0
Мій кошик

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ

В'їзна система будь-якого типу та призначення – гаражна чи вулична, побутова або промислова – має бути простою у використанні, безпечною та функціональною. Щоб сучасна брама стала дійсно зручною в експлуатації й задовольняла вимоги власників, її слід обов'язково обладнати якісним пристроєм для дистанційного управління. До уваги замовників пропонується надійна автоматика для воріт усіх популярних видів: секційних, рулонних, відкатних, розпашних, складних і не тільки. Обравши передове обладнання виробництва FAAC, CAME, Nice, BFT чи GANT з урахуванням індивідуальних особливостей конструкції, Ви отримаєте відмінний результат і зможете щоденно радіти легкості користування нею. На сайті brama-market.lviv.ua представлені саме такі пристрої, котрі дозволять прискорити процес доступу, запобігти несанкціонованому проникненню й подарувати високий рівень експлуатаційного комфорту. Пропонуємо ознайомитися з асортиментом обладнання для подальшого здійснення вдалої та корисної покупки.

автоматика для розпашних воріт - фото, монтаж

ПОПУЛЯРНІ РОЗПАШНІ МЕХАНІЗМИ АВТОМАТИЧНОГО ВІДКРИТТЯ ВОРІТ

Якщо Ви являєтесь власником класичної вуличної брами двостулкового типу, то для ефективного контролю над нею слід замовити відповідні функціональні пристрої. Варто відзначити, що автоматика для розпашних воріт підбирається ретельніше – з урахуванням нюансів, притаманних лише в'їзним системам вказаного типу. Звичайно ж, перед здійсненням покупки слід дізнатись, яку вагу та площу мають полотна конструкції. Електричні приводи, що підбираються до неї, обов'язково повинні мати додатковий запас потужності. Якщо знехтувати цією порадою, від навантаження, яке здійснять вітрові пориви та атмосферні опади при розпахуванні/закритті стулок, встановлене обладнання може вийти з ладу. Щоб цього не сталося, рекомендується обирати пристрої на 30-40% потужніше, аніж вимагає виїзна брама з урахуванням фактичної маси. Наприклад, якщо конструкція важить 300 кг, електромеханізм для її відкривання має бути розрахований на роботу з 400-кілограмовою системою.

Визначившись з оптимальним показником потужності, далі слід звернути увагу безпосередньо на типи приводів, що пропонуються до замовлення. Так, розпашна автоматика, наприклад, може бути важільною, лінійною чи навіть підземною. Обладнання у першому зазначеному варіанті гарно підійде для тієї брами, яка відкривається назовні – в бік вулиці. Якщо ж стулки відчиняються всередину, тобто у двір – тоді краще обрати саме лінійні механізми для воріт. Обладнання підземного типу являється доволі дорогим, однак при цьому воно монтується прихованим методом (про що і свідчить сама назва). Також при здійсненні вибору системи відкривання варто звернути увагу на те, яку інтенсивність роботи вона має. Коли здійснюється автоматизація воріт для приватного будинку, показника у 30-50% повністю вистачить. Моделі з більшою інтенсивністю зазвичай замовляють для використання у промисловому секторі. 

сучасні приводи на розпашні та відкатні ворота на замовлення - фото

вулична автоматика від виробника - монтаж, гарантія

У тому разі, коли для Вас важливо, аби дистанційне керування воротами за допомогою пульта було надлегким і дуже зручним, рекомендуємо придбати для цього обладнання від італійського виробника FAAC. Представлений європейський завод випускає безліч моделей технологічних пристроїв, серед яких можна обрати досконале рішення для щоденного використання. Наприклад, гідравлічний електропривід для розпашних воріт FAAC 400 SB чудово підійде у випадку, якщо брама має велику вагу та розміри. Завдяки інтенсивності роботи 70% дана модель може використовуватися як в домашніх умовах, так і на промисловому об’єкті з підвищеним пропускним режимом. Шукаєте надійне та якісне обладнання для побутової в’їзної системи з невеликими габаритами? Тоді радимо звернути увагу на італійську автоматику FAAC 412. Запропоновані у даному комплекті електромеханізми мають функцію блокування, завдяки чому відпадає потреба встановлювати на браму замки. Модель чудово підходить для переміщення стулок шириною по 1,8 метра або ж менше. Також суттєвим попитом серед замовників користується комплект автоматики для розпашних воріт FAAC 414. Одна з найбільших переваг зазначеного обладнання – це максимальна легкість його установки. До того ж, приводи виділяються стабільною роботою завдяки високій якості плати управління. Ще одна цікава модель, на яку слід звернути увагу при здійсненні вибору, має назву FAAC 422. В даному обладнанні зроблено особливий акцент на захист від утворення корозії, тому воно не втратить своїх властивостей навіть під постійною несприятливою дією атмосферних опадів. Задля того, щоб пристрій можна було з легкістю використовувати в умовах підвищеної вологості, його піддають спеціалізованій обробці. Зазначимо, що дана модель підходить для монтажу на вуличну браму з шириною стулок від 1,8 до 3 метрів кожна.

