БРАМА МАРКЕТ УЖГОРОД

9 900 грн

АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА В УЖГОРОДІ

ГАРАЖНІ ТА ВУЛИЧНІ ВОРОТА, КОВАНІ БРАМИ


САЛОН ВОРІТ В УЖГОРОДІ

Секційні ворота Ужгородковані огорожі в Ужгороді

Виготовлення кованих ворітАвтоматичні ворота зі знижкою


ЗАМОВИТИ РОЗРАХУНОК

ОФОРМИТИ ЗАЯВКУ


ВІДКАТНІ, РОЗПАШНІ, ВУЛИЧНІ ВОРОТА

ГАРАЖНІ ВОРОТА ТА АВТОМАТИКА


Ціни на ковані брамиВідкатні вуличні ворота Ужгород

Автоматичні роспашні брамиГаражні ворота з хвірткою


РОЛЕТНІ ТА ГАРАЖНІ БРАМИ УЖГОРОД

Завдяки гаражним брамам можна не лише перекрити отвір на гараж, а й прикрасити свою господу гарним та стильним аксесуаром. Брама для гаража звичайно ж, має бути безпечною, надійною. Завдяки стильному зовнішньому оздобленню ви покажете усім свої смаки. На разі секційні ворота в Ужгороді від нашої компанії повністю задовольняють ці вимоги. Для того, щоб секції завжди лишалися теплими, виробники користуються поліуретаном спіненим. Він чудово тримає тепло в приміщенні та не випускає його зовні. Для підсиленого захисту виробники користуються гумовими ущільнювачами, які дають змогу перекрити щільний від протягів, таким чином ви досягнете повної герметичності вашого гаража. Якщо ви оберете секційні ворота для гаража, то ще й зекономите місце. Таке полотно, коли ви його будете прочиняти, рухатиметься вгору, а встановлена автоматика позбавить вас необхідності користуватися воротами вручну.

Якщо ви не часто користуєтеся гаражем, ви його ніколи не опалюєте, та неважливо, яка температура там взимку, то радимо поставити ролетні брами. Це буде менше коштувати, до того ж ролети можна додатково укомплектувати антивандальними елементами. Звичайно, що рулонні ворота не тримають тепло, проте ви й не прагнете цього. Спеціально для наших клієнтів пропонуємо ролети перфоровані. Вони забезпечать ваш гараж свіжим повітрям та гарною вентиляцією.


КУПИТИ ВОРОТА ДУЖЕ ЛЕГКО

ЗАВІТАЙТЕ ДО НАШОГО САЛОНА ВОРІТ В ВАШОМУ МІСТІ


Салони воріт


ВІДКАТНІ ТА РОЗПАШНІ ВОРОТА УЖГОРОД

Якщо ви поставили на гаражне приміщення потрібні ворота, то не забудьте прикрасити свою територію гарними вуличними воротами. Наша компанія БРАМА МАРКЕТ завжди розширяє свій асортимент. Замовляйте через інтернет-магазин в Ужгороді відкатні або розпашні ворота на свою оселю. Перед тим, як зробити замовлення, візьміть до уваги параметри своєї ділянки. Для великої та просторої господи будуть гарно пасувати розпашні ворота. Ви можете їх зробити кованими. Вони матимуть, безсумнівно вишуканий вигляд!

Якщо у вас невеличка територія, замалий під’їзд та вузенькі вулички? А можливо, район, де ви мешкаєте, зазнає вітрових навантажень?  Тоді для вас найкраще – це зсувні ворота. Вони дозволять зберегти простір та використовувати його раціонально та заощадливо. Якщо ви ще не знаєте, як оформити полотно воріт, то можемо запропонувати фільонку чи профнастил. А ще виграшно будуть виглядати ворота з сандвіч-панеллю, здатні протистояти сильним вітрам.   Ворота не будуть хитатись, тому що на полотні поставлені особливі уловлювачі, вони тримають у потрібному положенні полотно зачинених брам. Автоматика на брами відкатні забезпечить плавний та тихий рух полотна системи.

як купили гаражні ворота

КОВАНІ ВОРОТА УЖГОРОД

Для того, щоб ваше подвір’я мало стильний та сучасний вигляд, поставте для себе ковані ворота в Ужгороді. Ми гарантуємо, що ваші ворота завжди виглядатимуть незвичайно. Ковані ворота треба обирати правильно! А для цього слід знати, що наша компанія пропонує вам виготовити їх за допомогою наших майстрів. Ми розпочинаємо з проектування за участю нашого менеджера – він вам покаже, який вигляд будуть мати готові брами, ви можете вносити зміни в процесі роботи, ще можна додати до роботи власні ескізи, втілити в життя свої побажання. Якщо вам до вподоби рослинні візерунки, мотиви фруктів, вензелі, гербова символіка, то можна це відобразити на металі. Наш коваль надає перевагу методу гарячого кування, така обробка дозволяє акуратно поводитися з металом, берегти його та загартовувати без шкоди для майбутнього виробу.

Щоб пофарбувати ворота, можете скористатися порошковими фарбами або патинуванням, яке подовжить життя вашим воротам. Окрім того, ковані ворота не бояться дощу, навпаки, несприятливі умови, як наприклад, дощі, лише загартують ворота та зроблять їх більш витривалими. Важка вага унеможливлює злом, а для додаткових гарантій безпеки можна розмістити на верзу воріт гострі піки.


