сучасні вуличні двері від виробника на замовлення - монтаж, дизайн

У сучасному суспільстві важливо, щоб зовнішня вхідна система була не тільки міцною та енергоефективної, але і красивою. Виріб повинен відповідати естетичним потребам людини. Тому витрачається багато часу і зусиль, щоб знайти модель, яка відповідає всім індивідуальним критеріям. Зараз дизайнерські вхідні двері виготовляються в широкому асортименті. Деякі з них є універсальними, а інші відповідають конкретному стилю: лофт, хай-тек, мінімалізм та інші. Такі критерії, як якість, ударостійкість та теплоізоляції, безпосередньо залежать від виробника. Сучасна вхідна група повинна бути безпечною та мати всі необхідні сертифікати. Зокрема, відповідати європейським стандартам якості. Тому вибрати зовнішню конструкцію потрібно скрупульозно і деколи це може зайняти багато часу. Тому ми вирішили заощадити його і розповісти про відомих європейських виробників, які гарантують конкурентно високу якість. Також розглянемо найпопулярніші сучасні двері з алюмінію від них.

як обрати ексклюзивні вуличні двері від виробника - фото

обираємо дизайн вуличних теплих дверей з профілю

 

ОБИРАЄМО ДИЗАЙНЕРСЬКІ АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ ДЛЯ КОТЕДЖУ: ОГЛЯД КОЛЕКЦІЇ RD80 ВІД ЛИТОВСЬКОГО БРЕНДУ RYTERNA

Дана серія відрізняється міцністю і довговічністю. Виготовляється на основі композитного алюмінієвого профілю з терморозривом 20 мм. На відміну від багатьох виробів на ринку, має сертифікат безпеки RC3. Особливістю конструкції стали особливі 3D-петлі, які виробляються німецькою компанією Schuring. Саме завдяки їм підвищується зносостійкість, а також полегшується монтаж. Саме полотно виготовляється з алюмінієвих листів з полімерним покриттям. У даній модифікації товщина стулки становить 80 мм. Зовнішні вуличні двері можуть бути засклені. Для цього використовується спеціальний матеріал, завдяки якому зберігається теплоізоляція і виріб залишається ударостійким. У колекції Ryterna RD80 застосовують потрійний склопакет врівень з полотном вхідної системи. Коефіцієнт тепловіддачі становить 0,68 Вт/м²К – один з найкращих в даному ціновому сегменті. Красиві скляні двері для приватного будинку від литовського бренду Ryterna можна адаптувати під будь-яке стилістичне спрямування. Більшість моделей з колекції представлені в стилях модерн, мінімаліз і конструктивізм. Аплікації виготовляються з матового алюмінію, а сам виріб можна доповнити фрамугою і скляними вставками. Перевагою серії стала можливість індивідуального виготовлення. Покупець може скористатися допомогою дизайнера або надіслати свій ескіз, згідно з яким буде створена унікальна вхідна конструкція.

двері з алюмінію - гаражні автоматичні ворота - єдина стилістична лінія

красиві та сучасні двері від виробника - монтаж, гарантія якості

ПОЛЬСЬКІ ДВЕРІ ЗОВНІШНІ ЗІ СКЛОМ І ФРАМУГОЮ: ЯКУ КОЛЕКЦІЮ ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI РЕКОМЕНДУЮТЬ ФАХІВЦІ?

Серія CREO являє собою міцну, довговічну і стильну вхідну конструкцію. Представлено багато моделей, створених в різних стилях, завдяки чому можна підібрати варіант під будь-який інтер'єр. У цій колекції використовується двостороння накладна панель, а товщина стулки становить 77 мм. Рама і коробка створені з чотирьохкамерного алюмінієвого профілю з терморозривом. Також в стандарті поставляється автоматичний замок з трьома точками замикання. У стандарті поріг з терморозривом та терморозширенням має висоту 80 мм. Також в базовій комплектації ручки і декоративні елементи створюються з нержавіючої сталі. У стандарті використовується протизламний сертифікований циліндр з аварійної функцією. У моделях з прозорими вставками використовується особливий матеріал. Це трикамерне безпечне скління товщиною 77 мм, U=0,6 Вт/м²К з теплою рамкою в стандарті. Рівень теплоізоляції конкурентно високий: 0,8 Вт/м²K. Виготовлення вхідних дверей може бути до параметрів 1400x2500 мм. Клас захисту від злому в даній серії, залежно від обраної комплектації, RC2 і RC3. Детальніше ознайомитися з лінійкою можна тут: https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-dveri-vhidni

дизайн алюмінієвих дверей - фото на замовлення - виготовлення під розмір

обираємо красиві двері на замовлення і під розмір від виробника

ДЕ ЗАМОВИТИ ТЕПЛІ ДВЕРІ ДО ПРИВАТНОГО БУДИНКУ З ЄВРОПИ: ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ СУЧАСНИХ ЗОВНІШНІХ СИСТЕМ

Наша торгово-виробнича мережа співпрацює з відомими виробниками. В асортименті представлена продукція з Польщі, Литви, Німеччини та подібне. Всі товари оригінальні, а також сертифіковані. Якщо вам необхідна допомога, то зверніться в мережу салонів «БРАМА МАРКЕТ Київ». Відвідати шоу-рум можна за адресою: вул. Велика Окружна, 4. Також гості офісу можуть отримати знижку. Установка вхідних дверей обговорюється додатково. Консультацію від досвідченого менеджера можна отримати за телефонами: +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14. 

 

НАШІ ВИСТАВКОВІ САЛОНИ

 

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН КИЇВ

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН - ЛЬВІВ

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН - ДНІПРО

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН -ХАРКІВ

 

МОЖЛИВО ВАС ЗАЦІКАВЛЯТЬ

ГАРАЖНІ ВОРОТА

ВУЛИЧНІ ДВЕРІ ДЛЯ ДОМУ

ПАРКАНИ-ОГОРОЖІ

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА