СТАТТІ

УНІКАЛЬНІ КОВАНІ ВОРОТА: СТИЛЬНІ В'ЇЗНІ СИСТЕМИ, ЯКІ МАЙЖЕ НЕ ПОТРЕБУЮТЬ ДОГЛЯДУ

Металеві брами з художнім оформленням — це справжній витвір мистецтва. Звісно, основною функцією огороджувальної конструкції являється захист приватної території, але за рахунок декоративного оздоблення вона безперечно є невід’ємною частиною заміського екстер’єру. Ворота з ковкою відрізняються унікальністю та відмінно поєднуються з різними архітектурними стилями, а завдяки використанню матеріалу стійкого до атмосферних впливів, вони довговічні, надійні та не потребують особливого догляду.

Читайте також:

ЯКИМИ БУВАЮТЬ КОВАНІ ВОРОТА?

Декоративне оформлення металевих брам робить їх оригінальними та ексклюзивними. Такі в’їзні конструкції добре підходять до парканів з цегли, каменю, дерева чи профнастилу. Незалежно від виду огороджувальної системи, вони бувають двох видів:

Відкатна брама з металу являє собою цілісне полотно, яке легко зсувається вздовж забору завдяки оснащенню спеціальними роликами. Інколи, в залежності від ширини в’їзної частини, вона може складатися з двох стулок, що рухаються назустріч одна одній. Така система зручна тому, що не займає вільний простір на ділянці при відкритті.

vorota z kovkoyu

Розпашні ворота являються найпоширенішим видом конструкцій, що використовуються для перекриття доступу до прибудинкової території. Даний класичний варіант є зручним та простим в експлуатації, добре підходить для будинків з традиційним оформленням.

rozpashnі kovanі  vorota

ДИЗАЙНИ МЕТАЛЕВИХ ВОРІТ

Сучасні технології та способи обробки різних видів матеріалів дозволяють створювати справжні шедеври, які здатні стати візитною карткою приватної садиби. Виготовлення воріт з елементами художньої ковки - це кропіткий і трудоємкий процес, який вимагає від майстра фізичних зусиль та художніх навиків. Саме завдяки естетичній цінності, вироби, виконані вручну, високо цінуються та мають унікальний дизайн.

kovanі rozpashnі vorota

Ковані елементи на воротах добре поєднуються з будь-яким екстер’єром. Він може бути класичним чи в стилі кантрі, модерн або провансі, сучасному, готичному та багатьох інших. Колір фарби, дизайн та декоративне доповнення дозволяє поєднувати металеві брами з різноманітними елементами заміської оселі.

kovanі brami

Стулки конструкцій, незалежно від виду в’їзної системи, можуть мати глухе або ажурне заповнення. Для суцільного оформлення використовують листовий матеріал, який поверх прикрашається ковкою, а при відкритому — металеві прути з різною щільністю їх розміщення та декоративним доповненням.

Якщо є додатковий вхід у двір, то кована хвіртка також виконується в одному дизайні з в’їзною конструкцією. Металеві паркани відповідно до стилю екстер’єру можуть прикрашатися рослинними мотивами, фігурами тварин та різними орнаментами, а їхні верхівки — піками, кулями чи наконечниками іншої форми.

rospashnі kovanі vorota na zamovlennya

ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ТА СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ ВУЛИЧНИХ БРАМ

Відкатні чи розпашні ворота можна облаштувати домофоном, камерами відеоспостереження чи електричним приводом, що зробить їх функціональними та полегшить щоденне використання. Особливо автоматичні брами стануть доречними для власників авто — у такому випадку, щоб відкрити огороджувальну систему достатньо буде лише натиснути кнопку пульта ДУ, не виходячи з машини. Широкий вибір елекроприводів різних марок - Nice, Came, Faac чи інші - дозволяє обрати необхідний пристрій, враховуючи розмір та вагу конструкції.

zamoviti kovanі vorota z xvіrtkoyu v ukraїnі

ЯК ЗАМОВИТИ КОВАНІ ВОРОТА З ХВІРТКОЮ В УКРАЇНІ?

Придбати унікальну огороджувальну систему з дизайнерським оформленням можна на сайті в онлайн-режимі. Для цього необхідно заповнити спеціальну форму для заявки та зачекати на дзвінок. Представник компанії допоможе обрати дизайн та розрахує вартість товару згідно ваших побажань. Також купити ковані ворота можна в одному із виставкових салонів «БРАМА МАРКЕТ», що знаходяться в різних регіонах країни. Телефонуйте за номерами: +38(067) 112-18-69; +38 (050) 356-21-14, щоб дізнатись більше щодо запропонованої продукції.

ВИЇЗНІ ВОРОТА ТА ОГОРОЖІ WISNIOWSKI - СТИЛЬНИЙ ЗАХИСТ ПРИВАТНОЇ ТЕРИТОРІЇ

Комплексні огороджувальні системи являються відмінним рішенням для облаштування території приватного будинку. Виконані в одному стилі, вони, безперечно, стануть прикрасою будь-якого маєтку та підкреслять бездоганний смак його власника. Паркани та вуличні в’їзні ворота компанії Wisniowski мають привабливий сучасний дизайн, виконані з якісних матеріалів, а також відрізняються довговічністю та функціональністю.

vulichnі v’їznі vorota

Корисно знати:

ВІДКАТНІ ВОРОТА: НАДІЙНІСТЬ КОНСТРУКЦІЇ

Для перекриття в’їзду у двір виробник пропонує брами зсувного та розпашного типу. Обидва види систем здатні створити надійний захист, але ворота на роликах зустрічаються все частіше. Така популярність обумовлена тим, що при відкритті вони не потребують додаткового простору перед чи за проїжджою частиною. Також конструкції цього типу є надійними та зручними у користуванні.

