СТАТТІ

ОБИРАЄМО АВТОМАТИКУ ДЛЯ РІЗНИХ ТИПІВ ВОРІТ: АКТУАЛЬНІ ЦІНИ НА ПРИСТРОЇ ВІД ІТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА

автоматика для откатных ворот - установка


Навіщо в'їзній системі потрібен електричний привід? Багато хто думає, що єдине призначення пристрою – це комфорт. Однак, це не більше, ніж звичайна омана. Сучасна автоматика для воріт, ціна якої відповідає якості, виконує набагато серйозніші завдання. Звичайно, за умови, що модель підібрана правильно, а також виробник є надійним та сумлінним. Тому найкращим варіантом найчастіше стають пристрої від італійського заводу NICE. Всі вироби виготовляються на сучасному підприємстві, яке оснащено професійним обладнанням. Також продукція має гарантію 3-5 років, відповідає європейським стандартам якості та безпеки. Бренд NICE відрізняється надійністю, отримує багато позитивних відгуків від покупців. Тому, коли вам потрібен механізм для розпашних воріт або систем з іншим типом відкриття, оптимальне рішення ви знайдете саме від цього заводу. Пропонуємо розглянути деякі з популярних моделей, а також їх цінову політику. Це дозволить краще ознайомитися з продукцією італійського виробництва.


монтаж автоматики на гаражні ворота - гарантія


Буде цікаво:

montazh avtomatyky na harazhni vorota - harantiya

розпашна автоматика на вуличні ворота


ОБИРАЄМО КОМПЛЕКТ АВТОМАТИКИ ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ: ЩО ПРОПОНУЄ БРЕНД NICE НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ

Перша модель, на яку варто звернути увагу – це Wingo 2024 KCE. Виріб призначений для ширини стулки до 2 м, а маси - до 400 кг. У даній серії живлення двигуна 24 В, швидкість відкриття становить 24 секунди, інтенсивність - 50%. Італійський пристрій в базовій комплектації має: електропривод (2шт), блок управління з вбудованим приймачем, пульт дистанційного керування 2-х канальний (2 шт) і механічні упори. Вартість такого складу становитиме 509 у.о. Однак, існує можливість замовити додаткові опції: пульт ДУ 2-х канальний (1 шт/21,9), фотоелементи для зовнішньої установки (комплект/51,5), сигнальна лампа 24В + для системи BlueBUS (42,0), а також приймач вбудований 15-ти канальний (49,0).

Автоматика для в'їзних воріт розпашного типу WINGO 5 KLT також користується популярністю. У цій серії ширина стулки не повинна перевищувати 3,5 м, а маса – 500 кг. Живлення двигуна становить 230 В, швидкість відкриття 36 секунд, інтенсивності 50%. У комплект входять: електропривід з механічним упором положення відкрито, блок управління для двох пристроїв, з роз'ємом SM для підключення радіоприймача, приймач вбудований 15-ти канальний та пульт дистанційного керування 2-х канальний. Ціна такого набору становитиме 619 у.о. Також додатково пропонується замовити такі опції: фотоелементи для зовнішньої установки (51,5) та сигнальну лампу, 230В, помаранчеву (37,3).


відкатна автоматика - гарантія - монтаж - київ

vidkatna avtomatyka - harantiya - montazh - kyyiv


СУЧАСНА АВТОМАТИКА ДЛЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ: РОЗГЛЯНЕМО ДЕКІЛЬКА МОДЕЛЕЙ ТА ЦІНОВИЙ ДІАПАЗОН

Порівняно недорогою, а також функціональною є лінійка ROX600KLT. Це якісні та надійні пристрої, розраховані на масу воріт до 600 кг та ширину проїзду до 6 м. Модель має живлення двигуна 230 В, швидкість відкриття 0,18 м/с, а також інтенсивність – 20%. У базове оснащення входять електропривід з вбудованим блоком управління приймачем та пульт дистанційного керування 2-х канальний. Ціна набору становить 379 у.о. Додатково пропонується придбати: пульт ДУ 2-х канальний (21,9), фотоелементи для зовнішньої установки комплект (51,5), сигнальна лампа, 230В, помаранчева (37,3) та зубчасту рейку (8,5).

Крім того, вам може сподобатися електропривід для воріт відкатного типу RB 600BDKCE. Дана модель наділена вбудованим блоком управління. Призначена для маси системи до 600 кг і ширини проїзду до 8 м. Також живлення двигуна 24 В, швидкість відкриття 0,31 м / с, а інтенсивність - 40%. У стандартне оснащення входять: пульт 3-х канальний (2 шт), фотоелементи з BlueBUS для зовнішньої установки (комплект), сигнальна лампа з вбудованою антеною, 24В та для системи BlueBUS, помаранчева. Вартість набору становить 549 у.о. Додаткових опцій існує декілька: сигнальна лампа 24В та для системи BlueBUS (1 шт/42,0), а також зубчаста рейка (1м/8,5). Ще більший вибір тут: https://brama-market.lviv.ua/products/category/nice-avtomatika-dlya-vidkatnih-vorit


сучасні ворота з автоматикою - відкатні приводи


ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШИХ САЛОНІВ

КИЇВ - ХАРКІВ - ЛЬВІВ - ОДЕСА - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


suchasni vorota z avtomatykoyu - vidkatni pryvodʹ


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО ПОДИВИТИСЬ


АВТОМАТИКА ДЛЯ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ У ГАРАЖ: ЦІНИ ТА БАЗОВІ ПАРАМЕТРИ ПРИСТРОЇВ ДЛЯ ПІДЙОМНИХ КОНСТРУКЦІЙ 

SHEL60 KCE – це надійна і довговічна модель, що відрізняється порівняно низькою вартістю. Призначена для підйомних систем площею до 8 м² та висотою до 2,4 м. Також враховуйте такі характеристики: зусилля 600 Н, інтенсивність – 96 (циклів/добу). У стандартну комплектацію входять: електропривод та вбудований приймач, пульт ДУ 4-х канальний, а також рейка з ланцюговою передачею. Це автоматика для гаражних воріт, ціна котрої становить від 184 у.о. Бажаючі можуть придбати додатково: пульт ДУ 2-х канальний (21,9), фотоелементи для зовнішньої установки комплект (51,5), подовжувач рейки (34,0) і комплект для розблокування (19,0).

Великим попитом користується модель SPIDOKCE. Для її монтажу потрібна площа системи до 9 м, а також висота до 2,4 м. Інші параметри пристрою: зусилля 650 Н, інтенсивність - 60 (циклів/добу). Базова комплектація наступна: привід з вбудованим блоком управління, приймач 4-х канальний, пульт ДУ 2-х канальний, рейка ланцюгова з передачею – 3 м. Ціни на автоматику для воріт SPIDOKCE в стандартному оснащенні становлять від 286 у.о. Для даної позиції теж пропонуються додаткові опції. Бажаючі можуть придбати: тросик розблокування (19,0), подовжувач приводний рейки (47,0) та фотоелементи для зовнішньої установки (51,5).


гаражна автоматика - гарантія - монтаж - nice

откатная и распашная автоматика из Италии


ІТАЛІЙСЬКА АВТОМАТИКА НА ВОРОТА: ДЕ МОЖЛИВО ПРИДБАТИ ПРИСТРІЙ З ЄВРОПИ ДЛЯ В’ЇЗНОЇ СИСТЕМИ

Якщо вам необхідний електричний привід конкурентно високої якості, то зверніться в нашу торгово-виробничу мережу. Ми офіційні партнери відомих європейських заводів, в тому числі бренду NICE. Завдяки цьому, ми можемо надавати не тільки конкурентно низькі ціни, але і персональні знижки. Ви можете стати гостем шоу-руму «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» за адресою: вул. Семена Височана, 16В. Індивідуальне виготовлення, монтаж та інше обговорюються додатково. Консультація можлива не тільки в офісі, але і в телефонному режимі: +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


ЕЛІТНІ ОГОРОЖІ ДЛЯ БУДИНКУ З ГАБІОНІВ – ЕКОЛОГІЧНІСТЬ, НАДІЙНІСТЬ ТА ДОСКОНАЛИЙ ДИЗАЙН

габионные заборы - ворота эко-стиля - уличные ограждения - киев


Чи може паркан бути одночасно якісним, надійним і красивим? На сьогоднішній день компанії пропонують масу виробів, які відповідають найвищим стандартам якості та безпеки. Продукція виготовляється на сучасних виробничих лініях з екологічно чистої сировини. Тому вироби виходять міцними і довговічними. Однак, належна увага приділяється й естетичним потребам клієнтів. Завдяки цьому, всі бажаючі можуть придбати незвичайний паркан габіон від виробника. Така захисна система має багато переваг: міцність, стійкість до вітрових навантажень, захист від несанкціонованого доступу, а також респектабельний дизайн. При цьому виріб з камінням має конкурентно високий рівень довговічності, не вимагає особливого догляду і чудово доповнить будь-який архітектурний стиль. Конструкція підходить для установки на території приватних будинків, таунхаусів, котеджів та інше. Сучасний насипний паркан з каменю підкреслить особливий стиль, а також стане родзинкою володінь.

производитель заборов в Украине - заказать расчет стоимости уличной конструкции

Буде цікаво дізнатись:

цена на уличные ворота - заборы - производство - украина

габионные заборы - изготовление сетчатых конструкций под размер - харьков


ОЦИНКОВАНА ЗВАРНА СІТКА ДЛЯ ОГОРОЖІ ГАБІОН: РОЗГЛЯНЕМО КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ ТА ПЕРЕВАГИ СИСТЕМИ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Сучасні конструкції такого типу відрізняються винятковими естетичними якостями. Вони поєднують в собі міцність та прогрес, а також поєднання з природою. Виріб здатен влитися практично в будь-який екстер'єр. При цьому металеві гратчасті огорожі з каменю мають цілком універсальний вид. Конструкція може бути виготовлена згідно індивідуальних уподобань замовника. Зараз використовується трикутна форма дроту та спеціально створений шаблон сітки. Він складається з трьох проводів, які зварені разом. Також важливим фактором стало те, що паркан з габіона може мати різну товщину (на вибір покупця). Для забезпечення безпеки і підвищення естетичних якостей системи, кути мають закруглену форму. Також частиною композиції стали надійні кріпильні елементи і спеціально виготовлені кришки. Ексклюзивною пропозицією на ринку є можливість виготовлення виробу з підсвічуванням. В спеціальні профільні стовпи може бути вмонтована світлодіодна стрічка. До того ж, можливо індивідуальне проектування конструкцій у двір. Паркан з каменю в металевій сітці відповідає міжнародному стандарту ISO 9001:2008. Особлива увага приділяється не тільки самим габіонам і оцинкованій сталі, але і кріпильним елементам. Всі деталі мають конкурентно високу якість й не потребують особливого догляду. Але існує інший момент, який потребує уваги: установка металевих огорож і воріт повинна здійснюватися тільки спеціалістами. Монтаж захисних конструкцій насипних - це важка задача. Для того, щоб виконати всі роботи правильно потрібен досвід. Тому рекомендуємо для цього скористатися послугами фахівців.


габионные заборы под заказ - киев

gabionnyye zabory pod zakaz - kiyev


ВАМ БУДЕТ ЦІКАВО ПОДИВИТИСЬ


ГАРНА СЕКЦІЙНА ОГОРОЖА ДЛЯ КОТЕДЖУ: РОЗГЛЯНЕМО ПОПУЛЯРНУ СЕРІЮ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА

Конкурентно високою якістю відрізняється колекція GABION. Це дизайнерські системи, створені українським брендом SELECT. Дана компанія вже встигла завоювати популярність, а також великий ліміт довіри. Крім того, сітка для габіонів зварна з підвищеним захистом від корозії має гарантію цілих 5 років. Особлива увага приділяється металевим прутом, а також їх формі, всередині яких розташовуються каменю. Форма може бути практично будь-яка: квадратна, напівкругла і інше. Сама сітка захищена від утворення корозії за допомогою занурення матеріалу в гарячий цинковий розчин. Будівництво огорож з каменю має на увазі застосування таких мінералів як граніт, щебінь, піщаник, кварц, булижник, галька, порфірит та подібне. Ексклюзивним пропозицією є використання ерклеза – красиве декоративне скло. Дані вироби в класичному сучасному стилі, що добре вписуються в будь-який екстер'єр, можна доповнити підсвічуванням. Подивитися фото та приклади робіт можна тут: https://brama-market.lviv.ua/photoalbums


kak vybrat' zabor - kamennyye vorota


ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШИХ САЛОНІВ

КИЇВ - ХАРКІВ - ЛЬВІВ - ОДЕСА - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


otkatnyye gabionnyye vorota - ustanovka - khar'kov


ДЕ ЗАМОВИТИ ДИЗАЙНЕРСЬКИЙ ПАРКАН ІЗ СІТКИ З КАМІННЯМ: ПРОПОНУЄМО ГАРНІ ЗАХИСНІ КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

У нас в каталозі пропонуються унікальні системи для заміських котеджів. Вибрати паркан насипний з каменем можна як з асортименту, так і під замовлення по індивідуальному ескізу. При необхідності бажаючі можуть заручитися підтримкою нашого дизайнера. Також мережа салонів «БРАМА МАРКЕТ Львів» є представником українського бренду SELECT. Ми пропонуємо тільки оригінальні системи з габіонами за вигідними цінами. Щоб отримати консультацію приїжджайте в наш шоу-рум, який знаходиться на вул. Городоцька, 286Б. Монтаж і інші послуги обговорюються додатково. Також отримати розрахунок вартості та технічну консультацію можна за номерами: +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14. Гості салону у Львові мають унікальну можливість отримати приємну знижку.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


СУЧАСНІ СКЛАДНІ ВОРОТА ТИПУ «ГАРМОШКА» У ДВІР ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ: ЧИ ПІДХОДИТЬ МЕХАНІЗМ ДЛЯ ПРИВАТНОГО СЕКТОРУ – ДІЗНАЙМОСЯ ПЛЮСИ ТА МІНУСИ

автоматические складные ворота - изготовление ворот типа гармошка


Від якості в'їзної системи залежить не тільки комфорт, але і безпека території. У цьому мають потребу як приватні підприємства, так і заміські будинки. Тому домовласники прагнуть встановити у дворі сучасну та довговічну конструкцію. На сьогоднішній день ринок пропонує великий вибір моделей на будь-який смак та гаманець. Однак, яка з них стане оптимальною саме для вас? Універсальним і, можливо, найкращим рішенням є складні вуличні ворота. Ці системи мають будову гармошки, завдяки чому легко адаптуються під будь-які умови. Через таку конструкцію цей тип відкриття став володарем маси переваг. Він виготовляється на сучасних підприємствах, з якісних зносостійких матеріалів. Також відповідають європейський стандартам і нормам безпеки. Дані вироби часто обирають не тільки для побутової, але і для промислової експлуатації. Тому ми вирішили докладніше розповісти про переваги і недоліки вуличної системи. Розглянемо основні причини, чому в'їзні ворота книжка стали так популярні.


