0
Мій кошик
Опис

ВОРОТА ГАРАЖНІ СЕКЦІЙНІ

ВИРОБНИК RYTERNA ЛИТВА

В’їзна система у гараж – це не просто виріб, котрий слугує бар’єром між вулицею та самим приміщенням для паркування. Встановлена у будівлі конструкція впливає на безліч важливих факторів – від зручності доступу та рівня безпеки до зовнішнього вигляду фасаду. Щоб якісно захистити приміщення від різноманітних негативних аспектів, зробити його комфортним у користуванні та дуже гарним, рекомендуємо встановити литовські гаражні ворота Ryterna, що мають підвищений попит на ринку України. Запропоновані брами з сучасною конструкцією підйомно-складного типу вирізняються надійністю, довгим експлуатаційним терміном та наявністю безлічі інших переваг. Обираючи для монтажу в паркувальному приміщенні одну з моделей представленого бренду, Ви зможете якнайкраще захистити його від зловмисників і вандалів, подбавши таким чином про безпеку майна.

Гаражні ворота автоматичні від виробника у місті Львів - завод RYTERNA - монтаж Брама Маркет Львів

ТЕПЛІ ГАРАЖНІ ВОРОТА RYTERNA – КЛЮЧОВІ ВЛАСТИВОСТІ ПОПУЛЯРНИХ БРАМ З ЛИТВИ

Підйомні конструкції для заїзду в паркувальні приміщення, котрі пропонує провідний європейський виробник, серійно отримують велику кількість різноманітних переваг. Так, автоматичні секційні ворота Ryterna являють собою взірець відмінної якості виготовлення, надійності, краси й не тільки. Для створення сучасної брами на гараж, що зможе задовольнити вимоги його власника у повному обсязі, фахівці литовського заводу використовують перевірені сертифіковані матеріали. Наприклад, передбачені в конструкції напрямні виготовляють з міцної сталі листового типу, що має товщину 1,5 мм. Дані компоненти системи разом з фурнітурою піддають цинкуванню. Завдяки цьому метал, що обробляється, додатково укріплюється та отримує стійкий протикорозійний захист. Полотно системи заїзду виконується в утепленій модифікації з фірмових сталевих секцій завтовшки 40 мм. Сендвіч-панелі, що також мають цинкове покриття, наповнюють щільним пінополіуретаном. Завдяки особливій формі контуру секції не промерзатимуть, і паркувальне приміщення отримає гарний захист від тепловтрат. Задля того, аби вберегти будівлю від протягів та вологи, конструкцію також обов’язково оснастять спеціалізованими елементами ущільнення.

Ворота в гараж з сендвіч панелі Рітерна - литовський виробник гаражних секційних воріт - монтаж Рівне, Тернопіль, Хмельницький

ТЕПЛІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА З СЕНДВІЧ ПАНЕЛІ

Виробник секційних воріт Ryterna пропонує до уваги замовників дві сучасні моделі підйомних систем. Найбільш популярними серед автовласників в Україні являються утеплені брами з серії TLB. Причина полягає у певних технічних властивостях і довгому експлуатаційному терміні. Представлену в’їзну конструкцію пропонується оснастити торсійним механізмом балансування, котрий являється доволі потужним за замовчанням. Така система розрахована на виконання 25 000 повних циклів роботи, служить довго та має здатність витримувати підвищені навантаження. Однак, встановити ворота з торсіоном можна лише за умови, якщо висота одвірка в гаражі складає щонайменше 21 см. На цей аспект варто обов’язково звернути увагу перед здійсненням покупки. Секційна система під назвою R40 потребує менше монтажного простору, тож її можна обрати для гаража з висотою одвірка від 10 см. Представлена модель також є утепленою та серійною захищеною від пошкоджень, але пропонується вона з іншим балансувальним механізмом – пружинами розтягнення. Ресурс такої системи складає лише 15 000 циклів роботи, й розрахунок іде на стандартний рівень навантаження.

