0
Мій кошик

RYTERNA

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ВИРОБНИК ВОРІТ ТА ДВЕРЕЙ - ЗАВОД RYTERNA

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА RYTERNA

Переважна кількість сучасних паркувальних приміщень облаштовується за допомогою утеплених в'їзних систем з вертикальним форматом відкриття. Тож, якщо Ви бажаєте отримувати доступ у гараж з комфортом і не перейматися про те, чи в гарних умовах зберігається автомобіль, оберіть підйомні ворота з сендвіч-панелей від провідного європейського виробника Ryterna. Литовські спеціалісти пропонують надійні секційні брами, представлені в двох модельних рядах – TLB та R40. Усі вони виготовляються у повній відповідності до міжнародних стандартів якості та отримують відмінні технічні характеристики. Так, гаражні ворота Ryterna за замовчанням являються теплозберігаючими, безпечними та зручними у використанні, а також, що не менш важливо – естетично привабливими. Підйомна конструкція з будь-якої зазначеної серії здатна якісно захищати приміщення не лише від несанкціонованого проникнення, а й від негативного впливу агресивних зовнішніх факторів. До них відносяться низькі та високі температури, волога, вітер, атмосферні опади тощо. Кожен виріб обов’язково наділяється стійкістю до злому, яка може бути додатково підвищена за рахунок встановлення електричного приводу.

В процесі виготовлення воріт на гараж застосовується передове обладнання, сучасні виробничі технології та матеріали найвищого ґатунку, що й дозволяє отримувати найкращі результати. Для створення теплого підйомного полотна гаражної брами Ryterna використовуються фірмові секції зі сталі та спіненого поліуретану. Варто відзначити, що завдяки застосуванню спеціалізованої технології CFC-free наповнювач не містить шкідливих речовин і являється цілком безпечним для довкілля. Сендвіч-панелі, що мають товщину 40 мм, характеризуються особливою конструкцією. Оскільки між сталевими листами секцій не утворюються «містки холоду», полотно не промерзає, забезпечуючи високий рівень термоізоляції приміщення. До того ж, панелі являються стійкими до негативного впливу як низьких, так і високих температур у діапазоні від -35 до +100°С.

Успішна установка воріт у гараж є можливою тоді, коли приміщення відповідає низці технічних вимог. Від цього також залежить вибір механізму балансування, котрим буде оснащуватися литовська брама. Наприклад, коли відстань від стелі до верхнього краю прорізу дорівнює 210 мм або перевищує цей показник, конструкція може обладнуватись торсіоном. Зазначений механізм являється найкращим рішенням через свою серійну потужність та довговічність. Така система урівноваження полотна розрахована на виконання 25 000 циклів його підйому та опускання. У тому ж разі, коли висота одвірка становить від 100 до 210 мм, для облаштування заїзду підійдуть лише утеплені ворота підйомного типу на пружинах розтягнення. Ресурс цієї системи є меншим, і становить 15 000 повних циклів роботи. Однак не залежно від того, яким механізмом буде обладнана конструкція, в ній передбачено захист від розриву троса та падіння стулки.

Ще одна вагома перевага, яку мають литовські брами для гаража – це їхній досконалий зовнішній вигляд, що повністю відповідатиме вимогам замовника. Виробник виготовляє не лише класичні, а й дизайнерські ворота з оригінальним візуальним оформленням. При цьому асортимент доступних декоративних рішень, запропонованих фахівцями Ryterna, являється найбільшим на європейському ринку. Якщо Ви віддаєте перевагу базовим моделям – їх у фірмовому каталозі безліч. Так, сендвіч-панелі полотна можна виконати у рівному варіанті чи з будь-яким формуванням – під касету, гофр, або, наприклад, в ексклюзивному мотиві «верхня смуга», якого немає в інших виробників. Щодо текстури поверхонь секцій – вона пропонується в усіх популярних версіях (гладенька, «штукатурка» та «натуральна деревина»). Колір забарвлення можна обрати за власним смаком з міжнародної палітри RAL, де присутні сотні різноманітних варіантів – яскравих і пастельних. Для надання стулці більшої візуальної привабливості опціонально використовуються фірмові елементи декору. Це можуть бути фігурні накладки, інтегровані віконця бажаної форми, панорамні, повністю засклені панелі й не тільки. Варто відзначити, що в разі потреби полотно також доповняється різноманітними аксесуарами, які впливають і на зовнішній вигляд, і на функціональність конструкції. Серед них – врізна хвіртка, вентиляційні решітки, скриньки для пошти та навіть спеціальні лази для домашніх тварин.