avtomaticheskie skladnye vorota - izgotovlenie vorot tipa garmoshka


Буде цікаво дізнатись:

автоматические складные ворота - изготовление ворот типа гармошка - установка - недорого

ВАМ БУДЕ ЦІКАВО ПОДИВИТИСЬ:


ЯКІСНІ ТА НАДІЙНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ: РОЗГЛЯНЕМО ПЕРЕВАГИ КОНСТРУКЦІЇ ТИПУ «КНИЖКА»

Виріб конструюється з двох або більшої кількості секцій. Складаються вони як гармошка, завдяки чому відбувається економія простору у дворі. Звідси випливає перша і основна перевага – це компактність. Для виготовлення застосовують різні матеріали, а саме: оцинкована сталь, ламелі-жалюзі, штахетник, гратчасті панелі і багато іншого. Залежно від обраної сировини, конструкція додаткового догляду не потребує. У даній конфігурації правильно розподіляється навантаження, завдяки чому електричні ворота у двір прослужать значно довше. Також перевагою є порівняно низька парусність. Ще одна відмінність: в такій модифікації основне навантаження лягає на стіни. Крім того, такі системи можуть створюватися в найбільших розмірах, бути одностулковими або двостулковими. В даному випадку просто збільшується кількість секцій. Через це виріб обирають як для приватних будинків, так і великих промислових підприємств. При цьому через простоту конструкції складна система є стійкою, легко справляється з інтенсивними навантаженнями. Така модель може управлятися за допомогою спеціальної автоматики. Однак, при бажанні, легко відкривається вручну. Приємним бонусом для покупців є широкий асортимент. Пропонується великий вибір різноманітних дизайнів, що дозволяє адаптувати продукт до будь-якого архітектурного напрямку і екстер'єру.


avtomaticheskie skladnye vorota - izgotovlenie vorot tipa garmoshka - ustanovka - nedorogo

ОБИРАЄМО СУЧАСНІ СКЛАДНІ ВОРОТА ДЛЯ В'ЇЗДУ - ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

цена на складные ворота типа гармошка - ворота на пульте


ОБИРАЄМО КОМПАКТНІ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА ГАРМОШКА: ЯКІ НЕДОЛІКИ ВУЛИЧНОЇ СИСТЕМИ СЛІД ВРАХОВУВАТИ?

Всупереч всім перевагам, такий тип відкриття має і негативні риси. Перше, що заслуговує на увагу - це наявність спеціальної автоматики. Замовляючи електричний привід враховуйте, що він повинен бути призначений для моделей з типом відкриття «книжка». Також небажано проводити роботи по монтажу своїми руками. Для такої конструкції, перш за все, важливо правильно підготувати фундамент. Рекомендуємо для цього завдання скористатися послугами кваліфікованих фахівців. Він обов'язково повинен бути рівним і не мати нахилів. Крім того, встановити ворота на паркан також зможуть тільки фахівці з монтажу. Важливо дотриматися всіх рекомендацій виробника, правильно закріпити секції. Буде потрібно використовувати особливі системи захисту. Наприклад, спеціальні замки та багато іншого. Вибираючи в'їзну систему у двір будинку пам'ятайте про інтенсивність експлуатації. У порівнянні з промисловими конфігураціями, вона значно відрізняється. Ознайомитися з нашими роботами та подивитися фотозвіт можна за посиланням: https://brama-market.lviv.ua/photoalbums


цена на складные ворота типа гармошка - ворота на пульте

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШИХ САЛОНІВ

КИЇВ - ХАРКІВ - ЛЬВІВ - ОДЕСА - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

складные уличные ворота и - изготовление въездных систем


ДЕ ЗАМОВИТИ НАДІЙНІ СУЧАСНІ ВОРОТА ДЛЯ БУДИНКУ СКЛАДНОГО ТИПУ: ПРОПОНУЄМО ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ

В нашій торгово-виробничої мережі ви знайдете великий вибір вуличних систем на будь-який смак. Крім того, ми надаємо повний пакет послуг: підбір автоматики, додаткове оснащення, індивідуальне виготовлення і монтаж досвідченими фахівцями. Допоможемо вибрати не тільки міцну, але і красиву дизайнерську конструкцію у двір будинку. Для цього приїжджайте в шоу-рум мережі салонів «БРАМА МАРКЕТ Київ». Гості офісу також мають можливість отримати приємний бонус, а саме – хорошу знижку. Наші співробітники, перш за все, професіонали, які допоможуть знайти саме те, що відповідає вашим очікуванням та оперативно оформлять замовлення. Отримати консультацію можна в салоні, який в Києві знаходиться на вул. Велика Окружна, 4, а також в телефонному режимі: +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


ОБИРАЄМО СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ ВІД ЗАВОДУ GUGLIELMI (ІТАЛІЯ): СУЧАСНИЙ МІКРОХВИЛЬОВИЙ РАДАР APRO20

дистанционное управление промышленными воротами


Сучасні підприємства потребують спеціального устаткування. Для того, щоб налагодити все виробничі цикли, в'їзної системи недостатньо. Буде потрібно спеціальне обладнання, яке візьме на себе частину функцій, пов'язаних з безпекою. Секційні ворота для складу можна оснастити мікрохвильовим радаром для виявлення об'єктів. Виріб виготовлено італійським заводом GUGLIELMI, а називається – APRO20. Це новинка, що не так давно представлена виробником. Проте продукт вже встиг завоювати популярність та отримати багато позитивних відгуків. Ця модель відповідає європейським стандартам якості та безпеки. Виконана з надійних та екологічно чистих матеріалів. Відрізняється конкурентними характеристиками, а також високою функціональністю. Пристрій зможе доповнити як автоматичні ворота в цех, так і інші види в'їзних конструкцій. Високий клас безпеки, можливість встановлення на різних об’єктах та довговічність – це лише декілька переваг, котрими володіє модель.


distantsionnoye upravleniye promyshlennymi vorotami

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШИХ САЛОНІВ

КИЇВ - ХАРКІВ - ЛЬВІВ - ОДЕСА - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

tsena na radar - upravleniye vorot


РАДАР ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ APRO20: РОЗГЛЯНЕМО ХАРАКТЕРИСТИКИ ІТАЛІЙСЬКОГО ПРИСТРОЮ ВІД БРЕНДУ GUGLIELMI

Перед вами якісний сучасний пристрій, призначений для управління в'їзними системами для підприємств усіх типів. Вони можуть бути швидкісні, секційні, рулонні та подібне. Також радар-детектор руху підходить для автоматичних промислових дверей. Проте, в любо випадку важливо ознайомитися з характеристиками товару. Пристрій обладнаний безпотенційним контактом, за допомогою якого передаються команди управління автоматикою. Завдяки тому, що в цій моделі використовується захист класу IP65, радар-детектор руху може бути встановлений як зовні, так і всередині вологого приміщення. Максимальна висота монтажу не повинна перевищувати 6 метрів, а дальність детекції руху становить до 10 метрів. Модель APRO20 призначена для виявлення всіх видів перешкод, включаючи автомобілі. Рулонні промислові ворота, як і швидкісні, будуть мати більш високий рівень міцності та надійності. Також це позитивно позначиться на потенційному терміні служби конструкції. У даній серії швидкість виявлення об'єктів становить 0,1 метрів на секунду. Напруга живлення 12 – 24В, а частота – 9,90 гГц. Споживання струму при напрузі 24В становитиме 0,05 А. Діапазон робочих температур конкурентно високий, від -20°C до + 55°C. Корпус є вологостійким, має чорний колір, а також виготовлений з ударостійкого ABS-пластика (полікарбонат). Ціна на виріб стартує від 4100 грн з ПДВ, а гарантія – від 1 року.


цена на радар - управление ворот - ХАРЬКОВ

ОБИРАЄМО СУЧАСНІ АНГАРНІ ВОРОТА НА ПІДПРИЄМСТВО - ДІЗНАТИСЬ БІЛЬШЕ

радары для дистанционного управления - Днепр, Харьков, Одесса


ВАМ БУДЕ ДУЖЕ ЦІКАВО ПОДИВИТИСЬ


ОБОРИЄМО ЕЛЕКТРИЧНІ ВОРОТА ПРОМИСЛОВОГО ТИПУ: РОЗГЛЯНЕМО МОДЕЛЬ, ЯКУ РЕКОМЕНДУЮТЬ ФАХІВЦІ

Зверніть увагу на колекцію PROPLUS від білоруського бренду ALUTECH. Виріб володіє високим рівнем теплоізоляції, завдяки сендвіч-панелей товщиною 45 мм. Елементи виготовлені з нержавіючої сталі, а також мають захист від утворення корозії. Дана модель має найвищий 5 клас повітропроникності, що відповідає стандарту EN 12426. В базову комплектацію входять регульовані кронштейни. У місцях кріплення петель присутні 4 шари сталі. На захист від корозії надається гарантія 10 років. Все це завдяки інноваційній технології ПУР-ПА. Також швидкісні ворота на виробництва мають захист від розриву і поломки троса, згідно з нормами EN 12604 і EN 12453. У стандарті модель здійснює до 25 000 повних робочих циклів. Промислова система має багато варіантів дизайну: на вибір надається структура, відтінок та інші декоративні елементи. Дізнатися більше про підйомну конструкцію можна тут: https://brama-market.lviv.ua/products/category/alutech-vorota-promyslovi


radary dlya distantsionnogo upravleniya

kupit' radar dlya promyshlennykh vorot


ДЕ ЗАМОВИТИ МІКРОХВИЛЬОВИЙ РАДАР ДЛЯ АКТИВАЦІЇ АВТОМАТИЧНИХ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ: ОРИГІНАЛЬНИЙ ПРИЛАД З ІТАЛІЇ

Якщо вам потрібна допомога, звертайтеся в нашу торгово-виробничу мережу. Ми офіційні партнери брендів ALUTECH і GUGLIELMI. Завдяки цьому, пропонуємо найвигідніші ціни на ринку. Більш того, гості шоу-руму «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» можуть отримати на замовлення персональну знижку. Крім цього, у нас постійно проходять різноманітні акції, які допомагають заощадити. Отримати консультацію від менеджера можна як в офісі, розташованому на вул. Семена Височана, 16В, так і за телефонами: +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14. Ми будемо раді допомогти вибрати професійний пристрій. Індивідуальне виготовлення і монтаж обговорюються додатково.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


ПОРІВНЮЄМО ЦІНИ НА ГАРАЖНІ ВОРОТА GANT PLUS У ПОПУЛЯРНИХ РОЗМІРАХ І КОЛЬОРАХ

garazhnye vorota s avtomatikoj - izgotovlenie pod zakaz - kiev


Якщо ви хочете найкращим чином подбати про збереження транспортного засобу, то для цього знадобиться встановити якісну підйомну систему. Модель конкурентно високої якості зможе захищати автомобіль від дій зловмисників, а також погані погодні умови. Тому виготовлення воріт, ціна яких відповідає конкурентним характеристикам, є складним процесом. В такому випадку, виріб створюється на сучасних підприємствах, оснащених професійним обладнанням. І якщо в даний момент ви знаходитесь в пошуках такої моделі, зверніть увагу на колекцію Gant Plus. Це популярні гаражні системи високої якості. Великий попит вони мають завдяки зносостійкості і функціональності. Gant Plus являє собою теплі автоматичні ворота з сендвіч-панелей. Крім численних позитивних відгуків, їх також рекомендують фахівці для установки в приватному секторі. Пропонуємо розглянути їх характеристики, особливості, а також цінову політику в різних розмірах та колірних рішеннях.


kupit' avtomaticheskie garazhnye vorota - l'vov - har'kov - odessa - dnepr


Читайте також:

купить автоматические гаражные ворота - львов - харьков - одесса - днепр


У ЧОМУ ПОЛЯГАЮТЬ ОСОБЛИВОСТІ СИСТЕМИ GANT PLUS: РОЗГЛЯНЕМО ДЕТАЛЬНІШЕ ГАРАЖНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА

Дана модель відрізняється надійністю і довговічністю. Виріб складається з якісних європейських комплектуючих. Повністю відповідає європейським стандартам якості і безпеки. Сендвіч-панелі 40 мм виробляються на заводі У Чехії і мають всю необхідну сертифікацію. Така товщина забезпечує високу термоізоляцію. У стандарті присутній захист від защемлення пальців, а місток холоду відсутній. Всередині сендвіч-панелей використовується особливий ущільнювач енергофлекс. Він же допомагає домогтися більшої герметизації. Також використовується щільний пінополіуретан. Це матеріал, який є екологічно чистим, а також відомий своїми енергоефективними властивостями. Утеплені ворота в гараж мають посилену конструкцію. У даній модифікації товщина профілю складає 1,5 мм. Торсіонно-пружинний механізм є оцинкованим і в стандарті розрахований на 25 000 циклів. Нижній кронштейн має можливість натягу и регулювання троса. Петлі також є посиленим, а сталевий лист має полімерне покриття. Виробник Gant пропонує багато варіантів, як оформити підйомні ворота на гараж. На вибір даються не тільки відтінки, а й структура панелей. Також є багато додаткових опцій. Однак, пам'ятайте, що конструкція повинна встановлюватися тільки фахівцями.


заказать изготовление гаражных ворот из теплых панелей - производство


ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШИХ САЛОНІВ

КИЇВ - ХАРКІВ - ЛЬВІВ - ОДЕСА - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


сколько стоят гаражные ворота - польша - киев


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО ПОДИВИТИСЬ


ОБИРАЄМО ГАРАЖНІ ВОРОТА ВІД ВИРОБНИКА GANT: ЦІНИ НА ПОПУЛЯРНІ РОЗМІРИ У РІЗНИХ КОЛЬОРАХ

Вартість, а також розмір безпосередньо залежать від обраного типу балансування полотна. Однак, на дизайн це не поширюється: варіанти оформлення однакові для обох випадків. Для торсіонного механізму максимальний розмір 3080Х5000 мм. Ціна становитиме 1395 євро в стандарті, оскільки це максимальні параметри. А ось мінімальний розмір 1830Х2000 і вартість 529 евро в базовій комплектації в базових відтінках. Автоматичні ворота з сендвіч-панелей, засновані на пружинних розтягування, мають максимальну висоту 3800 мм, а ширину - 3500 мм. Але розмір 3080Х3500 мм для замовлення наразі недоступний. Пропонується широка сітка для вибору параметрів. Розмір 3080Х2800 мм буде мати вартість від 797 євро в стандарті. Габарити 2470Х3500 відпускаються за ціною 778 євро в базовій комплектації. Також зверніть увагу, що з націнкою пропонуються наступні варіанти фарбування полотна: графіт (5%), золотий або темний дуб, венге (5%) і золотий дуб фільонка з максимальною шириною 3700мм (15%). Сучасні ворота для гаража можуть бути обладнані автоматикою. У нашому салоні пропонується великий вибір моделей. Побачити доступні електричні приводи можливо за посиланням: https://brama-market.lviv.ua/products/category/1793284


skol'ko stoyat garazhnye vorota - pol'sha - kiev

zakazat' zamer garazhnyh vorot - dnepr


ПРОФЕСІЙНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ ЛЬВІВ: ДЕ ЗНАЙТИ ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ ОРИГІНАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ ПІД ЗАМОВЛЕННЯ

