0
Мій кошик
Опис

ВОРОТА ГАРАЖНІ СЕКЦІЙНІ

ВИРОБНИК RYTERNA ЛИТВА

Гаражні ворота автоматичні від виробника у місті Львів - завод RYTERNA - монтаж Брама Маркет Львів

Литовські ворота для гаража Ryterna TLB являють собою продуману в'їзну систему, що робить повсякденний процес доступу до автомобіля набагато швидшим та зручнішим. Тепла конструкція з підйомним полотном також допоможе вберігати паркувальне приміщення від зловмисників і вандалів. При цьому найбільшу ефективність захисту продемонструє автоматизована модель, яка керується з пульта на відстані. Гаражні ворота з сендвіч-панелей Ryterna призначені для щоденної експлуатації в побутових умовах, де ними користуватимуться від 1 до 4 разів на добу. Завдяки витривалому механізму балансування – торсіону, розрахованому на 25 000 циклів роботи – брама прослужить не менше ніж 15 років без необхідності замінювати пружинну систему. На довговічність виробу позитивно впливають і такі елементи, як фурнітура та напрямні. Деталі обов'язково вкривають шаром цинку для додаткового укріплення та ефективного захисту від утворення іржі, що особливо актуально для приміщень з підвищеним рівнем вологості.

 

АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ТА РОЛЕТИ В ГАРАЖ

Ворота в гараж з сендвіч панелі Рітерна - литовський виробник гаражних секційних воріт - монтаж Рівне, Тернопіль, Хмельницький

 

Автоматична брама підйомного типу стане незамінним помічником, який забезпечуватиме комфортний і зручний заїзд в гараж. Чудову функціональну модель, котра також гарантуватиме високий рівень безпеки, Ви зможете знайти в асортименті європейських конструкцій на сайті brama-market.lviv.ua. Пропонуємо звернути увагу на надійні гаражні ворота Ryterna, які відкриваються вгору. В секційних системах від провідного виробника з Литви демонструється успішне поєднання відмінних експлуатаційних параметрів і трендового гарного дизайну. Таким чином, обираючи браму представленого бренду, власник паркувального приміщення може легко задовольнити весь спектр індивідуальних потреб. У каталозі представлені захисні конструкції в декількох версіях, які відрізняються одна від одної певними технічними властивостями. Так, підйомна система R40 є компактнішою та простішою в монтажі, а TLB – більш витривалою та розрахованою на довгострокову експлуатацію.

 

ТЕПЛІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ ПАНЕЛІ

Теплі ворота в гараж - дізнатися ціни на виготовлення у місті Львів - сучасні ворота гаражні секційні від европейських виробників

ПІЙДМОНІ СИСТЕМИ З ОЦИНКОВАННОЮ ФУРНІТУРОЮ 

Vigotovlennya ta vstanovlennya LvIv - avtomatichnI garazhnI roleti - promislovI vorota RYTERNA

 

ЯКІСНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА RYTERNA – ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ПЕРЕВАГИ

Популярні гаражні брами литовського виробництва відмінно підходять для щоденного використання в умовах побутового сектору. Кожна конструкція підйомно-складного типу за замовчанням наділяється такими технічними властивостями, завдяки яким вона може працювати стабільно та довго в абсолютно безпечному режимі. Завдяки тому, що виготовлення воріт для гаража Ryterna виконується з матеріалів високого ґатунку, їхня загальна якість стає по-справжньому відмінною. Однією з переваг металевої конструкції являється здатність запобігати тепловтратам, тим самим допомагаючи підтримувати в приміщенні оптимальний мікроклімат. Для цього при її збірці використовуються фірмові сталеві панелі без містків холоду (товщина – 40 мм), а по контуру полотна розміщуються спеціальні ущільнювачі, що ефективно герметизують зачинений заїзд. Секції наповнені екологічно чистим пінополіуретаном, який забезпечує гарне утеплення, а також вкриті цинком для тривалого стійкого захисту від утворення корозії.