Дані брами оснащені консольним механізмом, завдяки чому полотно легко рухається по роликовій платформі. Стулка розміщується на певній відстані над рівнем землі, яку можна регулювати в залежності від поверхні (плитка, гравій, щебінь, тощо). Не зважаючи на те, що можна встановити відсувні ворота своїми руками, все ж таки краще скористатися послугами фахівців, щоб система працювала злагоджено й безвідмовно та мала гарантійний термін.

zalіznі vіdkatnі vorota

ВУЛИЧНІ ВОРОТА ТА ОГОРОЖІ: ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ

Металеві брами та паркани виготовляються з міцної сталі, яка оброблюється за новітньою технологією Duplex. Даний метод передбачає оцинкування уже готових елементів конструкції з подальшим покриттям поверхні порошковою фарбою. Завдяки цьому забезпечується надійний антикорозійний захист навіть у важкодоступних місцях, а самі системи відрізняються довгим терміном служби та стійкістю до негативного впливу атмосферних опадів.

vulichnі vorota ta ogorozhі

Для комплексного оформлення парканів та огорож виробник пропонує декілька варіантів, які відрізняються за стилістикою виконання:

  1. Серія Classic характеризується простими прямими лініями та має ґратчасте заповнення, для якого використовуються прути різної товщини.
  2. Лінійка Vario позбавлена декоративних елементів або виконується з мінімальним їх використанням, які представлені чотирма варіаціями у виді гострих чи кулястих наконечників.
  3. Стиль Modern відрізняється суцільним зашиттям, для якого використовуються панелі з різними перфорованими узорами. Також пропонується комбіноване виконання.
  4. Колекція Lux представлена широким вибором зовнішнього оформлення: 20 видів різноманітних візерунків та художніх деталей, а також наконечники у вигляді пік, стріл, кульок та інші.
  5. Серія Premium відмінно поєднує у собі елегантність та стриманість. Вироби мають ґратчасте заповнення, щільність якого замовник обирає сам.
  6. Лінійка Style комбінує у собі дизайни серій Lux та Premium. Їй притаманні прямі форми у вигляді прямокутних решіток, що оздоблені різними декоративними деталями, та п’ять видів наконечників.

vulichnі brami

ВУЛИЧНІ БРАМИ: УПРАВЛІННЯ ТА ДОДАТКОВІ АКСЕСУАРИ

Керувати в’їзними воротами, звісно, можна ручним способом, але значно зручніше робити це за допомогою дистанційного пульта. В залежності від того, які конструкції встановлюються, виробник пропонує наступні види електроприводів:

  • Для відсувних брам — модель AWso2018, яка монтується прямо в опорний стовп, або автоматика BFT Deimos ULTRA BT A600 чи Elixo 500 3S RTS для зовнішнього монтажу. Дані пристрої комплектуються фотоелементами, приладами ДК та сигнальними лампами.
  • Для розпашних воріт пропонується автоматика з лінійним механізмом BFT PHOBOS BT A40 чи BFT PHOBOS BT A25, а також дві моделі IGEA BT або VIRGO з кривим коліном.

v’їznі vorota vishnevskі

Зауважимо, що для даних видів систем підходять й інші електричні приводи європейських виробників, які в асортименті представлені в нашому інтернет-магазині.

Щоб автоматичні ворота прослужили значно довше, доречним буде створити додатковий вхід у двір. Металеві хвіртки, оформленні в одному дизайні з огорожею та в’їзною системою, стануть відмінним доповненням. Також брами можна оснастити стовпом MultiBox з функцією скриньки для пошти.

Підвищити рівень безпеки здатні такі пристрої як:

  • кодовий замок;
  • GSM (система управління);
  • безконтактний зчитувач карт (брелоків);
  • вертикальний електрозамок.

zamoviti metalevu ogorozhu ta vorota wisniowski v ukraїnі

ЯК ЗАМОВИТИ МЕТАЛЕВУ ОГОРОЖУ ТА ВОРОТА WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

Купити браму чи паркан з індивідуальним дизайном можна на сайті, залишивши свої дані для зворотнього зв’язку, або у телефонному режимі за номерами: +38 (067) 112-18-69; +38 (050) 356-21-14. Вироби преміум-класу виготовляються безпосередньо на заводі WISNIOWSKI у Польщі, а потім постачаються в Україну. У виставкових салонах «БРАМА МАРКЕТ» представлені зразки продукції та різні аксесуари. Дізнайтесь адресу найближчого шоу-руму, перейшовши за посиланням.

БІЧНІ ДВЕРІ WISNIOWSKI ДЛЯ ГАРАЖА ТА БУДИНКУ

Практичним рішенням для облаштування додаткового доступу до паркувального чи виробничого приміщення стануть зовнішні металеві двері від польського виробника. Завдяки розмаїттю дизайнерських рішень, вони виконуються в тому ж самому стилі, що й в’їзні конструкції. Завдяки цьому створюється ідеальне поєднання всіх входів.

zovnіshnі  dverі vіd polskogo virobnika

Читайте також:

ГАРАЖНІ ДВЕРІ WISNIOWSKI – ІДЕАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Головною перевагою додаткових вхідних систем є здатність зберігати тепло у приміщенні та подовжувати термін коректної праці автоматичних секційних воріт.

garazhnі dverі wisniowski

Польські двері виконуються з алюмінієвих панелей та якісної фурнітури. Виробник пропонує три моделі, що різні за параметрами:

  • Aluprof MB60E – може складатись з однієї або двох стулок. Роль їх заповнення виконують сталеві секції товщиною 40 мм. Рама збирається з трикамерних профілів, які мають терморозрив глибиною 6 см. Панелі виконуються в такому ж самому оформленні, як гаражні ворота серії UniPro;
  • AW45 – не має терморозриву, виготовлена з однокамерних профілів глибиною 4,5 см. Виконується в тому самому стилі, що й в’їзна система.
  • Aluprof MB 45 – відрізняється від попередніх типом панелей, якими зашивається стулка. Може бути як одно- так і двостулковою з різним формуванням. Секції заповнені пінополіуретаном, а для їх щільності з внутрішньої сторони встановлено сталевий лист. Рама виконана без терморозриву та має глибину 45 мм.

polskі dverі

Двері з кожної серії мають сучасну систему ущільнювачів по периметру стулки та рами. За допомогою штапівок відбувається встановлення заповнення. Вхідні системи оснащено циліндричним замком, який неможливо зламати.

dverі na zamovlennya

ДВЕРІ НА ЗАМОВЛЕННЯ З ІНДИВІДУАЛЬНИМ ДИЗАЙНОМ

Перевагою цих конструкції є можливість виконати їх в ідентичному секційним гаражним воротам стилі. Все завдяки використанню таких самих панелей, з яких збираються стулки підйомних брам, широкому вибору забарвлень та текстур. Секції можуть мати поверхню у наступних варіантах: гладку, фільончасту, гофровану з різними розмірами смуг. Вироби з серії MB 45 зашиваються одним з двох видів металевих профілів. Ознайомитись з готовими роботами можна у галереї на сайті.

garazhnі dverі

АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ – ДОДАТКОВЕ ОСНАЩЕННЯ

Конструкції мають бездоганні технічні характеристики вже з заводу: вони здатні забезпечити не тільки швидкий доступ, але й надійний захист.

Додатковим оформленням для сталевих дверей являються алюмінієві накладки та врізані вікна. Також пропонується декілька видів ручок і систем безпеки, наприклад, протизнімні штирі. Для коректного закривання встановлюється спеціальний фірмовий автодоводчик.

zamoviti polskі dverі

ЯК ЗАМОВИТИ ПОЛЬСЬКІ ДВЕРІ В УКРАЇНІ?

Придбати якісну продукцію від Wisniowski можна швидко та зручно, не виходячи з дому. Необхідно лише залишити замовлення або номер телефону на сайті brama-market.lviv.ua. Щоб отримати швидкий розрахунок вартості конструкції, зверніться за вказаними контактами: +38 (050) 356-21-14 або +38 (067) 112-18-69.

Майте на увазі: остаточна ціна на технічні двері залежить від їх розмірів, кольорового забарвлення та типу формування.

Більш детальну інформацію можна отримати у демонстраційних залах «БРАМА МАРКЕТ» в Україні. Кожному, хто завітає до нас, будуть представлені функціонуючі зразки та особлива знижка!

ОБИРАЄМО ВІДКАТНІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ

Одним з найкращих рішень для перекриття проїжджої частини промислових чи комерційних об’єктів являються вуличні відкатні ворота від польського виробника Wisniowski. Вони виготовлені з якісних матеріалів з дотриманням встановлених норм щодо виробничих брам та здатні створити надійний захист приватної території.

Читайте також:

ОСОБЛИВОСТІ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ

Системи зсувного типу можуть складатися з однієї чи двох рухомих стулок та здатні перекрити доволі широкий в’їзд. Основними перевагами даних огороджувальних конструкцій є:

  • високий рівень експлуатації;
  • при відкритті в’їзні ворота не займають додаткове місце зовні чи зсередини двору;
  • брамами можна управляти з пульта, оскільки вони оснащені заводськими приводами, що вмонтовані прямо в стовпчики;
  • швидке відновлення робочого режиму після збою електропривода.

Ремонтопридатність розсувних воріт також є важливим фактором. Заміна складових елементів проводиться легко, без порушення робочого процесу промислового об’єкту.

При встановлені в’їзних виробничих систем використовуються важкі консольні рейки, а щоб знизити вагу конструкції часто використовують ґратчасте заповнення.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВОРІТ НА РОЛИКАХ

В’їзні відкатні системи являються самонесучими конструкціями, які складаються з наступних елементів:

  • Консольного блоку, що представляє собою основу з платформою, та роликів, які розміщені попарно.
  • Напрямної рейки, яка встановлюється в нижній частині воріт по всій довжині. Завдяки спеціальній формі балки, вона спирається на консольні блоки та утримує конструкцію в необхідному положенні.
  • Підтримувальної скоби, що забезпечує вертикальне положення системи та не допускає її розгойдування чи падіння. Вона складається з металевої основи та двох пар регульованих роликів.
  • Кінцевого елемента, який розміщується в передній частині направляючої балки та відповідає за плавний хід конструкції.
  • Уловлювача, що монтується на спеціальному утримувачі поруч зі стовпом (регулюється по висоті). Його основною функцією являється перейняти частину ваги системи на себе, коли ворота для підприємства знаходяться в закритому положенні.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ ТА БЕЗПЕЧНІСТЬ АВТОМАТИЧНИХ БРАМ

Промислові металеві ворота оснащені наступним:

  • елементом регуляції стулки, завдяки чому можна виставляти необхідну висоту полотна по відношенню до землі;
  • замком для керування брамою в ручному режимі;
  • фотоелементами, які встановлені на стовпах воріт, що запобігають зіткненню рухомого полотна з перешкодою в отворі;
  • спеціальною захисною кромкою та сигнальною лампою;
  • на верхній частині стулки може встановлюватися гострий гребінь.

ЯК ЗАМОВИТИ В'ЇЗНІ ВОРОТА WISNIOWSKI В УКРАЇНІ?

Для того, щоб купити промислову розсувну браму на сайті brama-market.lviv.ua, достатньо залишити контактні дані та вказати необхідну модель у спеціальній формі. Найближчим часом з вами зв’яжеться менеджер компанії, надасть консультацію та розрахує вартість замовлення. Також можна подати заявку на виготовлення автоматичних воріт в телефонному режимі за номером +38 (050) 356-21-14 чи +38 (067) 112-18-69.

Зразки продукції від польського виробника та інших відомих європейських брендів представлені в різних виставкових салонах «БРАМА МАРКЕТ» по всій Україні. Завітайте до шоу-руму у вашому регіоні та дізнайтесь більше щодо запропонованих товарів. Ми також надаємо безкоштовний замір, професійний монтаж, гарантійне та сервісне обслуговування.

ТОП-5 НАЙКРАСИВІШИХ ГАРАЖНИХ ВОРІТ У КИЄВІ

В’їзні системи секційного типу мають безліч переваг. Вони надійні та довговічні, здатні забезпечити захист і герметичність отвору, а за рахунок вертикального відкривання — зекономити корисний простір всередині приміщення. Гаражні підйомні ворота можуть мати сучасний чи класичний дизайн, бути виконані в еко-стилі та навіть оздоблені привабливим малюнком. Сьогодні ми розглянемо 5 моделей від різних виробників, які вважаються найкрасивішими брамами для побутового використання.

Читайте також:

ВОРОТА З ПАНЕЛЕЙ «СЕНДВІЧ» RYTERNA (ЛИТВА)

Секційні брами литовського виробництва мають широкий вибір зовнішнього оформлення, але особливо привертають увагу гаражні системи виконані з панелей «фільонка». Дизайн у вигляді окремих касет відмінно поєднується з класичним екстер’єром приватних будинків, створюють відчуття домашнього комфорту та затишку. Ворота з сендвіч-панелей в кольорі «золотий дуб», що імітують поверхню натуральної деревини, стануть ідеальним доповненням до будівель з бруса.

 RYTERNA

ДИЗАЙНЕРСЬКІ БРАМИ ДЛЯ ГАРАЖА KRUZIK (ЧЕХІЯ)

Якщо вам до вподоби сучасний стиль, тоді зверніть увагу на підйомні системи від чеського виробника, який застосовує унікальну технологію цифрового друку для оформлення воротних панелей. Ворота в гараж, що прикрашені зображенням, відрізняються унікальністью та неодмінно створять стильний акцент. Вони можуть бути виконані подібними до деревини чи мати вигляд вишиванки. За бажанням замовника полотно прикрашають малюнком з оптичною ілюзією або заздалегідь наданою фотографією.

Серед розмаїття зовнішнього оформлення особливо вирізняється стиль лофт, який стає все більш популярним та являється одним з найдорожчих дизайнів. В’їзна система стилізована під будь-яку бетонну поверхню або брама з виглядом кам’яної чи цегляної стіни стане відмінним рішенням для сучасної будівлі.

БРАМИ ДЛЯ ГАРАЖА KRUZIK

ГАРАЖНІ ВОРОТА З ДЕРЕВА HORMANN (НІМЕЧЧИНА)

Останнім впровадженням відомої компанії стала унікальна лінійка LTH, яка виділяється застосуванням панелей з натурального дерева. Підйомні брами, полотно яких зібране саме з таких секцій, ідеально гармоніюватиме з загальним дизайном двору з еко-огорожею. Саме завдяки використанню природного матеріалу, масивна стулка виглядає привабливо та благородно. Для виготовлення таких систем підбирається найкраща сировина, яка оброблюється спеціальним розчином. Він створює надійний захист від гниття та впливу різних шкідників.

ВОРОТА З ДЕРЕВА HORMANN

ПАНОРАМНІ БРАМИ — СУЧАСНЕ РІШЕННЯ ВІД HORMANN

Секційні ворота зі скляних панелей — це унікальні конструкції з новітніми тенденціями в оформленні. Вони виглядають елегантно й вишукано та відмінно поєднуються із сучасною архітектурою. Системи з заскленням мають ефект завіси, який створюють панелі з мінімальним відступом. Також вони здатні відбивати світло завдяки своїм дзеркальним властивостям. Для даного виду брам використовується запатентоване скління, яке стійке до сколів та механічних пошкоджень.

ВОРОТА WIŚNIOWSKI

ПІДЙОМНІ ВОРОТА WIŚNIOWSKI (ПОЛЬЩА)

Новітня розробка відомого виробника здатна задовольнити потреби навіть найвибагливішого покупця. Секційна брама PRIME — це ідеально сконструйована система, яка має не тільки безліч переваг у функціональності та надійності, але й витримана в стилі “мінімалізм”. Їй притаманні висока якість, простота форм та ліній, що характерні для сучасної архітектури. Брама може бути виконана в будь-якому кольорі та імітувати текстуру деревини. Для секцій пропонуються прикраси у вигляді декоративних наліпок.

ЯК ЗАМОВИТИ ГАРАЖНІ ВОРОТА З ЕКСКЛЮЗИВНИМ ДИЗАЙНОМ У КИЄВІ?

