0
Мій кошик

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

СЕКЦІЙНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

Коли виникає потреба облаштувати область заїзду у габаритну спеціалізовану будівлю, для розв’язання поставленої задачі варто застосувати якісну захисну конструкцію. Найпопулярнішим рішенням на сьогодні являється монтаж підйомних брам, яким притаманна витривалість, стійкість до швидкого зносу та абсолютна експлуатаційна безпека. Об'єкт, для котрого обираються промислові секційні ворота, фактично може бути будь-яким. Підйомно-складні системи широко застосовуються на виробничих підприємствах, складах, в автомобільних салонах та сервісах, ангарах, гаражах на воді і не тільки. Серед переваг таких моделей варто виділити високі захисні та теплоізоляційні властивості, посилену конструкцію з розрахунком на значне навантаження, можливість комплектування спеціалізованими аксесуарами (наприклад, для адаптації виробу під нетипові/агресивні експлуатаційні умови) тощо. Наразі до замовлення доступні передові секційні системи від провідних європейських заводів Wisniowski, Ryterna та GANT. В асортименті надійних в’їзних конструкцій Ви гарантовано знайдете функціональну браму з необхідними технічними властивостями.

ТЕПЛІ ПІДЙОМНІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI (ПОЛЬЩА)

Захисні металеві конструкції, що випускає передовий європейський завод, мають високий попит через велику кількість причин. Спеціалісти, що проєктують промислові ворота Wisniowski, продумують їх до найдрібніших деталей. Кожна секційна брама за замовчанням отримує відмінні технічні характеристики й відмінно підходить для використання в умовах комерційного/виробничого сектора. Польські системи заїзду виготовляються за міжнародними стандартами якості, й при цьому обов’язково застосовується сертифікована сировина. Оскільки матеріали піддають обробці за передовими технологіями, вони набувають додаткової стійкості до зносу, що сприяє довговічності конструкції в цілому.

Доволі популярними серед замовників являються складські ворота MakroPro 2.0. Дана брама належить до нового покоління виробів, і її конструкція суттєво вдосконалена у порівнянні з тими моделями, котрі випускались раніше. Так, в представленій підйомній системі покращено теплоізоляційні властивості та підвищено експлуатаційну безпеку. До того ж, завдяки особливостям виробу його можна встановлювати набагато швидше та легше, ніж інші секційні механізми. Запропоновані утеплені ворота в цех чи будь-яке виробниче приміщення наділені великою кількістю переваг. Так, система здатна стабільно функціонувати протягом тривалого періоду, не вимагаючи при цьому регулярної заміни комплектувальних та дорогого обслуговування.

Підйомне полотно конструкції являється надійним, міцним та утепленим. Для виготовлення ворітної стулки застосовуються фірмові сендвіч-панелі (40 мм завтовшки). Оболонки секцій виконують зі сталевих оцинкованих листів, які мають низьку теплопровідність та високу плавильну температуру. Завдяки таким властивостям брама з металевих панелей, заповнених пінополіуретаном, виділяється енергоефективністю (1,0 Вт/м²∙K) та відмінною пожежобезпечністю. Варто відзначити, що сталеві ворота для виробничих будівель Wisniowski MakroPro 2.0 серійно оснащуються спеціалізованим комплектом ThermoSet. Фахівці польського заводу передбачають у даному наборі ущільнювальні компоненти та накладки, котрі підвищують герметичність закритого пройому. Звертаємо Вашу увагу на те, що в асортименті польських секційних систем присутня модель, котра здатна ще краще вберегти будівлю від холоду. Мова йде про енергоефективні підйомні ворота Wisniowski MakroTherm, які виготовляють з ексклюзивних сендвіч-панелей завтовшки 60 мм. Кожна така секція має власний показник U = 0,33 Вт/м²∙K, тож конструкція гарантовано забезпечить відмінний захист від тепловтрат.

Повертаючись до переваг популярної системи в’їзду в модифікації 2.0, слід відзначити її стійкість до вітрового навантаження та водонепроникність (згідно з відповідними класами 3 та 2). Також виріб серійно отримує коефіцієнт шумоізоляції 23 dB, що теж являється його вагомим плюсом. Витривалість підйомного механізму в запропонованій моделі є стандартною. Серійно система розрахована на виконання 25 000 циклів роботи. Якщо ж Ви бажаєте встановити витривалішу промислову браму – радимо купити ворота на виробництво Wisniowski MakroPro 100 2.0. У даному варіанті виконання механізм буде спроможний відкрити та загородити заїзд 100 000 разів. Для пришвидшення процесу доступу в будівлю та підвищення експлуатаційної безпеки рекомендується обрати для підйомної системи високоякісний пристрій керування. Виробник рекомендує застосувати німецький електричний привід SOMMER у виконанні Tiga+ або ж Base+, який дуже легко монтується. Зазначена автоматика для промислових воріт була створена спеціально для управління габаритними секційними системами, тому вона відмінно витримає підвищене навантаження.

Якщо Ви бажаєте поліпшити властивості підйомної конструкції, для цього можна підібрати безліч корисних аксесуарів. Серед фірмових доповнень, запропонованих виробником, присутні вікна та панорамні панелі, хвіртка з низьким порогом, вентиляційні елементи, замок (наприклад, «анти-паніка» або ж кодовий), датчик руху, бар’єр безпеки, зчитувач ключів безконтактного формату й не тільки.

Окрім розмірів і комплектації, звісно ж, індивідуально підбирається й дизайн воріт з сендвіч-панелей. Так, для збірки полотна можуть бути застосовані класичні сталеві секції або ж сегменти з формуванням (V-профіль чи гофр). У стандартній палітрі кольорів, доступних для фарбування стулки, представлено 40 різноманітних рішень. Якщо ж бажаного серед них не знайдеться, в опціональному порядку можна буде обрати будь-який відтінок з переліку тонів RAL.

ВИСОКОЯКІСНІ ВОРОТА ДЛЯ СКЛАДУ, АВТОСАЛОНУ, СТО RYTERNA

Провідний литовський виробник пропонує замовникам надійні та функціональні брами спеціального призначення, розраховані на стабільну працю як у типових, так і в агресивних умовах. В асортименті підйомних систем Ryterna можна знайти ворота для автомийки, елінгу, пожежної частини, ангару, промислової чи складської будівлі тощо. Захисні європейські конструкції представленого бренду чудово підходять для використання в звичайному та інтенсивному режимах. Хоча візуально такі моделі дуже схожі на побутові брами для гаражів, фактично вони являються посиленими та розрахованими на підвищене навантаження. Оскільки промислові системи литовського виробництва за замовчуванням наділяються відмінними технічними властивостями, вони допомагають не тільки вберегти облаштовані приміщення від доступу сторонніх осіб, а й створити необхідні мікрокліматичні умови, налагодити процеси логістики шляхом їх пришвидшення і не тільки.

Задля того, аби секційні ворота для спеціалізованих об’єктів служили довго та були стійкими до пошкоджень, при їх виготовленні застосовується виключно високоякісна сировина. Полотно підйомно-складного типу збирається з фірмових сталевих секцій, товщина яких залежатиме від обраної варіації конструкції. Якщо Ви шукаєте модель для установки в складському приміщенні без опалення, оберіть промислові ворота Ryterna TLP з сендвіч-панелей 40 мм. Така система заїзду не дозволить будівлі надмірно охолоджуватись, що сприятиме підтриманню нормальних мікрокліматичних умов. У тому ж випадку, коли об’єкт опалюється, кращим рішенням стане найтепліша конструкція з підвищеними ізоляційними властивостями. Енергоефективна брама, що називається TLP-ULTRA, виготовляється з сендвіч-панелей завтовшки 80 мм. Незалежно від варіації виконання виріб чудово загерметизує заїзд, оскільки його буде укомплектовано гумовими двошаровими ущільнювачами.

Те, скільки разів підйомний механізм зможе відкрити та загородити заїзд, залежить від обраного варіанту його виконання. Якщо говорити про базовий потенціал торсіону – він становитиме 25 000 повних циклів. Коли клієнт вважає, що цього буде недостатньо, в опціональному порядку ресурс може бути збільшено. Максимальна доступна кількість відкриття та загородження пройому складає 100 000 разів. Задля того, щоб масивне секційне полотно не розхитувалось під час опускання та підняття, брама серійно оснащується посиленими напрямними (матеріал – сталь, товщина стінки – 2 мм). Їх обов’язково піддають оцинковці, щоб наділити додатковою міцністю та надійно захистити від утворення іржі. Для перешкоджання падінню стулки в разі виникнення несправності у механізмі в ньому передбачається спеціалізована запобіжна система. Також згідно з міжнародними стандартами безпеки у брамі буде присутній захист від защемлення пальців, особливо актуальний у моделях на ручному управлінні.

У разі, якщо Ви вважаєте за потрібне поліпшити характеристики литовської промислової системи, рекомендуємо розглянути асортимент запропонованих доповнень. Наприклад, для організації додаткового евакуаційного виходу з будівлі в підйомне полотно може бути інтегрована хвіртка. Дверцята, котрі також забезпечать зручний і швидкий піший доступ у приміщення, матимуть замок, лінійний довідник, ручку та поріг оптимальної висоти (звичайний чи низький). Замовникам, які підбирають панорамні ворота для автосалону, радимо звернути увагу на можливість виготовлення конструкції не з утеплених ППУ панелей, а зі спеціальних прозорих секцій. Звісно ж, якщо Ви захочете купити браму класичного формату, опційно для неї будуть доступні різноманітні елементи скління (віконця, вставки Full View тощо). Найкориснішим аксесуаром, який має особливий попит і замовляється разом з підйомними системами майже кожного разу, являється автоматика для секційних воріт спеціального призначення. Установка електричного приводу на промисловий підйомний механізм є особливо актуальною, бо завдяки їй спроститься та прискориться процес керування масивним полотном. Обладнання завжди підбирається індивідуально з урахуванням площі брами, необхідної інтенсивності роботи та бажаного функціоналу. Найвитриваліші технологічні пристрої виготовляються на італійських заводах FAAC, Nice та CAME – у разі можливості віддавайте перевагу моделі одного з зазначених брендів.

Необхідно підібрати систему заїзду для використання в особливих умовах? Потрібне рішення гарантовано запропонує виробник промислових воріт Ryterna, що береться за виконання нетипових та складних проєктів. Наприклад, на литовському заводі можна замовити підйомно-секційну конструкцію, котра підійде для використання в будівлі з підвищеним рівнем вологості (наприклад, на автомийці). Така модель відрізнятиметься від класичної особливою комплектацією, куди увійдуть елементи з відмінною стійкістю до утворення іржі. Протикорозійний пакет включатиме осі для роликів, петлі та троси з гальванізованої сталі, а також оцинковані напрямні. Навіть у разі прямого, в тому числі регулярного потрапляння на деталі води та певних мийних засобів, вони залишаться стійкими до окислення.

В’їзна система підйомного типу впливатиме не лише на збереження тепла та захист об’єкта від несанкціонованого проникнення. Оскільки секційна брама стане частиною складської чи комерційної будівлі, вона має підкреслювати солідність підприємства та прикрашати собою фасад. Зазначимо, що виробник Ryterna пропонує не просто надійні та функціональні, а й красиві ворота промислового типу. Серед асортименту доступних дизайнів можна знайти саме таке рішення, яке буде найкращим для конкретного об’єкта. Сталеві сендвіч-панелі, з котрих зберуть утеплене полотно, пропонуються в кількох варіантах виконання. Так, секції можуть бути рівними або формованими (типи – фільонка або смуга певного виду). Поверхні сегментів пропонується залишити гладкими чи задекорувати під штукатурку/натуральну деревину. Для фарбування за замовчуванням пропонується лише 12 стандартних тонів. Але у тому випадку, коли бажаного відтінку серед них не знайдеться – потрібний колір порошкового покриття можна буде обрати з міжнародної палітри RAL. Це стосується і тих моделей, які виконуються зі скляних панелей в металевих рамах: їхній тон завжди визначається індивідуально.

ВОРОТА НА ВИРОБНИЦТВО ВІД ЗАВОДУ GANT: ЧЕСЬКІ ЗАХИСНІ КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ БУДІВЕЛЬ

Шукаєте гарний варіант для облаштування заїзду на промисловому об’єкті за розумні гроші? В такому разі пропонуємо розглянути секційні ворота для підприємств, котрі випускаються на заводі в Чехії. В асортименті представлені утеплені підйомні конструкції в середніх і великих розмірах (до 8000х8000 мм), розраховані на збільшене навантаження та виконання найважливіших функцій – пропускної та захисної. Попри те, що промислові брами від виробника GANT відносяться до недорогих, вони мають чудову якість виготовлення та характеризуються стійкістю до пошкоджень.

Спеціалізовані металеві ворота на завод чи в цех здатні підтримувати в приміщенні, що облаштовується, оптимальні мікрокліматичні умови. Для їх виготовлення застосовуються сендвіч-панелі з ППУ-утепленням, виконані без містків холоду у класичній товщині (40 мм). Зазначимо, що термоізоляційні властивості в’їзної конструкції залежатимуть від того, які вона матиме габарити. Наприклад у випадку, коли розміри промислових воріт становитимуть 3500х3000 мм, їм буде притаманний коефіцієнт опору тепловіддачі на рівні 1,13 м²∙°С/Вт. Крім того, підйомно-секційна система за замовчанням отримає гарні звукоізоляційні властивості (24 дБ).

У стандартній комплектації брами спеціального призначення виробник передбачає всі необхідні елементи та складові. Полотно конструкції у базовій версії має посилення для опор і петель, завдяки чому підвищується його стійкість до пошкоджень. Механізм балансування представлений торсіоном, який розраховано на виконання 25 000 повних робочих циклів. Для запобігання падінню секційної стулки у виробі присутня протиаварійна система блокування валу. Крім того, складські ворота з Чехії оснащують нижнім кронштейном, який додатково виконує функцію захисту троса. Також у комплекті постачання будуть присутні напрямні зі сталі, кутові стійки, ручка, технічний паспорт в’їзної системи та інструкція до неї.

Для поліпшення функціональних можливостей брами пропонується доповнити її спеціалізованими аксесуарами. Так, щоб підвищити стійкість секційної конструкції до злому, варто додатково укомплектувати її внутрішнім засувом і замком механічного типу. Стандартний торсіон опціонально можна замінити на інший – розрахований на виконання більшої кількості циклів роботи (аж до 100 000). Якщо висота промислових воріт перевищуватиме 2130 мм, на вимогу клієнта в них інтегрують зручну хвіртку. Також у полотно можна вставити елементи скління у вигляді прямокутних вікон з рамками чорного кольору (на вибір – 2 варіанти розмірів). Що стосується системи управління – її тип визначається індивідуально з урахуванням побажань замовника. Радимо обирати замість стандартного ручного приводу автоматику для промислових воріт. З нею можна буде легко та зручно керувати габаритною промисловою брамою за допомогою пульта.

Чеський виробник GANT також пропонує до уваги замовників такі секційні конструкції, котрі підійдуть для використання у доволі агресивному середовищі. Наприклад, якщо Вас цікавлять електричні ворота для автомийки, їх виконають в особливій модифікації. Щоб система в’їзду могла успішно функціонувати в умовах підвищеної вологості, її доповнять спеціальним протикорозійним пакетом. До такого набору увійдуть пружини, петлі, опори, троси, метизи та бічні кришки нержавіючого типу. Також на чеському заводі можна замовити ворота для виробництва, де використовуються вибухонебезпечні матеріали. Спеціальну підйомну конструкцію оснастять вузлами, які не накопичуватимуть електростатичні заряди й не іскритимуть.

Зовнішній вигляд системи заїзду визначається індивідуально з урахуванням особистих побажань клієнта. Для збірки утепленого полотна можуть бути застосовані сендвіч-панелі з формуванням (смужка, дошка, хвиля) або секції рівного типу. Колір забарвлення обирається з переліку, що налічує 11 тонів (стандартно, без доплати) або ж з повного каталогу відтінків RAL. Що стосується текстури поверхонь панелей, лицьові частини оформлюються під натуральну деревину, а зворотні отримують рельєф «штукатурка».

ЯК ЗАМОВИТИ СЕКЦІЙНІ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ПРОМИСЛОВОГО ТИПУ?

На сайті brama-market.lviv.ua Ви гарантовано знайдете підйомну в’їзну систему з необхідними характеристиками, яка підійде для встановлення в габаритне спеціалізоване приміщення. Подати заявку на індивідуальне виготовлення воріт для підприємства можна кількома способами – просто оберіть найзручніший для себе варіант. Замовникам, котрі вже визначилися з моделлю секційної конструкції та усіма її параметрами, пропонуємо оформити покупку онлайн. Якщо ж для здійснення вибору необхідна детальна консультація від досвідченого фахівця – краще зателефонувати за номером +38 (050) 356-21-14. Під час телефонної розмови з менеджером можна також дізнатись ціни на промислові ворота Wisniowski, Ryterna та GANT, вартість автоматики для них, терміни виготовлення та доставки й не тільки. Бажаєте поспілкуватися з консультантом, зустрівшись з ним особисто, та отримати у подарунок унікальну знижку на обрані товари? Тоді завітайте для знайомства зі зразками продукції у фірмовий виставковий салон «БРАМА МАРКЕТ Львів»! Адреса представництва – вул. Городоцька, 286-Б, офіс №1 на четвертому поверсі.

Немає товарів

Вгору