти характеризувалися надійністю та стабільною роботою. Рулонну браму складають якісні зносостійкі компоненти, завдяки чому вона не зазнає пошкоджень за умов коректного використання. Перший та дуже важливий елемент системи в’їзду – це ролформінговий короб. Саме у ньому розташовуватиметься гальванізований октогональний вал, куди буде намотуватись полотно під час відчинення проїзду. Захисний бокс, який виготовляється з металу, пропонується спеціалістами Алютех у версії 45° та розмірі 250-405 мм. Не менш важливим компонентом конструкції, звісно ж, являється підйомно-рулонна стулка. Для виготовлення полотна, що матиме стійкість до деформації та помірного вітрового навантаження, застосують алюмінієві профілі РD/77. Для заповнення та утеплення вказаних елементів використовується м’яка поліуретанова піна. Профілі завтовшки 19 мм обов’язково обробляються стійким спеціалізованим покриттям ПУР-ПА. За замовчанням на поверхні наноситься 2 шари барвника (30 мкм), завдяки чому виріб отримує захист від вицвітання кольору, появи тріщин та пошкодження під дією температурних перепадів, сонячних променів тощо. Задля успішного переміщення стулки вгору та вниз по чіткому незмінному напрямку брама оснащується спеціальними шинами GR83x33/eco.

Аби підйомні ролети гаражні Алютех виконували всі ті функції, що необхідні замовникові, разом із ними може знадобитися придбати кілька додаткових аксесуарів. Для рулонних механізмів даного бренду пропонуються різноманітні доповнення, з якими варто ознайомитись перед покупкою. Найнеобхіднішим аксесуаром, безперечно, являється автоматика для воріт у гаражі. Стандартно в’їзна система постачається на ручному керуванні, однак опціонально можна придбати її з електричним приводом. До замовлення доступний як фірмовий пристрій, так і французьке обладнання виробництва Somfy. Рекомендуємо віддавати перевагу саме другому варіанту, оскільки він являється сучаснішим і технологічнішим. Така автоматика матиме інтегроване радіокерування, датчик миттєвого розпізнавання перешкод, аварійну систему відкривання й не тільки. Алюмінієві електричні ролокасети можна буде контролювати, наприклад, зі стаціонарної клавіші чи пульта ДУ. Для підвищення рівня безпеки та подовження експлуатаційного терміну рулонної конструкції теж пропонуються різні спеціальні аксесуари. Переживаєте, що у разі знеструмлення автоматичної брами хтось сторонній зможе відчинити її та заволодіти Вашим майном? Запевняємо, що цього не станеться, якщо виконати установку системи блокування S-NHK. Завдяки такому рішенню при аварійному відключенні електроенергії зловмисникам не вдасться отримати доступ у гараж. Для захисту утепленого полотна від раптового падіння (на випадок виникнення несправності електроприводу) пропонується встановити інерційне гальмо. Щоб алюмінієві ролети отримали здатність служити довше, їх варто оснастити фірмовими каретками рухомого типу. Зазначені компоненти знижують навантаження на підвіс та забезпечують плавний рух стулки, тож знос механізму відбувається набагато повільніше. Для запобігання зіткнення полотна зі сторонніми об’єктами, що можуть потрапити у просвіт під час його руху, варто додатково підключити фотоелементи TWIN-SAFE. Зазначимо, що вони також виключають можливість затягання сміття та різних предметів у захисний бокс брами. Якщо з якоїсь причини вирішено не під’єднувати фотоелементи, рекомендуємо обов’язково обрати опцію під назвою «чутливий край». Завдяки його установці стулка, натрапивши на перешкоду, миттєво перестане рухатись, після чого підніметься вгору. Це дозволить усунути об’єкт, що заважає, а потім завершити загородження заїзду. Через те, що металеві ролети з профілю Trend належать до бюджетної лінійки, вибір декоративного оформлення для них являється дещо обмеженим. Алюмінієві ламелі з утепленням PD/77 пропонується пофарбувати в один із перелічених кольорів на вибір (коричневий, бежевий, білий, сірий, сріблястий, антрацитовий) або ж стилізувати під натуральну деревину (1 мотив). В будь-якому випадку зазначена конструкція гарно підійде до класичного паркувального приміщення з точки зору естетики.

Металеві та алюмінієві ролети від заводу виробника Алютех - монтаж ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ПІДЙОМНІ РОЛОКАСЕТИ З АВТОМАТИКОЮ