Європейський виробник воріт Ryterna пропонує власникам паркувальних приміщень 2 високоякісних моделі, розрахованих на регулярне застосування. Головна відмінність між ними – це витривалість та серійний експлуатаційний ресурс. Так, якщо Ви користуєтесь заїздом не надто часто, можна обрати для установки литовську браму секційного типу з лінійки R40. Представлена конструкція обладнується базовим механізмом балансування на пружинах розтягування. Така система здатна виконати 15 000 циклів відкриття та зачинення гаража протягом свого терміну служби. Перевагою зазначених пружин є те, що для їхнього успішного закріплення буде достатньо, якщо одвірок матиме висоту від 100 мм. Замовникам, які бажають купити браму з вищим ступенем витривалості, радимо віддати перевагу сталевій конструкції серії TLB. Запропонована модель оснащується потужнішим механізмом – торсійним. Він за замовчуванням розрахований на 25 000 повних робочих циклів і підходить для доволі інтенсивних навантажень. При цьому дуже важливо, щоб відстань від верхнього краю заїзду до стелі гаража складала хоча б 210 мм. В іншому випадку (при нижчому одвірку) встановити ворота Ryterna TLB не вдасться з технічних причин. Ще однією перевагою брам литовського виробництва можна назвати їхню експлуатаційну безпеку. Кожна секційна система серійно отримує захист від защемлення пальців і падіння утепленої стулки (навіть у випадку виникнення неполадок).

 

РІЗНІ ФАКТУРИ ПАНЕЛІ ВОРІТ 

Утеплені ворота в гараж - підйомні ролети з автоматикою - купити Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів

ТОРСІЙНИЙ МЕХАНІЗМ БАЛАНСУВАННЯ ВОРІТ

Оцинковані ворота в гараж з торсійним механізмом балансування - виготовлення Київ

 

ПОКРАЩЕННЯ ФУНКЦІОНАЛЬНОСТІ ПІДЙОМНИХ ВОРІТ RYTERNA: ПЕРЕЛІК СПЕЦІАЛІЗОВАНИХ АКСЕСУАРІВ

В опціональному порядку можна наділити обрану гаражну браму додатковими властивостями. Замовивши для сталевої конструкції запропоновані аксесуари, Ви легко зробите її функціональнішою та зручнішою у користуванні. Так, доволі популярним доповненням являється хвіртка врізаного типу, яка буде виконана у вигляді частини полотна. Її установка особливо актуальна у випадку, коли гараж знаходиться в кооперативі (однаковий напрям виходу та виїзду є зручним), або якщо будівля розміщена у дворі будинку, але її неможливо оснастити бічними дверима. Щоб користування хвірткою було максимально комфортним, в ній передбачать зручний поріжок, довідник, а також ручку та замок. Якщо клієнт бажає, щоб до приміщення потрапляло додаткове світло з вулиці, доцільно встановити в полотно фірмове скління обраного формату. Прозорі вставки можна виконати у вигляді повноцінних панелей великого розміру, або ж навпаки – компактних охайних віконець, які вріжуть в утеплені секції. Для поліпшення характеристик підйомного полотна його також пропонується оснастити вентиляційними решітками, поштовою скринею, замком і ручкою, лазом для домашнього улюбленця тощо. 

Щоб досягти максимальної зручності в процесі користування системою заїзду, варто доповнити її приводом електричного типу, що дозволить здійснювати керування дистанційно. В асортименті каталогу https://brama-market.lviv.ua/products/category/1793284/ представлена якісна автоматика для гаражних воріт, яка забезпечить швидке та комфортне управління. Якщо Ви бажаєте встановити обладнання найвищого ґатунку, радимо звернути увагу на пристрої італійських виробників CAME та FAAC. Для вибору конкретної моделі необхідно спочатку точно визначитись з розмірами підйомно-складного полотна брами.

