0
Мій кошик
Опис

ВОРОТА ГАРАЖНІ СЕКЦІЙНІ

ВИРОБНИК RYTERNA ЛИТВА

Гаражні ворота автоматичні від виробника у місті Львів - завод RYTERNA - монтаж Брама Маркет Львів

Секційна автоматична брама від литовського заводу Ryterna забезпечить гарантований захист приватного паркувального приміщення, запобігаючи проникненню сторонніх осіб всередину та ефективно герметизуючи проріз. В'їзна конструкція з модельного ряду TLB якнайкраще підійде для щоденної експлуатації: навіть виконуючи по 4 цикли на день, вона прослужить понад 15 років без необхідності заміни системи балансування. Торсійний механізм, загальний ресурс якого становить 25 000 відкриттів/закриттів заїзду, зробить рух полотна тихим, плавним, а найголовніше – безпечним, оскільки у виробі передбачено захист від обриву троса та пружин. Для виготовлення воріт на гараж литовські фахівці використовують сталеві сендвіч-панелі власного виробництва. Утеплені секції завтовшки 40 мм з пінополіуретановим наповнювачем всередині мають продуману форму та оснащення у вигляді спеціальних накладок. Завдяки такому рішенню при безпосередньому контакті зі стулкою користувач не зможе защемити пальці між секціями.

 

АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ТА РОЛЕТИ В ГАРАЖ

Ворота в гараж з сендвіч панелі Рітерна - литовський виробник гаражних секційних воріт - монтаж Рівне, Тернопіль, Хмельницький

 

Кожен господар, що має приватне паркувальне приміщення, хотів би бачити його зручним для заїзду, захищеним від зловмисників і вандалів, а також теплим і гарним. Якщо для Вас важливо зробити свій гараж саме таким, пропонуємо встановити в ньому підйомні секційні ворота Ryterna. Сучасна брама, котра має надійне полотно з сендвіч-панелей, здатна якісно вберегти будівлю як від холоду, так і від проникнення непроханих гостей. Оскільки розміри та комплектація конструкції підбираються індивідуально під замовника, вона отримає бажані параметри та функціональність. Провідний литовський виробник також подбав і про естетичну складову систем заїзду. В асортименті представлено безліч варіацій оформлення секційних моделей для досягнення найкращого естетичного ефекту. 

 

ТЕПЛІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ ПАНЕЛІ

Теплі ворота в гараж - дізнатися ціни на виготовлення у місті Львів - сучасні ворота гаражні секційні від европейських виробників

ПІЙДМОНІ СИСТЕМИ З ОЦИНКОВАННОЮ ФУРНІТУРОЮ 

Vigotovlennya ta vstanovlennya LvIv - avtomatichnI garazhnI roleti - promislovI vorota RYTERNA

РІЗНІ ФАКТУРИ ПАНЕЛІ ВОРІТ 

Утеплені ворота в гараж - підйомні ролети з автоматикою - купити Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів

 

СУЧАСНІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА RYTERNA R40 ТА TLB – ОГЛЯД ХАРАКТЕРИСТИК

Провідний литовський виробник пропонує користувачам високоякісні металеві брами, ідеальні для використання у побутових умовах. В асортименті представлені утеплені ворота в гараж, які характеризуються стійкістю до зносу, функціональністю та експлуатаційною зручністю. Для виготовлення секційних систем фахівці заводу Ryterna застосовують матеріали високої якості, завдяки чому вони спроможні служити протягом багатьох років. Так, у моделі підйомного типу передбачено міцні напрямні, що мають захист від деформації та іржавіння. Зроблені вони з листів оцинкованої сталі, товщина яких складає 1,5 мм. Інші металеві компоненти конструкції також вберігають від окислення. Застосування технології оцинковування дозволяє наділити виріб високою стійкістю до ржавіння під впливом різноманітних джерел вологи. Полотно гаражної системи, котре піднімається під стелю при відкритті заїзду, збирають з фірмових сендвіч-панелей Ryterna. Секції завтовшки 40 мм виконані зі сталі листового типу, а також спіненого поліуретану, завдяки якому виріб отримує термо- та шумоізоляційні властивості. Оскільки панелі полотна не мають так званих «містків холоду», і брама оснащена системою контурних ущільнювачів, герметичне закриття гаража та збереження тепла у ньому гарантовано. 

Наразі в асортименті секційних конструкцій з Литви представлено 2 моделі – R40 та TLB. Між ними існують певні відмінності, на які обов’язково слід звернути увагу перед здійсненням замовлення. Так, для невеликого за розмірами побутового гаража ідеально підійдуть теплі ворота з сендвіч-панелей Ryterna R40. Завдяки тому, що збірка основних вузлів конструкції здійснюється безпосередньо на виробництві, встановити браму в паркувальному приміщенні можна буде легко та швидко. Головна умова для успішного монтажу – наявність одвірка заввишки від 10 см. Відзначимо, що представлена в’їзна конструкція серійно оснащується пружинами розтягнення. Перевагою такого механізму балансування являється його компактність, а недоліком – невеликий робочий ресурс (15 000 циклів підняття та опускання полотна). Якщо ж розглядати литовські ворота для гаража Ryterna TLB, вони являються потужнішими та здатними до інтенсивнішого функціонування. Дана секційна система, обладнана торсіоном, спроможна виконати 25 000 відкриттів і загороджень заїзду. Однак, якщо одвірок у приміщенні матиме висоту, меншу за 21 см, встановити її буде неможливо. 

 

ТОРСІЙНИЙ МЕХАНІЗМ БАЛАНСУВАННЯ ВОРІТ

Оцинковані ворота в гараж з торсійним механізмом балансування - виготовлення Київ

УТЕПЛЕНІ БРАМИ ДЛЯ БУДИНКУ

 Vorota dverI dlya privatnogo budynku - kupiti u mIstI LvIv - suchasnI teplI brami - montazh

 

ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ ДЛЯ БРАМ RYTERNA 

Ряд функціональних можливостей сучасної секційної системи безпосередньо залежить від того, які елементи постачаються разом із нею. Комплектацію обраної гаражної конструкції завжди доцільно розширити, аби поліпшити її експлуатаційні параметри. Наприклад, якщо в приміщенні не організовано зручний прохід з вулиці, варто купити секційні ворота з хвірткою, врізаною в підйомне полотно. Такі дверцята дозволяють зекономити місце в гаражі та надають можливість легко отримувати доступ всередину в будь-який зручний момент. Для комфортної та простої експлуатації виробник укомплектує хвіртку доводжувачем, замком, ручкою та порогом певної висоти (обирається з кількох варіантів). Щоб до приміщення могло потрапляти світло з вулиці, в стулку пропонується опціонально інтегрувати окремі вікна або панорамні панелі. Зі склінням, до того ж, в’їзна конструкція матиме гарніший зовнішній вигляд. Також за бажанням клієнта утеплене полотно буде оснащено вентиляційними решітками, лазом для собаки чи кішки, поштовою скринею та іншими фірмовими аксесуарами. 

Особливу популярність серед замовників має таке доповнення, як автоматика для гаражних воріт підйомного типу. Сучасний електричний привід, котрий можна підібрати в каталозі https://brama-market.lviv.ua/products/category/1793284/, дозволить легко керувати в’їзним механізмом з пульта дистанційного управління. Обладнання не лише зробить гаражні ворота зручними та безпечними в експлуатації. Воно також надійно захистить утеплену браму від несанкціонованого відкриття.