Придбати в’їзну систему можна в інтернет-магазині brama-market.lviv.ua. Адже замовлення онлайн — це зручно, швидко та просто! Оберіть модель з каталогу та подайте заявку в електронному вигляді або за номером телефону: +38 (067) 112-18-69 чи +38 (050) 356-21-14. Купити ворота на гараж у Києві можна у виставковому салоні «БРАМА МАРКЕТ», що знаходиться по вул. Кирилівська, 69-В, офіс 127.

WISNIOWSKI PI200 - ІДЕАЛЬНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ

Представлена модель являється однією з найдовших брам серії виробничих в’їзних систем WISNIOWSKI. В залежності від ширини перекриття проїжджої частини, промислові зсувні ворота можуть складатися з однієї чи двох стулок і здатні перекрити ширину проїзду від 8 до 24 метрів. Лінійка PI200 зарекомендувала себе як надійна конструкція для будь-якої області застосування та являється однією з кращих систем доступу на приватну територію.

зсувні ворота

Цікаво знати:

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МЕТАЛЕВИХ ВОРІТ

Виїзна брама Wisniowski PI200 виготовлена на основі консольного механізму та являє собою самонесучу конструкцію, яка складається з:

  • напрямної рами потрійного типу, якщо система відкривається вручну;
  • закриваючого стовпчика, на якому встановлюється уловлюючий елемент;
  • спеціальної підпори (необхідна для стабілізації полотна після відкриття брами);
  • несучої шини розміром 200 x 155 мм;
  • автоматичні конструкції оснащуються приводом, який монтується всередині стовпа або назовні.

Вуличні ворота відкатного типу виготовляють на замовлення й можуть бути виконані в необхідному варіанті. Так, наприклад, ширина одностулкової конструкції складатиме від 8 000 до 12 000 мм або навіть 16 000 мм, а висота конструкції варіюватиме від 1,5 до 2,4 м. Полотно промислових брам збирають з окремих модулів, які з’єднують між собою за допомогою болтів чи спеціальних запатентованих кріплень.

Вуличні ворота

ВИРОБНИЧІ ВОРОТА WISNIOWSKI: УПРАВЛІННЯ ТА ДОДАТКОВА КОМПЛЕКТАЦІЯ

Керувати польськими брамами на роликах можна вручну або за допомогою електроприводу. Системи з ручним управлінням оснащуються замком Lucinox, для автоматичних воріт виробник пропонує наступне:

  • Версія Totmann комплектується — електричним приводом, блоком керування, сигнальною лампою, ключем-перемикачем з аварійною кнопкою «стоп»;
  • Модель Automatik також оснащена даними пристроями, але на відміну від Totmann доповнена радіоприймачем, приладом ДУ, фотоелементами, береговими елементами безпеки.

Також для підвищення зручності керування автоматичні розсувні ворота можуть бути оснащені й іншими функціональними пристроями: кодовим замком, безконтактним зчитувачем та сенсором індукційної петлі.

Правильно підібраний електричний привід — гарантія злагодженої та безперебійної роботи зсувної системи. Тому слід враховувати не тільки розміри конструкції, а й інтенсивність її використання.

 брама Wisniowski PI200

ВОРОТА З НЕРЖАВІЮЧОЇ СТАЛІ: ЦІНА ТА ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ

Полотно відкатної брами може мати суцільне або ґратчасте заповнення. Закриті профілі розміром 25х25 мм приварюються до конструкції. Оформлення у вигляді решітки серії «Vega B» кріпиться методом прикручування, серія «Vega 2D Super» — встановлюється двома способами.

Для забарвлення в’їзної системи пропонуються відтінки каталогу RAL або за бажанням замовника залишаються без покриття.

В залежності від обраного стилю оформлення, ціна на виріб може дещо змінюватись.

ВІДКАТНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

ЯК ЗАМОВИТИ ВІДКАТНІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА В УКРАЇНІ?

Придбати польську продукцію можна на сайті brama-market.lviv.ua. Для цього залиште свої контактні дані у формі для замовлення або зателефонуйте за номером: +38 (067) 112-18-69 чи +38 (050) 356-21-14. Ознайомитися зі зразками конструкцій преміум-класу можна у одному із виставкових салонів «БРАМА МАРКЕТ», які знаходяться в різних містах України. В шоу-румах представлена продукція та зібрані автоматичні стенди, за допомогою яких менеджер продемонструє роботу розсувних систем чи автоматичних секційних воріт. Тисніть на посилання та знаходьте адресу найближчої демонстраційної зали.

Швидкісні промислові ворота та секційні гаражні брами від виробника Kruzik – розглядаємо асортимент

Понад двадцять років компанія Kruzik виготовляє промислові та секційні гаражні ворота. За цей час вона зайняла місце серед виробників-лідерів, завдяки великому досвіду та активному вдосконалюванню своєї продукції. Сьогодні придбати в’їзні системи від європейського бренду можна також в Україні через інтернет-магазин «БРАМА МАРКЕТ».

ворота Kruzik

Гаражні ворота Kruzik – неперевершеність в кожній деталі

Найважливішою частиною паркувального приміщення є конструкція, що обмежує доступ до приватної власності для сторонніх людей. Основні фактори, на які звертається увага при виборі в’їзної системи – це надійність, функціональність та стиль. Секційні ворота Кружик можуть мати два типи конструкцій:

  • Відкатні – це цікава альтернатива двостулковим та підйомним брамам. Відмінною рисою цих моделей є можливість часткового відкриття, яка робить їх унікальними. Крім того, при монтуванні даного типу не змінюються розміри в’їзду. Брами виконуються у двох дизайнах - вагонка (золотий дуб з прямокутними вікнами) та гладкий (ламінація антрацит).
  • Підйомні – найпоширеніший вид гаражних воріт, полотно яких збирається з секцій висотою 500 чи 610 мм. Їх конструкції не потребують додаткового місця перед в’їздом та не займають простір у приміщенні.

Ворота гаражні

Ворота з сендвіч-панелей виготовляються з міцного алюмінію, а кожна деталь вкрита антикорозійним покриттям, що забезпечує стійкість до іржі та пошкоджень. Крім того, секції наділено оптимальними показниками тепловіддачі – це гарантує збереження необхідної температури в приміщенні навіть взимку.

Для оптимального функціонування конструкцій встановлюються електричні приводи NICE, FAAC або CAME. Перевагою купівлі в’їзних систем від виробника є те, що розміри гаражних воріт відповідатимуть заданим параметрам. Також варто виділити можливість обирати додаткові аксесуари у вигляді вікон, ручок, замків та вентиляційних решіток.

Промислові ворота

Ворота на завод від Kruzik – правильне рішення

Промислові приміщення відрізняються одне від одного за призначенням, тому необхідно обирати оптимальний тип конструкцій. Для тих об’єктів, де завжди відбувається активний рух транспорту, виробник спроектував спеціальні швидкісні підйомні ворота для підприємства. Вони можуть монтуватись як всередині, так і зовні приміщення, не займаючи при цьому зайвого місця. Система побудована таким чином, щоб забезпечити швидкий доступ до об’єкта та надати йому відповідний рівень захисту.

Конструкція виготовляється з міцного алюмінію, який має оцинковане покриття, а полотно – з сучасних сендвіч-панелей, які наділені бездоганною стійкістю до пошкоджень. Використання провідних технологій дозволяє отримати швидкісні ворота, що розраховані на тривалі інтенсивні навантаження.

Треба відзначити бездоганну систему захисту конструкції, яка запобігає виникненню нещасних випадків. Це можливо завдяки таким деталям: безпечній контактній планці, фотоелементам та оптичним сенсорам.

ворота для гаража

Промислові ворота та гаражні брами Kruzik – унікальність дизайнів

Головною характерною рисою продукції чеського виробника є нестандартний підхід до зовнішнього вигляду конструкцій. Неповторність досягається за рахунок сучасної технології цифрового друку DURA PRINT. Отримати дизайнерські гаражні ворота дуже легко – виробник надає можливість зобразити на стулці будь-яку ілюстрацію, яка вам подобається. Треба тільки надати фотографію у форматі 360 DPI, та враховувати, що друк відбувається на секціях не більших ніж 7500 мм в довжину.

Дана послуга поширюється також на промислові брами, наприклад, на секції наносять логотипи компаній.

ворота для гаража та виробництва

Де замовити ворота для гаража та виробництва в Україні?

Ознайомитись з повним асортиментом продукції та її технічними властивостями можна на сайті brama-market.lviv.ua. Якщо у вас виникли запитання або бажаєте зробити замовлення, звертайтесь до наших менеджерів за вказаними номерами телефонів: +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14. Краще за все завитайте до виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ» у вашому місті та отримайте не лише консультацію, але й приємну знижку. Компанія також надає безкоштовну послугу заміру, доставку по всій Україні, монтувальні роботи від кваліфікованих бригад.

РОЛЕТНІ БРАМИ ДЛЯ ГАРАЖІВ ТА ВИРОБНИЧИХ БУДІВЕЛЬ

Надійним і простим рішенням для облаштування промислових та паркувальних приміщень стануть алюмінієві рулонні ворота. Вони складаються зі спеціальних профілів та відрізняються компактністю, завдяки чому можуть монтуватися в різних прорізах, не зважаючи на інженерні комунікації. Захисні ролети не піддаються корозії, стійкі до температурних змін, здатні служити довгі роки та гарантують безпеку.

рулонні ворота

Читайте також:

Промислові рольворота WISNIOWSKI: переваги та особливості

Секційні та ролетні брами для складських приміщень

Які в’їзні системи краще для гаража?

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Рулонні ворота для промислових будівель та гаражів складаються з гнучкого ламельного полотна. Завдяки такій конструкції, воно легко скручується в рулон на спеціальний вал, що розміщений в захисному коробі. В залежності від розміру в’їзної системи товщина профілів може варіювати від 55 до 77 мм, а довжина сягає до 7 м, що дозволяє закривати прорізи площею до 27 м2.

Профілі виготовляють з алюмінію, який відрізняється екологічністю та стійкістю до іржавіння. Для забарвлення ламелей використовується лакофарбове покриття, що не піддається впливу ультрафіолету й здатне зберігати наданий колір на довгі роки. Ролетні ворота для гаража чи виробничого об’єкту можуть бути доповнені оглядовими чи вентиляційними профілями. Вони оснащені прозорими вставками з полікарбонату або мають спеціальні отвори.

ворота для промислових будівель

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ЗАХИСНИХ РОЛЕТ

  1. Полотно рулонних брам виготовляється з ламелей роликової прокатки з твердим або м’яким пінополіуретановим наповненням (залежить від розміру воріт та від встановлених вимог щодо вітростійкості конструкції).
  2. Напрямні шини безпосередньо відповідають за намотування полотна на вал. Вони бувають двох видів: стандартні чи посилені, відрізняються розміром пазу, в який монтується стулка.
  3. Бічні накладки та короб — дані елементи виконують декоративну функцію, які підбирають відповідно до дизайну будівлі. Для ролокасетних брам пропонуються захисні бокси різних розмірів (min 25 см, max 40,5 см). Якщо встановлення ролетних воріт виконується всередині приміщення, то частіш за все вони монтуються за допомогою консолі без коробу. Також рекомендується додаткове оснащення конструкції спеціальними роликами, які продовжують не тільки термін служби виробу, а й забезпечують плавність ходу підвісу за рахунок зняття навантаження з елементів полотна, що згинаються.
  4. Системи управління — рулонними брамами можна керувати як самостійно (вручну), так і за допомогою електричного приводу. Автоматичні гаражні ворота приводяться в дію за допомогою пульта ДУ. Для їх оснащення пропонуються приводи Nice, Faac чи Came. В разі відключення електричного живлення гаражні ролети можна буде відкрити власноруч завдяки додатково встановленій системі аварійного підйому.