Переваги компанії "БРАМА МАРКЕТ"


АВТОМАТИКА ДЛЯ ВОРІТ NICE, FAAC, CAME УЖГОРОД

Якщо ви вирішуєте купувати автоматику на брами в гараж, то радимо підійти до вирішення цього питання зі всією відповідальністю. Автоматика має підбиратися правильно. Це вже не предмет розкоші, а необхідність – навіщо вам виходити з машини, коли дощить, а ви прямуєте на роботу? Або на дворі зимова негода? Ви можете обрати автоматику будь-якого виробника, проте високоякісною лишається автоматика італійська – КАМЕ, НАЙС, ФААК. Ви подумаєте, що якщо автоматичні приводи високої якості, то й ціна буде завеликою, але це не так – завдяки прямій співпраці з італійським виробником ціни досить демократичні. Автоматика на ворота добирається до тих воріт, які у вас встановлені – відкатні, гаражні, вуличні, ролетні, промислові та секційні системи. Якщо ви зателефонуєте нашим менеджерам, вони зможуть вам сказати про таку важливу деталь: автоматика добирається до воріт індивідуально. Ви ж хочете, щоб ворота працювали довго та злагоджено, не виходили з ладу? Автоматика ставиться з урахуванням ваги, типу воріт, потенційного навантаження на них. Для більшої безпеки оснащуйте ваші ворота сигнальними лампами та фотоелементами. Окрім того, автоматика здатна працювати за несправної подачі електроживлення.


ВОРОТА ПРОМИСЛОВІ DOORHAN, ALUTECH, HORMANN, RYTERNA, RYTERNA УЖГОРОД

Ворота промислові в Ужгороді купують, в основній масі, для промислових установ. Тут не можна ставити звичайні ворота на гараж, тому що вони просто не витримають великого на них навантаження. Гаражні ворота не призначені для роботи з великими потоками машин, в екстремальних середовищах. Вони годяться для домашнього ужитку, для спокійного та розміреного темпу.

Ворота для промислової установи мають відповідати багатьом серйозним вимогам. На такі брами обов’язково установлюють особливо міцну автоматику, яка здатна витримати велике навантаження. Ворота промислові можуть бути рулонними, що здатні швидко відкриватися та закриватися. Вони можуть бути обладнані спеціальними прозорими вставками з полікарбонату. Так в приміщення потрапить більше світла. А ще їх можна робити перфорованими, для більшої вентиляції. Ми рекомендуємо для об’єкта з суворими температурними нормами, а також для установ, що мають підвищений показник рівня вологи та агресивне хімічне середовище, користуватися такими системами - Hormann. Вони дещо мають вищу  вартість, проте виробник урахував усі нюанси. А ще виробництво закритого циклу на 1 заводі в Німеччині, це запорука того, що ви можете купити якісні промислові ворота у Ужгороді. Для вас важливо, щоб не було протягу у приміщенні? Тоді скористайтеся брамою Hormann з рамою Thermo Frame для більшого захисті від протягу.

Ворота білоруські Alutech дають можливість відчиняти їх вручну. Цей виробник також користується ущільнювачами – на основі гуми. Панелі воріт Рітерна  - сандвічні сталеві на 80мм. Кожна деталь маркується, щоб можна було швидко заміняти їх у разі поломки.


ПРО КОМПАНІЮ БРАМА МАРКЕТ  У МІСТІ УЖГОРОД

Якщо ви на перше місце ставите комфорт та зручність, то вам до нас. Ми цінуємо комфорт кожного клієнта, для нас важлива ваша думка, а тому ми прагнемо стати кращими. Для того, щоб не довелося їхати в фірмову крамницю воріт, вам не треба навіть виходити з дому – достатньо зробити замовлення через інтернет-магазин, не виходячи з оселі. Якщо ж ви хочете самі подивитися, що саме ми продаємо в Ужгороді, то ласкаво просимо у наш салон воріт БРАМА МАРКЕТ в Ужгороді, тут вам проведуть консультацію, покажуть товар та допоможуть оформити замовлення та здійснити покупку. У нас велика мережа салонів воріт – понад 25 відділень, у яких чекають на вас. До того ж, замовлення в салоні дає перевагу – знижки на товари 10 відсотків для клієнтів, які самі прийдуть до нашого магазину воріт. знижки можливі завдяки тому, що ми практикуємо тільки пряму співпрацю без посередників з європейськими виробником брам.  На вас також чекає приємна новина – за покупку можна заплатити після того, як ворота будуть встановлені. Ми не працюємо з передплатами, а перед тим, як купувати товар, ви укладаєте з нами договір.


ВИРОБНИЦТВО, МОНТАЖНІ РОБОТИ ТА СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ В УЖГОРОДІ

Ми вважаємо, що для успішної співпраці треба серйозно підходити до цього запитання. А тому ми надаємо гарантію на 5 років на наш продукт, що ви купуєте. Також ви можете зекономити на доставці та не витрачати свої кошти на неї – у нас взагалі безкоштовна система доставок. Доставити брами в місті Ужгород тепер можна за рахунок компанії БРАМА МАРКЕТ. Але якщо ви думаєте, що ми доставляємо лише по одному місту – то це не так – наша доставка можлива по всій території країни, по містам та селищам. Ви не знайшли розміру воріт, потрібного вам, на нашому сайті? Не біда – ми виготовимо ворота за вашими індивідуальними розмірами, наші ворота можна ставити на будь-який тип гаражного отвору. Ми вважаємо – що індивідуальний підхід є більш результативним. Ви можете ретельно виміряти висоту, ширину та глибину гаража, або скористатися послугою замірника безкоштовно. Якщо щось незрозуміло – набирайте по номерам на сайті наших менеджерів та отримуйте кваліфіковані відповіді на запитання. Ми можемо для вас зробити безкоштовні розрахунки протягом 2 годин.  А від виготовлення воріт до їх установки пройде не більше, ніж 10 днів. Ми завжди чекаємо на клієнтів!

 

задати питання менеджеру

 

 

Немає коментарів
Додати коментар