В нашій мережі салонів ви можете замовити якісні підйомні конструкції Gant. Наша торгово-виробнича компанія є офіційним партнером даного бренду, а також всіх інших виробників, представлених на сайті. Отримайте консультацію, відвідавши шоу-рум на вул. Городоцька, 286 Б. Також її можна отримати за телефонами: +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14. Станьте клієнтом салону «БРАМА МАРКЕТ Львів» і отримайте приємну знижку на своє замовлення.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


ОБИРАЄМО СУЧАСНИЙ ФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ШЛАГБАУМ ДЛЯ ПАРКІНГУ: ЯКІ МОДЕЛІ ПРОПУСКНОЇ СИСТЕМИ РЕКОМЕНДУЮТЬ ФАХІВЦІ БРАМА МАРКЕТ

установка пропускного оборудования для парковки - шлагбаум для въезда


Якщо ви хочете зробити безпечною приватну територію, то для цього буде потрібно встановити функціональну пропускну систему. На сьогоднішній день найрізноманітніші виробники з СНД і Європи пропонують багато гідних моделей. Підібрати пристрій можна практично під будь-які умови. Але перш, ніж купити шлагбаум з установкою, необхідно правильно вибрати його. А щоб зробити це, знадобиться з'ясувати багато факторів і виділити час. При цьому вкрай не рекомендується економити, оскільки система для контролю доступу – це складний і функціональний виріб. Він виготовляється з особливих матеріалів, завдяки яким є довговічним. Також на надійність, функціональність і зносостійкість безпосередньо впливає якість. Такий набір характеристик не може тягти за собою низьку вартість. Тим більше, якщо це сучасний автоматичний шлагбаум з картками або інша вдосконалена модель для паркінгу. Тому ми вирішили розповісти, як правильно вибрати пропускне обладнання і розглянути найпопулярніші вироби.


автоматический шлагбаум под заказ - установка шлагбаума


Буде цікаво дізнатись:

avtomaticheskiy shlagbaum pod zakaz-ustanovka shlagbauma

kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr


ЯК ОБИРАЄМО ШЛАГБАУМ НА ПУЛЬТІ ВІД ІТАЛІЙСЬКОГО ЗАВОДУ: ПОРАДИ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ЗНАЙТИ ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ 

Спочатку з'ясуйте відстань, яку необхідно перекрити. Це потрібно для того, щоб визначити довжину стріли. У випадках, коли відстань велика, оптимальним рішенням стане замовити два пристрої і встановити їх один навпроти одного. По-перше, довга стріла працює повільніше, що гальмує пропуск автомобілів. По-друге, на неї збільшується навантаження, як наслідок зростає ризик поломки. Також рекомендуємо звернути увагу на матеріал і форму стріли. Важливо, щоб виріб був оснащений фотоелементами. Наступний важливий пункт – це інтенсивність роботи обладнання. Цей показник залежить від того, який потік автомобілів здійснюється на території паркінгу. Він може бути як 60%, так і 100%, тому вибирається індивідуально. Шлагбаум з дистанційним управлінням упростить процес керування. Також ви можете звернути увагу на моделі, для яких потрібне використання брелків, карток і інше. Важливо, щоб корпус мав антикорозійне покриття. Завдяки цьому конструкція буде служити довше при різних кліматичних умовах. Останній чимало важливий фактор - це відповідність температурним режимам. У більшості випадків, буде достатньо від -20 до +50 градусів. Однак, в якості додаткової існують такі функції, як підігрів виробу.


купить недорого шлагбаум - установка в городах Киев, Одесса, Харьков, Днепр


ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШИХ САЛОНІВ

КИЇВ - ХАРКІВ - ЛЬВІВ - ОДЕСА - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


шлагбаум из Италии - купить недорого автоматический шлагбаум


НАДІЙНИЙ АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ ДЛЯ ПАРКІНГУ: РОЗГЛЯНЕМО ТОП-5 ФУНКЦІОНАЛЬНИХ МОДЕЛЕЙ З ЄВРОПИ

Пристрій FAAC 615 STD – це оптимальне рішення для автостоянок. У даній модифікації довжина стріли до 5 метрів. Інтенсивність роботи моделі складає 50%. Електроживлення 230 В, при потужності 220 Вт. Швидкість обертання двигуна 1400 на хвилину. Також присутній захист від корозії на основі епоксидної смоли. Клас IP 44, а діапазон робочої температури від -40°С до + 55°C.

Також зверніть увагу на модель FAAC 617/6 з довжиною стріли до 6 метрів. У цій серії інтенсивність роботи 60%. Аналогічно до попереднього виробу, підходить для паркінгів. Електроживлення 230 В, а потужність – 380 Вт. Швидкість обертання двигуна 2800 на хвилину. Крутний момент 150 Нм, а клас захисту – ІР 44. Тумба шлагбаума також має захист від утворення корозії. Діапазон робочих температур -40°С до + 55°C. 

Модель CAME G3750 (Італія) має довжину стріли 4 метри. У цій серії інтенсивність складає 100%. Час відкриття 5 секунд, що є одним з кращих показників. Напруга складає 230 В, а потужність – 400. У базовій комплектації стійка з панеллю управління, 10 наклейок та пружини балансування. Також присутнє додаткове оснащення пристрою.


современное пропускное оборудование с установкой


Хорошим варіантом став шлагбаум у двір, ціна якого відповідає якості. Мова про італійський пристрій NICE WIL 4. Виріб має довжину до 4 метрів і може здійснювати до 100 циклів на годину. Час відкриття в цій серії становить 6 секунд. Напруга складає 230 В, а потужність – 400. Це пропускне обладнання зможе довго та стабільно працювати на паркінгу при різних кліматичних умовах.

Італійське пропускне обладнання NICE WIL 6 добре себе зарекомендувало. Інтенсивність роботи, аналогічно до попередньої моделі, складає 100 циклів в годину (80%). У даній модифікації довжина стріли до 6 метрів, а час відкриття – 5 секунд. Також зверніть увагу, що напруга становить 230 В, потужність 360. Виріб має крутний момент - 140 Нм. Побачити більше варіантів можна тут: https://brama-market.lviv.ua/products/category/nice-avtomatichni-shlagbaumi


kupit nedorogo shalgbaum-ustanovka v gorodah Kiev, Odessa, Harkov, Dnepr


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО ПОДИВИТИСЬ


ДЕ ЗАМОВИТИ АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ З ІТАЛІЇ: ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ МОДЕЛЕЙ З ДИСТАНЦІЙНИМ КЕРУВАННЯМ

Зараз на ринку представлено багато варіантів пропускного обладнання. Великою популярністю користуються моделі італійського виробництва. Наша торгово-виробнича мережа офіційний партнер компаній FAAC, CAME і NICE. Тому гості шоу-руму «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» можуть отримати на замовлення персональну знижку. Салон знаходиться на вул. Насіння Височана, 16В. Також під час відвідування салону можна обговорити професійний монтаж пристроїв. Консультація можлива як в офісі, так і за телефонами: +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