 

Автоматичні секційні ворота гаражні RYTERNA, WISNIOWSKI, KRUZIK, GANT.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ RYTERNA, FAAC, CAME

Автоматика для гаражних воріт FAAC, RYTERNA, CAME - приводи - механізми. Монтаж Івано-Франківськ

 

ОБИРАЄМО ДИЗАЙН ВОРІТНОГО ПОЛОТНА: СТИЛІСТИЧНІ РІШЕННЯ ВІД ФАХІВЦІВ RYTERNA 

Провідний європейський виробник дбає не лише про те, щоб секційні конструкції могли радувати власників довгим експлуатаційним терміном, функціональністю та зручністю. Замовляючи підйомну систему Ryterna, Ви можете бути впевнені, що отримаєте не просто якісні, а й гарні ворота для гаража з бажаним дизайном. Фахівці пропонують велику кількість різноманітних рішень по оформленню полотна, завдяки чому кожен клієнт зможе обрати стилізацію згідно з індивідуальним смаком. Рекомендуємо спочатку визначитися, з панелей якого типу буде зібрана підйомна стулка. Формування секцій сильно впливає на зовнішній вигляд конструкції, тож цьому аспекту варто приділити особливу увагу. Так, наприклад, для виготовлення полотна можуть бути використані мінімалістичні, повністю рівні сендвіч-панелі. Інші варіанти – це секції з формуванням типу «касета», «гофр», «смуга» тощо. Також на те, як виглядатимуть сталеві ворота в гаражі, впливає структура поверхонь панелей. Оцинковані секції пропонується прикрасити рельєфом тинькування чи натурального дерева. За бажанням замовника їх можна залишити гладкими – цей варіант теж являється дуже естетичним. Що стосується кольору забарвлення, він підбирається індивідуально, згідно з бажаннями клієнта. Сегменти полотна можна пофарбувати в будь-який з відтінків, наявних у палітрі RAL.

Для вибагливих клієнтів, котрі цінують ексклюзивність та оригінальні дизайнерські рішення, у виробника Ryterna є особливі пропозиції. Так, гаражні ворота секційного типу можна значно покращити, прикрасивши їх спеціальним декором. Наприклад, підйомне полотно в опціональному порядку доповнюється фігурними віконцями, LED-підсвічуванням, накладними сталевими елементами різних форм і не тільки. Також за бажанням Ви можете замовити повністю унікальну, нестандартну в’їзну конструкцію для паркувального приміщення. За індивідуальним проєктом виготовляються брами з оформленням під фасад будівлі, повністю зі скла чи натурального дерева, у стилістиці «кантрі» з використанням відповідних декоративних накладок тощо. 

 

ВИБІР КОЛЬОРУ ВОРІТ

Виробник гаражних воріт - завод Рітерна - встановлення Львів - автоматичні ворота ролетні гаражні RYTERNA

 

RYTERNA - ворота гаражні в кольорі антрацит, темний, золотий дуб, горіх, венге, махагон

Ворота в кольорі за картою RAL, білі, коричневі, антрацит або під дерево - золотий, темний дуб, венге, горіх

Вибір кольору полотна гаражних воріт - сучасні ролети теплі в гараж - Тернопіль

 

ЯК ЗАМОВИТИ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА RYTERNA З УСТАНОВКОЮ В ГАРАЖ?

У тому разі, коли Ви прагнете покращити своє приміщення для паркування, зробивши його безпечнішим, теплішим та зручнішим для доступу – радимо обрати до нього сучасну в’їзну систему від провідного литовського виробника. Існує декілька різноманітних способів купити гаражні ворота Ryterna з офіційною заводською гарантією, усіма супутніми товарами та послугами. Якщо для прийняття рішення потрібна професійна допомога, зверніться до консультанта brama-market.lviv.ua за номером телефону +38 (050) 356-21-14. Досвідчений фахівець підкаже, як правильно визначити розміри воріт у гараж (чи запропонує виїзд майстра на замір), порадить найкращі варіанти комплектації та відповість на будь-які питання. Якщо ж вибір вже зроблено, для швидкого замовлення достатньо залишити заявку онлайн, скориставшись відповідним сервісом на сайті. Бажаєте побачити товари з каталогу наживо перед тим, як здійснювати покупку? Тоді рекомендуємо відвідати демонстраційний салон «БРАМА МАРКЕТ Львів», де також можна оформити замовлення зі знижкою! Адреса фірмового представництва – вул. Городоцька, 286-Б, офіс 1 (поверх 4).

 

Дизайнерські ворота гаражні - сучасні гаражні ворота в гараж від європейського виробника

ДЕКОРАТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ, ВІКНА

Декоративні елементи для гаражних воріт - купити ролети для гаражу у місті Чернівці

ВРІЗНА ХВІРТКА, ДВЕРІ 

Хвіртка врізна калітка для воріт - промислові та гаражні серії від виробника в Україні

 

бічні гаражні двері - врізна хвіртка в воротах - купити Чернівці

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ 

Індивідуальне виготовлення воріт під необхідний розмір - секційні промислові та гаражні ворота Рітерна

АКТУАЛЬНА ТА СУЧАСНА ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ

Вибір кольору воріт - сучасні брами в гараж RYTERNA

БІЧНІ ГАРАЖНІ ДВЕРІ 

Бічні двері гаражні - теплі вхідні системи з сендвіч панелі

Vorota ta dverI garazhnI avtomatichnI - sektsIynI pIdyomnI brami RIterna Litva

АЛЮМІНІЄВІ ВХІДНІ ЗОВНІШНІ ДВЕРІ RYTERNA

Двері зовнішні вхідні для приватного будинку від виробника Рітерна

ВИГОТОВЛЕННЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНИЙ РОЗМІР

Vorota garazhnI sektsIynI - avtomatichnI roleti virobnitstva RIterna KiYiv

ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ВИРОБНИЦТВА

Virobnitstvo garazhnih vorIt u mIstI KiYiv

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ С ГАРАНТІЄЮ

Вікна для воріт - прозорі панорамні ворота секційні Рітерна

ПРОФЕСІЙНІ МОНТАЖНІ БРИГАДИ

Монтаж воріт - професійне встановлення гаражних секційних воріт Рітерна

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ

ВУЛИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА, ОГОРОЖІ, ПАРКАНИ

Ворота в гараж та для в'їзду на теріторію приватного будинку - складні та розпашні, розсувні системи

РОЗСУВНІ ТА РОЗПАШНІ БРАМИ, ХВІРТКИ

ВХІДНІ ДВЕРІ, ГАРАЖНІ РОЛЕТИ

WISNIOWSKI, SELECT - сучасні ворота та паркани для приватного будинку - купити Львів, Чернівці, Івано-Франківськ

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ

Промислові секційні ворота WISNIOWSKI, RYTERNA - ролети підйомні автоматичні в виробничий цех, складське приміщення

Автоматика для відкатних, розпашних та гаражних воріт - приводи, механізми Вуличні відкатні ворота автоматичні - в'їзні брами розсувні та розпашні, паркани - Тернопіль

Паркани металеві огорожі секціі Селект - купити у місті Тернопіль - ціни на монтажРозпашні металеві ворота вуличні з автоматикою - виробник Селект - монтаж Чернівці

ВИСТАВКОВІ САЛОНИ ВОРІТ ТА ДВЕРЕЙ

Kupiti vorota garazhnI ta promislovI v mIstI LvIv - avtomatichnI sektsIynI ta roletnI sistemi - Vigotovlennya Kupiti vorota ta roleti garazhnI u mIstI Ivano-FrankIvsk - vigotovlennya ta montazh

Vorota ta roleti sektsIynI - garazhnI ta promislovI pIdyomnI sistemi avtomatichnI - montazh KiYiv AvtomatichnI vorota garazhnI ta roletnI - promislovI pIdyomnI sistemi - montazh DnIpro

Proizvoditel vorot v Ukraine - garazhnyie i otkatnyie vorota v gorode Harkov - rolletyi avtomaticheskie kupit Kupit garazhnyie vorota, rolletyi v gorode Odessa - otkatnyie i promyishlennyie ograzhdeniya, zaboryi

Гаражні ворота секційні RYTERNA 2700х2200

Артикул Ryterna_Tlb_2700_2200
В наявності
38 614 грн
ШИРИНА ВОРІТ, мм
ВИСОТА ВОРІТ, мм
ВИРОБНИК
ОФОРМИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ - ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Характеристики
Розміри воріт Гаражні ворота можуть бути виготовлені на замовлення в індивідуальних розмірах як по ширині так і по висоті
Максимальна ширина 7 метрів, промислові серії до 12 метрів
Максимальна висота 6 метрів, промислові серії до 8 метрів
ВИБІР КОЛЬОРУ Вибір за картою RAL, білі, коричневі, антрацит. Під дерево - золотий, темний дуб, венге, горіх
Комплектація воріт Полотно воріт з сендвіч панелей, оцинковані направляючі, торсіонний механізм балансування, ручка, засув, підвіси, кріплення, упаковка
ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ до 12 робочих днів
СИСТЕМА БАЛАНСУВАННЯ Ручне, за запитом комплектація автоматикою
СЕНДВІЧ ПАНЕЛЬ, мм 40 мм
ГАРАНТІЯ 3 роки
Товщина металу направляючих 1,5 мм.
Фурнітура та направляючі Оцинковані
Додаткові опції Врізна хвіртка, вікна, гаражні двері
Вартість доставки За запитом
Регіони доставки По Україні - Нова Пошта, САТ, Делівері. Міста - Чернівці, Ужгород, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Мукачево, Вінниця, Тернопіль, Житомир
Вартість монтажу За запитом - від 4000 грн
Форма оплати Готівковий, Безготівковий ФОП, ТОВ, Visa / MasterCard
Знижки, Акції Індивідуальні цінові пропозиції за запитом
Регіональні офіси Львів, Київ, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Дніпро,
Відгуки 2
Розпочали підготовку до будівництва гаража на дві машини весною. Треба було зробити приміщення досить великим та містким, добре захищеним і зручним для доступу. На етапі проєктування будівельники порадили одразу визначитися з автоматичними воротами, що стоятимуть там. Важливо було розуміти не лише тип, а ще й конкретні розміри, та, у нашому випадку, ще й кількість. Логічно ж спочатку вибрати гаражні ворота, та з урахуванням їх особливостей будувати приміщення, а не навпаки. Інакше можна потім зіткнутися з проблемами при встановленні чи просто не отримати бажаний результат. Я вирішив звернутися до великих компаній, що спеціалізуються на воротах для гаража та їх монтажі. На тому етапі був певен, що з двома машинами розумно мати 2 окремі в'їзди, щоб одне авто ніяк не залежало від іншого. Це спрощує паркування, особливо якщо користуватися гаражем одночасно. В такому рішенні також можуть виникнути свої нюанси, але зараз хочу поділитися іншим. А саме –– вибором типу механізму для встановлення на вʼїзд. Серед наразі популярних моделей мене привабили підйомні ворота в гараж –– відкатні секційні системи з сендвіч панелі. Вони мають найвищий попит серед покупців, і швидше за все небезпідставно. Ті ж, наприклад, ролетні ворота здаються мені не такими надійними через тонкість полотна та його постійне намотування-розмотування. У мене не було б впевненості, що такий механізм буде довго та справно служити, демонструючи витривалість. Ще порівнянні помітив, що секційні ворота мають гарне утеплення та ущільнювачі. Вони здатні захищати гараж від холоду на гарному рівні. Ролети ж у цьому сенсі «простіші», і навіть при наявності утеплювального наповнювача в полотні з ними в будівлі буде прохолодніше. Тож саме гаражні ворота з сендвіч-панелей https://brama-market.lviv.ua/harazhni-vorota-sektsiini-ryterna-5000kh2000/ викликали у мене більше довіри, але їхнє встановлення вимагало й більших грошових вкладень. Перед тим, як визначитися з конкретною моделлю, необхідно було зʼясувати, скільки ж конструкцій краще буде замовити –– 1 широку чи 2 окремі поменше. На жаль, у деяких компаніях мені не надавали аргументованих відповідей на це запитання, а казали, що «як вам зручніше, так і робіть». А от у Брама Маркет менеджерка дала розгорнуту консультацію, за що я їй дуже вдячний. Мені все гарно пояснили та допомогли прийняти рішення, яке, до речі, справді виявилося вдалим. Якщо коротко казати, то перший важливий аспект –– ціна питання. Так, може 2 окремі заїзди поменше зручніше, ніж 1 побільше. Але є і ставити двоє воріт на гараж виходить дорожче, і, я б сказав, набагато. Це стосується і вартості самих 2 конструкцій, а ще помножуються витрати на оснащення автоматикою (знов-таки, потрібно ж буде вже два пристрої), на електроенергію (щоб здійснювати керування з пульта). Дорожче вийдуть і послуги з монтажу, що логічно. А ще один важливий момент –– при двох встановлених воротах гараж сильніше охолоджуватиметься. Тобто ви платите за секційні брами з енергоефективними властивостями, але будуєте приміщення з підвищеними тепловтратами. Проаналізувавши ситуацію, я став схилятися до вибору одних воріт відносно великого розміру, ширина яких становила 5 метрів. Менеджерка докладно розповіла про технічні вимоги щодо встановлення такої підйомної системи, що допомогло правильно спланувати будівництво гаража. У результаті я вибрав автоматичні секційні ворота Ryterna адже вони мають відмінні характеристики і не найдорожчі (але ціна вища за середню). Литовський виробник підкорив своїми пропозиціями. Такого асортименту доступних дизайнів та аксесуарів я в інших брендах не бачив. Обираючи Ритерна, можна зробити ворота для гаража такими, якими хочеться. Насправді багато аксесуарів нам і не було потрібно, але ми обрали все, чого бажали. Жінці захотілося замовити ексклюзивний дизайн воріт у гараж –– з віконцями та декоративними елементами. Не став їй відмовляти, адже сам таке люблю. Також до комплекту я попросив додати підходящу автоматику для воріт, менеджерка запропонувала італійський електропривід FAAC з необхідною потужністю. І отримали ми дійсно відмінний результат!
Відповісти
Мій гараж потребував нормального захисту, бо його вже взламували. Та й думав ще свою давнішню мрію здійснити –– встановити зручні підйомні ворота, які відкриватимуться не вперед, а вгору. Оскільки заміна брами була актуальною вже навіть не через бажання, а з декількох обʼєктивних причин, я розпочав пошуки оптимальної для себе конструкції. Коли я переглянув ціни на ворота з сучасним підйомним механізмом, то зрозумів, що недорогу модель я навряд чи знайду. Ну а якщо вже витрачатися, то тоді треба обирати найкраще. Тому я націлився на придбання нових гаражних воріт високої якості, але все ж не хотів витрачати всі гроші на найдорожчі, бо раптом воно того не варте…отже, в різних інтернет-магазинах шукав ворота для гаража, які відчиняються вгору. По видах їх таких тільки 2 –– ролетні та секційні, дешевші та дорожчі відповідно. Я самостійно порівняв їхні характеристики та дійшов висновку, що рулонну модель я не хочу. Так, механізм там в цілому теж підйомний, але це трошки не те. І утеплення в ролетах не дуже, і товщина полотна невелика, та й скільки вони «проживуть» –– питання. Тож мені більше захотілося встановити ворота з сендвіч-панелей, що на мій погляд демонстрували вищу надійність та витривалість. Ну і оскільки стійкість конструкції до злому теж була для мене дуже важливою, вибір на користь секційної системи був очевидним. З приводу конкретних моделей я вже консультувався з фахівцем Брама Маркет, який порадив замовити ворота з Польщі або Литви. Запропоновані моделі були дещо дорожчими за, наприклад, чеські. Але я їх переглянув, подивився огляди та відгуки для розуміння ситуації. І у випадку з польськими брамами, які не з найдорожчої лінійки йдуть, мені здалося, що вони не кращі нічим, а висока ціна скоріше через відомість бренду. Не знаю, чи я в цьому правий, але для себе я обрав утеплені секційні ворота Ryterna, ті, що литовського виробництва. І це зовсім не дешева модель https://brama-market.lviv.ua/products/garazhni-vorota-ryterna-3500-2200-lviv/ але і якість у неї чудова, європейська. Я не надто сильно заглиблювався у характеристики, враховуючи, що найважливіше мені розказав менеджер фірми під час консультації. Підйомні литовські ворота виготовлені з високоякісних матеріалів, і це помітно відразу, як починаєш ними користуватися. Сендвіч-панелі підйомного полотна мають товщину 40 мм, що забезпечує відмінну термоізоляцію. Це означає, що взимку в гаражі значно тепліше, а влітку — прохолодніше. Такі характеристики особливо важливі для мене, оскільки гараж використовую не лише для авто, а й як майстерню. Відкатні секційні системи взагалі вирізняються надійністю, а Ритерна –– так точно. Моя конструкція працює бездоганно завдяки використанню високоякісної фурнітури. Механізм дуже плавно піднімає ворота в гараж (точніше, їхнє полотно), і це великий плюс. Пружини в ньому надійні, витривалі, звуків не видають. Тож я сподіваюсь на тривалий термін служби системи без потреби в частих ремонтах. Ще однією перевагою є висока стійкість брами до корозії. Ритернівські гаражні ворота виготовлені переважно зі сталі (панелі, напрямні тощо), і мають захисне цинкове покриття. Це значить, що їх не треба буде регулярно зачищати та перефарбовувати, витрачаючи час та гроші. Щодо вигляду конструкції, виробник надає можливість вибору різних варіантів покриття та типу поверхні панелей. Я обрав Woodgrain — текстуру під дерево. Вона не тільки гарно виглядає, а й додає брамі практичності –– бруд та подряпинки на полотні значно менше помітні на такій поверхні. Важлива для мене стійкість до злому передбачена у секційних воротах TLB, але я забажав зробити її максимальною шляхом підключення автоматики. Ну і звичайно управління з нею здійснюється елементарно –– досі не розумію, як я без електроприводу раніше обходився. Щодо безпеки, тут теж все на високому рівні. Ворота мають захист від защемлення пальців. Також передбачена система аварійного відкриття, яка дозволяє швидко підняти полотно вручну у разі відключення електрики. Скажу, що вартість воріт повністю виправдана їх якістю та функціональністю.
Відповісти
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Компанія БРАМА МАРКЕТ пропонує вироби стандартних розмірів та за індивідуальним замовленням.

Індивідуальне виготовлення воріт, ролет та огорожі по необхідним вам розмірам та комплектації 

Терміни виготовлення від  7 до 14 робочих днів - залежать від обраної продукціі, завантаженості виробництва та складності замовлення.  

Доставка на об'єкт замовника по місту і області. По Україні доставка транспортними компаніями САТ, Делівері, Нова Пошта - міста  Чернівці, Вінниця, Полтава, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Хмельницький,  Умань, Луцьк та інш.

Монтажні послуги ми надаємо по всій Україні - їх виконують сертифіковані монтажні бригади. Надаємо гарантію якості виконаних нами послуг.

Виставкові салони воріт по Україні:

Львів, вул. Городоцька, 286 б

Івано-Франківськ, вул. Височана 16 в

Київ, вул. Кирилівська 69 в

Київ, вул. Велика Окружна, 4

Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 3д

Одеса, вул. Михайла Грушевського 39 д

Харків, вул.Тобольська 42

Оперативний розрахунок вартості та технічна підтримка - консультація за телефонами:

067 112-18-69,  050 356-21-14

Доставка на об'єкт замовника по місту і області. По Україні доставка транспортними компаніями САТ, Делівері, Нова Пошта

Монтажні послуги ми надаємо по всій Україні - їх виконують сертифіковані монтажні бригади. Надаємо гарантію якості виконаних нами послуг.

Виставкові салони воріт по Україні:

Львів, вул. Городоцька, 286 б

Львів, вул. Городоцька, 286 б

Івано-Франківськ, вул. Височана 16 в

Київ, вул. Кирилівська 69 в

Київ, вул. Велика Окружна, 4

Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 3д

Одеса, вул. Михайла Грушевського 39 д

Харків, вул.Тобольська 42

Вгору