СТАТТІ

Чому протипожежні брами найкращий вибір для промислових об’єктів?

Пожежі, особливо на підприємствах з вогненебезпечними речовинами, явище, що зустрічається дуже часто. Звичайно, за такою великою територією стежити щохвилинно неможливо. Проте необхідно виконати запобіжні заходи, адже наслідком катастрофи може стати не лише матеріальна шкода, а й людське життя. Тому сьогодні фахівці brama-market.lviv.ua детально розбирають дієвий спосіб боротьби з пожежною небезпекою — встановлення протипожежних промислових воріт.

brami dlya promyslovosti

Параметри, притаманні вогнетривким брамам

Промислові ворота мають великі габаритні розміри, тому тут застосовується посилена фурнітура. Направляючі і кріплення виготовляються з оцинкованої або нержавіючої сталі, що перешкоджає корозії. Ще одна важлива деталь конструкції — механізм балансування. В промислових моделях застосовується лише торсіонний механізм. Це може бути модель зі стандартним (25 000) або збільшеним (100 000) робочим ресурсом.

Частіше за все протипожежні брами виготовляються з сендвіч-панелей. Сталевий корпус заповнюється вогнетривкою мінеральною ватою. Їх товщина варіює у межах від 40 до 100 мм. Збереження тепла в приміщенні забезпечують ущільнювачі по периметру полотна. Вони підвищують ступінь вогнетривкості, так як перекривають щілини й гарантують прилягання полотна до рами.

promyslovi bramy

В деяких протипожежних моделях використовується жорсткий каркас, зі спеціальним ущільнювачем. Під дією вогню і високих температур матеріал починає пінитися, заповнюючи отвори. Таким чином, приміщення блокується, утримуючи вогонь і дим за воротами. Для забезпечення безперешкодної евакуації встановлюйте додаткові виходи, наприклад, врізна хвіртка, бічні двері. Обов’язково повинні проводитись інструктажі, щодо поведінки під час пожежі.

Види протипожежних брам

За типом конструкції та відкриття доступно кілька варіантів:

 • Найбільш поширені — секційні ворота, що складаються зі скріплених петлями сендвічів. При відкритті підіймаються під стелю, та фіксуються горизонтально.
 • Другий за затребуваністю тип — відкатні моделі, які мають цілісну стулку з пінонаповнених панелей або металу. При відчиненні відкочуються строго вздовж стіни або пристельової зони.

vorota sekcijni promislovi

 • Третій варіант — розпашні брами, полотно може складатись із сендвічів або металевого профілю. Відчиняються розкриваючись назовні або всередину.
 • Рулонні протипожежні брами виготовляють зі сталевих профілів, заповнених мінеральною ватою. Перекривають отвір до 8 м шириною. При відчиненні полотно намотується на окотогональний вал, під захисним коробом.
 • Штори, що не пропускають дим виготовляються з міцного скловолокна, а прошиваються нержавіючим дротом. Вони не допускають просочення диму в інші приміщення.

znyzhka na vorota

Як придбати вогнетривкі

брами для промислового об’єкту?

Ви можете зробити замовлення в режимі онлайн вже зараз. Завітайте на  brama-market.lviv.ua, перегляньте каталог і оформляйте заявку в режимі онлайн. Для консультації телефонуйте за номером: +38 (067) 348-83-99. Технічний спеціаліст відповість на питання щодо функціональності.

Чекаємо на вас в виставковому залі «БРАМА-МАРКЕТ», що знаходяться у Львові, Івано-Франківську, Києві, Харкові, Львові та Дніпрі. Адреса львівського представництва: Зимна Вода, вул. Тичини, буд. 2б, оф. 3. Тут можна подивитись зразки ворітних систем та поспілкуватись із фахівцями. Виготовляння брами виконується під замовлення — до 10 діб. Доставка та монтаж по Україні — 3 дні.

brama-market

Історія компанії CAME – європейського лідера з виробництва автоматики для розпашних, гаражних, відкатних воріт


Всесвітньо відомий італійський завод САМЕ постійно радує нас функціональними пристроями, які полегшують доступ до приміщень і територій. Для того, щоб компанія змогла стати лідером у своїй галузі, прийшлось подолати довгий на непростий шлях. Напевно, нашим читачам цікаво дізнатись, як створювалась та росла колись нікому невідома фірма. Тож сьогодні ми поспілкуємось із Паоло Менуццо – засновником підприємства CAME S.p.A, яким він керує вже понад 45 років.


Менеджери brama-market на презентації Came, Італія, 2017 рік.


Народження відомого бренду

 • Паоло, скажіть, як і чому ви вирішили зайнятись виробництвом електричних приводів для воріт?
 • Одного дня я зрозумів, що люди мають потреби, які досі не вдоволені. Наприкінці 60-х років сталася одна історія – вона і наштовхнула мене на цю думку. Я працював у компанії з виробництва дверей та вікон, і мав зустрітися з клієнтом. Він був досить заможний та їздив на дорогому авто. Саме в той день я побачив, як клієнт вибігає зі своєї Alfa Romeo у зливу, щоб відчинити ворота у гараж. Так і народилось моє бажання зайнятись автоматизацію в’їзних систем. У ті часи вже існували конструкції з гідравлікою, але вони коштували вдвічі дорожче за автомобіль Fiat. Я знав, що повинні існувати технології, що здешевлять автоматизацію. Ми з братом почали працювати над першими власними розробками. Для виготовлення корпусів моторедукторів було прийнято рішення використовувати не чавун, а алюміній. Оскільки приводи набирали популярність, уже у 80-ті роки ми змогли відкрити перший склад, а у 90-ті успіх підприємства зміцнився іще більше. До того ж, ринок дав нам поштовх до розширення діяльності за кордоном та впровадження великої кількості технологічних рішень.


Електромеханічний привід FROG – справжня гордість CAME

 • Паоло, ви маєте власний улюблений продукт, яким можна пишатися?
 • Авжеж! Це наш запатентований винахід, який спочатку мав назву А1, а саме – підземний привід для розпашних воріт FROG. «Невидимий» пристрій дозволяє зберегти естетичну гармонію брами, не навантажуючи її масивним механізмом.
 • Чи були у вас якісь складнощі з цією моделлю?
 • Так, ми зазнали деяких труднощів. Проблема полягала в тому, що кінцеві вимикачі, знаходячись під ґрунтом, могли інфільтруватися. На плату управління, захищену від вологи, було встановлено спеціальний таймер. Завдяки ньому зупинка стулок стала відбуватись не за допомогою кінцевиків, а автоматично, через певний проміжок часу. До того ж, ми додали на пристрій регулятор зусилля. Він дозволив зменшити напругу, необхідну для роботи приводу (замість 220В стало 120/140/160В), і зробив його безпечнішим. Саме ці два винаходи прославили FROG на весь світ. Тепер за керування даними функціями відповідає електроніка, і здається, що в них немає нічого особливого. Але у той час, коли ці рішення були запропоновані – вони стали справжнім проривом.

Менеджери brama-market на презентації Came, Італія, 2017 рік.


Комплексні пропозиції від італійського заводу

 • Як ми знаємо, виробництвом приводів ви не обмежились. Розкажіть, які вироби можна купити у САМЕ?
 • Спектр пропозицій повинен бути широким. Нещодавно ми придбали італійську компанію Go, яка займається виготовленням гаражних секційних воріт для побутового та промислового використання. Це зроблено для того, щоб клієнт міг одразу отримати функціональну в’їзну конструкцію, не купуючи необхідні пристрої окремо. Також ми пропонуємо системи автоматизації для розумних будинків, прилади для контролю доступу, турнікети, шлагбауми, болларди, автоматичні двері та інші корисні вироби.

Виставковий зал виробництво Came, Італія


Як замовити автоматику для воріт CAME в Україні?

В асортименті інтернет-магазину brama-market.lviv.ua представлені різноманітні моделі електричних приводів для управління гаражними та вуличними в’їзними системами. Залиште заявку на сайті або зателефонуйте за номером  +38 (067) 348-83-99 – професійний консультант допоможе обрати пристрій необхідної потужності. Для ознайомлення зі зразками продукції запрошуємо вас відвідати виставкові салони «БРАМА МАРКЕТ» в Україні.


Паркани з ковки, дерева та профнастилу: який тип огородження поставити у дворі?

Для захисту приватної території пропонується безліч варіантів огорож. Вони можуть бути виготовлені з бетону, каменю, сітки, цегли, полікарбонату, ковки, дерева або профнастилу. Три останні види парканів набувають все більшої популярності серед замовників. Але який саме з них краще обрати та чому? «БРАМА МАРКЕТ» пропонує дізнатись про це просто зараз.

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ ЗА 5 ХВИЛИН


Ковані огорожі: основні переваги

Захисні конструкції, створені вручну, відрізняються своєю міцністю та довговічністю. Вироби обробляють методом оцинковки, максимально зміцнюючи їх та захищаючи від корозії на багато років. До того ж, надійні ковані забори, фото яких ви можете подивитись на нашому сайті, мають неперевершений зовнішній вигляд. Замовник самостійно обирає дизайн: це може бути як готовий варіант із каталогу, так і унікальне оформлення, розроблене професійним художником ексклюзивно для вас. Професійні ковалі втілять в життя найскладніший ескіз: готовий виріб буде виглядати так само, як його уявляє клієнт.

Варто зазначити, що з красивим огородженням ідеально поєднуються ковані ворота та калитки, виготовлені в ідентичному стилі. Їх можна зробити цілком металічними або комбінованими: для поєднання з художніми елементами зазвичай застосовується натуральне дерево, профлист чи полікарбонат. Зверніть увагу на те, що в’їзна система буде досить важкою, тому для управління варто обрати електричний привід відповідної потужності (наприклад, модель від FAAC або CAME).


Красиві забори з дерева

Натуральні матеріали завжди виглядають ефектно у будь-яких виробах. Дерев’яний паркан – це найкраще рішення для огородження території будинку з екодизайном. Напевне, вас вже цікавить, як конструкція поводитиме себе під час експлуатації. Одразу зазначимо, що правильно оброблена деревина слугує достатньо довго. Її просочують спеціалізованими захисними розчинами, які перешкоджають гниттю, розсиханню та загорянню, а також відганяють паразитів. Однак у таких виробів усе ж є один недолік: вони потребують обов’язкового фарбування не рідше ніж 1 раз на 5 років.

Дизайн огорожі з дерева може бути дуже привабливим. Коли при виготовленні конструкції комбінують різні породи – це виглядає стильно та цікаво. В якості декору зазвичай виступає декоративна різьба та ковані елементи ручної роботи.

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ ЗА 5 ХВИЛИН


Огорожі з профнастилу

На перший погляд, забори з металопрофілю мають небувалу кількість переваг, серед яких:

 • Невисока ціна;
 • Довговічність та практичність;
 • Звукоізоляція;
 • Несхильність до корозії;
 • Простота в обслуговуванні.

Однак є також і декілька «але», які можуть відмовити вас від вибору паркану з профнастилу. По-перше, не усім подобається простий зовнішній вигляд виробу та мінімальний вибір декорів для нього. По-друге, під впливом вітру забор починає вібрувати, видаючи характерні звуки. Якщо огорожа буде знаходитись дуже близько до будинку, ви час від часу можете чути неприємний шум.

ВИКЛИКАТИ СПЕЦАЛІСТА НА БЕЗКОШТОВНИЙ ЗАМІР 


Підіб'ємо підсумки

Спираючись на досвід, ми зазначимо, що найбільш надійним та практичним рішенням стане огородження з металу, а саме – кований паркан. Захисна конструкція такого типу є найбільш міцною, також вона не боїться жодних погодних умов, не іржавіє та може мати будь-який дизайн. Якщо ви не хочете відкривати територію для огляду, обирайте огорожу з суцільним заповненням.

ОФОРМИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ


Як замовити ковані забори з доставкою та монтажем в Україні?

Зверніться до консультантів інтернет-магазину brama-market.lviv.ua у будь-який зручний спосіб: за допомогою форми заявки на сайті або за телефоном +38 (050) 160-46-11. У менеджерів можна дізнатись вартість виготовлення кованих огорож та отримати відповіді на будь-які запитання. Якщо ви бажаєте особисто поспілкуватись з фахівцями та ознайомитись з асортиментом запропонованої продукції – завітайте до виставкових салонів «БРАМА МАРКЕТ» в Україні. Зв’яжіться із нами, щоб дізнатись адресу найближчого шоу-руму.


Виробництво - Монтаж - Сервіс

brama-market

Найкращий варіант автоматичних вуличних воріт – алюмінієві або оцинковані?

На строк служби кожної брами впливають матеріали, з яких вона виготовлена, а також особливості їх обробки. Коли мова йде про вуличні в’їзні ворота, ми розуміємо, що вони будуть знаходитись під впливом негативних кліматичних умов протягом усього експлуатаційного терміну. Для того, щоб конструкція змогла відпрацювати не один десяток років, її у першу чергу необхідно захистити від корозії. Якщо іржа почне роз’їдати метал – система не тільки втратить свій привабливий зовнішній вигляд, а й досить швидко вийде з ладу. «БРАМА МАРКЕТ» пропонує розглянути алюмінієві та оцинковані ворота у двір та дізнатись, які з них забезпечать найдовший захист приватної території.

Alutech ADS400 – особливості конструкції

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ЗА 5 ХВИЛИН 


Дану модель в’їзної системи завжди обладнують каркасом, виготовленим з алюмінію, оскільки він має достатню жорсткість та міцність. В якості захисного покриття виступає спеціальна ґрунтовка та поліуретаново-поліамідна фарба: двошарова обробка запобігає утворенню корозії на металі.

|На довговічність воріт для приватного будинку також вплине обраний тип зашивки полотна. Брами з лінійки ADS400 заповнюють сендвіч-панелями або алюмінієвими профілями AG/77. Ми радимо робити вибір на користь заповнених секцій, оскільки:


 • Всередині металевих панелей товщиною 45 мм розташовується щільний пінополіуретан (46-47 кг/м³). «Сендвічі», утворені з якісних матеріалів, відрізняються жорсткістю та здатністю витримувати найсильніші пориви вітру.
 • Секційне полотно має помірну вагу і не буде провисати через деякий час. До того ж, його можна пересувати майже без зусиль.
 • В разі необхідності секції локально змінять на нові – замовляти нову браму не доведеться.
 • Для «сендвічів» пропонується велика кількість дизайнерських рішень.


Сталеві ворота у двір від Wisniowski

РОЗРАХУВАТИ ВАРТІСТЬ ЗА 5 ХВИЛИН 


Фахівці з польського заводу зрозуміли, що максимального захисту від корозії не можна досягти навіть за допомогою спеціалізованої фарби. Вони вирішили застосовувати дорогий, але дієвий спосіб обробки, який гарантовано перешкоджатиме утворенню іржі на металевих виробах. Спеціалісти винайшли власну технологію антикорозійного захисту під назвою Duplex.

|Фірмове покриття наносять в декілька етапів:


 • Спочатку виріб повністю занурюють у ванну з розплавленим цинком. Субстанція, що має температуру 450 °C, проникає в усі найдрібніші щілинки та ретельно обволікає кожну деталь.
 • Після гарячого цинкування метал додатково обробляють зміцнюючим сплавом. До складу спеціалізованого покриття Technigalva Plus входять нікель, цинк та вісмут.
 • Для забарвлення конструкції використовується поліефірна фарба, що також виконує захисну функцію. Кінцева фосфатно-кремнієва обробка поліпшує адгезійні властивості відтінкового покриття.


Підіб’ємо підсумки

Обидва типи конструкцій заслуговують уваги, однак більш надійними та довговічними будуть вироби від заводу Wisniowski. Для виготовлення польських воріт на замовлення застосовується оцинкована сталь. Вона набагато краще витримує негативний вплив зовнішніх факторів, ніж вкритий захисною фарбою алюміній, використовуваний у брамах Alutech. До того ж, в’їзну систему Wisniowski не доведеться обслуговувати протягом всього експлуатаційного терміну.


znyzhka

ОФОРМИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ


Як замовити автоматичні вуличні ворота з доставкою по Україні?

Оберіть товар у каталозі brama-market.lviv.ua та зробіть запит на зворотній дзвінок. Бажаєте отримати консультацію перед здійсненням покупки? Зателефонуйте за номером +38 (067) 348 83 99: кваліфікований спеціаліст відповість на будь-які питання та допоможе визначитись із вибором моделі електричного приводу. В нашому асортименті представлені пристрої для автоматизації та дистанційного керування від FAAC, Nice, CAME та інших виробників. Отримайте знижку на замовлення, завітавши до будь-якого спеціалізованого шоу-руму «БРАМА МАРКЕТ» в Україні.


Виробництво - Монтаж - Сервіс

5 корисних порад, які поможуть обрати автоматичний електропривід для розпашних воріт

Ручне керування вуличною конструкцією зазвичай доставляє багато незручностей. Особливо це стосується двостулкових розпашних воріт з ковкою, виготовлених з важкого металу. Якщо у вас постало питання стосовно автоматизації в'їзної системи, варто зрозуміти, який пристрій якнайкраще підійде для управління. Всю необхідну інформацію для здійснення вірного вибору ми надамо просто зараз.

avtomatika dlya bram

№1. Визначаємось із типом приводу

Для розпашних конструкцій існує 3 варіанти пристроїв з різними можливостями:

 • Лінійна автоматика, наприклад, CАМЕ ATI 3000 A, забезпечуватиме легке відкриття полотна у зовнішній бік прорізу. Задня частина виробу закріплюється на опорному стовпі. За допомогою черв’ячного валу з нею з’єднується рухомий елемент, що здійснюватиме пересування стулки.
 • Підземний пристрій призначено для інтенсивного керування важкими полотнами. Установка виконується під стулкою в спеціальній траншеї. Корпус такого пристрою обробляється особливим чином для захисту від корозії. Великий попит має модель Nice M-FAB 3010.
 • Важільна автоматика, така як FAAC 390, складається з приводу механічного типу та шарнірного елементу, який кріпиться до полотна.


№2. Обираємо виробника

Пристрої найвищої якості пропонують відомі італійські заводи FAAC, CАМЕ та Nice, а також провідний німецький бренд Hormann. Вони поставляють виключно перевірену продукцію та надають гарантію на неї. До нас часто звертаються з питань заміни китайських приводів, що вийшли з ладу, на нові. Сподіваємось, що невтішний досвід інших клієнтів допоможе уникнути помилки при покупці автоматики.

elektropryvod dlya vorit

№3. Пам’ятаємо про важливі технічні аспекти

Для того, щоб електричний привід для воріт працював правильно, він повинен мати певну силу тяги та потужність. Ці показники залежать від габаритів конструкції, тому їх обов’язково вказують в характеристиках виробів. Однак для того, щоб система функціонувала без збоїв за будь-яких умов (під час сильного вітру, злив, снігопадів), слід купувати автоматику для брам з більшою вагою, ніж фактична (приблизно на 250 кг).


|Варто відзначити! Пристрої можуть мати напругу 200В і 24В. Останні можна оснащувати акумуляторами резервного живлення на випадок відключення електроенергії.

avtomatika dlya rozpashnih voritnyh system

№4. Визначаємо необхідну інтенсивність роботи

На вибір даного показника впливає частота використання в’їзної системи. Якщо привід буде встановлюватись на побутову конструкцію – для нього вистачить від 30 до 50% інтенсивності. Промислові моделі слід обладнувати автоматикою з більшим показником – в залежності від того, скільки циклів на день вони звичайно виконують.

№5. Вирішуємо, які функції

повинен мати пристрій

Якщо встановити на конструкцію датчики руху або фотоелементи, стулки не будуть зіштовхуватись із перешкодами в зоні їх ходу. Дуже зручною опцією являється автоматичне закриття: брама зачиниться сама, якщо ви, виїхавши за межі території, не зробите цього самостійно.

znyzhka

Як замовити привід для розпашних воріт

з доставкою та монтажем?

Потрібну модель автоматики можна завжди знайти в каталозі онлайн-магазину brama-market.lviv.ua. Якщо ви ще не здійснили вибір – телефонуйте нашим консультантам за номером +38 (067) 348-83-99 або відправляйте запит на зворотній дзвінок. Ми підберемо найкращий пристрій для вказаної конструкції, доставимо та встановимо його якнайшвидше! Бажаєте побачити роботу приводів та порівняти їх між собою? Завітайте до шоу-румів «БРАМА МАРКЕТ» у Львові, Івано-Франківську, Одесі, Києві, Харкові та Дніпрі.

brama-market

Сучасні тенденції в дизайні секційних гаражних воріт від Ryterna

Автоматичні ворота на замовлення можуть стати не тільки захистом для паркувального приміщення, а й справжньою прикрасою для нього. Спеціалісти литовського заводу Рітерна знають, наскільки важливу роль відіграє зовнішній вигляд в’їзду для власників гаражів. Для того, щоб ви могли обрати красиву підйомну систему, яка буде ідеально поєднуватись з екстер’єром, було розроблено безліч варіантів оформлення. «БРАМА МАРКЕТ» пропонує ознайомитись з основними сучасними трендами просто зараз.

dizajnerski vorota

Яскравий акцент

RAL-палітра, з якої обирають відтінки для забарвлення воріт на гараж, налічує понад 200 різноманітних кольорів на будь-який смак. У каталозі можна знайти такий тон фарби, який буде максимально контрастувати зі стінами будівлі, або ж навпаки – поєднається з ними в єдиний ансамбль. Якщо ви хочете виділити в’їзд та зробити його незвичайним – звертайте увагу на нестандартні кольори.

Унікальні структури для стилю «лофт»

Цікаве архітектурне рішення, започатковане ще у 40-х роках ХХ-го століття, є дуже популярним і в наші дні. Приміщення в даному стилі за зовнішнім виглядом нагадують виробничі будівлі. Якщо раніше подібне оформлення мали переважно арт-об’єкти, такі, як студія всесвітньо відомого художника та дизайнера Енді Уорхола під назвою «Фабрика», то зараз воно широко застосовується для публічних закладів та приватних помешкань. Що може бути краще, ніж гараж у стилі «лофт»? Якщо ви бажаєте задекорувати паркувальне приміщення відповідним чином – обов’язково зверніть увагу на ворота з сендвіч-панелей, які мають тиснення під штукатурку чи поверхні у вигляді бетону або міді.

dizajn sekcijnyh vorit loft

Мінімалізм: нічого зайвого

В'їзна система, для оформлення якої застосовують строгі класичні кольори, завжди виглядає стильно та дорого. Для мінімалістичного гаража ідеально підійдуть складні ворота з темними матовими секціями. Найбільш привабливо виглядатиме полотно, що матиме насичений чорний колір або красивий відтінок «антрацит».

dizajn vorit

Ексклюзивні та неординарні рішення

Правильно підібрані елементи декору дуже позитивно впливають на привабливість пійомної конструкції та усього приміщення в цілому. Полотно можна прикрасити фірмовими наклейками, панорамним склінням, невеликими віконцями-ілюмінаторами та підсвіткою з LED-лампочками.

vorota ryterna

Дуже цікаво виглядають дизайнерські ворота в гараж, виготовлені у відповідності до фасаду будівлі. Виробник пропонує безліч рішень для приміщень в стилі «кантрі», «хай-тек» і не тільки.

Як замовити красиві

гаражні ворота Ryterna в Україні?

znyzhka

Бажаєте купити найпривабливішу браму від литовського бренду? Зробіть це просто зараз, заповнивши заявку на сайті brama-market.lviv.ua. Досвідчений менеджер розрахує точну ціну виготовлення воріт на замовлення з урахуванням всіх побажань клієнта. Також в нашому онлайн-магазині можна придбати функціональні електричні приводи виробництва FAAC, Nice та CAME. Отримайте вигідну персональну пропозицію, завітавши до спеціалізованих виставкових салонів «БРАМА МАРКЕТ» в Україні. Особливі знижки вже чекають на вас!

brama market

Як правильно змонтувати гаражні ворота? 5 порад від brama-market.lviv.ua

Для будь-якого автолюбителя важлива безпека авто, і не останню роль в її забезпеченні грає правильно облаштований гараж. Від обрання брами та правильності виконання встановлення залежить зломостійкість та теплоізоляція приміщення. Найбільш затребувані сьогодні — секційні ворота. В чому секрет популярності? Вони зломостійкі, зручні та мають високі теплоізоляційні властивості. Підходять навіть коли гараж — частина будинку. Крім обрання моделі, на строк експлуатації та надійність брами впливає вірна послідовність проведення монтажних робіт. Далі, приводимо 5 важливих факторів, на які варто звернути увагу під час встановлення.

montazh sekcijnyh vorit

№1. Підготувати гаражний отвір до монтажу

Це один з найважливіших факторів, оскільки неправильно підготовлений проєм, може послугувати причиною зниження жорсткості полотна. Перевірте, щоб в отворі не було впадин. Верхня частина та підлога повинні бути в одній площині, як і бічні стіни.

Місце для монтажу повинно бути підготовленим, тобто має витримати навантаження від встановленої системи. Варіант коли використано цілісну цеглу, піноблоки або бетон не потребує додаткових дій. Проте менш міцний матеріал повинен бути укріплений. Для цього використовують штукатурення або кріплять металевий кут. Після цих дій встановлення секційних воріт проходить без проблем.

№2. Визначити точні розміри

Обравши секційні ворота на гараж варто визначити габарити отвору, і відповідно брами. Рекомендуємо звертатись за заміром до фахівців, адже погрішність може привести до серйозних проблем під час монтажу. Компанія «БРАМА-МАРКЕТ» надає послугу безкоштовно. Проте, якщо ви вирішили виконати заміри самостійно, зверніть увагу на послідовність:

 1. Виміряйте ширину та висоту отвору. Зробіть це в кількох точках, щоб не допустити погрішності.
 2. Треба виміряти пристельову зону — висота від стелі до верхнього краю отвору. Показник має бути від 210 мм, якщо використовується торсіон, для пружин розтягнення достатньо 150 мм.
 3. Поміряйте розмір пристінків — від стіни до отвору. Мінімальна відстань — 130х140 мм, при цьому стіни мають бути в одній площині.

vstanovlennya sekcijnyh vorit

№3. Обрати спосіб встановлення

Тип монтажу гаражної брами залежить від механізму балансування, а також розміщення напрямних й особливостей проєму. В разі використання торсіону застосовують високий або вертикальний тип — вал розташовано зверху або знизу відповідно. Похилий монтаж використовується якщо стеля зі скосом. Торсіонний вал, як і в попередньому варіанті, розміщується знизу або зверху. Низький тип встановлення — для пружин розтягнення.

№4. Правильно підібрати підвіси

Це ті кріплення, що приєднують підйомні ворота на гараж до стелі. Вони поставляються в базовій комплектації — 2 пари. В залежності від розміру пристелі підбирається один із видів: 30, 50, 80, 1000 або 150 см. Їх не роблять більшими, оскільки це непрактично — значно знижується жорсткість. Перша пара монтується на 90 см вглибині приміщення. Щодо другої, глибина розраховується: висота отвору + 25 см.

montazh pidjomnyh vorit

№5. Правильно змонтувати конструкцію

Експерти рекомендують залучати до процесу встановлення фахівців, оскільки неправильне його виконання може призвести до необоротних пошкоджень брами. Зазначимо, якщо при самостійному монтажі виникають несправності, пов’язані з цим — гарантія недійсна. Якщо ви все ж вирішили виконати монтаж власними руками слідуйте інструкції виробника, що поставляється разом з брамою.

Порядок виконання роботи:

 1. Встановлюються напрямні елементи.
 2. Сендвіч-панелі з’єднуються та скріпляються проміжними петлями. Слідкуйте, щоб верхня сендвіча прилягала до нащільника.
 3. Після цього встановлюються запірний механізм, елементи управляння та додаткові опції.
 4. При монтажі механізму балансування прослідкуйте, щоб торси були добре натягнені.
 5. Останньою встановлюється автоматика та кінцеві елементи.

znyzhka

Як замовити браму з доставкою та монтажем в Україні?

Ви можете придбати гаражну браму з доставкою, оформивши заявку на сайті brama-market.lviv.ua. Для цього подивіться каталог, оберіть модель та заповніть коротку форму зворотного зв’язку. Другий варіант, зателефонуйте: +38 (050) 160-46-11. Технічний спеціаліст проконсультує по питання, що у вас залишились.

Подивитись зразки продукції ви можете завітавши до виставкового салону «БРАМА-МАРКЕТ». Офіси розміщено в таких містах: Львів, Івано-Франківськ, Київ, Харків, Дніпро та Одесса. Адреса салону у Львові — Зимна Вода, вул. Тичини, буд. 2а, оф. 9. Доставка секційних брам виконується протягом трьох діб. Якщо не бажаєте займатись монтажними роботами самостійно, зверніться до наших спеціалісчтів, вони виконають роботу за 5 годин.

brama-market

Що таке сендвіч-панелі та якого типу вони бувають?

Як ви знаєте, секційні ворота для гаража забезпечують приміщенню захист від непогоди та зберігають у ньому тепло. Характеристики підйомних систем залежать, у першу чергу, від матеріалів, з яких вони виготовлені.  Дуже важливою частиною конструкції є полотно, що складається з сендвіч-панелей. «БРАМА МАРКЕТ» пропонує дізнатись про переваги та можливості найбільш популярного заповнення стулок сучасних гаражних систем.


Конструкційні особливості панелей

конструкція сендвіч-панелі


«Сендвіч» являє собою дуже вдалу комбінацію надійних та довговічних матеріалів. Для виготовлення кожної секції застосовуються металеві листи (зазвичай, з алюмінію або сталі, товщиною 0,45 мм). Спочатку їх з’єднують між собою, роблячи міцний каркас. Після скріплення листів між ними утворюється порожнина, яку дуже щільно заповнюють спіненим поліуретаном. До складу наповнювача не входять фреони, тож матеріал не наносить шкоди людині та навколишньому середовищу. Метал та ППУ роблять ворота з сендвіч-панелей теплими, міцними та привабливими. До того ж, секційна конструкція забезпечить приміщенню гідний рівень шумоізоляції.


Захист від холоду

теплі ворота

Температура в гаражі напряму залежить від товщини полотна воріт під стелю. Виробники пропонують декілька типів секцій, які мають різне призначення.


 • Найбільш розповсюджені варіанти «сендвічів» мають товщину від 40 до 45 мм. Конструкції з панелями 40 та 42 мм рекомендовано встановлювати в гаражах, що не опалюються, та стоять на відстані від будинку. Системи, оснащені товстішими секціями та спеціальними ущільнювальними елементами, розраховані на збереження мікроклімату в приміщенні.
 • В енергоефективному будівництві застосовуються інші рішення. Польський виробник Wisniowski виготовляє автоматичні ворота, які оснащують особливими панелями INNOVO товщиною 60 мм. Така конструкція ідеально підійде для установки в опалюваному вбудованому гаражі, оскільки вона здатна забезпечити неповторний коефіцієнт тепловіддачі – 0,79 Вт/м²∙К.


Сендвіч-панелі: переваги

типи панелей для гаражних воріт


 1. Секції обробляють спеціальними розчинами, які захищають їх від утворення іржі.
 2. Стулку можна забарвити у будь-який відтінок, який згодом не потьмяніє. Це означає, що ви не матимете потреби фарбувати панелі.
 3. Якщо «сендвіч» якимось чином вдасться пошкодити, його можна просто замінити на новий. Ремонт виконується локально прямо на об’єкті.
 4. Ворота на замовлення можуть бути водночас привабливими та функціональними. За бажанням секційне полотно оснащується панорамними вставками, невеликими вікнами, вентиляційними решітками, ручками і не тільки. Також йому можна надати стильну текстуру та формування і прикрасити за допомогою декоративних наліпок.
 5. Панелі мають невелику вагу, однак при цьому відрізняються міцністю та жорсткістю. Вони добре витримують вітрове навантаження та можуть зазнати пошкоджень лише від дуже сильних ударів.

унікальні кольори воріт зі знижкою

ЗАМОВИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ 


Як замовити теплі ворота для гаража з

доставкою та монтажем в Україні?

В асортименті онлайн-каталогу brama-market.lviv.ua ви знайдете найякісніші в’їзні конструкції з полотнами різних товщин. Якщо ви бажаєте купити ворота з пультом – зверніть увагу на моделі електричних приводів від провідних європейських виробників: Nice, FAAC, CAME, DoorHan, BFT і не тільки.  Виникли питання стосовно продукції? Більше інформації можна дізнатись у наших менеджерів за телефоном, однак ми радимо побачити товар на власні очі. У виставкових салонах «БРАМА МАРКЕТ» в Україні ви зможете не тільки порівняти сендвіч-панелі, а й отримати знижку на замовлення! Зв’яжіться з консультантами магазину – вони підкажуть адреси найближчих шоу-румів.


Отримай персональну знижку в одному із салонів Брама Маркет!

салон воріт

Чому ворота із сендвіч-панелей кращі за металеві?

Для обладнання паркувального приміщення варто обирати найбільш надійну конструкцію. В першу чергу, її міцність та довговічність залежить від матеріалів, з яких виготовляють ворота для гаража, а особливо – фурнітуру та полотно. Системи, що складаються з секцій, мають низку переваг, про які сьогодні розповість «БРАМА МАРКЕТ».

Підйомні гаражні ворота: особливості

Конструкції, стулки яких утворюють з панелей типу «сендвіч», дуже зручні в користуванні. Вони відрізняються своєю компактністю, оскільки при відкритті прорізу полотно легко складається та заїжджає під стелю, не займаючи корисного місця у приміщенні.


Також варто приділити увагу матеріалам, що застосовуються при виробництві панелей. Зазвичай каркас секцій виготовляють з алюмінієвих або сталевих листів, що мають товщину ≈0,45 мм. Вони поєднуються між собою, утворюючи «сендвіч», який заповнюють спіненим поліуретаном високої щільності.


Товщина панелей прямопропорційно впливає на збереження тепла в гаражі. Наприклад, польські ворота від виробника Wisniowski (моделі UniTherm та Prime) оснащуються секціями Innovo. Їх товщина складає 60 мм, і в поєднанні зі спеціальною системою ущільнень таке полотно забезпечує максимальну термоізоляцію.


Такі відомі бренди, як Ryterna, Hormann, Alutech, DoorHan та Kruzik, пропонують виготовлення воріт на замовлення з панелями від 40 до 45 мм.

Основні переваги секційних систем

 • «Сендвічі» мають високу міцність, але при цьому небагато важать. Це дозволяє легко керувати брамою вручну.
 • Якщо оснастити конструкцію якісним електричним приводом – наприклад, FAAC, Nice або CAME, процес експлуатації стане ще простішим.
 • На відміну від звичайних металевих систем, підйомні секційні ворота підходять для монтажу в опалюваних приміщеннях.
 • Широкий вибір декорів дозволяє створювати привабливі конструкції на будь-який смак. Їх фарбують у різні кольори, надають їм текстури та формування, прикрашають панорамними вставками, стильними наклейками і не тільки. Також існують моделі з друкованим принтом (Kruzik), дизайнерські ворота зі скла (Hormann) та конструкції, які можна оформити під фасад приміщення (Ryterna).

 • Матеріал надійно захищають від корозії (наприклад, Wisniowski пропонує вироби з оцинкованою фурнітурою та панелями). До того ж, секції не потрібно час від часу підфарбовувати – вони зберігають привабливий вигляд на дуже довгий період.
 • Пружини, що відповідають за балансування ворітної стулки, наділяють робочим потенціалом до 25 000 циклів підняття та опускання. Це свідчить про те, що конструкція прослужить щонайменше 14 років.
 • Брами від провідних виробників оснащуються елементами безпеки – системами захисту від защемлення пальців, механізмами, які запобігають падінню полотна, та іншими додатковими елементами.
 • Якщо пошкодити стулку металевої брами, доведеться встановлювати замість неї нову. Секційний виріб можна ремонтувати локально, легко замінюючи поламану панель на об’єкті без демонтажу усієї конструкції.

ЗАМОВИТИ З ВИГОДОЮ

Як замовити складні ворота з автоматикою в Україні?

В асортименті онлайн-магазину brama-market.lviv.ua представлено безліч моделей воріт під стелю німецького, чеського, литовського, білоруського та польського виробництва. Якщо ви вже обрали виріб до смаку – заповніть форму заявки та вкажіть в ній дані для зворотного зв’язку. Бажаєте проконсультуватись у спеціаліста та отримати корисні поради? Зателефонуйте нашому менеджеру за номером +38 (050) 160-46-11 та отримайте відповіді на будь-які питання. Нагадуємо, що у виставкових салонах «БРАМА МАРКЕТ» в Україні на вас чекають особливі знижки!


Виставковий салон Брама Маркет

Рафштори – зовнішні жалюзі для захисту від сонця – ефективна система з автоматикою

Автоматичні рафштори в Україні


Чи можна одночасно підтримувати оптимальний мікроклімат у будинку та забезпечувати блокування UV-променів? Безперечно! Спеціальні жалюзі на вікна не тільки виконають дані функції в будь-яку пору року, а й прикрасять фасад будівлі. Якими особливостями та перевагами наділено захисні вироби, знає «БРАМА МАРКЕТ».

Можливості рафштор

Зовнішній вигляд віконних систем майже не відрізняється від оформлення звичайних горизонтальних жалюзі, однак їх закріплюють не з боку кімнати, а зі сторони вулиці. Рафштори виготовляють з алюмінієвих пластин, що мають здатність до відбиття світла, а також до його розподілення. Вони забезпечують захист від сонця та не дають будинку перегрітися, знижуючи температуру в кімнаті на 4-7 °С. Завдяки цьому можна зменшити час користування кондиціонером або зовсім відмовитись від нього. В холодну погоду рафштори запобігають виходу теплого повітря з будинку, тож приміщення не потребуватиме додаткового опалення.


Установка та оснащення

Віконні жалюзі успішно монтуються на різноманітних фасадах. Їх закріплюють у віконному отворі або на стіні. Для оптимальної роботи захисної конструкції, її комплектують наступними елементами:

 • Алюмінієвий бокс, виконаний з листів 1,5 – 2 мм товщиною;
 • Вал або жорсткий карниз із профілів, який підходить для установки необхідних механізмів управління;
 • Міцна нитка (6 мм), захищена від зовнішніх факторів, що виконує підйомну функцію;
 • Ламелі, ширина яких становить 60 мм;
 • Спеціальні вставки з пластику, що запобігають перетиранню та розриву нитки для підйому;
 • Напрямний поліамідно-скловолоконний бігунок;
 • Стійка з синтетичними вставками, які забезпечують злагоджений та безшумний рух ламелей;
 • Кінцевий алюмінієвий профіль із заглушками для спрямовування бігунка.

Рафштори на вікна

РОЗРАХУВАТИ ЦІНУ ЗА БАЖАНИМ РОЗМІРОМ 

Керування віконною системою

Зовнішні жалюзі регулюють як механічно, так і автоматично. Управління за допомогою пульта відкриває розширені можливості контролю механізму. Рафштори можна оснастити електричними приводами, що мають клас захисту  ІР 54. Якщо помешкання обладнано сучасною системою «розумний будинок», буде зручно здійснювати керування за її допомогою. Датчики контролюватимуть температуру в приміщенні та автоматично виставлятимуть оптимальне положення жалюзі в залежності від погодних умов.

Зовнішні жалюзі на вікна

Як замовити зовнішні рафштори на пульті в Україні?

Онлайн-магазин brama-market.lviv.ua пропонує віконні системи для захисту від сонця. Для того, щоб здійснити покупку, необхідно просто зв’язатись з менеджерами сайту. За телефоном +38 (067) 348-83-99 можна отримати консультацію від спеціаліста та обговорити всі деталі замовлення. Ми пропонуємо швидке виготовлення рафштор, оперативну доставку та професійний монтаж на об’єкті. Укласти договір та отримати бонусну знижку на товар можна в будь-якому офісі «БРАМА МАРКЕТ» в Україні. Адреси виставкових салонів можна знайти, перейшовши за посиланням.

Виставковий салон Брама Маркет