 

УТЕПЛЕНІ БРАМИ ДЛЯ БУДИНКУ

 Vorota dverI dlya privatnogo budynku - kupiti u mIstI LvIv - suchasnI teplI brami - montazh

Автоматичні секційні ворота гаражні RYTERNA, WISNIOWSKI, KRUZIK, GANT.

 

ПРИКРАСЬТЕ ГАРАЖ СУЧАСНИМИ СЕКЦІЙНИМИ ВОРОТАМИ RYTERNA З ВІДМІННИМ ДИЗАЙНОМ

З в’їзною системою від провідного литовського виробника приватне паркувальне приміщення стане не лише теплим і безпечним, а й також дуже красивим. Все, що для цього необхідно – просто обрати такий дизайн воріт з сендвіч-панелей, який найкращим чином пасуватиме до гаража. На щастя, фахівці заводу Ryterna пропонують дуже багато різноманітних варіантів оформлення – від традиційних до повністю оригінальних. Рекомендуємо оглянути всі можливості виконання та декорування полотна перед здійсненням покупки.

Зовнішній вигляд стулки залежить, у першу чергу, від типу секцій, з яких її збирають. Так, фірмові панелі доступні у рівній версії, а також у кількох формованих (безліч варіацій смуги, касетне виконання тощо). Найпопулярнішими серед замовників залишаються класичні широкі секції без розподілу. На другому місці розташовані панелі зі стильним формуванням TOPRIB (верхня смуга), яке виробник Рітерна пропонує ексклюзивно. Важливу роль у загальному вигляді полотна відіграє структура, надана поверхням секцій. Якщо Ви забажаєте прикрасити їх рельєфом, це може бути імітація тинькування або ж натуральної деревини. Звісно, текстурувати металеві секції не обов’язково – при необхідності їх залишать повністю гладкими. Одним з найважливіших аспектів дизайну є колір воріт для гаража. Його можна обрати в індивідуальному порядку з асортименту відтінків у міжнародній карті RAL. Також литовські фахівці пропонують оригінальне 3D-фарбування сендвіч-панелей. Воно може бути виконане, якщо замовник віддасть перевагу відтінку RAL 7016 чи RAL 9016. Підйомно-секційна брама стане оригінальнішою або навіть повністю ексклюзивною, коли Ви оберете відповідні декоративні рішення. Наприклад, утеплене полотно можна прикрасити сталевими накладками фігурного типу або гарними віконцями – круглими, прямокутними, арковими. Для створення унікальної конструкції пропонується надати їй дизайн «амбарний», оформити під фасад гаража, доповнити підсвічуванням тощо. Стулку навіть можна виконати у повністю заскленій варіації чи зробити максимально екологічною, замінивши класичні теплі панелі на натуральні дерев’яні.

 

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ RYTERNA, FAAC, CAME

Автоматика для гаражних воріт FAAC, RYTERNA, CAME - приводи - механізми. Монтаж Івано-Франківськ

ВИБІР КОЛЬОРУ ВОРІТ

Виробник гаражних воріт - завод Рітерна - встановлення Львів - автоматичні ворота ролетні гаражні RYTERNA

 

RYTERNA - ворота гаражні в кольорі антрацит, темний, золотий дуб, горіх, венге, махагон

 

ЯК ЗАМОВИТИ ТРЕНДОВІ ВОРОТА НА ГАРАЖ RYTERNA TLB АБО R40?

Для Вас важливо забезпечити надійний захист паркувального приміщення від злодіїв та недоброзичливців? Хочете відчувати комфорт при щоденному заїзді, не застосовуючи зусиль, щоб відкрити гараж? Тоді пропонуємо купити автоматичні ворота виробництва Ryterna, укомплектовані якісним електричним приводом для зручного дистанційного управління. Допомогу у виборі моделі секційної системи та доповнень до неї з радістю нададуть консультанти компанії «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ». Ви можете звернутися до них через сайт або за телефоном +38 (067) 112-18-69. Щоб особисто поспілкуватися з менеджером, поглянути на зразки європейських гаражних систем і здійснити замовлення з вигідною знижкою, завітайте до фірмового представництва за адресою вул. Семена Височана, 16-В.