ГАРАЖНІ РОЛОКАСЕТИ ALUTECH PRESTIGE – ОГЛЯД РУЛОННИХ СИСТЕМ З ПОКРАЩЕНИМИ ХАРАКТЕРИСТИКАМИ

Власникам паркувальних приміщень, які прагнуть встановлювати виїзні конструкції з поліпшеними технічними властивостями, радимо звернути увагу саме на дану утеплену модель. У порівнянні з брамами Trend, рулонні ворота для гаража з фірмової серії Prestige мають вищу надійність та ізоляційні параметри, посилену конструкцію та навіть значно естетичніший дизайн. Також указана ролетна система може бути виконана у більших габаритах (завширшки аж до 7 метрів). Це дозволяє встановлювати її в гаражі на 2 машини, у великій складській будівлі тощо. Між двома моделями ролокасет від виробника Алютех є як збіги, так і відмінності. Наприклад, рулонна брама Prestige має робочий ресурс 5 000 циклів, не відрізняючись цим від конструкції Trend. Даний аспект означає, що механізм якнайкраще підходить для використання у побутовому секторі. Допускається експлуатація й на спеціальних об’єктах, але за умови невисокої інтенсивності – навантаження має бути помірним. Також виробник пропонує оснастити конструкцію захисним ролформінговим боксом з октогональним валом гальванізованого типу. Варіації – ідентичні до тих, що застосовуються в моделі Trend (45°, типорозміри – від 250 до 405 мм). Однак при цьому напрямні шини для захисних ролет Prestige запропоновані в декількох, і, що важливо – покращених версіях. Наприклад, ролєти-ворота на гараж можна оснастити елементами GR90x34E (IE/BE). В даних шинах за замовчуванням передбачені пази для фіксації вставок, у тому числі й щіткових. Інший варіант – це посилені комплектувальні GR100x35IE, в котрих присутні спеціальні вітрові захвати (завдяки чому конструкція отримує здатність витримувати відповідне навантаження). Для посилення вказаного ефекту можна також додатково встановити фірмові бічні замки типу SP/77-MSM або SP/77-MSW.

Варто відзначити, що гаражні ворота з металопрофілю Prestige виготовляються у відповідності до норм EN 13241‑1 та EN 12424. Фахівці заводу Алютех серійно наділяють конструкцію класом зломостійкості Р3, завдяки чому Ви можете бути переконані в гарному рівні захисту паркувального приміщення. В основі рулонного полотна даної брами лежатимуть алюмінієві ламелі AG/77, які мають товщину 19 мм. Профілі роликового катання з пінополіуретановим наповненням всередині характеризуються високою стійкістю до утворення корозії. Задля того, аби на полотні не з’являлися різноманітні дефекти, на нього ретельно наносять поліамідно-поліуретанове покриття (30 мкм – 2 шари). Завдяки цьому поверхні не тріскаються, не втрачають колір та не піддаються негативному впливу агресивних кліматичних факторів. За бажанням клієнта ролети для гаража можуть бути виконані і з застосуванням профілів інших видів. Наприклад, при збірці полотна конструкції пропонується використати екструдовані ламелі формату EA/77. Дані елементи являються вентиляційними, тож завдяки їхній наявності забезпечуватиметься потрібний повітрообмін. Також в опціональному порядку стулку можна доповнити оглядовими профілями у варіації EV/77W. В металеві планки такого формату інтегруються вставки PI/77 (матеріал – прозорий полікарбонат), крізь які в гараж проникатиме денне світло. Тип управління в’їзною системою Alutech Prestige можна обрати індивідуально з урахуванням особистих побажань користувачів. Серійно зазначені рулонні ворота комплектуються ручним механізмом керування, з яким не кожному буде зручно взаємодіяти. Саме тому рекомендується купити ролети з автоматикою, яка додається до набору опціонально. Наявність електричного приводу дозволить не витрачати фізичних зусиль на відкриття та зачинення брами, а також подовжить термін її експлуатації завдяки абсолютно рівномірним навантаженням під час виконання циклів. Контролюватися автоматичні ворота для гаража Алютех можуть з кнопки на стіні чи дистанційно з пульта, що зручніше для переважної кількості користувачів. Звісно, на рулонну браму в разі необхідності встановлюється й інше додаткове оснащення, окрім електричного приводу. Так само, як і модель бюджетного типу Тренд, покращена конструкція Престиж опціонально обладнується будь-якими необхідними пристроями безпеки й не тільки. Серед доступних до замовлення аксесуарів – система захисту від несанкціонованого відкриття S-NHK, гальмо інерційного типу, спеціальні рухомі каретки, «чутливий край» та фотоелементи TWIN-SAFE.

При виборі гаражної системи заїзду власники паркувальних приміщень часто приділяють особливу увагу тому, який вигляд матиме підйомна брама. Тож, якщо для Вас важливо встановити надійні й водночас красиві ворота-ролети, доцільно придбати саме запропоновану модель. На відміну від конструкції Trend, сучасні ролокасети Prestige можна задекорувати значно більшою кількістю способів. Палітра доступних для забарвлення відтінків є ширшою, що дозволяє кожному замовнику знайти рішення до смаку. У тому разі, коли виготовлення воріт буде здійснюватися лише з утеплених алюмінієвих профілів АG/77, для них запропонують 18 різноманітних тонів покриття. Так, у переліку присутні наступні кольори: бежевий, кремовий, білий, коричневий у двох видах, рубіновий (червоний), зелений (2 варіанти, що відрізняються насиченістю), синій, сірий, чорний, графітовий, антрацитовий, металік і 4 версії оформлення під натуральну деревину (горіх, вишня, темний і золотий дуб). Якщо ж Ви забажаєте, щоб полотно містило екструдовані ламелі (засклені, вентиляційні), їх можна буде забарвити в 1 з 12 тонів. Серед виключень з переліку вище – усі мотиви натуральної деревини, антрацитовий і графітовий відтінки.

Rolety z avtomatika dlya garazha - kupit - zamoviti vigotovlennya u mIstI LvIv

АЛЮМІНІЄВІ ТА МЕТАЛЕВІ ЗАХИСНІ РОЛЕТИ

УСТАНОВКА ВОРІТ У ГАРАЖІ: СПОСОБИ МОНТАЖУ В’ЇЗНИХ РОЛЕТНИХ МЕХАНІЗМІВ

Одна з вагомих причин, через яку замовники обирають для облаштування паркувальних приміщень саме ролокасети – це практично безмежні можливості їх закріплення. Алюмінієві ролетні ворота Alutech встановлюються дуже легко та швидко. При цьому можна сказати, що параметри будівлі особливого значення не відіграють. Навіть якщо в гаражі низька та/або нахилена стеля, а пристінки та одвірок відсутні взагалі, закріплення підйомно-рулонного механізму не становитиме жодних проблем. Найголовніше – це вірно підібрати тип монтажу, який буде найкращим саме для того об’єкта, котрий облаштовується.

Як встановити захисні ролети на складі чи в гаражі, залежить насамперед від побажання власника приміщення. Найпопулярнішим рішенням для конструкцій Trend і Prestige являється закріплення з застосуванням захисного ролформінгового боксу. По-перше, монтаж ролокасет з коробом має кілька варіантів виконання, що дозволяє відмінним чином облаштувати заїзд. Крім того, присутність боксу не лише підвищує естетику брами, а й значно подовжує термін її служби, захищаючи механізм від пошкоджень. Великий попит має накладний монтаж ролетів з коробом. При такому типі установки закріплення боксу здійснюється над заїздом з необхідної сторони. Тобто, можна зафіксувати його просто на фасаді або ж навпаки зсередини приміщення. Якщо Ви не хотіли б мати на гаражі так званий козирок, який утворить короб при накладній установці, радимо віддати перевагу вбудованому монтажу. Вказаний спосіб фіксації дозволяє компактно розмістити браму, розгорнувши бокс у необхідному напрямку (лицевою частиною на вулицю або ж в будівлю). Вкрай популярним варіантом є комбінована установка з коробом, який дивиться всередину гаража. Конструкція в такому випадку закріплюється безпосередньо в ніші заїзду. Коли брама буде зачинена, її полотно утворюватиме єдину поверхню з фасадом паркувального чи складського приміщення. З точки зору естетики дане рішення являється найкращим. Якщо ж зафіксувати бокс у стані, коли його розгорнуто назовні, стулка розташовуватиметься глибше, аніж фасадна стіна. Тобто, єдина поверхня при такому методі фіксації не утворюватиметься. У разі необхідності автоматичні ворота в гараж, виконані у ролетному форматі, можна встановити з використанням консолей. Захисний короб у цьому випадку не монтується, тож ризик пошкодження рулонної системи може дещо підвищитись. Однак, у даного способу є і перевага: завдяки консолям знижується навантаження на елементи підвісу, тож термін служби системи додатково подовжується. Зазначена варіація монтажу може застосовуватись тоді, коли необхідно максимально компактно закріпити механізм всередині будівлі, або у випадку, коли область заїзду розміщується під спеціальним навісом.

Автоматичні промислові ролети - брами в гараж підйомного типу - монтаж Чернівці, Ужгород, Рівне

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНІ РОЛЕТИ ДЛЯ ГАРАЖА ALUTECH З УТЕПЛЕНИМ ПОЛОТНОМ?

Безпека Вашого паркувального приміщення напряму залежить від того, наскільки надійна та якісна в’їзна конструкція буде встановлена в ньому. Автовласникам, котрі не бажають витрачати надто великі кошти для облаштування гаража, рекомендуємо купити ролети з електричним приводом на сайті brama-market.lviv.ua. В каталозі виробів під брендом Alutech можна знайти відмінну рулонно-підйомну систему, котра захистить приміщення від проникнення сторонніх осіб і впливу негативних зовнішніх умов. Якщо Ви вже переглянули асортимент та обрали алюмінієві ролокасети, для їх швидкої покупки достатньо залишити запит онлайн. У тому разі, коли для прийняття рішення слід попередньо проконсультуватися з фахівцем, зв’яжіться з досвідченим менеджером за номером +38 (067) 112-18-69. Для здійснення замовлення на найкращих умовах пропонуємо завітати до одного з шоу-румів компанії. Так, відвідавши фірмовий салон «БРАМА МАРКЕТ Львів» (вул. Городоцька, 286-Б, поверх 4, офіс №1), можна попередньо переглянути зразки рулонних воріт, секційних систем та інших захисних конструкцій, а потім замовити обрану модель з особливою гарантованою знижкою!

Немає товарів

Вгору