ЯКІ ЗОВНІШНІ ДВЕРІ ДЛЯ КОТЕДЖУ МАЮТЬ СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН: РОЗГЛЯДАЄМО ВХІДНІ КОНСТРУКЦІЇ ЗІ СКЛОМ У СТИЛІ МІНІМАЛІЗМ

ulichnyie vhodnyie dveri proizvodstva Polsha

У сучасному суспільстві важливо, щоб зовнішня вхідна система була не тільки міцною та енергоефективної, але і красивою. Виріб повинен відповідати естетичним потребам людини. Тому витрачається багато часу і зусиль, щоб знайти модель, яка відповідає всім індивідуальним критеріям. Зараз дизайнерські вхідні двері виготовляються в широкому асортименті. Деякі з них є універсальними, а інші відповідають конкретному стилю: лофт, хай-тек, мінімалізм та інші. Такі критерії, як якість, ударостійкість та теплоізоляції, безпосередньо залежать від виробника. Сучасна вхідна група повинна бути безпечною та мати всі необхідні сертифікати. Зокрема, відповідати європейським стандартам якості. Тому вибрати зовнішню конструкцію потрібно скрупульозно і деколи це може зайняти багато часу. Тому ми вирішили заощадити його і розповісти про відомих європейських виробників, які гарантують конкурентно високу якість. Також розглянемо найпопулярніші сучасні двері з алюмінію від них.


sovremennyie ulichnyie dveri-teplyiy alyuminiy-raspashnyie konstruktsii dlya doma

уличные двери со стеклом - Харьков европейские двери с терморазрывом для дома


Буде цікаво:

udaroprochnyj-steklopaket-tripleks-bokovye-i-verhnie-framugi-dlya-vhodnyh-dverej

proizvodstvo dverey dlya doma-Harkov, Kiev, Odessa - zakazat proizvodstvo dverey dlya doma


ОБИРАЄМО ДИЗАЙНЕРСЬКІ АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ ДЛЯ КОТЕДЖУ: ОГЛЯД КОЛЕКЦІЇ RD80 ВІД ЛИТОВСЬКОГО БРЕНДУ RYTERNA

Дана серія відрізняється міцністю і довговічністю. Виготовляється на основі композитного алюмінієвого профілю з терморозривом 20 мм. На відміну від багатьох виробів на ринку, має сертифікат безпеки RC3. Особливістю конструкції стали особливі 3D-петлі, які виробляються німецькою компанією Schuring. Саме завдяки їм підвищується зносостійкість, а також полегшується монтаж. Саме полотно виготовляється з алюмінієвих листів з полімерним покриттям. У даній модифікації товщина стулки становить 80 мм. Зовнішні вуличні двері можуть бути засклені. Для цього використовується спеціальний матеріал, завдяки якому зберігається теплоізоляція і виріб залишається ударостійким. У колекції Ryterna RD80 застосовують потрійний склопакет врівень з полотном вхідної системи. Коефіцієнт тепловіддачі становить 0,68 Вт/м²К – один з найкращих в даному ціновому сегменті. Красиві скляні двері для приватного будинку від литовського бренду Ryterna можна адаптувати під будь-яке стилістичне спрямування. Більшість моделей з колекції представлені в стилях модерн, мінімаліз і конструктивізм. Аплікації виготовляються з матового алюмінію, а сам виріб можна доповнити фрамугою і скляними вставками. Перевагою серії стала можливість індивідуального виготовлення. Покупець може скористатися допомогою дизайнера або надіслати свій ескіз, згідно з яким буде створена унікальна вхідна конструкція.


proizvodstvo ulichnyih dverey-vorot-ograzhdeniy-izgotovlenie pod zakaz


ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШИХ САЛОНІВ

КИЇВ - ХАРКІВ - ЛЬВІВ - ОДЕСА - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


заказать красивую входную дверь - установка дверей в городах - Киев, Харьков, Одесса, Львов


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО ПОДИВИТИСЬ


ПОЛЬСЬКІ ДВЕРІ ЗОВНІШНІ ЗІ СКЛОМ І ФРАМУГОЮ: ЯКУ КОЛЕКЦІЮ ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI РЕКОМЕНДУЮТЬ ФАХІВЦІ?

Серія CREO являє собою міцну, довговічну і стильну вхідну конструкцію. Представлено багато моделей, створених в різних стилях, завдяки чому можна підібрати варіант під будь-який інтер'єр. У цій колекції використовується двостороння накладна панель, а товщина стулки становить 77 мм. Рама і коробка створені з чотирьохкамерного алюмінієвого профілю з терморозривом. Також в стандарті поставляється автоматичний замок з трьома точками замикання. У стандарті поріг з терморозривом та терморозширенням має висоту 80 мм. Також в базовій комплектації ручки і декоративні елементи створюються з нержавіючої сталі. У стандарті використовується протизламний сертифікований циліндр з аварійної функцією. У моделях з прозорими вставками використовується особливий матеріал. Це трикамерне безпечне скління товщиною 77 мм, U=0,6 Вт/м²К з теплою рамкою в стандарті. Рівень теплоізоляції конкурентно високий: 0,8 Вт/м²K. Виготовлення вхідних дверей може бути до параметрів 1400x2500 мм. Клас захисту від злому в даній серії, залежно від обраної комплектації, RC2 і RC3. Детальніше ознайомитися з лінійкою можна тут: https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-dveri-vhidni

tsena dveri dlya doma-krasivyie ulichnyie dveri s dovodchikom-magnitnyim porogom-termorasshireniem

цена двери для дома - красивые уличные двери с доводчиком - магнитным порогом - терморасширением


ДЕ ЗАМОВИТИ ТЕПЛІ ДВЕРІ ДО ПРИВАТНОГО БУДИНКУ З ЄВРОПИ: ВЕЛИКИЙ АСОРТИМЕНТ СУЧАСНИХ ЗОВНІШНІХ СИСТЕМ

Наша торгово-виробнича мережа співпрацює з відомими виробниками. В асортименті представлена продукція з Польщі, Литви, Німеччини та подібне. Всі товари оригінальні, а також сертифіковані. Якщо вам необхідна допомога, то зверніться в мережу салонів «БРАМА МАРКЕТ Київ». Відвідати шоу-рум можна за адресою: вул. Велика Окружна, 4. Також гості офісу можуть отримати знижку. Установка вхідних дверей обговорюється додатково. Консультацію від досвідченого менеджера можна отримати за телефонами: +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


АВТОМАТИКА ДЛЯ СЕКЦІЙНИХ ВОРІТ ВІД ЗАВОДУ WISNIOWSKI – ТЕХНІЧНІ ПЕРЕВАГИ ФІРМОВОГО ПРИСТРОЮ METRO

автоматика для ворот подъемного типа - Киев, Днепр, Одесса


Існує думка, що установка приводу потрібна тільки для зручності користувача. Управління в'їзною системою дійсно спрощується, проте це не єдина перевага пристрою. Сучасні моделі виконують набагато більше функцій, ніж на перший погляд може здатися. Автоматика для гаражних воріт METRO це підтверджує. Справа в тому, що деякі вироби можуть не тільки не спростити використання, але і принести багато клопоту. Тому вибирати електропривод необхідно зі знанням всіх його характеристик та нюансів. Також буде потрібно враховувати вагу полотна, його розмір, кліматичну зону та інше. Якщо вибрати пристрій правильно, то він зможе продовжити потенційний термін служби вуличної конструкції. Сучасні моделі здатні правильно розподілити навантаження, забезпечити коректний рух стулки, виключити людський фактор. METRO від польського заводу Wisniowski - це автоматика для гаражних воріт, ціна якої повністю виправдана функціями в базовій комплектації, довговічністю і додатковими опціями.


автоматика на гаражные ворота - установка - харьков, днепр


Буде цікаво:

avtomatika na garazhnyie vorota - ustanovka - harkov

avtomatika na vorota - garazhnIe vorota - dnepr


НАДІЙНИЙ ЕЛЕКТРОПРИВІД ДЛЯ ПІДЙОМНИХ ВОРІТ З ПОЛЬЩІ: РОЗГЛЯНЕМО ХАРАКТЕРИСТИКИ АВТОМАТИКИ METRO 

Дана модель була виготовлена в симбіозі з європейським брендом Somfy. До переваг пристрою відноситься просте програмування. Цього вдалося досягти завдяки РК-дисплею і можливості настройки багатьох параметрів. Модель оснащена амперометричним виявленням перешкод. Якщо нижній край стулки торкається стороннього предмета, то полотно спочатку зупиняється, а потім піднімається вгору. Тиху і досить плавну роботу забезпечує шина з ланцюгом, оснащені звукоізоляцією. Це найбільш важливо в тих випадках, коли гараж частина житлового будинку. Також присутній радіозв'язок RTS, за допомогою якого можна встановлювати і модернізувати систему. При цьому немає необхідності втручатися в структуру стіни. У базовій комплектації автоматика для секційних воріт має пульт PULSAR, що забезпечують дистанційне керування. Він дає можливість запрограмувати 4 різних пристрою. Виріб обладнано вбудованою сигнальною лампою в стандарті. Однак, це не всі переваги польського пристрою. Також існують додаткові опції, за допомогою яких можна організувати додаткову безпеку. Модель відповідає європейським стандартам якості.


автоматика на ворота - гаражніе ворота - днепр


ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШИХ САЛОНІВ

КИЇВ - ХАРКІВ - ЛЬВІВ - ОДЕСА - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


sovremennyie ulichnyie dveri-teplyiy alyuminiy-raspashnyie konstruktsii dlya doma


АВТОМАТИКА НА ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА METRO: РОЗГЛЯНЕМО ЕКСКЛЮЗИВНУ ПРОПОЗИЦІЮ ТА ДОДАТКОВІ ОПЦІЇ ПРИЛАДУ ВІД WISNIOWSKI

Виріб може бути обладнано фотоелементами для забезпечення оптимального захисту. Заводом пропонується підключення аварійної сигналізації. Додатково є можливість встановити механічне блокування від злому. Пристрій блокує стулку в закритому положенні, запобігаючи несанкціонованому доступу. Також Wisniowski пропонують підключити батареї аварійного живлення. Вони забезпечують відкриття і закриття в'їзний конструкції при відключенні електроенергії. Однак, пам’ятайте, що установка автоматики на ворота повинна проводитися тільки спеціалістами.

EXTENDED CARE – це ексклюзивна пропозиція від виробництва Wisniowski. Вона поширюється на секційні системи з із заводською конфігурацією з приводом METRO. Послуга розширює офіційну гарантію на 5 років. Крім цього, надаються професійна допомога і регулярна перевірка пристрою. Асортимент польських секційних конструкцій тут: https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-garazhni


заказать автоматику из Европы - установка привода на ворота подъемного типа - Киев


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО ПОДИВИТИСЬ


Підйомні ролетні брами в гараж - Alutech - Ryterna - Hormann - Wisniowski


ФУНКЦІОНАЛЬНА ЄВРОПЕЙСЬКА АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ: ДЕ ЗНАЙТИ ОРИГІНАЛЬНІ МОДЕЛІ З ПОЛЬЩІ?

Ви перебуваєте в пошуках сучасної в'їзною системи і електричного приводу для неї? Знайти асортимент якісних і сертифікованих моделей можна в нашій мережі салонів. Менеджери запропонують варіанти з Європи, які відповідають вашим індивідуальним вимогам. Отримати консультацію можна в шоу-румі «БРАМА МАРКЕТ Львів», який знаходиться на вул. Городоцька, 286Б. Також задати питання можна за телефонами: +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14. Відвідувачі офісу можуть отримати на замовлення знижку.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


СУЧАСНІ В'ЇЗНІ ВОРОТА-КНИЖКА – 7 ПРИЧИН ОБРАТИ ВУЛИЧНУ СКЛАДНУ КОНСТРУКЦІЮ

автоматические складные ворота - изготовление ворот типа гармошка


Сучасний ринок пропонує широкий асортимент красивих і довговічних в'їзних систем. Вироби виготовляються з якісних матеріалів, а в процесі створення застосовують поліпшені технології. Завдяки цьому, на фініші бренди надають зносостійкі надійні конструкції. Одними з кращих представників галузі стали автоматичні складні ворота. Сфера їх застосування досить обширна: приватні будинки, підприємства, держустанови і інше. Однак, коли ви шукайте в'їзну систему для заміського будинку, підходити до питання потрібно з особливою увагою. Справа в тому, що саме від них залежить безпека домочадців. Іноді існують особливі умови, через що не всяка модель буде оптимальною. В такому випадку виріб вибирають виходячи зі специфіки вимог. Найбільш поширеним варіантом є вуличні ворота-гармошка. Вони мають масу переваг перед іншими моделями. Також вони стрімко завойовують популярність в європейських країнах. Давайте розберемося, з яких причин дана модель полюбилася користувачам в повсякденному житті.


avtomaticheskie skladnye vorota - izgotovlenie vorot tipa garmoshka


Вам буде цікаво дізнатись:

автоматические складные ворота - изготовление ворот типа гармошка - установка - недорого


СКЛАДНІ АБО ВІДКАТНІ ВОРОТА ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ: ЯКА МОДЕЛЬ СТАНЕ ОПТИМАЛЬНИМ РІШЕННЯМ?

Зараз популярними є три типи відкриття в’їзної конструкції. Річ йде про відкатні, розпашні та складні системи у двір. Кожен з варіантів має як переваги, так і недоліки. Найбільш вимогливою є розпашна конструкція. По-перше, вона вимагає велику кількість вільного простору. Стулки можуть відкриватися як всередину, так і назовні. Однак, в'їзд ніколи не можна займати, щоб система могла функціонувати та автомобіль заїхати на ділянку. Але до переваг можна віднести просту та вже добре вивчену конструкцію. Відкатний тип відкриття передбачає, що стулка буде пересуватися над рівнем землі паралельно секціям. Але ця ділянка також повинна бути завжди вільною та виріб повинен бути підібрано правильно. Також не слід їх встановлювати самостійно. Сучасні ворота для котеджу книжка - це оптимальний варіант для більшості випадків. Вони мають простий механізм відкриття та зрозумілу конструкцію. Для них не потрібна така кількість вільного місця. При цьому їх застосовують як для побутової, так і для промислової експлуатації. Якщо вам потрібно універсальне рішення для захисту двору, то зверніть увагу на дану модель.


avtomaticheskie skladnye vorota - izgotovlenie vorot tipa garmoshka - ustanovka - nedorogo


ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШИХ САЛОНІВ

КИЇВ - ХАРКІВ - ЛЬВІВ - ОДЕСА - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


avtomaticheskie skladnye vorota - izgotovlenie vorot tipa garmoshka - ustanovka - nedorogo


ЯКІ ПЕРЕВАГИ МАЮТЬ В’ЇЗНІ ВОРОТА-КНИЖКА ДЛЯ ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ: РОЗГЛЯНЕМО 7 ПРИЧИН ОБРАТИ ТАКУ ВУЛИЧНУ СИСТЕМУ 