 

Ворота в кольорі за картою RAL, білі, коричневі, антрацит або під дерево - золотий, темний дуб, венге, горіх

Вибір кольору полотна гаражних воріт - сучасні ролети теплі в гараж - Тернопіль

Дизайнерські ворота гаражні - сучасні гаражні ворота в гараж від європейського виробника

ДЕКОРАТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ, ВІКНА

Декоративні елементи для гаражних воріт - купити ролети для гаражу у місті Чернівці

ВРІЗНА ХВІРТКА, ДВЕРІ 

Хвіртка врізна калітка для воріт - промислові та гаражні серії від виробника в Україні

 

бічні гаражні двері - врізна хвіртка в воротах - купити Чернівці

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ 

Індивідуальне виготовлення воріт під необхідний розмір - секційні промислові та гаражні ворота Рітерна

АКТУАЛЬНА ТА СУЧАСНА ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ

Вибір кольору воріт - сучасні брами в гараж RYTERNA

БІЧНІ ГАРАЖНІ ДВЕРІ 

Бічні двері гаражні - теплі вхідні системи з сендвіч панелі

Vorota ta dverI garazhnI avtomatichnI - sektsIynI pIdyomnI brami RIterna Litva

АЛЮМІНІЄВІ ВХІДНІ ЗОВНІШНІ ДВЕРІ RYTERNA

Двері зовнішні вхідні для приватного будинку від виробника Рітерна

ВИГОТОВЛЕННЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНИЙ РОЗМІР

Vorota garazhnI sektsIynI - avtomatichnI roleti virobnitstva RIterna KiYiv

ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ВИРОБНИЦТВА

Virobnitstvo garazhnih vorIt u mIstI KiYiv

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ С ГАРАНТІЄЮ

Вікна для воріт - прозорі панорамні ворота секційні Рітерна

ПРОФЕСІЙНІ МОНТАЖНІ БРИГАДИ

Монтаж воріт - професійне встановлення гаражних секційних воріт Рітерна

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ

ВУЛИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА, ОГОРОЖІ, ПАРКАНИ

Ворота в гараж та для в'їзду на теріторію приватного будинку - складні та розпашні, розсувні системи

РОЗСУВНІ ТА РОЗПАШНІ БРАМИ, ХВІРТКИ

ВХІДНІ ДВЕРІ, ГАРАЖНІ РОЛЕТИ

WISNIOWSKI, SELECT - сучасні ворота та паркани для приватного будинку - купити Львів, Чернівці, Івано-Франківськ

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ

Промислові секційні ворота WISNIOWSKI, RYTERNA - ролети підйомні автоматичні в виробничий цех, складське приміщення

Автоматика для відкатних, розпашних та гаражних воріт - приводи, механізми Вуличні відкатні ворота автоматичні - в'їзні брами розсувні та розпашні, паркани - Тернопіль

Паркани металеві огорожі секціі Селект - купити у місті Тернопіль - ціни на монтажРозпашні металеві ворота вуличні з автоматикою - виробник Селект - монтаж Чернівці

ВИСТАВКОВІ САЛОНИ ВОРІТ ТА ДВЕРЕЙ

Kupiti vorota garazhnI ta promislovI v mIstI LvIv - avtomatichnI sektsIynI ta roletnI sistemi - Vigotovlennya Kupiti vorota ta roleti garazhnI u mIstI Ivano-FrankIvsk - vigotovlennya ta montazh

Vorota ta roleti sektsIynI - garazhnI ta promislovI pIdyomnI sistemi avtomatichnI - montazh KiYiv AvtomatichnI vorota garazhnI ta roletnI - promislovI pIdyomnI sistemi - montazh DnIpro

