«БРАМА МАРКЕТ» – це всеукраїнська торговельно-виробнича компанія, що займається виготовленням та продажем огороджувальних, вхідних і в’їзних систем побутового та промислового призначення. Кожна захисна конструкція створюється на основі вимог клієнтів, й обов’язково наділяється бажаними експлуатаційними властивостями. Для облаштування заїздів на комерційні та приватні об’єкти пропонуються розпашні, складні та відкатні ворота, розміри яких визначаються індивідуально. На ефективний захист периметру території від проникнення сторонніх осіб розраховані оцинковані сталеві огорожі. В асортименті представлені високоякісні фабричні моделі, котрі можуть застосовуватись у побутовому та виробничому секторах. Також до замовлення доступні автоматичні ворота для гаража – утеплені з сендвіч-панелей, компактні ролетні й не тільки.

Виготовлення та монтаж воріт - БРАМА МАРКЕТ ЛЬВІВ

Фабричні брами та огорожі, енергоефективні вхідні двері для приватних будинків та інші захисні конструкції пропонуються клієнтам разом з послугою професійного монтажу. Установка воріт і парканів здійснюється по всій території України досвідченими фахівцями компанії, які регулярно підвищують свою кваліфікацію за кордоном – у Польщі, Литві, Італії. На монтаж від сертифікованих майстрів «БРАМА МАРКЕТ» надається офіційна гарантія, тому кожен клієнт отримує не лише надійну продукцію, а й високоякісний сервіс європейського рівня.

Ключовою метою компанії являється досконала реалізація проєктів незалежно від їхньої складності. В спеціалізованому відділі фірми розробляються різноманітні інженерні рішення. Це дозволяє до дрібниць продумати те, яким чином облаштувати заїзд до невеликого приватного гаража чи навпаки об’єкта важкої промисловості, де застосування стандартного підходу являється неможливим. Індивідуальне виготовлення воріт здійснюється з сертифікованої сировини, й більшість моделей за замовчуванням підходить для використання в агресивних кліматичних умовах. Завдяки якісній обробці матеріалів на професійному автоматизованому обладнанні кожна конструкція отримує відмінні показники міцності та захист від можливих пошкоджень.

На швидкість реалізації замовлення впливає те, продукцію якого бренду Ви обрали для облаштування приватного, комерційного чи промислового об’єкта. Наприклад, секційні паркани з оцинкованої сталі від українського виробника SELECT можуть бути виготовлені протягом 2 робочих тижнів і доставлені в будь-яку точку країни за 2-3 дні. У тому ж разі, коли клієнт вирішив купити алюмінієві двері чи енергоефективні ворота в гараж з Європи – термін виконання замовлення може збільшитись на 10-14 діб.

Металеві огорожі та відкатні ворота оцинковані - вуличні в'їзні автоматичні брами - монтаж Чернівці

АВТОМАТИЧНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА RYTERNA, WISNIOWSKI, KRUZIK, GANT

Для облаштування заїздів до сучасних паркувальних приміщень компанія «БРАМА МАРКЕТ» пропонує високоякісні підйомні конструкції від провідних європейських виробників. Саме утеплені гаражні ворота з сендвіч-панелей являються найкращим рішенням для захисту будівлі та забезпечення швидкого, комфортного доступу її власникам.

Ключовими перевагами секційних систем, представлених в асортименті каталогу, являються їхня експлуатаційна безпека, стійкість до злому, ізоляційні властивості, довговічність та естетична привабливість. Задля наділення конструкцій повним спектром необхідних характеристик виробники застосовують при їх створенні високоякісні матеріали. Так, елементи фурнітури серійно виготовляються зі сталі, котрій притаманні гарні показники міцності. Для додаткового укріплення металу та надання йому захисту від утворення іржі зазвичай задіється технологія оцинковування. Полотно воріт у гараж збирають з сендвіч-панелей, які мають теплоізоляційні властивості за замовчуванням. Надійні та стійкі до деформації секції отримують жорсткі сталеві оболонки та наповнення зі спіненого поліуретану високої щільності. Залежно від марки й моделі підйомної конструкції панелі матимуть товщину 40 або ж 60 мм. Найбільш розповсюдженими являються гаражні брами з чотирисантиметрових секцій – наприклад, від заводів Ryterna (Литва), Kruzik і GANT (Чехія). Тим клієнтам, які шукають енергоефективні ворота для опалюваного паркувального приміщення, радимо звернути увагу на моделі UniTherm і PRIME польського виробництва Wisniowski. Дані в’їзні системи виготовляють з ексклюзивних сталевих панелей Innovo. Їм притаманна збільшена товщина – 60 мм, і власний термоізоляційний коефіцієнт на рівні 0,33 Вт/м²∙K.