По-перше, це досить проста конструкція. Завдяки цьому, основне навантаження лягає на стіни. Також перевагою є економія вільного місця у дворі, оскільки модель дуже компактна. Стулки складаються таким чином, що немає необхідності в додатковому просторі. Це ідеальне рішення для тих, хто хоче зберегти виділену область для ландшафту, гаража та подібне. Такі вироби можна обладнати функціональної автоматикою і управління буде швидким, зручним. Проте навіть вручну сучасні ворота для будинку відкриваються без прикладання зусиль. Відмінною рисою є можливість тривалої експлуатації. Саме завдяки простій конструкції і механізму дії виріб є більш довговічним, часто встановлюється для роботи на промислових підприємствах. Також перевагою є те, що модель не потребує особливого догляду. Ви зможете самостійно провести всі необхідні профілактичні заходи раз в період. Системи, які складаються як книжка, виробляються в широкому асортименті. Знайти модель можна практично в будь-якому дизайні. Для них використовують найрізноманітніші матеріали: сталь, профнастил, дерево і інше. Важлива вартість в'їзної конструкції для приватного будинку. В даному випадку вона знову є перевагою, оскільки ціна виробу практично завжди прийнятна. Модель можна зустріти як в бюджетному, так і в преміальному сегменті. За посиланням пропонуємо ознайомитися з нашими роботами: https://brama-market.lviv.ua/photoalbums


цена на складные ворота типа гармошка - ворота на пульте


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО ПОДИВИТИСЬ


ДЕ ЗАМОВИТИ НАДІЙНІ СТАЛЕВІ ВОРОТА У ДВІР: ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ В’ЇЗНИХ КОНСТРУКЦІЙ З ЄВРОПИ

Для вас важливо, щоб територію будинку захищала якісна і довговічна вулична система? Тоді зверніться за консультацією в мережу салонів «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ». Наш шоу-рум знаходиться на вул. Семена Височана, 16В. Менеджер допоможе підібрати модель, що відповідає вашим очікуванням. Додатково можливі індивідуальне виготовлення і монтаж. Отримати консультацію можна за телефонами: +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


ЦІКАВА НОВИНКА ВІД ПОЛЬСЬКОГО ЗАВОДА WISNIOWSKI: СЕРІЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ WI ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ БУДІВЕЛЬ

promyshlennye-otkatnye-rolletnye-podvesnye-skladnye-vorota

Перше про що дбають сучасні підприємства – це безпека співробітників і території. У другому випадку знадобиться встановити в'їзну систему. При цьому вона повинна в точності відповідати специфіці об'єкта. Тому польське виробництво промислових воріт Wisniowski створили колекцію WI. Даний модельний ряд має відмінні характеристики. Виготовляється з якісної сировини, а також гарантує довговічну роботу. Конструкція створюється безпосередньо на польському заводі за допомогою професійного обладнання. Її ключова особливість полягає в її універсальність, так як сфера застосування вуличної системи WI досить велика. Вона підходить для установки не тільки на території промислового підприємства. Часто її використовують для захисту державних установ, автостоянок, дитячих садків та подібне. При такій кількості позитивних якостей вартість воріт на виробництво є прийнятною, не кажучи про регулярні акції та ексклюзивні пропозиції бренду. Тому пропонуємо докладніше дослідити цю модель.


montazh-vorot-promyshlennye-vorota-ot-proizvoditelya-wisniowski


Буде цікаво дізнатись:

polskI vorota z otsinkovanoYi stalI


ДІЗНАЙМОСЬ ПРО ПРОМИСЛОВІ ВІДКАТНІ ВОРОТА WISNIOWSKI: О ЧОМУ ПОЛЯГАЮТЬ ПЕРЕВАГИ СЕРІЇ WI? 

Ця модель призначена для установки на широких ділянках, де можливе переміщення системи уздовж огорожі. Також їх застосовують в умовах, коли під'їзна дорога є короткою або присутнє підвищення, а застосування двостулкових виробів неможливо. Конструкція на сталевих колесах дозволяє вкоротити полотно за рахунок задньої частини. У порівнянні з самонесучими варіантами, розмір необхідного простору стає менше. Присутні дві варіації, а саме: WI 120 і WI 200. Модель WI пересувається по ходовій рейці, яка розміщена в основі. Знак CE підтверджує, що в'їзні промислові ворота для складу відповідають директивам стандарту PN-EN 13241-1. Також управління може бути як ручним, так і автоматичним. У другому випадку електричний привід розміщується на міцній сталевій полиці, яка прикріплена до опорного стовпа. Виробництво Wisniowski робить акцент на високій стійкості системи до утворення корозії. Всі моделі оцинковані згідно запатентованої технології Duplex. Застосовується гаряче цинкування або гаряче цинкування з нанесенням поліестрового покриття. Бренд надає гарантію на захист від утворення корозії 5 років. Також пропонується комплексне рішення для тих, хто хоче доповнити в'їзну конструкцію.


vorota-dlya-proizvodstvennykh-pomeshchenij-zavodov-tsekhov


ВАМ БУДЕ ЦІКАВО ПОДИВИТИСЬ


СУЧАСНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ: РОЗГЛЯНЕМО МОЖЛИВЕ ОФОРМЛЕННЯ ВУЛИЧНОЇ СИСТЕМИ WI

Дана відкатна модель являє собою елемент конструкції для здійснення контролю доступу і може комбінуватися з огорожами, а також хвіртками з інших серій. Її можна доповнити гратчастими конфігураціями з таких колекцій: VEGA 2D, VEGA 2D Super, VEGA B Light і VEGA B. Крім того виробник Wisniowski пропонує використання стовпів, двостулкових систем та хвірток GARDIA, BASTION й MODEST. Також можна використовувати промислові сегменти OPZH253, OPO 201, OPZ252 і OPO 251. На окрему увагу заслуговує покриття, оскільки воно пропонується в двох варіантах: гаряче цинкування або цинкування зі спеціальним поліестеровим шаром. У разі, якщо вам більше підходить другий спосіб, на вибір бренд надає 7 відтінків, включаючи чорний матовий. За посиланням ви можете дізнатися інші варіанти промислових систем з Польщі, а також яка зараз актуальна ціна воріт в Україні: https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-promyslovi


ograzhdeniya-sportivnykh-ploshchadok-proizvodstvennykh-uchastkov-fabrik-i-zavodov-logisticheskikh-ts


ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШИХ САЛОНІВ

КИЇВ - ХАРКІВ - ЛЬВІВ - ОДЕСА - ДНІПРО - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК


avtomaticheskie-vorota-angarnye-dlya-promyshlennye


ОБИРАЄМО ЄВРОПЕЙСЬКІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ВІД ЗАВОДУ WISNIOWSKI: ОРИГІНАЛЬНИЙ МОДЕЛЬНИЙ РЯД

Звернувшись в нашу торгово-виробничу мережу, ви отримаєте допомогу від кваліфікованих фахівців. Також ми гарантуємо сервіс на високому рівні. В каталозі підприємства представлена виключно оригінальна продукція з Польщі та інших країн Європи, оскільки ми є офіційними партнерами брендів. Приїжджайте в салон «БРАМА МАРКЕТ Львів» та отримайте персональну знижку. Наш шоу-рум знайти можна за адресою: вул. Городоцька, 286Б. Також наші фахівці надають послуги з монтажу. Додаткова інформація за телефонами: +38 (067) 112-18-69 або +38 (050) 356-21-14.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: