СТАТТІ

Паркувальні системи з терміналами оплати та контролем доступу

Для того, щоб забезпечувати проїзд на платні автостоянки та приймати кошти за надані послуги, більше не потрібно наймати персонал. Завдяки спеціальному обладнанню від італійського виробника CAME користування паркінгом стане набагато легшим та зручнішим. Бажаєте дізнатись про можливості сучасних систем контролю? «БРАМА МАРКЕТ» пропонує ознайомитись з цікавим матеріалом та задовольнити цей інтерес.

Призначення та особливості PS ONE

Автоматизована система платного паркування оптимально підходить для установки як на маленьких, так і на великих автомобільних стоянках.  Вона оснащена спеціальною станцією, яка розрахована на самостійне приймання платежів – робітник для здійснення операцій не потрібен.  

За допомогою PS ONE можна легко контролювати багаторівневу стоянку, оскільки система здатна точно визначати кількість припаркованих автомобілів та наявних вільних місць. Для більшої зручності та безпеки варто встановити світлофори чи оснастити обладнання функціональним дисплеєм, який показуватиме незайнятий простір і відображатиме повідомлення.

Якщо паркінгом користуються постійні клієнти, для них стане можливим персональне резервування території, а також вхід та вихід за власним пропуском. Швидкий доступ до паркувального місця контролюватиме спеціальний зчитувач.

Обладнання для платних автостоянок дозволяє уникати конфліктних ситуацій щодо стану припаркованого транспортного засобу. Для цього на системі заїзду розміщають дві камери (з лівого та правого боку), що надають зображення з дозволом 1360x720 Dpi. Пристрої знімають автомобіль під час отримання квитка, а також фіксують процес його руху.


Слід зазначити, що найважливішою точкою на стоянці є саме система заїзду, оскільки вона: 

 • обробляє запити та надає клієнтам доступ до території;
 • розпізнає вид транспорту (легковий автомобіль, бус, мотоцикл тощо) та самостійно визначає вартість послуги для нього;
 • допомагає дізнатись про те, чи не було нанесено шкоди машині під час її перебування на парковці;
 • розпізнає номерні знаки транспортного засобу та роздруковує квиток для його власника, якщо той його втратив.


Переваги обладнання для платних парковок


1. Універсальність. Модульні компоненти дозволяють налаштувати PS ONE у відповідності до потреб користувачів.

2. Сучасні можливості. Доступ до системи можна отримувати за допомогою інтернет-підключення. Завдяки цьому клієнти можуть забронювати в’їзні квитки в онлайн-режимі. До того ж, в усі каси самообслуговування, вхідні та вихідні блоки інтегрується система VoIP, що допомагає користуватись обладнанням.

3. Доступ без перешкод. Паркувальний автомат обладнано зчитувачем, який дозволяє розпізнавати як звичайні квитки, так і сканувати QR-код просто з дисплея смартфону.

4. Злагодженість. Системи в’їзду та виїзду ідеально синхронізуються з фірмовими автоматичними шлагбаумами, турнікетами та іншими виробами від CAME.

5. Зручний розрахунок. Платіжні станції можуть приймати будь-який вид оплати – готівкову та безготівкову (опціонально), а також видають решту купюрами та монетами.


Як замовити паркувальні системи CAME в Україні?

Зверніться до менеджерів інтернет-магазину brama-market.lviv.ua за телефонами, вказаними на сайті, або за допомогою форми заявки. Вони оперативно проконсультують вас з усіх питань та допоможуть підібрати необхідні пристрої для облаштування території. В нашому магазині також можна придбати розсувні ворота, огорожі, гаражні конструкції, автоматичні боларди та багато іншого. Запрошуємо до салонів «БРАМА МАРКЕТ» в Україні – тільки тут ви отримаєте персональну знижку на замовлення!

виставковий салон воріт

Найпотужніші складні автоматичні ворота від заводу Wisniowski – виготовлення та установка

промислові ворота на замовлення


Автоматичні промислові ворота – це незамінні помічники на будь-якому підприємстві. Вони забезпечують доступ на територію та захищають її, а також прискорюють робочі процеси. Моделі найякісніших в’їзних систем від виробника Вішньовські наділено різними функціями та можливостями, на які варто звернути увагу при виборі. «БРАМА МАРКЕТ» допоможе визначити, які конструкції будуть працювати дуже довго та гарантовано задовольнять всі потреби та вимоги.

Види воріт для підприємств та їх особливості

Для забезпечення в’їзду на територію застосовуються два типи систем – відкатна та розпашна. Консольні конструкції мають найбільший попит, оскільки вони здатні швидко відкрити проріз, забезпечуючи максимальну пропускну здатність. Польський завод пропонує декілька видів зсувних механізмів:

нестандартні промислові ворота

1. PI 95. Дана модель призначена для перекриття просвіту шириною не більше за 12 метрів. Вона обладнується напрямною рамою подвійного типу, підпорою, уловлюючим елементом та приводом для керування, який можна розташувати зовні або встановити в одинарний стовпчик.

2. PI 130. Ворота на роликах з цієї серії здатні перегородити проріз завширшки 16 метрів. Їх облаштовано подвійним стовпчиком та рамою, уловлювачем, задньою підпорою та електричним пристроєм.


металеві відкатні ворота

3. Pl 200. За умов оснащення двома рухомими стулками, така система перекриє проїзд шириною 24 метри. Якщо управління буде здійснюватись механічно, для конструкції передбачається потрійна рама, а при автоматичному керуванні її оснастять подвійним варіантом. Привід монтується в подвійному стовпчику або залишається з боку вулиці. Також система обладнується підпорою для стабілізації стулки після відкриття та уловлюючим елементом для оптимальної роботи механізму.


Якщо найважливішим фактором при виборі стає швидкість функціонування – зверніть увагу на унікальний модельний ряд V-King. Ворота-гармошка, представлені в цій серії, розраховані на максимальну інтенсивність роботи. Головна відмінність даних механізмів полягає в тому, що їх обладнують сучасними електроприводами DAAB. Такі пристрої роблять конструкції надшвидкими – їх полотна долатимуть 1 метр за секунду як під час відкриття проїзду, так і під час його закриття.


ворота гармошка


Система може складатись з однієї рухомої частини шириною від 3 метрів, або ж мати дві стулки. В обох випадках полотна мають рами, що зварені з металевих профілів (переріз – 80х80 мм). Складання стулок стає можливим завдяки з'єднанням вузлового типу, які розташовано на підшипниках. Усі поєднуючі елементи та захисні обплетення на полотнах виконують з міцної сталі, що не іржавіє. Стовпи виготовляють з профілів 160х160 або 200х200 мм (у залежності від габаритів конструкції та кількості рухомих частин). Переваги складних систем польського виробництва

Цех по виготовленню воріт Вішньовські обладнано за останнім словом техніки. На виробництві застосовуються провідні технології, завдяки яким в’їзні системи стають максимально міцними та довговічними. Конструкції від польського заводу відомі тим, що вони мають неперевершену стійкість до впливу ультрафіолету, перепадів температур та утворення корозії. Для захисту матеріалу застосовується метод вогневої оцинковки або ж фірмова система DUPLEX. Вона передбачає занурення металу в розплавлений цинк (450 ° C) та додаткову обробку розчином «Technigalva Plus», до складу якого також входить цинк, вісмут та нікель.


оцинковані металеві ворота

ЗАМОВИТИ З ВИГОДОЮ


Колір нестандартних великих воріт обирає клієнт: ви можете замовити базовий відтінок (1 з 6 варіантів) або звернутися до RAL-калатогу за незвичайним рішенням. Після того, як систему пофарбують, на неї нанесуть три шари особливого покриття, захищаючого від появи механічних пошкоджень на металі.

Як замовити складні автоматичні ворота Wisniowski з доставкою та установкою в Україні?

В’їзні системи найвищої якості від провідного європейського виробника ви завжди можете знайти в онлайн-магазині brama-market.lviv.ua. Оберіть потрібну конструкцію та модель електричного приводу в каталозі, додайте їх у кошик та вкажіть зворотні дані для зв’язку. Наші менеджери в найкоротші терміни уточнять всі нюанси щодо строків виготовлення замовлення, доставки та монтажу. Якщо ви бажаєте ознайомитись зі зразками продукції та отримати знижку – завітайте до салону «БРАМА МАРКЕТ» в Україні. Найближчу адресу можна дізнатись у консультантів за вказаними на сайті телефонами.виставковий салон воріт

Навіси для автомобіля, будинку, альтанки з дерева та полікарбонату

Для захисту ділянки або машини від дощу, снігу та сонця існують спеціальні конструкції - навіси. Вони широко використовуються на приватних територіях, у зонах відпочинку, на літніх майданчиках і не тільки. Такі системи можуть мати різні форми, габарити, конфігурації і дизайн. БРАМА МАРКЕТ пропонує дізнатися про основні види виробів та області їх застосування.

РОЗРАХУВАТИ ЦІНУ ЗА БАЖАНИМ РОЗМІРОМ 


Типи конструкцій

Навіси на подвір'ї приватного будинку можуть розташовуватися окремо від приміщення, або ж бути пристінними. Якщо система буде знаходитися поблизу будівлі, вона може бути обладнана додатковими стінками або красивими балюстрадами, які допомагають створити максимально оригінальне оформлення.

Важливу роль відіграє форма даху. Його можна зробити похилим (скошеним), одно- або двосхилим, арочним, напіварочним або комбінованим - все залежить від побажання замовника. Щоб на даху не затримувалася вода, він оснащується спеціальними стоками. Варто відзначити, що найбільш стійкими до вітрового навантаження є арочні системи. Якщо навіс призначений для захисту легкового автомобіля або декількох машин, він може мати модульну конфігурацію. Для широких паркувальних зон виготовляються спеціальні конструкції великих габаритів, що дозволяють закривати великий простір. Зазвичай такі вироби обирають для установки на базах відпочинку та в різних заміських комплексах.

Навіс над машиною повинен бути максимально міцним, тому для його виготовлення застосовується сталь високої якості. Жорсткий матеріал робить систему безпечною: вона не впаде в разі раптових природних катаклізмів. Конструкція складається з опорних стовпів обраної висоти, що з'єднують балок, перекриттів арочного типу і даху, найчастіше - полікарбонатною. Скріплення елементів між собою здійснюється за допомогою апаратної зварювання. Навіс для дачі з дерева буде служити відмінною прибудовою до веранди і захистить її від сонця. Крім того, він може бути встановлений в будь-якій зоні відпочинку - в кафе, ресторані, на пляжі і не тільки. Залежно від того, для якого об'єкта призначається навіс, підбирається його форма і тип даху.


Дизайн та матеріали, які застосовуються

Для виготовлення основи для дерев'яних конструкцій використовується особливий матеріал, а саме - суха столярна деревина, що володіє цілим рядом достоїнств. Вона не тріскається, не піддається утворенню грибка і не знищується паразитами.

Для покриття даху пропонується три види полікарбонату:

 • Профільований;
 • Стільниковий (витримує мороз до -40 ° С);
 • Монолітний.

Усі системи обов'язково оснащуються опорами з можливістю регулювання, а також цвяхами та нержавіючими кріпленнями, які збільшують термін служби виробу.


Де замовити навіси для автомобіля в Україні?

Зв'яжіться з менеджерами інтернет-магазину brama-market.lviv.ua, зателефонувавши за будь-яким номером телефону, який ви бачите на сайті. Асортимент нашої продукції постійно поповнюється: ми можемо запропонувати огорожі, маркізи, автоматичні двері, захисні ролети, розпашні та зсувні вуличні ворота, гаражні системи з сендвіч-панелей, італійські електроприводи від Nice, CAME, FAAC і інших виробників. Щоб наочно обрати потрібний виріб, запрошуємо відвідати найближчий шоу-рум «БРАМА МАРКЕТ» в Україні. Виставкові салони розташовані в Києві, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Харкові, Дніпрі та інших великих регіональних центрах.

Працюємо для вашої зручності

Ворота Wisniowski Prime – преміальні ворота від європейського виробника

В’їзні конструкції від польського заводу Вішньовські – це поєднання сучасних технологій, якісних матеріалів та найкорисніших функцій. Якщо ви хочете поставити секційні гаражні ворота з найкращими характеристиками – неодмінно ознайомтесь з серією виробів Prime, які досі не мають жодного аналогу на міжнародному ринку. «БРАМА МАРКЕТ» із задоволенням розповість про переваги підйомних систем у цій статті.

РОЗРАХУВАТИ ЦІНУ ЗА

ВЛАСНИМ РОЗМІРОМ


Розглянемо особливості підйомних систем

Установка автоматичних польських воріт преміум-класу дозволить зробити гараж не тільки привабливим зовні та зсередини, а й зберегти в ньому максимум тепла. Виробник розуміє, що підтримання мікроклімату в паркувальному приміщені є досить важливим, особливо в тому випадку, коли воно знаходиться на цокольному поверсі будинку. Саме тому спеціалістами Wisniowski були розроблені унікальні сендвіч-панелі Innovo с замкнутим контуром, які мають наступні переваги:

 • Товщина полотна складає 60 мм, що в даний час є рекордним показником;
 • Кожна окрема панель має коефіцієнт віддачі тепла 0,33 Вт/м²∙К, завдяки чому відповідний показник усієї конструкції не перевищує 0,79 Вт/м²∙К.


Окрім «сендвічів», скорочення тепловіддачі забезпечують особливі еластичні ущільнювачі, що знаходяться майже скрізь. Вони розташовані з обох боків полотна, зверху (біля одвірка), знизу (в місці дотику до підлоги) та навіть з внутрішньої сторони в місцях з'єднання секцій.

Базова комплектація воріт під стелю передбачає велику кількість елементів безпеки, серед яких можна знайти:

 • Захисний короб для торсійного механізму;
 • оптичні датчики;
 • захисні кришки на вертикальних напрямних;
 • фотоелементи;
 • захист від розриву троса;
 • автоматику.Дизайн воріт для будинку Prime

Конструкції, представлені в даній лінійці, входять до фірмової колекції Home Inclusive від Wisniowski. Окрім в’їзних систем, вона включає в себе огородження та вхідні двері. Поєднавши всі колекційні елементи, ви зможете створити досконале стилістичне оформлення будинку та двору. Для забарвлення сендвіч-панелей пропонується більш ніж 200 відтінків з палітри  RAL на будь-який смак. Також існує можливість надати стулці цікавий креативний колір, який створюється завдяки методу облицювання. Серія ексклюзивних відтінків містить 29 різноманітних варіацій. Всі красиві дизайнерські ворота Prime виготовляються у мінімалістичному стилі, тому зазвичай їх облаштовують гладкими секціями або панелями з текстурою «пісок» або «натуральне дерево». Додатково можна прикрасити полотно дизайнерськими наклейками, а от замовляти вікна та калитки ми не радимо – таке оснащення може збільшити втрату тепла.

ОФОРМИТИ КОМПЛЕКТ ГАРАЖНІ+ВУЛИЧНІ 

ЗІ ЗНИЖКОЮ 250 ЄВРО 


Як замовити ворота Wisniowski Prime в Україні?

Придбати унікальну в'їзну конструкцію преміум-класу можна просто зараз! У цьому допоможе форма заявки на сайті brama-market.lviv.ua. Ми гарантуємо, що терміни виготовлення воріт на замовлення будуть найкоротшими. Також в нашому магазині ви можете обрати електричні пристрої для керування гаражними та вуличними системами від провідних брендів Nice, FAAC, CAME, BFT, Hormann, DoorHan і не тільки. Щоб побачити зразки продукції на власні очі – приїжджайте до виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ» у Львові, Івано-Франківську, Києві, Харкові, Дніпрі або Одесі. Кожному гостю надається особлива знижка!


Працюємо для вашої зручності

Ворота для гаража ТМ Wisniowski Prime — особливості конструкції та переваги

Основна функція гаражного приміщення — захист від зловмисників. Підбираючи секційні ворота для гаража варто звернути увагу на жорсткість конструкції. Крім того, вона має забезпечувати захист від негативних погодних умов. Установки з сендвіч-панелей добре підходять і для гаражів, що являються частиною будинку и для окремих. Сьогодні розберемо серію Prime відомого польського виробника Wisniowski. Зі статті ви дізнаєтесь про технологічні особливості брам та функціональні переваги.

vorota wisniowskivorota dlya garazha

Особливості конструкції Wisniowski Prime

Секрет надійності воріт лінійки Prime — панелі Innovo, що розроблено виробником. Вони забезпечують теплоізоляцію приміщення. А головне, високий рівень захисту від злому. Дизайн секційних брам радує елегантністю. Розберемо технічну складову панелей. Використовується система замкненого контура, що попереджає розшарування сендвічів під дією зовнішніх факторів (температура, волога). Товщина кожної секції — 60 мм, що складається зі сталевого корпусу та пінополіуретанового заповнення. Наявність системи ущільнювачів забезпечує збільшений показник вітростійкості та зменшує теплопередачу.

Характеристики Prime

Параметри

Значення

Товщина сендвічів

60 мм

Коефіцієнт опору теплопередачі

0.79 Вт/м2K

Складові секцій Innovo

5 шарів сталі;

Пінополіуретан;

Еластична прокладка з шиною кріпленням (алюміній);

Ущільнювачі;

Прихована петля

Елементи безпеки

Зовнішені оптичні датчики руху;

Ролики з захисними кришками;

Наявність захисних кришок на боковинах валу;

Короб;

Захист від обриву троса та полотна;

Захист від защемлення пальців або шкіри;

Фотоелементи.

Антикорозійний захист

Система Duplex

 

Докладніше про Duplex

mekhanizm tm wisniowski dyupleks

Застосування новітньої технології Duplex забезпечує збереження металевих елементів теплих воріт Wisniowski від впливу корозії. Вона представляє собою спосіб обробки металу та покриття. Починається з процедури гарячого оцинкування сталі у виробничому цеху. Сталь занурюється у рідкий сплав (450°C). В цьому випадку використовується сплав «Technigalva Plus», що складається з цинку, вісмуту та нікелю.

Після цієї процедури проводиться фарбування. Для збільшення адгезії наноситься перший шар — фосфат, а другий — кремній. Після цього виріб покривається декоративною порошковою фарбою. Вона робить зовнішній вигляд брами довершеним. Технологія відповідає вимогам GSB и QUALICOAT.

Приклад встановленої моделі

wisniowski u lvovi

В грудні 2017 року було виконано монтаж автоматичних воріт на гараж Wisniowski. Модель встановлено у місті Львів. Вона складається з пінонаповнених сендвічів Innovo (60 мм), рами та торсійного механізму балансування. Робочий ресурс — 25 000 циклів. Габаритні розміри системи складають 4800х2400 мм. Виріб має текстуру «під дерево», використано колір — сапелі. Ворота автоматизовано за допомогою німецького автоматичного електроприводу Sommer.

Відповіді на ваші запитання

 

1. Скільки коштують секційні ворота для гаража?

Розрахункова вартість секційної брами залежить від того яку комплектацію та виробника обрали. Має значення розмір воріт та встановлення опцій (автоматика, фотоелементи, датчики руху та інше). Порівняймо вартість моделей розміром 2500х2250 мм в стандартній комплектації: Ryterna — 23 162 грн, Kruzik — 21 940 грн, Wisniowski — 37 408 грн.

 znyzhka

2. Що означає позначка СЄ на польських брамах?

Цей маркер говорить про відповідність виробу європейським стандартам якості, в тому числі основній нормі EN 13241-1.


Ще більше цікавої інформації:paneli tm wisniowski

 1. Польські вхідні двері
 2. Німецькі брами Hörmann
 3. Монтаж Wisniowski
 4. Гаражні моделі польського виробника

Де придбати браму Wisniowski у Львівській області?

Замовити ворітну систему можна завітавши на brama-market.lviv.ua. Отримайте консультацію зателефонувавши за номером: +38 (050) 160-46-11 — менеджер дасть вичерпну відповідь на питання. Запрошуємо до офісу «БРАМА-МАРКЕТ» у Львові — Зимна Вода, вул. Тичини, буд. 2б, оф. 3. Доставка польських воріт проводиться по Україні — 2-3 дні. Виготовлення під замовлення — 7-10 робочих днів.

brama-market

Автоматичні ворота для складських приміщень — секційні та ролетні

Ворітна система для будь-якого підприємства підбирається індивідуально. Проте, в будь-якому випадку варто пам’ятати про важливість безпечності конструкції. Обираючи ворота для складських приміщень зверніть увагу на габарити отвору, планування приміщення, розмір в’їзду. Важливо яка техніка та транспорт використовуються. Сучасні технології дозволяють встановити красиву, швидкісну та безпечну браму. Зверніть увагу на герметичність, оскільки для складу цей параметр важливий.

vorota pidijmayutsyavorota na sklad

Порівняємо секційні та рулонні складські брами

Ворота на склад виготовляються з посиленими характеристиками. Перше — термо- та гідроізоляція, герметичність.  Так продукції, що зберігається в приміщенні, не страшна дія вологи, морозів та спеки. Габаритні розміри підбираються індивідуально, зазвичай перевищують позначку 3500х3000 мм. Ну й останнє — захист від злому.

Порівняльні характеристики воріт

Параметри

Секційні

Рулонні

Полотно

Сталеві сендвіч-панелі з ППУ

Екструдований профіль роликової прокатки;

Пінонаповнений профіль

Товщина, мм

40-80

19-30

Управління

Ручне (в базовій комплектації)

Автоматичне (додаткова опція)

Робочий ресурс

25 000 — 100 000 циклів

5 000 —10 000 циклів

Принцип дії

Ворота, що підіймаються вгору по напрямним

Полотно скручується в рулон та намотується на вал

Антикорозійний захист

Оцинковані кріплення та напрямні;

Декоративне покриття з антикорозійними властивостями

Всім необхідним характеристикам відповідають секційні брами. Конструкція складається з сендвіч-панелей, які з’єднуються петлями. Розмір коливається від 40 до 80 мм. Герметичність забезпечують ущільнювачі по периметру конструкції та між панелями. Вони зберігають функціональні можливості в діапазоні: -40 +60°C. Теплоізоляцію гарантує наявність ППУ в наповненні сендвічів. Фурнітура та напрямні обов’язково покриваються цинковим шаром, що зводить нанівець дію корозійних процесів. Товщина елементів не менше 2 мм. Балансування виконується завдяки торсійному механізму.

roletni bramiЩодо ролет — це бюджетний варіант, отже чимось доведеться пожертвувати. Промислові рулонні ворота частіше виготовляють з екструдованого алюмінієвого або сталевого профілю, оскільки він краще захищає від проникнення. Проте такі ворота зовсім не підтримують температуру в приміщенні. Для підтримання більш-менш сталого клімату знадобиться пінонаповнений профіль, але в цьому випадку знижується жорсткість полотна та опірність злому.

Відповідаємо на запитання відвідувачів

 

1. Скажіть, яка середня вартість промислових електричних воріт з сендвічів?

Ціна автоматичних брам залежить від розміру та обраного приводу. Наприклад, ви замовляєте Ryterna в розмірі 4000х3500 мм та автоматику FAAC Х540BPR KIT. Вартість: 51 800 грн + 17 300 грн = 69 100 грн.

znyzhka

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ

2. Яка швидкість відкриття секційних брам?

В середньому підйомні моделі відчиняються за 50 сек, проте є виключення — швидкісні. Разом з правильно підібраною автоматикою, вони відчиняються за 2 сек.

 

3. Як підвищити рівень захисту від злому рулонних воріт?

По-перше, вони мають бути автоматичними, таким чином полотно блокується і з’являється опірність підважуванню. По-друге, використовуйте моделі зі сталевим екструдованим профілем.


Більше цікавої інформації:promislovi bramy

 1. Промислові системи для автомийки
 2. Модель для паркінга
 3. Складні вироби Torverk
 4. Німецька якість — Teckentrup

Наша робота

В м. Тернопіль (травень 2017 р) фахівці «БРАМА-МАРКЕТ» змонтували промислові підйомні ворота. Модель виконана із сендвіч-панелей. Товщина — 42 мм, що забезпечує теплоізольованість.  По периметру та між секціями передбачена наявність ущільнювачів.

Характеристики системи:bramy ternopil

 1. Модель — Ryterna 4540х4650 мм.
 2. Фактура панелей — гофр з тисненням «апельсинова шкірка».
 3. Тип монтажу — підвищений.
 4. Розташування валу верхнє — 3500 мм.
 5. Тип балансування — торсіонне з циклічністю 25 000. Передбачено захист від обриву пружин та тросів.
 6. Ворота з хвірткою, що комплектується довідником та замком. Розміри — 800х2100 мм.

Промислові ворота на brama-market.lviv.ua у Тернополі

Замовити промислову браму можна не виходячи з дому. Завітайте на сайт, огляньте асортимент. Обрали? Залишайте заявку на сайті. Виникли питання? Телефонуйте: +38 (050) 160-46-11. Менеджер не лише допоможе підібрати модель, а й проконсультує стосовно технічної складової. Бажаєте подивитись зразки продукції? Чекаємо в офісі «БРАМА-МАРКЕТ» Тернопільської області. Виготовлення воріт під замовлення триває 10-12 днів. Доставляємо за 2-3 дні по території країни.

brama market

Обираємо відкатну браму для паркінга та автостоянки

Промислові брами відрізняються не лише від побутових. Варто знати, для об’єктів використовуються різні ворота, котрі часто несхожі між собою. Автостоянки та паркінги працюють з великим транспортним потоком, тому потрібно підібрати модель, що здатна витримати високі навантаження. Тож, встановити розсувні ворота — один з найлогічніших шляхів вирішення питання.

vorota z avtomatykoyuvidkatni vorota parkingu

Особливості брам для стоянок

Відкатні ворота для підземної автостоянки найкращий варіант, перш за все, через швидкість роботи та ергономічність. Модель економить місце в під’їзній частині, що дозволяє проїжджати без перешкод навіть габаритним виробам. Брама підходить як для вуличного, так і для підземного паркінга. Висота стулки може варіювати від 1 до 3.5 метрів. Ширина має великий розмірний ряд — від 3 м. Проте, якщо потрібно перекрити отвір більше 10 м, радимо встановити 2 стулки. Прискорите швидкість роботи та збільшите експлуатаційний потенціал.

Щодо конструкції розсувних моделей — складається з консольного механізму та полотна. Останнє виготовляться з металевого профілю та сендвіч-панелей. Основую виступає сталева рама, рідше алюмінієва (наприклад, ТМ Алютех). Закладка консольного механізму починається з підготовки фундаменту. У воротах для паркінгу використовуються кріплення та направляючі зі сталі розміром 2 мм. Це підвищує рівень стійкості до вітрової активності та збільшує строк експлуатації.

Автоматизація брам на паркінгу

avtomatika vidkatnyh vorit

Будь-яка стоянка чи паркінг працює з високою інтенсивністю. Тому комплектація автоматичним приводом необхідна. Обираючи модель зверніть увагу на показник інтенсивності, він має бути не менше 80, а краще 100%. Потужність повинна відповідати масі та площі воріт. Варто залишити запас 200-300 кг, оскільки на навантаження впливають зовнішні фактори, як дощ чи сніг. Фахівці з монтажних робіт схиляються до моделей італійських виробників — FAAC, Came. Окрім інтенсивності, вони добре переносять як спеку (до +55˚С), так і мороз (до -20˚С).

Щодо способу управління, пропонується багато варіантів. Якщо це платний паркінг, часто використовується електронний зчитувач карток. Другий популярний спосіб, використовується на приватних підприємствах, зі стаціонарного пульту управління. Якщо це автостоянка багатоквартирного будинку, то керування може бути пов’язано з домофоном, або відчинятись пультом ДУ.


Рубрика «ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ»


1. Скільки коштує відкатна промислова система?

Для початку оберіть виробника, адже вони формують цінову політику. Суттєвий вплив — визначення габаритів. Обрання зашивки також має значення.  Наприклад, модель з сендвіч-панелей коштуватиме дорожче системи з профільного листа. І останнє — комплектація, встановлення опцій (автоматика, фотоелементи, сигнальна лампа та ін.) підвищує вартість. Для прикладу, ціна стандартних воріт с профнастилу 4500х2600 мм — 15 498 грн.

znyzhka

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ

2. Які умови встановлення протипожежних воріт на автостоянку?

Отвір має бути не менше 2000х2000 мм.  Їх встановлення має сенс, якщо приміщення стоянки закрите (наприклад, підземна). Розсувні протипожежні брами витримують 1-1.5 години впливу відкритого вогню. Брама має бути з додатковою хвірткою, щоб в разі небезпеки була можливість евакуювати людей.


3. Яка зашивка підходить для промислових брам?

Тут важливий тип об’єкта, більш міцні — сталеві, енергоефективні —  сендвіч-панелі. Щодо зовнішнього вигляду, він повинен співпадати з загальною композицією.


Приклад встановленої системи

В Полтавській області, м. Полтава на приватному підприємстві в січні 2018 року встановлено підйомну промислову браму ТМ Ryterna. Вона виконана з сєндвіч-панелей (42 мм), що забезпечують теплоізоляцію. Монтаж зі стандартним підйомом (притолока — 450 мм). Далі, розглянемо характеристики виробу:vorota v poltavi

 1. Фактура панелей — вузький гофр з текстурою «під дерево».
 2. Колір — зовні коричневий (RAL 8017), а всередині — світло-сірий (RAL 9002).
 3. Використовується торсіонний механізм балансування з системою захисту від обриву тросу.
 4. Засув в середині приміщення.
 5. В конструкції передбачена вбудована хвіртка.

Пропозиція brama-market.lviv.ua від якої неможливо відмовитись

Компанія brama-market.lviv.ua пропонує придбати промислові ворота за приємною ціною. По-перше, відсутня необхідність їздити по магазинам в пошуках, а по друге ми пропонуємо гнучку систему знижок. До речі, зараз, діють знижки на моделі для підприємств. Щоб проконсультуватись, телефонуйте: +38 (050) 160-46-11. Крім того, завжди чекаємо у найближчому виставковому салоні «БРАМА-МАРКЕТ». По Україні доставка відкатної брами за 2 дні. Виготовлення під замовлення займає близько 10 робочих днів.

brama-market

Німецькі секційні ворота на гараж Hörmann — дайджест цін і особливості конструкції

Німецька продукція, є синонімом якості. Ворітні системи компанії Hörmann — одні з кращих у світі, на сьогодні. Моделі виконуються в різних фактурах, з текстурою «під дерево» або гладкою. Перевага цих воріт в тому, що всі елементи конструюються безпосередньо в Німеччині на заводі. Кожна нова модель продумується, над нею працює група фахівців. Більшість технологій, що використовуються під час виробництва, запатентовані торговельною маркою. Продукція протестована на відповідність міжнародним стандартам. Вони виготовляються відповідно системі DIN ISO 9001. Підтверджено, що виконують вимоги EN- 13241-1.

vorota hormannbramy hormann

Переваги брам Hörmann

Застосовуються екологічні матеріали, в тому числі щільний пінополіуретан, який не має в складі фреонів. Покриття сендвічів виконується якісною лакофарбою, яка несе не лише декоративну, а й антикорозійну функцію. Система регенеративного очищення — скорочує витрати енергії удвічі. Можна придбати німецькі ворота з автоматикою власного виробництва.

Основні переваги моделей:vorota u lucku

 1. Залишають вільне місце в під’їзній частині, адже при відкритті полотно підіймається. Тому це ідеальний варіант для будинків з невеликою територією. Брама виготовляється в будь-якому розмірі. Навіть якщо отвір готується для габаритних транспортних засобів (бус, мікроавтобус, фургон та інше) проблем не виникне.
 2. Встановлення теплих брам дає можливість будувати гараж на цокольному рівні будинку. В наповненні секцій використовується ППУ, який має хорошу опірність тепловіддачі. Товщина в залежності від обраної моделі коливається 40-67 мм.
 3. Ущільнювачі ThermoFrame, забезпечують герметизацію приміщення. В середину не проникає вітер, дощ та холод. Підвищується показник вітростійкості. Нижній ущільнювач дає можливість встановлення брами навіть на нерівній підлозі.
 4. Підвищений рівень безпеки. Після закриття стулки спрацьовує запобіжна система, що присікає спроби підважування. Методика працює механічно, тому навіть при відсутності електрики зламати ворота неможливо.
 5. Встановлення приводів власного виробництва підвищує швидкість роботи ворітної системи. Автоматика SupraMatic на 50% швидше працює аніж аналоги. Управляти легко за допомогою пульта ДУ, ключ-кнопки, кодового замка, системи розумний будинок та інших засобів.

Дизайнерське оформлення

Підбираючи оформлення відштовхуйтесь від особливостей прибудинкової території. Знайти красиві ворота від виробника Hörmann нескладно. Пропонують велику кількість декору. Ви можете підібрати текстуру та фактуру. На вибір пропонуємо декоративні накладки або вікна. Щодо кольорів у німецького виробника вибір широкий. До вашої уваги вся RAL-палітра та відтінки Decograin.

 tipy hormannosobennosti hormann

Вартість брам

Вартість секційних воріт відрізняється в залежності від обраних габаритів. Значення має вибір додаткових комплектуючих, наприклад, автоматики чи вбудованої хвіртки. Дизайн воріт із сендвіч-панелей справа індивідуальна, проте якщо обрали нестандартне оформлення — це може відбитися на кінцевій вартості.

Розглянемо цінову політику Hörmann

Розміри

Стандарт, євро

З автоматикою, євро

2500х2000

620

760

3000х3000

890

1090

5000х2500

970

1170

znyzhka

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ

Рубрика «ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ»


1. Сендвічі з якою фактурою можна замовити?

На вибір пропонується 3 варіанти: гофр, фільонка, гладка панель.

 

2. Скажіть, яку автоматику окрім виробництва Hörmann порадите?

Високою якістю відрізняються італійські моделі FAAC та Came.

konstrukciya voritkonstrukciya bram

3. Чому балансування «пружина в пружині» використовують лише на брамах до 3 м шириною?

Пружини розтягнення можуть не витримати навантаження габаритних воріт.

Дізнатись більше:

 1. Обираємо автоматику для секційних воріт
 2. Особливості брам Wisniowski
 3. Секційні моделі відомих брендів
 4. Нестандартні дизайнерські рішення

Приклад роботи brama-market.lviv.ua

vorota v ivano-frankivsku

У вересні в м. Івано-Франківськ встановлено двоє секційних воріт ТМ Hörmann. Кожен виріб виконано в розмірі 2500х2700 мм. Вони складаються з сендвічів товщиною 42 мм. Використано низький спосіб монтажу. В якості механізму балансування застосовано пружини розтягнення. Оформлення з фільончастою фактурою у білому кольорі. Додатково встановлено дві ручки та ригельний замок.

 

Замовляємо браму у Волинській області

Щоб швидко обрати ворота заходьте на сайт brama-market.lviv.ua. Прогляньте каталог, а після прийняття рішення залишайте заяву в онлайн-режимі. Якщо з’явились питання телефонуйте за контактним телефоном: +38 (050) 160-46-11. Менеджер дасть розгорнуту відповідь та допоможе зробити вибір, згідно з вашими побажаннями. Подивитись на продукцію можна в офісі «БРАМА-МАРКЕТ» у Луцьку.

Замовляйте послугу «Замір отвору», наші фахівці виконають цю роботу безкоштовно. Розрахунок з урахуванням параметрів брами виконаємо за 5 хв. Після цього починається виробництво, яке займає 10 робочих діб. Доставка воріт з Німеччини по всій Україні. Монтаж з допомогою фахівців компанії brama-market — 5 годин.

brama-market

Складні промислові брами Torverk — кращі для складу та виробництва

Вибір воріт для складських приміщень потребує уважного відношення до деталей. Шведська торговельна марка Torverk займається ворітною промисловістю з 1962 року. Вони зберегли високу якість продукції та лояльну цінову політику. Складні брами — найкращий варіант в разі неможливості встановлення підйомних. Лишають вільним під’їзд, ними легко керувати, а головне, вони довговічні. В сьогоднішній статті brama-market.lviv.ua розбере в чому ж секрет моделей ТМ Torverk.

skladni vorotavorota z sekcij

Короткий огляд серії Q-Door FX

Промислові ворота завжди відрізнялись високою ціною. Це пов’язано з вартістю комплектуючих. Моделі цього сегменту повинні витримувати високу інтенсивність роботи, відповідно потребують міцних кріплень, напрямних та фурнітури. Проте компанія Torverk тримає вартість лояльною. Чому? Почнемо з того, що моделі Q-Door FX мають меншу вагу і простішу конструкцію, тому вони потребують в 2 рази менше енергії ніж аналоги. Витривалі матеріали та використання антикорозійного пакету зводить до мінімуму ризик випадкових пошкоджень. Зазначимо, що їх траєкторія руху дозволяє уникати зіткнення. І останнє — вартість запчастин нижче, ніж, наприклад, німецьких моделей.

Спеціалісти компанії притримуються думки, що безпека, один з найважливіших факторів воріт для виробничих приміщень. Саме Torverk вперше, в далекому 1963 році ввели технологію «Зімкнення секцій». По-перше, це захист від проникнення, по-друге, безпека співробітників. І ще один важливий факт — подовження експлуатаційного строку.

Розглянемо основні характеристики

Параметри

Показники

Конструкція

Вертикальні сталеві панелі з пінополіуретаном

Щільність ППУ

52 кг/м3

Кількість секцій

1-16

Спосіб управління

Ручне;

Автоматичне

Максимальне вітрове навантаження

0.7-2.0 кПа

Кольори

Чорний;

Сірий;

Графітовий сірий;

Срібний;

Коричневий;

Червоний;

Червоно-коричневий;

Темно-синій;

Світло-блакитний

 

Особливості конструкції та оформлення

vorota torverk skladni

Теплі автоматичні ворота можуть встановлюватись на об’єктах, де необхідно збереження сталої температури. По-перше, ППУ підвищує опір теплопередачі, а по-друге в системі використовуються потрійні вулканізовані ущільнювачі. Монтуються між секціями та в дверних кутах. Q-Door FX мають в базовій комплектації засув, що закривається з внутрішнього боку. Додатково можна доукомплектувати ригельним замком.

Для зниження навантаження на браму, вмонтовується хвіртка. Вона гармонійно вписується в конструкцію. Щоб в приміщення потрапляло денне світло передбачена можливість встановлення вікон. Вони виготовляються зі скла з подвійною ізоляцією та слюсарної скоби. Займає до 30% площі панелі.

 

Приклад роботи

В м. Тернопіль, а саме на Тернопільський комбайновий завод, встановлено промислові ворота з секцій ТМ Ryterna. Модель виконана з сендвіч-панелей, товщина яких дорівнює 42 мм. Монтажні роботи проведено у травні 2017 року. Далі детальніше розглянемо характеристики брами:vorota v ternopoli

 1. Габаритні розміри — 4360х4650 мм.
 2. Дизайн: фактура гофр з тисненням Stucco. Зовнішній колір — срібний (RAL 9006). Всередині світло-сірий відтінок (RAL 9002).
 3. Підйом підвищеного типу. Вал розташовано на висоті 3500 мм.
 4. Механізм балансування — торсійний, розрахований на 25 000 циклів роботи.
 5. Модель укомплектована врізною хвірткою: 800х2100 мм. Поріг стандартного розміру — 90 мм.
 6. Передбачено захист від обриву пружин та тросу.
 7. Керування ручного типу.


Рубрика «ЗАПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ»

 

1. Яка вартість промислових воріт для складу?

Ціна залежить, перш за все, від розміру обраної брами. Має вплив вибір бренду, а таклж додаткових комплектуючих та аксесуарів. Ще один фактор — встановлення автоматики.

znyzhka

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ

2. Який електропривод краще обрати для ангарної брами?

Монтажники рекомендують італійських виробників — FAAC, Nice, Came. Якість продукції доведено досвідом. Перед обранням моделі розрахуйте потужність: вага конструкції + 300 кг. Такий запас необхідний, адже погодні умови впливають на навантаження (вітер, дощ, сніг).

 

3. В чому різниця між промисловими та побутовими? Чому перші дорожчі, навіть при однакових габаритах?

У промислових виробах використовуються більш міцні та витривалі кріплення. Це пов’язано з вищою інтенсивністю роботи.


vyrobnyctvo

Більше корисної інформації тут:

 1. Складні чи підйомні?
 2. Німецькі моделі — Teckentrup
 3. Протипожежні ворота
 4. Гігантські системи від Ryterna

Купуємо складні брами в м. Луцьк

Найдорожче, що в нас є — час, і витрачати його на довгі поїздки по магазинам нерентабельно. Завітавши на brama-market.lviv.ua придбайте браму прямо з офісу. Якщо необхідно подивитись зразки, завітайте до салону «БРАКМА-МАРКЕТ» у Волинській області. Для консультації телефонуйте: +38 (050) 160-46-11. Ви отримаєте відповіді на питання щодо вибору, технічних параметрів та оформлення. Замір отвору виконуємо безкоштовно. Доставка по Україні за 2 дні.

brama-market

Промислові ворота з німецькою якістю — Teckentrup

Брами для промислових об’єктів мають бути витривалими та зносостійкими. Ворітні системи німецького виробництва давно стали синонімом якості, яскравий приклад — ТМ Teckentrup. Правильно обрати модель можете виходячи з особливостей об’єкта. Загалом вони вирізняються довговічністю, що підтверджує 10 років гарантії виробника. Строк експлуатації не менше 20 років. Конструкції справно працюють навіть при низьких температурах. Продукція сертифікована на відповідність міжнародному стандарту: DIN EN ISO 9001.

Акуратно та стильно оформлені ворота для підприємства говорять про його статус. Teckentrup представляє безліч варіантів дизайну — від сталевих з сендвіч-панелей до стильних панорамних. За бажанням замовника оснащується автоматичним електроприводом. За відгуками монтажників, рекомендуймо італійські — FAAC, Nice, Came.

panoramni vorotavorota z hvirtkoyu

Модельний ряд та аксесуари

Teckentrup пропонує великі ворота для будь-якого промислового об’єкта. Модельний ряд складається з 5 основних лінійок. Проте, в залежності від індивідуальних потреб компанії як функціональні, так і дизайнерські елементи допрацьовуються та модернізуються. До додаткових опцій відносяться вбудовані хвіртки, які знижують навантаження на систему в цілому. За бажанням встановлюємо бічні двері. Індивідуально розробляється дизайн, наприклад, сталеві панелі комбінуються з панорамними.

Розглянемо основні серії:

 1. Брама SW — базова модель. Бюджетний варіант, який використовують для цехів. Виготовляються з панелей товщиною 40 мм. Для наповнення використовується ППУ двошаровий. Антикорозійний захист гарантує наявність гальванічного покриття.brama sto
 2. Панорамні німецькі брами SL — монтуються на складах, в гаражах та інших приміщеннях промислового значення. Є вбудована хвіртка з алюмінію чи сталі. Допускається можливість скління (до 90% площі).
 3. Ворота для складу SW80 відрізняються підвищеною теплоізольованістю. Їх використовують в харчовій промисловості, точніше на холодильних складах. Конструкція з панелей товщиною 80 мм.
 4. Скляні ворота з Німеччини SLX використовують в приміщеннях де необхідна видимість та освітлення. Саме їх використовують в автосалонах, виставкових та торговельних центрах, зовнішніх вітринах магазинів та ін. Крім освітлення забезпечують теплоізольованість та шумоізоляцію.
 5. Остання лінійка SLW оснащена цоколем з алюмінію або сталі. Тут використовується подвійний шар пінополіуретану, подвійне скління панорамних частин. Ідеальний варіант для мийки, СТО чи ангарного приміщення.


Вартість виробів

Промислові моделі коштують дорожче приватних аналогів, через необхідність встановлення витриваліших комплектуючих, до яких відноситься і механізм балансування. Це пов’язано з габаритами та інтенсивністю роботою. Крім розмірів та бренду на кінцеву вартість впливає встановлення додаткових опцій. Вартість підвищується в разі необхідності виконання індивідуального дизайну.

Ціна промислових брам Alutech

Габаритні розміри, мм

Вартість, грн

4000х3000

35 696

5000х3000

43 934

6000х3000

54 127

znyzhka

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ

ОТРИМАТИ РОЗРАХУНОК ВОРІТ


Постійна рубрика «ПИТАННЯ-ВІДПОВІДЬ»


1. З яких матеріалів виготовляються промислові швидкісні ворота?

Сталеві сендвіч-панелі з пінополіуретановим наповненням. Панорамні елементи з небиткого скла. Фурнітура та напрямні зі сталі з гальванічним покриттям.

vygotovlennya bram

2. Яка товщина секцій?

40 або 80 мм.

 

3. Який механізм балансування використовує ТМ Teckentrup?

В промислових використовується тільки торсійний механізм.

 

Ще більше цікавого читайте тут:

 1. Секційні брами для елінгу Ryterna
 2. Протипожежні моделі
 3. Німецькі ворота Hormann
 4. Скляні установи Ryterna


Приклад встановленої брами

У серпні 2017 року в м. Оріхів (Запорізька область) на ТОВ «АГРОТЕХ» встановлено 2 промислові системи Ryterna. Виконано монтаж секційних воріт зі стандартним підйомом (500 мм). Вироби зі сталевих сендвіч-панелей з ППУ, товщиною 42 мм.

Основні параметри:vorota v zaporizkij oblasti

 1. Габаритні розміри: 3990х3820 мм.
 2. Використано торсійний механізм балансування. Має захист від обриву пружин та тросу.
 3. Оформлення панелей: фактура — rib, тиснення — stucco, колір — сріблястий (RAL 9006). З внутрішнього боку — світло-сірий відтінок (RAL 9002).
 4. Врізна хвіртка розміром 800х2100 мм. Має стандартний поріг — 90 мм. Укомплектована довідником та замком.
 5. Зсередини оснащена запірним механізмом та амортизаторами.


Як замовити промислові та рулонні ворота в Чернівцях?

Обрати та замовити браму стало як ніколи легко. Просто завітайте на сайт brama-market.lviv.ua. Переглянувши каталог визначитесь з моделлю та залиште онлайн-заявку. Для прийняття рішення необхідна консультація чи технічна підтримка? Телефонуйте за номерами: +38 (067) 348-83-99, +38 (050) 160-46-11. Маєте бажання поглянути на зразки: завітайте до виставкового залу «БРАМА-МАРКЕТ» у Чернівецькій області. Досвідчений менеджер допоможе зробити остаточний вибір. З урахуванням параметрів буде проведено розрахунок вартості за 5 хвилин. Виготовлення виконується під замовлення — до 10 робочих днів. Доставляємо та виконуємо монтаж по всій країні.

ofis kompanii brama-market