Proizvoditel vorot v Ukraine - garazhnyie i otkatnyie vorota v gorode Harkov - rolletyi avtomaticheskie kupit Kupit garazhnyie vorota, rolletyi v gorode Odessa - otkatnyie i promyishlennyie ograzhdeniya, zaboryi

Гаражні ворота секційні RYTERNA 2600х2100

Артикул Ryterna_Tlb_2600_2100
В наявності
35 785 грн
ШИРИНА ВОРІТ, мм
ВИСОТА ВОРІТ, мм
ВИРОБНИК
ОФОРМИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ - ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Характеристики
Розміри воріт Гаражні ворота можуть бути виготовлені на замовлення в індивідуальних розмірах як по ширині так і по висоті
Максимальна ширина 7 метрів, промислові серії до 12 метрів
Максимальна висота 6 метрів, промислові серії до 8 метрів
ВИБІР КОЛЬОРУ Вибір за картою RAL, білі, коричневі, антрацит. Під дерево - золотий, темний дуб, венге, горіх
Комплектація воріт Полотно воріт з сендвіч панелей, оцинковані направляючі, торсіонний механізм балансування, ручка, засув, підвіси, кріплення, упаковка
ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ до 12 робочих днів
СИСТЕМА БАЛАНСУВАННЯ Ручне, за запитом комплектація автоматикою
СЕНДВІЧ ПАНЕЛЬ, мм 40 мм
ГАРАНТІЯ 3 роки
Товщина металу направляючих 1,5 мм.
Фурнітура та направляючі Оцинковані
Додаткові опції Врізна хвіртка, вікна, гаражні двері
Вартість доставки За запитом
Регіони доставки По Україні - Нова Пошта, САТ, Делівері. Міста - Чернівці, Ужгород, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Мукачево, Вінниця, Тернопіль, Житомир
Вартість монтажу За запитом - від 4000 грн
Форма оплати Готівковий, Безготівковий ФОП, ТОВ, Visa / MasterCard
Знижки, Акції Індивідуальні цінові пропозиції за запитом
Регіональні офіси Львів, Київ, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Дніпро,
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Компанія БРАМА МАРКЕТ пропонує вироби стандартних розмірів та за індивідуальним замовленням.

Індивідуальне виготовлення воріт, ролет та огорожі по необхідним вам розмірам та комплектації 

Терміни виготовлення від  7 до 14 робочих днів - залежать від обраної продукціі, завантаженості виробництва та складності замовлення.  

Доставка на об'єкт замовника по місту і області. По Україні доставка транспортними компаніями САТ, Делівері, Нова Пошта - міста  Чернівці, Вінниця, Полтава, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Хмельницький,  Умань, Луцьк та інш.

Монтажні послуги ми надаємо по всій Україні - їх виконують сертифіковані монтажні бригади. Надаємо гарантію якості виконаних нами послуг.

Виставкові салони воріт по Україні:

Львів, вул. Городоцька, 286 б

Івано-Франківськ, вул. Височана 16 в

Київ, вул. Кирилівська 69 в

Київ, вул. Велика Окружна, 4

Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 3д

Одеса, вул. Михайла Грушевського 39 д

Харків, вул.Тобольська 42

Оперативний розрахунок вартості та технічна підтримка - консультація за телефонами:

067 112-18-69,  050 356-21-14

Доставка на об'єкт замовника по місту і області. По Україні доставка транспортними компаніями САТ, Делівері, Нова Пошта

Монтажні послуги ми надаємо по всій Україні - їх виконують сертифіковані монтажні бригади. Надаємо гарантію якості виконаних нами послуг.

Виставкові салони воріт по Україні:

Львів, вул. Городоцька, 286 б

Львів, вул. Городоцька, 286 б

Івано-Франківськ, вул. Височана 16 в

Київ, вул. Кирилівська 69 в

Київ, вул. Велика Окружна, 4

Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 3д

Одеса, вул. Михайла Грушевського 39 д

Харків, вул.Тобольська 42

Вгору