На те, довго та інтенсивно зможе працювати підйомно-секційна конструкція, впливає тип механізму балансування, передбаченого в ній. Даний аспект також залежить від моделі, на що слід звернути увагу перед здійсненням замовлення. Наприклад, якщо Ви плануєте встановити гаражні ворота в приміщенні з низьким одвірком (від 10-15 см), не виконуючи при цьому автоматизацію – можна роздивитись варіанти систем на пружинах розтягнення. Виріб з таким механізмом балансування не вимагає дуже багато монтажного простору, але водночас має й недолік у вигляді невеликого робочого потенціалу (15 000 повних циклів). У тому ж разі, коли є потреба купити автоматичні ворота з хвірткою, зверніть увагу, що висота одвірка в гаражі повинна становити хоча б 25 см. При достатній кількості монтажного простору можна буде поставити браму з більш потужним торсійним механізмом, який, до того ж, витримує експлуатацію в режимі підвищеної інтенсивності. Важливою перевагою такої системи є витривалість та робочий ресурс, що за замовчуванням складає 25 000 циклів.

Для кожного сучасного замовника також вкрай важливо, щоб дизайн воріт для гаража, придбаних ним, був привабливим і гармонійним. Обрати не тільки саму модель підйомної конструкції, а й версію її декорування наживо Ви зможете при особистому відвідуванні одного з демонстраційних салонів «БРАМА МАРКЕТ» по Україні. Також зразки доступних до замовлення варіантів представлені на фото в онлайн-каталозі. Клієнти, котрих не цікавить ексклюзивність в оформлені, часто обирають класичні недорогі ворота GANT. Такі секційні конструкції пропонуються в основному в однотонних версіях і з базовою імітацією натуральної деревини. Бажаєте навпаки отримати утеплену систему заїзду з нетиповим оформленням стулки? Тоді варто звернути увагу на моделі виробництва Kruzik, котрі під запит декоруються за допомогою цифрового друку на панелях. Спеціалізована технологія дозволяє прикрашати сталеві секції будь-якими малюнками, первинна яскравість та деталізація котрих зберігається надовго. Високоякісні сучасні ворота з трендовим дизайном можна замовити на литовському заводі Ryterna. Провідний європейський виробник пропонує найширший асортимент декоративних рішень для ефектного оформлення підйомного полотна. Секційні системи з Польщі – Wisniowski – переважно виготовляються в стилі «мінімалізм». Колір для забарвлення сендвіч-панелей можна буде обрати з унікального фірмового каталогу під назвою Home Inclusive.

Теплі ворота підйомні в гараж - секційні ролети автоматичні гаражні - WISNIOWSKI, RYTERNA, GANT

ЗАХИСНІ ГАРАЖНІ РОЛЕТИ

Металеві конструкції в запропонованому форматі мають нижчий попит, аніж теплі секційні моделі, але в деяких випадках вони являються незамінними. Автоматичні ролетні ворота ідеальні для встановлення в гаражах, де монтажний простір надто обмежено, і виконати фіксацію підйомної брами з сендвіч-панелей технічно неможливо. Рулонна система легко закріплюється навіть тоді, коли у приміщенні низька стеля, а пристінки та одвірок відсутні взагалі. Завдяки тому, що існує декілька варіантів установки конструкції, можна знайти оптимальне рішення для кожної будівлі незалежно від її габаритів і параметрів.

На сайті brama-market.lviv.ua до замовлення доступні автоматичні ролети на гараж як з бюджетного, так і з преміального сегмента. Серед недорогих рулонних систем високий попит мають компактні брами від чеського виробника GANT. Зазначеним ролокасетам притаманний класичний дизайн, а також забезпечення експлуатаційного комфорту користувачеві (особливо при комплектації електричним приводом). Для дійсно якісного захисту паркувального приміщення від проникнення сторонніх осіб пропонується обрати польські ворота-ролети Wisniowski у версії BR-77 чи BR-100. Слід зауважити, що передові рулонні системи даного бренду серійно оснащуються технологічною автоматикою для зручного дистанційного управління.

Гаражні в’їзні системи підйомно-ролетного типу доступні у різноманітних версіях виконання. На вибір пропонуються автоматичні ворота зі сталевого чи алюмінієвого профілю. Ламелі, з котрих збиратиметься полотно, можуть мати антивандальну або утеплену модифікацію (відповідно, вони будуть екструдованими чи наповненими пінополіуретаном). Опціонально стулку пропонується доповнити заскленими елементами, профілями з вентиляційними отворами тощо.

Купити ворота та паркани - замовити виготовлення у містах Івано-Франківськ, Вінниця, Чернівці

СУЧАСНІ ВХІДНІ ДВЕРІ З ЄВРОПИ

Безпека та затишок у приватному будинку являються абсолютно неможливими, якщо оселя належним чином не захищена від проникнення небажаних гостей. Звісно ж, дім необхідно вберегти і від таких негативних факторів, як волога, холод, протяги тощо. Для досягнення найкращого ефекту та позбавлення від усіх вищевказаних негараздів рекомендуємо встановити теплі алюмінієві двері від провідного європейського виробника Wisniowski. Трендові вхідні конструкції представленого бренду являють собою повний комплекс всіх необхідних властивостей. Вони здатні якісно захистити оселю від холоду та шуму, зробити її недоступною для зловмисників і вандалів, а також дуже затишною та естетично привабливою. Для досягнення найкращих результатів при облаштуванні будинку радимо віддати перевагу флагманській енергоефективній системі CREO. Якщо представлені вхідні двері з терморозривом виконати у модифікації без скла, вони продемонструють досконалий рівень теплозбереження. Коефіцієнт U в такому випадку становитиме 0,8 Вт/м²∙K. Крім того, сучасна алюмінієва конструкція серійно отримає показник Rw = 36 dB, котрий свідчить про відмінну звукову ізоляцію. Передбачений у вхідній групі поріг має терморозрив, тому охолодження в області підлоги не відбуватиметься. Для виготовлення коробки та рами польські фахівці використовують чотирикамерні профілі з алюмінію, завдяки чому виріб одночасно набуває міцності та термоізоляційних властивостей. Ефективна герметизація прорізу та захист будинку від протягів стають можливими через присутність високоякісних фірмових ущільнювачів. Якщо Ви забажаєте зробити сучасні вхідні двері Wisniowski технологічнішими та функціональнішими, для цього буде достатньо обрати для них певні додаткові аксесуари. Серед доповнень, запропонованих виробником, присутнє вічко з камерою та дзвінком, кодова клавіатура, сканер відбитків пальців, замок електронного типу й не тільки. До того ж, можна під’єднати вхідну групу до системи розумного управління SmartConnected. З нею через додаток на смартфоні користувачі легко керуватимуть конструкцією дистанційно, й відстань віддаленості від будинку не матиме при цьому значення. Ще одна важлива перевага алюмінієвих конструкцій з Польщі – це їхня відмінна естетика. Обрати ідеальний дизайн дверей для котеджу можна з фірмового каталогу. Завдяки фірмовим нестандартним ручкам, високоякісному склінню та унікальним кольорам покриття європейська вхідна система гарантовано набуде досконалих візуальних характеристик.

Виробництво воріт для гаража в Україні - розсувні та відкатні системи - промислові підйомні системи

ФАБРИЧНІ СЕКЦІЇ ДЛЯ ПАРКАНА З МЕТАЛУ

Якщо прилегла до приватного будинку територія буде огороджена якісними захисними конструкціями, знизиться ризик проникнення сторонніх осіб на ділянку. Для ефективного захисту двору від небажаних гостей рекомендуємо встановити панельний металевий паркан виробництва Wisniowski (Польща) або Select (Україна). Представлені заводи випускають надійні огороджувальні секції, котрим притаманна висока міцність, стійкість до широкого спектру пошкоджень, а також трендовий європейський дизайн. Для того, щоб вуличні конструкції отримали найкращі експлуатаційні характеристики, при їх створенні застосовуються виключно якісні матеріали. Фахівці Wisniowski та Select здійснюють виготовлення огорож з оцинкованого металу (сталі), завдяки чому вони стають жорсткими та досконало захищеними від появи корозії (з офіційною заводською гарантією). Застосування сучасних технологій обробки сировини та передового професійного обладнання дозволяє досягати найкращих результатів.

Обидва виробники пропонують по декілька колекцій захисних конструкцій, де містяться огорожі по типу ранчо та жалюзі, а також секційні паркани суцільного типу та моделі з ексклюзивним оформленням (виконуються за методом лазерного різання). Від того, яке заповнення отримає вулична система, залежить насамперед приватність прибудинкової ділянки. Якщо придбати ґратчасті панелі виробництва Wisniowski (наприклад, в одній із версій PREMIUM), крізь них двір буде видно повністю. Коли ж Ви бажаєте, щоб ділянка отримала абсолютний захист не лише від проникнення сторонніх осіб, а й від огляду – доцільно замовити виготовлення парканів з суцільним зашиттям. Один з найпопулярніших варіантів такої огорожі – модель https://brama-market.lviv.ua/select-panel/ українського виробництва Select. Варто відзначити, що в разі необхідності підбір бюджетнішого рішення без решіток і просвітів не складе жодних проблем. Наприклад, для дачної ділянки можна замовити установку недорогого паркана з профнастилу.

Індивідуальне виготовлення воріт - оцинковані огорожі з металу - замовити паркани в сучасному стилі

АВТОМАТИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ

Вуличні брами зсувного типу наразі мають найвищий попит серед сучасних користувачів. Дійсно, саме роздвижні ворота у двір являються найзручнішими в експлуатації, найкомпактнішими та найестетичнішими. Дуже часто роликовий самоутримний механізм обирають на заміну класичному розпашному, оскільки його відкривання здійснюється в площині паркана й не заважає вільному переміщенню по ділянці та перед нею. На сайті brama-market.lviv.ua можна замовити індивідуальне виготовлення відкатних воріт з металу, що матимуть відмінні технічні властивості та гарний дизайн.

В асортименті запропоновані рішення на будь-який смак і гаманець – від базових недорогих до преміальних та ексклюзивних. Наприклад, коли Ви шукаєте бюджетні сталеві ворота для дачі, доцільно звернути увагу на модель з профільного листа. Такій конструкції притаманний класичний зовнішній вигляд, а серед переваг, окрім невисокої ціни, можна виділити суцільність заповнення полотна. Оскільки профнастил серійно піддають оцинковуванню, він отримує стійкість до появи іржі під впливом вологи. Аби гофрований металевий лист виглядав естетично, його можна пофарбувати в бажаний колір з палітри RAL або ж стилізувати під натуральну деревину.

Якщо Ви являєтесь власником сучасного котеджу й плануєте підібрати до нього якісну трендову браму, пропонуємо звернути особливу увагу на декілька популярних моделей. Так, найбільший попит серед виробів від провідного українського виробника Select мають сталеві оцинковані ворота з колекцій JALUZI та PANEL. Основною відмінністю між вказаними вуличними конструкціями являється формат заповнення зсувного полотна. Трендова жалюзійна брама, наприклад, зашивається спеціальними металевими планками. Профілі фіксують горизонтально під певним кутом, і при цьому між ними витримується однакова відстань. Завдяки даному рішенню й утворюється бажаний ефект жалюзі, котрий, до речі, має велику кількість переваг. Головним плюсом такого заповнення є те, що крізь нього можна бачити вулицю з двору, а от навпаки – ні. Це означає, що конструкція забезпечить високий рівень приватності, при тому дозволяючи господарям огляд місцевості за огорожею. Відзначимо, що система заїзду з зашиттям формату жалюзі має шумоізоляційні властивості, тож з нею також підвищиться рівень затишку на ділянці. Найкращим рішенням, запропонованим фахівцями Select, являються елітні ворота для будинку PANEL. Дана конструкція характеризується підвищеною міцністю та досконалою стійкістю до появи корозії завдяки гарячому оцинковуванню та порошковому фарбуванню. Полотно моделі виконується з масивних сталевих панелей, просвіти між якими не передбачаються. Стулка з суцільним заповненням має трендовий мінімалістичний дизайн, і завдяки йому брама ідеально підійде до сучасної елітної забудови. Звісно ж, до замовлення доступні й роликові конструкції з усіх інших колекцій. За бажанням Ви можете придбати ґратчасті ворота для будинку, чи, наприклад, браму, виготовлену за технологією лазерного різання металу.

Замовникам, які цінують найвищу якість та продуманість виробів до найдрібніших деталей, рекомендуємо звернути увагу на сталеві оцинковані системи від польського заводу Wisniowski. Фабричні європейські ворота для заміських будинків і котеджів мають офіційну протикорозійну гарантію (термін – 10 років) і покращену конструкцію. Сучасна вулична брама може бути оснащена прихованою технологічною автоматикою (інтегрується всередину стовпчика) та підключена до системи інтелектуального контролю доступу для зручного управління через смартфон.

замір та консультація при купівлі воріт чи парканів - Компанія Брама Маркет Львів

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА РІЗНИХ ТИПІВ

Для застосування на виробничих, комерційних, стратегічних та інших об’єктах пропонуються спеціалізовані габаритні брами, розраховані на використання в інтенсивному режимі. В асортименті представлені автоматичні ворота для складу, цеху, СТО, пожежної частини, автомийки, ангару й не тільки. Якщо Ви шукаєте технологічну в’їзну систему для установки в приміщенні, рекомендуємо звернути увагу на підйомно-секційні моделі. Хоча за конструкцією ці вироби майже такі ж самі, як і гаражні ворота з сендвіч-панелей, насправді вони являються потужнішими та стійкішими до швидкого зносу в нетипових експлуатаційних умовах. Найкращим чином себе зарекомендували підйомні утеплені системи від виробників Ryterna та Wisniowski. У кожній брамі промислового призначення передбачається торсійний механізм балансування. Його робочий ресурс безпосередньо залежить від моделі конструкції, й може складати від 15 до 100 тисяч циклів роботи. Крім того, секційні ворота для підприємств пропонуються з різними товщинами полотна. Найенергоефективніші моделі виконують з сендвіч-панелей 60 мм (Wisniowski) та 80 мм (Ryterna). В разі необхідності спеціалізовану браму можна адаптувати до використання в особливих умовах шляхом розширення комплектації. До неї пропонується додавати хвіртки, скління, набори антикорозійних елементів, пристрої безпеки, системи автоматичного керування тощо.

В тому разі, коли з технічних причин неможливо встановити теплу секційну систему, рекомендується натомість обрати промислові ролети з електроприводом. Такі брами мають значно нижчі термоізоляційні показники та не підтримують інтеграцію хвірток. Однак, монтаж рулонних конструкцій можна проводити незалежно від висоти стелі, наявності одвірка тощо.

Якщо необхідно розділити приміщення всередині виробничої будівлі, доцільно встановити підвісні ворота, що відкриваються вбік. Такі моделі дозволяють ефективно розмежовувати простір, не займаючи при цьому багато місця. Для облаштування заїзду на територію підприємства на сайті brama-market.lviv.ua можна придбати сталеві оцинковані конструкції на автоматичному управлінні. До замовлення доступні відкатні та складні швидкісні ворота виробництва Wisniowski.

Утепленні ворота для гаража - пійдмоні системи з автомтаикою - купити Львів

ворота промислові секційні для виробничих та складських приміщень, будівель - замовити виготовлення у виробника RYTERNA, WISNIOWSKI

Вибрати дизайн огорожі - металеві паркани для приватних будинків від заводу виробника SELECTГарні європейські виробники воріт та дверей для приватного будинку - сучасні гаражні ролети та вхідні двері - монтаж Львів