Господарям, які бажають встановити в гаражі ексклюзивні ворота з нестандартним дизайном, пропонуємо скористатися можливістю замовити їх виготовлення за індивідуальним проектом. При цьому доступним буде застосування нетипових рішень – наприклад, виконання полотна не зі сталевих секцій, а з натуральних дерев’яних панелей. Також серед оригінальних варіацій оформлення можна виділити стилізацію стулки ідентично вигляду фасаду гаража, повне скління в’їзної системи та виконання у дизайні «кантрі» (зовнішньо модель нагадуватиме стару амбарну браму, але матиме сучасну конструкцію та функціонал).

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ДЛЯ ВИРОБНИЦТВ І КОМЕРЦІЙНИХ ОБ'ЄКТІВ RYTERNA

Підйомні системи заїзду для будівель спеціального призначення являються найбільш популярними серед усіх існуючих видів автоматичних брам. Частіше за все для виробничих приміщень замовляють саме секційні промислові ворота, оскільки вони мають безліч технічно-експлуатаційних переваг. Так, сучасні литовські конструкції зазначеного типу виділяються зручністю та безпекою при користуванні, компактністю, термоізоляційними властивостями. З цього випливає, що підйомно-секційну систему можна встановити на будь-якому об’єкті, де достатньо місця для проведення монтажу. Спеціалізована брама Ryterna підійде для облаштування цеху, заводу, складського приміщення, пожежної частини, автосервісу чи мийки, або навіть елінгу (надводного ангара). Завдяки тому, що полотно в’їзної конструкції буде розташовуватись під стелею при відкритті, можна раціонально використовувати весь вільний простір всередині будівлі.

Виробництво промислових воріт Ryterna, так само як і секційних моделей побутового призначення, здійснюється за передовими європейськими стандартами. Кожна підйомна система виготовляється за сучасними технологіями з якісної сертифікованої сировини. Напрямні конструкції являються посиленими – їх виконують з міцних листів сталі завтовшки 2 мм. Для збірки стулки застосовуються фірмові утеплені секції. Залежно від вимог клієнта до енергоефективності виробу, їхня товщина становитиме 40 або ж 80 мм. У разі необхідності функціональність полотна буде покращена шляхом розширення комплектації додатковими аксесуарами. Щоб зробити приміщення світлішим, можна оснастити утеплену стулку окремими вікнами або ж повністю заскленими панорамними панелями. Для забезпечення входу в будівлю без необхідності повного відчинення прорізу пропонується хвіртка врізного типу. Потенціал роботи в’їзного механізму за замовчанням становить 25 000 циклів. Однак, у разі необхідності можна оснастити браму торсіоном зі збільшеним ресурсом, що дозволить використовувати її в інтенсивному режимі протягом довгого проміжку часу. Опціонально система може отримати потенціал у 50, 75 або ж 100 тисяч підйомів та опускань полотна.

Також на литовському заводі здійснюється виготовлення секційних брам, які розраховані на використання в особливих умовах. Наприклад, у разі потреби можна замовити ворота для автомийки чи іншого об’єкта з підвищеним рівнем вологості. В підйомній конструкції такого типу передбачається спеціальний комплект елементів, що мають високий захист від утворення іржі. В протикорозійний пакет включаються троси, петлі, роликові осі та інші важливі компоненти з гальванізованої сталі. Вони можуть прямо контактувати з водою та деякими хімічними речовинами (наприклад, мильними розчинами), не пошкоджуючись при цьому.

У разі, коли виникає потреба перекрити зовнішній проріз дуже великого розміру – завширшки до 100 метрів включно – радимо обрати для нього телескопічні підвісні ворота від виробника Ryterna. Дана захисна конструкція якнайкраще підходить для установки в будівлі, де переважна частина комунікаційних вузлів розміщується під стелею. Зазначена модель може використовуватись при облаштуванні гаражів для спецтехніки, авіаційних ангарів та інших габаритних приміщень.

УНІВЕРСАЛЬНІ РОЛЕТНІ ВОРОТА З АВТОМАТИКОЮ

Деякі приміщення для паркування мають такі технічні параметри, що через них можна встановити далеко не кожну в’їзну конструкцію. Наприклад, коли одвірок над прорізом занизький або відсутній взагалі, а пристінки являються вузькими (чи їх немає зовсім), монтаж утепленої секційної брами виконати не вдасться. Однак гарною альтернативою в подібному випадку можуть виступити підйомно-рулонні ворота для гаража, що є доволі універсальними у використанні. Завдяки конструкційним особливостям захисні ролети легко та швидко встановлюються в приміщенні з будь-якими параметрами. Окрім цього, в’їзна система вказаного формату має доволі велику кількість переваг.

Так, сучасні ролетні ворота відрізняються нижчою ціною у порівнянні з іншими популярними моделями. До того ж, компактні рулонні системи пропонуються в різних варіантах виконання, що дозволяє знайти найкраще рішення для кожного гаража. Для виготовлення стулки брами можуть бути застосовані, наприклад, профілі утепленого типу з ППУ-наповненням, елементи з прозорими вставками з полікарбонату чи пустотілі вентиляційні ламелі, котрі мають спеціальні отвори для циркуляції повітря. Однак, варто зазначити, що дизайн воріт ролетного типу здебільшого являється стандартним. Для оформлення сталевого чи алюмінієвого полотна конструкції буде використано порошковий барвник в одному з кольорів міжнародного каталогу RAL. Також стулку можна задекорувати під натуральне дерево – наприклад, вишню, горіх чи дуже популярний серед замовників золотий дуб. Управління рулонною системою, звісно ж, доступне в будь-яких бажаних варіантах. Серійно металеві ролокасети постачаються на ручному керуванні, однак їх можна обладнати автоматикою, щоб здійснювати необхідні маніпуляції дистанційно.

ЗОВНІШНІ ВХІДНІ ДВЕРІ З ТЕРМОРОЗРИВОМ RYTERNA

Провідний литовський виробник, окрім сучасних автоматичних брам різних типів, також пропонує високоякісні захисні конструкції для приватних будинків. На сайті brama-market.lviv.ua Ви можете замовити теплі вхідні двері з трендовим дизайном і відмінними технічними властивостями. На даний момент вироби представлені в трьох фірмових серіях – RD65, RD80, а також RD100. Різниця між ними полягає у товщині полотна, рівні теплоізоляції та деяких інших параметрах. Кожна конструкція виконується з високоякісних композитних профілів, що мають терморозрив. Його товщина залежатиме від того, яку саме модель обере клієнт. Полотно вхідної системи виконується з пінополіуретанового утеплювального наповнення та міцних металевих листів. Вони можуть бути виготовлені з оцинкованої сталі чи з алюмінію, вкритого полімерами. Товщина стулки, залежно від виробу, складе 10, 8 чи 6,5 см. При цьому варто пам’ятати – чим більший цей показник, тим вищий захист від холоду зможе забезпечити конструкція. Енергоефективні двері для котеджу, котрі за замовчанням обладнуються ущільнювальними елементами, матимуть теплоізоляційний коефіцієнт U від 0,73 до 0,65 Вт/м²∙К. Що стосується рівня безпеки – кожна вхідна група литовського виробництва здатна якісно вберігати будинок від проникнення сторонніх осіб. Для покращення захисних властивостей та розширення експлуатаційних можливостей системи пропонується доповнити її спеціалізованими пристроями. Додатково, в разі вимоги клієнта, на утеплену конструкцію буде встановлено електричний замок, кодову клавіатуру, сканер відбитків пальців і не тільки. Щоб підвищити безпеку та зробити доступ до оселі максимально зручним, можна розширити комплект постачання спеціальним модулем. Він дозволить легко контролювати конструкцію через додаток на смартфоні, відчиняючи та закриваючи її дистанційно в будь-яку потрібну мить.

ЯК ЗАМОВИТИ СУЧАСНІ ВОРОТА В ГАРАЖ І ДВЕРІ ДЛЯ БУДИНКУ RYTERNA?

Бажаєте стати власником якісних і надійних захисних конструкцій від провідного литовського виробника? Для того, щоб вигідно купити ворота для гаража чи підприємства, універсальні автоматичні ролети та дизайнерські двері в приватний будинок, достатньо звернутися до представництва «БРАМА МАРКЕТ Київ» будь-яким зручним способом! Так, здійснити миттєве замовлення бажаної продукції завжди можна прямо на сайті: додайте до кошика обрані товари та вкажіть у полі всі вимоги до них. Дізнатись актуальні ціни на ворота та двері Ryterna, уточнити вартість додаткових супутніх послуг, терміни виготовлення конструкцій тощо пропонується за телефоном +38 (067) 112-18-69. Клієнтам, котрі бажають попередньо ознайомитися з фірмовими виробами наживо, а також придбати необхідні захисні системи з особливою знижкою, радимо завітати для здійснення покупки до центральної виставкової зали компанії. Адреса офіційного представництва у Києві – вул. Кирилівська, 69-В

Ryterna – найбільша в Європі виробнича компанія, що спеціалізується на виготовленні секційних воріт для побутового та промислового сектору, а також сучасних вхідних дверей і різноманітних огороджувальних конструкцій. Провідна литовська фірма розпочала свою діяльність у 1993 році в місті Каунас. Спершу метою однодумців було впровадження на ринок нових в’їзних систем – автоматичних брам підйомно-складного типу. Спочатку компанія займалась постачанням американських гаражних систем, а пізніше розпочала самостійно виготовляти ворота з сендвіч-панелей на новому професійному обладнанні. Вже у 2000 році відчинилось офіційне представництво Ryterna на території України. Це дозволило споживачам ще швидше отримувати європейські підйомні системи та іншу високоякісну продукцію від литовського виробника. Завдяки відкриттю нового заводу в Каунасі (відбулося у 2013 році) нині компанія постачає передові захисні конструкції в понад 30 країн по всьому світу.

Розгорнути
Вгору