Теплі ворота в гараж - дізнатися ціни на виготовлення у місті Львів - сучасні ворота гаражні секційні від европейських виробників

ПІЙДМОНІ СИСТЕМИ З ОЦИНКОВАННОЮ ФУРНІТУРОЮ 

ЯК МОЖНА ПОКРАЩИТИ УТЕПЛЕНІ ВОРОТА ВІД ВИРОБНИКА RYTERNA?

Обрана гаражна брама з енергоефективним полотном набуває додаткових експлуатаційних переваг, якщо оснастити її корисними аксесуарами з асортименту. Поліпшити можна як функціональність, так і зовнішній вигляд конструкції – все залежить від конкретних опцій, що будуть застосовані до виробу.

Наприклад, пропонується обладнати підйомну стулку з сендвіч-панелей охайною врізною хвірткою. Дане доповнення дозволить легко та зручно потрапляти в гараж пішки й полишати його, не виконуючи відкриття заїзду. Для комфортного використання хвіртка інтегрованого типу буде оснащена доводжувачем, ручкою та надійним замком. Що стосується висоти порогу у дверцятах – вона є варіативною та доступна у декількох версіях на вибір. Також за бажанням клієнта в полотно можуть бути додані елементи скління (панорамні панелі чи окремі вікна). Завдяки таким вставкам зовнішній вигляд системи заїзду покращиться, а до паркувального приміщення проникатиме вуличне світло, що дозволить не вмикати лампочки вдень та економити електроенергію. У разі необхідності утеплену стулку доповнять аксесуарами іншого призначення – лазами для домашніх тварин, вентиляційними решітками, поштовими скринями тощо.

Vigotovlennya ta vstanovlennya LvIv - avtomatichnI garazhnI roleti - promislovI vorota RYTERNA

РІЗНІ ФАКТУРИ ПАНЕЛІ ВОРІТ 

Найкориснішим опціональним оснащенням, яке можна встановити на конструкцію, являється автоматика для гаражних воріт (особливо італійська – виробництва CAME, Nісе або FAAC). Правильно підібраний електричний привід здатен значно покращити секційну браму, зробивши її більш стійкою до злому, безпечною та зручною в експлуатації. Підключення якісного європейського обладнання до в’їзної системи дозволить легко керувати нею з пульта, не докладаючи жодних зусиль. Щоб дізнатися про пристрої більше, перегляньте каталог https://brama-market.lviv.ua/avtomatika-dlya-vorit/ або зверніться за консультацією до представників компанії.

Утеплені ворота в гараж - підйомні ролети з автоматикою - купити Івано-Франківськ, Тернопіль, Львів

ТОРСІЙНИЙ МЕХАНІЗМ БАЛАНСУВАННЯ ВОРІТ

БАЗОВА ТА ЕКСКЛЮЗИВНА СТИЛІЗАЦІЯ RYTERNA: ОБЕРІТЬ КРАСИВІ ВОРОТА В ГАРАЖ ДО СМАКУ

Однією з причин значної популярності литовських секційних конструкцій являється те, що вони здатні в повному обсязі вдовольняти естетичні потреби замовників. Провідний європейський виробник Ryterna пропонує як класичні, так і дизайнерські ворота для гаража в широкому асортименті. Кожному клієнтові надається можливість обрати всі важливі нюанси естетичного оформлення брами. Це означає, що вона стане саме такою, як бажав замовник, і зробить фасад паркувального приміщення дуже гарним.

Оцинковані ворота в гараж з торсійним механізмом балансування - виготовлення Київ

УТЕПЛЕНІ БРАМИ ДЛЯ БУДИНКУ

Які саме аспекти стилізації підбираються в індивідуальному порядку, розглянемо просто зараз. Спершу визначається те, чи матимуть сендвіч-панелі полотна певне формування. Часто секції лишають абсолютно рівними задля надання брамі мінімалістичного дизайну. Якщо ж формування потрібне, його можна виконати під касету (фільонку), смугу (кілька типів), гофр тощо. Для декорування поверхонь панелей виробник пропонує такі варіації рельєфу, як імітація тинькування та натурального дерева. Однак, доповнювати секції тисненням не обов’язково – можна залишити їх повністю гладенькими за бажанням. Одним з найважливіших параметрів дизайну являється, безперечно, колір забарвлення підйомної теплої стулки. Слід зазначити, що сендвіч-панелі можуть бути пофарбовані у будь-який відтінок з каталогу RAL. Це дозволяє ідеально адаптувати конструкцію під кольорову гаму об’єкта, що облаштовується.

 Vorota dverI dlya privatnogo budynku - kupiti u mIstI LvIv - suchasnI teplI brami - montazh

Якщо у Вас є бажання зробити дизайн воріт у гаражі ще кращим, для цього можна застосувати різноманітний додатковий декор. Наприклад, полотно в опціональному порядку доповнюється сталевими фігурними накладками, склінням різних типів, елементами LED-підсвічування тощо. Замовникам, які хотіли б отримати ексклюзивні ворота в гараж, рекомендуємо звернути увагу на особливі пропозиції виробника. Так, можна виконати браму за повністю індивідуальним проєктом, де буде враховано нестандартні побажання клієнта. Наприклад, під запит конструкція цілком виготовляється зі скляних чи натуральних дерев’яних панелей. Ще пропонується стилізувати підйомно-складне полотно так само, як фасад паркувального приміщення; виконати стулку з дизайном кантрі, використовуючи спеціальні накладки тощо.

Автоматичні секційні ворота гаражні RYTERNA, WISNIOWSKI, KRUZIK, GANT.

АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ RYTERNA, FAAC, CAME

Автоматика для гаражних воріт FAAC, RYTERNA, CAME - приводи - механізми. Монтаж Івано-Франківськ

ВИБІР КОЛЬОРУ ВОРІТ

Виробник гаражних воріт - завод Рітерна - встановлення Львів - автоматичні ворота ролетні гаражні RYTERNA

 

RYTERNA - ворота гаражні в кольорі антрацит, темний, золотий дуб, горіх, венге, махагон

Ворота в кольорі за картою RAL, білі, коричневі, антрацит або під дерево - золотий, темний дуб, венге, горіх

Вибір кольору полотна гаражних воріт - сучасні ролети теплі в гараж - Тернопіль

Дизайнерські ворота гаражні - сучасні гаражні ворота в гараж від європейського виробника

ДЕКОРАТИВНІ ЕЛЕМЕНТИ, ВІКНА

Декоративні елементи для гаражних воріт - купити ролети для гаражу у місті Чернівці

ВРІЗНА ХВІРТКА, ДВЕРІ 

Хвіртка врізна калітка для воріт - промислові та гаражні серії від виробника в Україні

 

бічні гаражні двері - врізна хвіртка в воротах - купити Чернівці

ІНДИВІДУАЛЬНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ 

Індивідуальне виготовлення воріт під необхідний розмір - секційні промислові та гаражні ворота Рітерна

АКТУАЛЬНА ТА СУЧАСНА ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ

Вибір кольору воріт - сучасні брами в гараж RYTERNA

ЯК ЗАМОВИТИ УСТАНОВКУ ПІДЙОМНИХ ВОРІТ RYTERNA НА ПРИВАТНИЙ ГАРАЖ?

З новою захисною конструкцією від провідного литовського виробника паркувальне приміщення стане значно гарнішим, безпечнішим і зручнішим для санкціонованого доступу. Якщо Вас зацікавило індивідуальне виготовлення та монтаж воріт для гаража Ryterna, для їхнього замовлення необхідно звернутися до фахівців компанії brama-market.lviv.ua. Коли вже відомо, якими габаритами, дизайном і додатковими функціями має характеризуватися секційна система, можна вказати всі вимоги у відповідній заявці на сайті. У тому ж разі, якщо для визначення точних розмірів необхідна послуга професійного замірника, і вибір важко здійснити без детальної технічної консультації, рекомендуємо зв’язатися з менеджером за телефоном +38 (050) 356-21-14. Також Ви можете здійснити особистий візит до представництва «БРАМА МАРКЕТ Львів», котре розташовується за наступною адресою: вул. Гoрoдoцькa, 286-Б, офіс №1 (четвертий поверх). Головні переваги відвідування салону – це наочне ознайомлення зі зразками автоматичних гаражних воріт та іншої продукції з каталогу, найдетальніша консультація з персональним менеджером та отримання особливої знижки на покупку!

БІЧНІ ГАРАЖНІ ДВЕРІ 

Бічні двері гаражні - теплі вхідні системи з сендвіч панелі

Vorota ta dverI garazhnI avtomatichnI - sektsIynI pIdyomnI brami RIterna Litva

АЛЮМІНІЄВІ ВХІДНІ ЗОВНІШНІ ДВЕРІ RYTERNA

Двері зовнішні вхідні для приватного будинку від виробника Рітерна

ВИГОТОВЛЕННЯ ПІД ІНДИВІДУАЛЬНИЙ РОЗМІР

Vorota garazhnI sektsIynI - avtomatichnI roleti virobnitstva RIterna KiYiv

ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ ЯКОСТІ ВИРОБНИЦТВА

Virobnitstvo garazhnih vorIt u mIstI KiYiv

ДОСТАВКА ПО УКРАЇНІ ТА ВСТАНОВЛЕННЯ С ГАРАНТІЄЮ

Вікна для воріт - прозорі панорамні ворота секційні Рітерна

ПРОФЕСІЙНІ МОНТАЖНІ БРИГАДИ

Монтаж воріт - професійне встановлення гаражних секційних воріт Рітерна

КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ

ВУЛИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА, ОГОРОЖІ, ПАРКАНИ

Ворота в гараж та для в'їзду на теріторію приватного будинку - складні та розпашні, розсувні системи

РОЗСУВНІ ТА РОЗПАШНІ БРАМИ, ХВІРТКИ

ВХІДНІ ДВЕРІ, ГАРАЖНІ РОЛЕТИ

WISNIOWSKI, SELECT - сучасні ворота та паркани для приватного будинку - купити Львів, Чернівці, Івано-Франківськ

ТАКОЖ ВИ МОЖЕТЕ ЗАМОВИТИ

Промислові секційні ворота WISNIOWSKI, RYTERNA - ролети підйомні автоматичні в виробничий цех, складське приміщення

Автоматика для відкатних, розпашних та гаражних воріт - приводи, механізми Вуличні відкатні ворота автоматичні - в'їзні брами розсувні та розпашні, паркани - Тернопіль

Паркани металеві огорожі секціі Селект - купити у місті Тернопіль - ціни на монтажРозпашні металеві ворота вуличні з автоматикою - виробник Селект - монтаж Чернівці

ВИСТАВКОВІ САЛОНИ ВОРІТ ТА ДВЕРЕЙ

Kupiti vorota garazhnI ta promislovI v mIstI LvIv - avtomatichnI sektsIynI ta roletnI sistemi - Vigotovlennya Kupiti vorota ta roleti garazhnI u mIstI Ivano-FrankIvsk - vigotovlennya ta montazh

Vorota ta roleti sektsIynI - garazhnI ta promislovI pIdyomnI sistemi avtomatichnI - montazh KiYiv AvtomatichnI vorota garazhnI ta roletnI - promislovI pIdyomnI sistemi - montazh DnIpro

Proizvoditel vorot v Ukraine - garazhnyie i otkatnyie vorota v gorode Harkov - rolletyi avtomaticheskie kupit Kupit garazhnyie vorota, rolletyi v gorode Odessa - otkatnyie i promyishlennyie ograzhdeniya, zaboryi

Гаражні ворота секційні RYTERNA 6000х2500

Артикул Ryterna_Tlb_6000_2500
В наявності
77 160 грн
ШИРИНА ВОРІТ, мм
ВИСОТА ВОРІТ, мм
ВИРОБНИК
ОФОРМИТИ ЗІ ЗНИЖКОЮ - ЗАМОВИТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Характеристики
Розміри воріт Гаражні ворота можуть бути виготовлені на замовлення в індивідуальних розмірах як по ширині так і по висоті
Максимальна ширина 7 метрів, промислові серії до 12 метрів
Максимальна висота 6 метрів, промислові серії до 8 метрів
ВИБІР КОЛЬОРУ Вибір за картою RAL, білі, коричневі, антрацит. Під дерево - золотий, темний дуб, венге, горіх
Комплектація воріт Полотно воріт з сендвіч панелей, оцинковані направляючі, торсіонний механізм балансування, ручка, засув, підвіси, кріплення, упаковка
ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ до 12 робочих днів
СИСТЕМА БАЛАНСУВАННЯ Ручне, за запитом комплектація автоматикою
СЕНДВІЧ ПАНЕЛЬ, мм 40 мм
ГАРАНТІЯ 3 роки
Товщина металу направляючих 1,5 мм.
Фурнітура та направляючі Оцинковані
Додаткові опції Врізна хвіртка, вікна, гаражні двері
Вартість доставки За запитом
Регіони доставки По Україні - Нова Пошта, САТ, Делівері. Міста - Чернівці, Ужгород, Рівне, Луцьк, Хмельницький, Мукачево, Вінниця, Тернопіль, Житомир
Вартість монтажу За запитом - від 4000 грн
Форма оплати Готівковий, Безготівковий ФОП, ТОВ, Visa / MasterCard
Знижки, Акції Індивідуальні цінові пропозиції за запитом
Регіональні офіси Львів, Київ, Івано-Франківськ, Одеса, Харків, Дніпро,
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати

Компанія БРАМА МАРКЕТ пропонує вироби стандартних розмірів та за індивідуальним замовленням.

Індивідуальне виготовлення воріт, ролет та огорожі по необхідним вам розмірам та комплектації 

Терміни виготовлення від  7 до 14 робочих днів - залежать від обраної продукціі, завантаженості виробництва та складності замовлення.  

Доставка на об'єкт замовника по місту і області. По Україні доставка транспортними компаніями САТ, Делівері, Нова Пошта - міста  Чернівці, Вінниця, Полтава, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Хмельницький,  Умань, Луцьк та інш.

Монтажні послуги ми надаємо по всій Україні - їх виконують сертифіковані монтажні бригади. Надаємо гарантію якості виконаних нами послуг.

Виставкові салони воріт по Україні:

Львів, вул. Городоцька, 286 б

Івано-Франківськ, вул. Височана 16 в

Київ, вул. Кирилівська 69 в

Київ, вул. Велика Окружна, 4

Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 3д

Одеса, вул. Михайла Грушевського 39 д

Харків, вул.Тобольська 42

Оперативний розрахунок вартості та технічна підтримка - консультація за телефонами:

067 112-18-69,  050 356-21-14

Доставка на об'єкт замовника по місту і області. По Україні доставка транспортними компаніями САТ, Делівері, Нова Пошта

Монтажні послуги ми надаємо по всій Україні - їх виконують сертифіковані монтажні бригади. Надаємо гарантію якості виконаних нами послуг.

Виставкові салони воріт по Україні:

Львів, вул. Городоцька, 286 б

Львів, вул. Городоцька, 286 б

Івано-Франківськ, вул. Височана 16 в

Київ, вул. Кирилівська 69 в

Київ, вул. Велика Окружна, 4

Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 3д

Одеса, вул. Михайла Грушевського 39 д

Харків, вул.Тобольська 42

Вгору