привід з європи від виробника - фото, монтаж

як обрати автоматику на вуличні ворота - рекомендації фахівців

Швидке та злагоджене відкриття воріт за допомогою пульта дистанційного керування можна також здійснювати з використанням пристроїв BFT. Даний італійський виробник наділяє автоматику гарними технічними властивостями, завдяки яким вона здатна працювати без збоїв протягом тривалого часового проміжку. Так, для регулярного застосування у побутовому секторі чудово підходить обладнання електромеханічного типу серії PHOBOS AC, оснащене магнітними штифтами. При ширині стулок не більше за 2,5 метри та масі до 400 кг можна встановити лінійні приводи А25. Зазначені пристрої ефективно працюють в температурному діапазоні від -20 до +50ºС, здійснюючи відкриття заїзду у двір лише за 14 секунд. Більш потужне обладнання представлене версією А50: воно розраховане на переміщення полотен з більшою масою та шириною (до 500 кг і 4 метрів відповідно). Для успішної інтенсивної експлуатації може бути встановлена важільна автоматика BFT VIRGO з вбудованим блоком управління. Оскільки в обладнанні передбачено акумуляторні елементи, система продовжить працювати навіть в разі аварійного знеструмлення. Для розблокування механізму достатньо буде використати спеціальну рукоятку. Зазначена модель ідеально підходить для неважких і невеликих конструкцій, коли маса кожної стулки не перевищує 2 метри, а ширина – 200 кг.

ЯКИМ МАЄ БУТИ ЕЛЕКТРОПРИВІД ДЛЯ РОЗСУВНИХ ВОРІТ НА РОЛИКАХ?

В'їзні системи, що відчиняються вбік, являються вкрай популярними серед домовласників, а також широко використовуються в комерційному та виробничому секторах. Такі моделі обирають переважно через зручність експлуатації, а щоб підвищити її, доцільно купити автоматику для відкатних воріт з усіма необхідними функціями. Завдяки наявності електричного приводу роликова вулична брама стане набагато безпечнішою та простішою в користуванні. Крім того, обладнання допоможе подовжити експлуатаційний термін консольного механізму завдяки рівномірному розподілу навантаження та відсутності ривків стулки під час руху.

Компанія brama-market.lviv.ua пропонує своїм клієнтам виключно якісне обладнання, здатне служити протягом довгого проміжку часу. З цієї причини в асортименті представлена популярна італійська автоматика для відкатних воріт від виробників BFT, FAAC, CAME та NICE. Кожен з цих європейських заводів випускає надійні пристрої, що дарують підвищений експлуатаційний комфорт та чудовий рівень безпеки.

яким має бути привід на вуличні ворота

сучасні ворота з європи на замовлення - фото, гарантія

Якщо Ви бажаєте встановити надійне обладнання, що здатне розв’язувати як стандартні, так і додаткові задачі, можна віддати перевагу одному з приводів BFT DEIMOS. Запропонована автоматика виконує різноманітні корисні функції: самостійно зачиняє браму по таймеру, забезпечує її роботу в режимі хвіртки й не тільки. Щоб система керування стабільно рухала стулку в потрібному напрямку, вона заправляється спеціалізованим мастилом. У тому разі, коли Ви плануєте автоматизувати побутову роздвижну конструкцію з масою полотна до 600 чи 800 кг, зверніть увагу на пристрої у версіях AC600 та AC800 відповідно. Перша з указаних моделей здатна виконувати 5 циклів роботи протягом однієї години, а друга – 10. Саме тому запропоноване обладнання гарно підходить для застосування в домашніх умовах.

Найпопулярнішими протягом багатьох років поспіль залишаються відкатні механізми автоматичного відкриття воріт від провідного італійського виробника FAAC. Передове обладнання знаменитого європейського бренду має високий попит через свою функціональність, досконалу якість збірки та здатність стабільно працювати навіть в несприятливих зовнішніх (зокрема кліматичних) умовах. Власники приватних будинків, підбираючи надійний електричний привід для відкатних воріт, часто віддають перевагу моделі FAAC 740. Автоматика в запропонованій версії розрахована на роботу з полотном вагою до 500 кг в режимі інтенсивності 40%. У тому разі, коли у Вас встановлена більш масивна брама, радимо замовити один з найпопулярніших приводів від виробника. Для ефективного управління стулкою, що важить до 900 кг, ідеально підійде відкатний електропривід FAAC 741 з вбудованим блоком керування. Звісно, італійські фахівці пропонують надійне рішення і для застосування в промисловому секторі. Наприклад, відмінним вибором стане потужна автоматика FAAC 884, здатна забезпечувати пересування полотна з дуже значною масою (аж до 3,5 т). 

як обрати гаражну автоматику з європи- монтаж

сучасні приводи з гарантією якості - фото

Як на світовому, так і на українському ринку підвищений попит мають пристрої дистанційного керування від виробника CAME (Італія). Кожен привід зазначеної марки має міцний сучасний корпус для якісного захисту двигуна від пошкоджень, а також технологічну електроніку, завдяки якій система набуває необхідної функціональності. Обладнання має амперметричне виявлення перешкод та характеризується здатністю працювати в режимах «хвіртка» (часткове відкриття заїзду) та «напівавтоматичний». 

Задля того, щоб відкатна автоматика забезпечувала високий рівень безпеки під час експлуатації, фахівці італійського заводу пропонують комплектувати його необхідними компонентами. Так, до обраного електрообладнання легко під’єднується сигнальна лампа та фотоелементи, які запобігають виникненню аварійних ситуацій. У разі потреби можна оснастити сучасний привід акумуляторами резервного живлення, платами керування (додатковими) та клавіатурою бездротового типу. Також виробник пропонує особливе технологічне рішення, яке дозволяє використовувати весь доступний потенціал пристрою управління. Спеціалізований фірмовий сервіс CONNECT дозволяє здійснювати контроль над автоматизованою брамою за допомогою смартфону зі встановленим застосунком CAME Automation.

Асортимент приводів зазначеного бренду є досить великим, що дозволяє підібрати модель під будь-які індивідуальні потреби. Пропонуємо розглянути найбільш популярні пристрої, котрі мають підвищений попит серед користувачів. Наприклад, автоматика на відкатні ворота CAME ВХ-74 або ВХ-400 гарно підійде для оснащення побутової конструкції, полотно якої має вагу не більше за 400 кг. Якщо ж необхідно організувати дистанційне керування масивною та габаритною зсувною системою, для цього слід обрати більш потужне обладнання. Так, на застосування в промислових умовах розрахований привід CAME BY-3500T. Дана модель виділяється надійною електронікою, високоякісним мотором та зміцненою механічною частиною. Стулка, яку вона легко переміщатиме в режимі 50%-ї інтенсивності, може мати вагу не більше за 3,5 т та ширину аж до 23 м. 

обираємо ексклюзивні гаражні ворота з автоматикою - монтаж

гаражна автоматика - європейська якість

Якісний двигун для відкатних воріт також можна знайти у каталозі італійського обладнання марки NICE. Дані системи керування виділяються не лише чудовим функціоналом, а й тим, що виробник дбає про гарний дизайн їхніх корпусів. Кожен привід має естетичний зовнішній вигляд, завдяки чому не псує естетику брами, котра оснащується. Безперечно, фахівці зазначеного європейського заводу пропонують безліч технологічних пристроїв, що відрізняються один від одного інтенсивністю роботи, потужністю, ступенем захисту й не тільки. Наприклад, коли у дворі встановлені в’їзні ворота з профнастилу (як от з колекції Standard від українського виробника SELECT https://brama-market.lviv.ua/vorota-select/), для них рекомендується обладнання NICE ROAD 400. Якщо необхідно оснастити автоматикою важку промислову конструкцію, для неї слід замовити найбільш потужну модель. Гарним рішенням являється відкатний пристрій NICE RUN 2500, який характеризується простотою монтажу та підключення. 

розпашна автоматика від виробника - фото на замовлення

ЕЛЕКТРОПРИВОДИ ДЛЯ ПІДЙОМНИХ ВОРІТ НА ГАРАЖ

Найбільш популярними системами заїзду до паркувальних приміщень являються ті моделі, полотна яких зсуваються вгору при відкритті. Саме підйомні електричні ворота та ролети найбільш зручні у використанні, особливо тоді, коли для них передбачено дистанційне керування. В каталозі brama-market.lviv.ua запропоноване якісне функціональне обладнання, яке допоможе здійснювати управління з абсолютним комфортом і в безпечному режимі. Високий попит серед користувачів має автоматика для секційних воріт італійського виробництва – особливо FAAC, NICE, CAME та BFT. Технологічні пристрої зазначених брендів відповідають міжнародним стандартам якості та виділяються тривалим терміном експлуатації за умови коректного монтажу й налаштування. На відміну від дешевих китайських моделей, гаражні механізми автоматичного відкриття воріт не бояться перепадів напруги та можуть мати значно ширший функціонал. Звісно, серед переваг італійського обладнання – стабільна та швидка робота в повністю безпечному режимі. 

Якщо Ви бажаєте купити електричний привід для гаражних воріт з сендвіч-панелей, який порадує високою надійністю та легким виконанням усіх необхідних задач – оберіть популярну модель FAAC D1000. Запропонована система управління серійно оснащена розблокуванням двопозиційного типу та амперметричним виявленням перешкод, що мінімізує ризик виникнення аварійних ситуацій. Зіткнення секційного полотна зі сторонніми об’єктами виключається, тож безпека експлуатації підвищується додатково. Оскільки пристрій здатен здійснювати підйом та опускання стулки з розмірами до 5000х3800 мм, він чудово підійде майже до будь-якої сучасної брами, що використовується в побуті. Швидкість руху полотна під управлінням зазначеного приводу складе 0,15 м/с, і завдяки плавності переміщення багатократно уповільниться процес зносу механізму. Обладнання зможе успішно функціонувати як за низької, так і за високої температури. Відповідний діапазон складає від -20 до + 55ºС.

гаражні автоматичні ворота на замовлення - фото

сучасні ворота на гараж - обираємо дизайн та привід

Також серед користувачів все більшої популярності набуває гаражна автоматика BFT, оскільки вона чудово проявляє себе у щоденному використанні. Для застосування у побутових умовах можна обрати, наприклад, електричний привід TIZIANO. Дана модель гарно справляється з доволі активним переміщенням секційної стулки, що має висоту 2,4 – 3 метри при загальній площі до 10 м². Італійський виробник передбачає у пристрої інтегрований захист від виходу з ладу. Для ефективного функціонування двигуна необхідне живлення 24В, 50Гц. Обладнання здатне забезпечити відкриття заїзду до гаража за 28 секунд, що є відмінним показником для «домашньої» моделі. Звісно ж, система керування здатна працювати в широкому температурному діапазоні – від -20 до +60°C. Також варто відзначити, що присутній у приладі одноканаловий приймач спроможний успішно функціонувати при підключенні до нього до 10 пультів дистанційного управління. 

сучасні гаражні ворота з європи - гарантія та монтаж

виготовлення гаражних воріт - фото та дизайн на замовлення

ЯК ЗАМОВИТИ АВТОМАТИКУ НА ВОРОТА СЕКЦІЙНОГО, ЗСУВНОГО ЧИ РОЗПАШНОГО ТИПУ?

Якщо для Вас важливо, щоб управління в’їзною системою у дворі, в гаражі чи на підприємстві здійснювалось легко, швидко та в безпечному режимі – придбайте для цього сучасний електричний привід з офіційною заводською гарантією. Досвідчені фахівці brama-market.lviv.ua залюбки допоможуть обрати саме таку автоматику для воріт, яка в повному обсязі задовольнити вимоги користувачів. Щоб отримати ще більше інформації про асортимент доступних до покупки пристроїв вже зараз, зателефонуйте до консультаційного відділу за номером +38 (067) 112-18-69. У разі, коли Ви вже знаєте, який саме електричний привід з пультом дистанційного управління необхідно встановити, для його оперативного замовлення достатньо скористатися відповідним сервісом на сайті. Також можна особисто відвідати фірмовий виставковий салон «БРАМА МАРКЕТ Львів» за адресою вул. Городоцька, 286-Б, поверх 4, офіс №1. В ньому персональний менеджер проведе демонстрацію роботи обладнання, відповість на всі питання, а також подарує особливу знижку на продукцію за умови її придбання під час візиту.

НАШІ ВИСТАВКОВІ САЛОНИ

 

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН КИЇВ

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН - ЛЬВІВ

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН - ДНІПРО

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН -ХАРКІВ

 

МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВЛЯТЬ

ГАРАЖНІ ВОРОТА

ВУЛИЧНІ ДВЕРІ ДЛЯ ДОМУ

ПАРКАНИ-ОГОРОЖІ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

Немає товарів

Вгору