КОНСТРУКЦІЇ ЗАХИСНИХ РОЛЕТ

ЯКІ БУВАЮТЬ ТИПИ МОНТАЖУ?

Існує декілька видів встановлення ролетних воріт:

  • Вбудована чи накладна установка із захисним коробом — може проводитися як зовні над гаражем так і безпосередньо в отворі, але слід мати на увазі, що при другому варіанті висота прорізу зменшується.
  • Комбінований тип монтажу — здійснюється в ніші отвору з коробом назовні чи всередину. Завдяки такому рішенню рулонна брама буде розміщуватись на рівні зі стіною з однієї чи іншої сторони, зливатиметься з фасадом або приховає всі виступаючі елементи конструкції.
  • Встановлення на консолі — даний вид монтажу здійснюється без короба і проводиться тільки всередині приміщення.

РОЛОКАСЕТИ У ЛЬВОВІ

ЯК ЗАМОВИТИ РОЛОКАСЕТИ У ЛЬВОВІ?

Купити гаражні ролети за ціною виробника можна на сайті brama-market.lviv.ua, попередньо оформивши онлайн-заявку або за номером телефону +38 (050) 356-21-14. Обрати колір, дизайн, автоматичний пристрій тощо можна в каталозі чи у виставкому салоні «БРАМА МАРКЕТ» у Львові. Компанія проводить безкоштовні заміри на об’єкті, а також надає послуги професійного монтажу та подальше сервісне обслуговування. Доставка здійснюється кур’єрськими службами та проводиться по всій Україні.

5 ХИТРОЩІВ, ЯКІ ДОЗВОЛЯТЬ ПРИДБАТИ ВІДКАТНІ ВОРОТА ЗІ ЗНАЧНОЮ ЕКОНОМІЄЮ.

Існує стереотип, що сучасна в’їзна система для дворів приватних будівель відрізняється великою вартістю. Скажемо наступне – це лише міф, який буде розвіяно у цій статті! Якісні відкатні ворота може дозволити собі кожен власник дачної ділянки або котеджу. Необхідно знати декілька хитрощів, які підкажуть, як зекономити на придбанні 34 000 гривень!

ворота вуличні

Цікава інформація:

Хитрість №1: визначитись із заповненням полотна

Головну роль у захисті території грає стулка, яка перекриває в’їзд. Зносостійкість та експлуатаційний строк безпосередньо залежать від матеріалу, з якого зроблено полотно. Існує безліч варіантів: сталева фільонка, сендвіч-панелі, ролетні профілі та багато інших. Серед них є один практичній та дешевий вид зашивання, який заслуговує вашої уваги, якщо бажаєте зекономити немаленьку суму. Вартість стулки може варіюватися в межах 200 - 2500 гр/м2, тому покупець особисто обирає скільки він може зекономити. Якщо в розпорядженні певний бюджет, пропонуємо недорогі вуличні брами з профлисту – якість вища за вартість. Таким чином у гаманці залишається не менш ніж на 16 000 гривень більше.

ворота шоколадка

Хитрість №2: високоякісні складові для довгострокового використання

Кожен з вас, купуючи браму від виробника, бажає, щоб протягом всього часу використання конструкції, вона не потребувала ремонту. Фурнітура для відкатних воріт, якою ми їх комплектуємо, зроблена з високоякісних матеріалів, а гарантійний термін елементів становить 3 роки. Міцні ролики, балка, уловлювачі та опора підбираються залежно від маси стулки – завдяки ним подовжується експлуатаційний строк та підвищується стійкість. Саме цьому не буде потреби у додаткових витратах на ремонт.

відкатні ворота

Хитрість №3: автоматика для відкатних воріт – невід’ємна частина

Напевно, ви вже чули про те, що якісні електричні приводи призначені для спрощення користування в’їздом. Основною функцією приладу є запобігання завчасної несправності відкатної конструкції. Електроприводи від CAME, DOORHAN, NICE або іншого виробника забезпечують не тільки коректне пересування полотна, а ще й продовжують термін служби фурнітури та всього механізму в цілому. Економія на цьому етапі полягає у тому, щоб робити все поступово. Електрична система може бути замовлена після того, як зсувні ворота виготовлять та встановлять. Таким чином ви збережете понад 10 000 гривень.

відкатні ворота

Хитрість №4: в’їзд підготовлюємо самостійно

Правильно проведені монтажні роботи – запорука успіху! Для того, щоб конструкція справно працювала довгі роки, необхідно належним чином виконати підготовчі роботи. Якщо ви здатні зробити їх самостійно, можете зекономити від 4500 до 7000 гривень.

 вуличні брами

Хитрість №5: встановлюємо конструкцію своїми руками

Маючи певні навички та набір необхідних інструментів, не обов’язково звертатись до професіоналів. Самостійне проведення монтажних робіт може скоротити витрати приблизно на 2500 гр, проте треба знати про одне «але». Якщо в процесі встановлення буде допущено помилку, через яку система не працюватиме належним чином - відсувні ворота не підлягатимуть гарантійному обслуговуваному та ремонт буде виконано за додаткову плату. Щоб цього не трапилось, краще скористатися нашою послугою монтажу. Кваліфікована бригада успішно справляється зі своїм завданням – гарантійний термін якісного встановлення складає 12 місяців.


замовити ворота

Як замовити ворота на роликах у Львові?

У широкому асортименті продукції, що представлено на сайті brama-market.lviv.ua, можна знайти в’їзні системи різних класів – бюджет, стандарт та преміум. Компанія регулярно проводить акції та знижки, скориставшись якими ви можете придбати вуличні ворота за вигідною ціною. Щоб дізнатись про них більше або зробити замовлення, звертайтесь за номером +38 (067) 112-18-69 чи скористуйтесь послугою «онлайн-заявка» на сайті. Пропонуємо відвідати виставковий зал «БРАМА МАРКЕТ» У Львові – в ньому ви побачите демонстраційний стенд зі зразками товарів. Для ознайомлення з ними, чекаємо вас за адресою: вул. Городоцька, 286-Б, поверх 4, офіс 1. Клієнти, що завітали до нас, отримують консультацію від спеціалістів та особливу знижку!

 

ПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ УСТАНОВКИ РОЛЕТНИХ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ WISNIOWSKI

Для облаштування в’їзду виробничих приміщень пропонується безліч варіантів, які відрізняються не тільки зовнішнім виглядом, а й типом монтажу. Але чи існують системи підйомного типу, які б відповідали всім вимогам щодо промислових підприємств та легко встановлювались на будь-які будівлі? Так, звісно! В цій статті ми пропонуємо ознайомитися більш детально з автоматичними ролетними воротами та дізнатись про їх особливості й переваги.

ПЕРПЕРЕВАГИ ТА ОСОБЛИВОСТІ УСТАНОВКИ РОЛЕТНИХ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІ

Читайте також:

Надійний захист від сонця — рафштори «зовнішні жалюзі»

Основні відмінності між автоматичними секційними та рулонними брамами

Жалюзійні системи ALUTECH

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОНСТРУКЦІЙ WISNIOWSKI

Полотна рулонних виробів виготовляють із особливих алюмінієвих профілів серії АW 100, які мають пінополіуретанове наповнення.

БРАМИ WISNIOWSKI

В залежності від діяльності підприємства, вони можуть бути оснащені:

  • спеціальними сталевими ламелями з перфорацією: завдяки отворам здійснюється належна вентиляція;
  • алюмінієвими профілями з вікнами для додаткового освітлення приміщення.

Особливості ролетної системи

За рахунок наявності бічних замків забезпечується необхідна відстань між секціями, тому стулка має легкий та безшумний хід під час намотування. Зі сторони приміщення по краях рулонного полотна закріплюються напрямні, ущільнювачі та необхідні елементи для ковзання. Нижня частина системи оснащена спеціальною планкою: в разі доторкання до перешкоди, вона зупинить рух воріт та підніме їх вгору.

роллети

ЯКІ БУВАЮТЬ ТИПИ МОНТАЖУ?

Ворота для виробничих будівель можуть мати декілька видів установки. Давайте розглянемо їх більш детально:

  • Для приміщень з низькою перемичкою та відсутністю необхідного простору зі сторін підходить зовнішній монтаж накладного типу. Тобто, система розмішується ззовні й оснащується алюмінієвим захисним боксом, який кріпиться кронштейнами. Його бічні сторони закриваються сталевими кришками, тому автоматизована брама завжди буде надійно захищена від несприятливих погодних умов. Для фарбування пропонується два стандартних кольори або інший відтінок за бажанням клієнта із каталогу RAL.
  • Якщо розміри приміщення дозволяють провести монтаж внутрішнього типу, то ролетна конструкція, аналогічно першому варіанту, встановлюється всередині. Також передбачено й інший варіант за допомогою валу. Він закріплюється кронштейнами та доповнюється алюмінієвими накладками (верхньою та нижньою) і може бути пофарбований двома базовими відтінками або в інший колір на вибір замовника.

Ворота для будівель

ВАРІАНТИ УПРАВЛІННЯ ВОРОТАМИ НА ЗАВОД

Керувати брамою для виробничого приміщення дуже зручно, оскільки вона оснащена фірмовою автоматикою, яка входить в базовий комплект. Технічні характеристики електроприводу Wisniowski:

  • клас пристрою — ED 60%;
  • необхідне живлення — 3x400 В;
  • ступінь захисту — IP54;
  • блоки керування — 5 типів;
  • в наявності є — самогальмуюча передача та електромагнітний тормоз.

В разі аварійного випадку жалюзійні ворота можна підняти за допомогою спеціальної рукоятки або скористатись ланцюговим механізмом, що знаходиться на двигуні.

ПРОМИСЛОВІ РОЛЕТИ НА СКЛАД

ЯК ЗАМОВИТИ ПРОМИСЛОВІ РОЛЕТИ НА СКЛАД З ДОСТАВКОЮ В УКРАЇНІ?

Наш інтернет-магазин пропонує якісні вироби від польської компанії Wisniowski та гарантує швидке виконання замовлення. Для того, щоб придбати потрібний товар, необхідно обрати модель й залишити заявку на сайті або здійснити дзвінок за номером +38 (050) 356-21-14. Якщо ви бажаєте ознайомитися зі зразками, отримати технічну підтримку — приходьте до виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ», знайшовши в розділі «Офіси по Україні» найближчий шоу-рум. У нас завжди діють знижки та акції!