0
Мій кошик

WISNIOWSKI

ПРОДУКЦІЯ WISNIOWSKI

Польська виробнича компанія складається з багатьох важливих підрозділів, й у тому числі великого відділу проєктування та високотехнологічної лінії виробництва. Завдяки цьому фахівцям заводу вдається створювати захисні конструкції будь-якої складності, й при тому – найвищого ґатунку. В спеціалізованих цехах з виготовлення воріт та огорож встановлене найпередовіше професійне обладнання комп’ютеризованого типу. Завдяки наявності технологічного автоматизованого оснащення виробничий процес організовується найкращим чином, і це прямо впливає на кінцевий результат. Запропоновані європейським підприємством фасадні системи, секційні паркани, вуличні та гаражні ворота, а також енергоефективні двері для котеджів виділяються досконалим зовнішнім виглядом, стійкістю до пошкоджень та дуже тривалим терміном експлуатації.

Паркани та огорожі, сучасні ворота та теплі двері з терморозривом Wisniowski - європейські вироби з Польщі – купити в офіційному представництві Київ

Виробник Wisniowski приділяє особливу увагу тому, щоб при виготовленні будь-яких конструкцій на заводі не наносилася шкода довкіллю. Наприклад, під час створення воріт у гараж для заповнення сендвіч-панелей використовується екологічно чистий утеплювач, який не містить фреону. Спеціалізований цех гарячого оцинковування, куди відправляють для обробки всі сталеві елементи брам та огорож, працює за технологіями безвідходного виробництва.

ВОРОТА ГАРАЖНІ РОЛЕТИ - ОГОРОЖІ МЕТАЛЕВІ ПАРКАНИ - ВХІДНІ ДВЕРІ 

Вхідні двері, автоматичні ворота та огорожі Wisniowski – захисні конструкції польського виробництва | БРАМА МАРКЕТ Львів

ВУЛИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА ДЛЯ КОТЕДЖУ

Ефективність захисту приватної території від несанкціонованого проникнення залежить від багатьох факторів. Одним із них являється якість та надійність встановленої на ділянці в’їзної системи. Обираючи сучасні відкатні ворота від виробника Wisniowski, Ви зможете одночасно зробити двір будинку безпечним, а також комфортним для доступу, і, до того ж, дуже гарним. Польські фахівці пропонують високоякісні вуличні брами самоутримного типу, котрі виділяються компактністю, експлуатаційною зручністю, надійністю та тривалим терміном служби. Задля того, щоб наділити зсувну конструкцію найкращими характеристиками, спеціалісти провідного європейського заводу вкрай відповідально підходять до процесу її створення. Що важливо, для виготовлення відкатних воріт використовуються високоякісні матеріали та особливі запатентовані технології, котрі дозволяють покращувати властивості виробів. Обрана виїзна брама на роликах буде повністю виконана зі сталі, стійкою до зносу та пошкоджень різних типів. Метал в обов’язковому порядку піддадуть гарячій оцинковці, повністю зануривши його у відповідний сплав, що має температуру 450°С. На наступному етапі на сталь нанесуть фірмове захисне покриття Technigalva Plus. У його складі також міститься цинк, але він додатково скомбінований з вісмутом і нікелем. Перед тим, як нанести на металеву конструкцію поліефірно-порошковий барвник, її піддадуть фосфатуванню (залізному) та безхромній пасивації. Завдяки ретельній обробці комплексного типу польські в’їзні ворота з оцинкованої сталі стануть максимально стійкими до появи корозії. При цьому на захист виробу від іржавіння надається офіційна гарантія на 10 років. Звісно, конструкція також порадує стійкістю до негативного впливу атмосферних опадів, значних перепадів температури, ультрафіолетових променів тощо. Важливою перевагою являється й те, що порошкове покриття на поверхнях не тріскатиметься та не втрачатиме насиченості, тож оновлювати його не доведеться протягом дуже тривалого часу.

Польський виробник воріт Wisniowski дбає і про те, щоб відсувна брама у двір приватного будинку радувала користувача зручністю та максимальною безпекою. Для цього пропонується оснастити роликову конструкцію фірмовим електричним приводом AWSo2000. Вказана автоматика для відкатних воріт повністю адаптована під фабричну систему в’їзду з будь-якої серії виробника, і її можна встановити прихованим способом всередині опорного стовпчика. Звісно, механізм з електроприводом пропонується опціонально підключити до SmartCONNECTED. Завдяки ексклюзивній системі розумного онлайн-управління Ви зможете здійснювати повний контроль над брамою у дворі та налаштовувати її роботу згідно з індивідуальними потребами (наприклад, запрограмувавши відкриття проїзду по таймеру).

Важливою перевагою європейських захисних конструкцій також являється дуже гарний зовнішній вигляд. Провідний польський завод випускає дизайнерські ворота для приватного будинку, що можуть пасувати до об’єктів як в класичному, так і в сучасному стилі. Наразі виробник демонструє 8 фірмових колекцій, в яких представлено конструкції з суцільним, жалюзійним, ґратчастим і комбінованим заповненням полотна. За бажанням клієнта оцинковану браму з обраним дизайном пофарбують в один з трендових унікальних відтінків HomeInclusive 2.0. Представлені в цій палітрі кольори є ексклюзивними, тож вони можуть використовуватись тільки при оформленні виробів Wisniowski.

ДИЗАЙНЕРСЬКІ ПАРКАНИ СЕКЦІЙНОГО ТИПУ

Щоб зробити приватну територію по-справжньому безпечною та створити на ній бажаний затишок, необхідно виконати установку надійних захисних конструкцій по всьому периметру місцевості. Для досягнення відмінного результату підійдуть фабричні металеві огорожі виробництва Wisniowski, які можна замовити в компанії brama-market.lviv.ua разом із послугою професійного монтажу. Виготовлення парканів у Польщі здійснюється зі сталі, обробленої за технологією гарячого оцинковування. Завдяки цьому панелі характеризуються високою міцністю, відсутністю схильності до деформації та відмінною стійкістю до утворення іржі з 10-річною офіційною гарантією. Так само, як і в’їзні ворота у двір, секційні огорожі з металу пропонуються у 8 фірмових колекціях. Це дає змогу обрати всі захисні конструкції для приватної території в абсолютно ідентичному дизайні (хвіртки також доступні до замовлення).

Якщо Ви любите сучасний стиль і бажаєте придбати найнадійніші сталеві панелі для паркана, радимо віддати перевагу преміальній моделі під назвою HOME INCLUSIVE AW.10.200. Запропоноване огородження класу люкс характеризується суцільним заповненням без просвітів, тож воно забезпечить найвищий рівень приватності та безпеки. Що важливо, вуличні брами та паркани у даній варіації виконання ідеально поєднуються з іншими захисними конструкціями від виробника. До колекції HOME INCLUSIVE також належать алюмінієві вікна, теплі двері з терморозривом в дім і гаражні ворота з сендвіч-панелей. Якщо обрати всі вироби з цієї серії, то котедж, прилегла до нього територія та паркувальне приміщення виглядатимуть ідеально завдяки єдиній стилізації.

АВТОМАТИЧНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА

Польські фахівці розробили декілька варіантів сучасних в'їзних систем у паркувальні приміщення. При цьому кожна з моделей дозволяє значно прискорити процес доступу до будівлі, якісно утеплити її, а також суттєво підвищити захист від проникнення сторонніх осіб. Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб купити гаражні ворота найвищої якості з широким функціоналом і сучасним дизайном – радимо ознайомитись з основними параметрами фірмових брам Wisniowski та обрати з-поміж них свій ідеальний варіант.

Високий попит серед власників паркувальних приміщень, до яких не підведено опалення, має польська підйомна конструкція під назвою UniPro. Представлена утеплена брама являється чудовим рішенням для установки в гаражі, котрий є самостійною будівлею та не розташований впритул до приватного будинку. Виробництво воріт з даної серії передбачає використання фірмових сендвіч-панелей. Кожна секція, що буде застосована для збірки полотна, отримає власний коефіцієнт теплової провідності U = 0,48 Вт/м²∙K. Панелі виконуються зі сталевих оцинкованих листів та екологічного пінополіуретанового наповнювача у товщині 40 мм. Серед переваг моделі можна виділити її стійкість до високого вітрового навантаження. Секційне полотно чинитиме такий же сильний супротив, як збудована з цегли стіна завтовшки 60 см. Задля того, аби ворота на гараж Wisniowski UniPro могли якнайкраще утеплювати будівлю та герметизувати заїзд, вони серійно доповнюються спеціальними вставками – між сендвіч-панелями, а також по всьому контуру. Зазначимо: окрім термоізоляційних властивостей, брама також отримує чудові параметри захисту від шуму (Rc = 23 дБ).

Замовникам, які бажають встановити елітну секційну конструкцію для застосування в енергоефективному будівництві, рекомендуємо обрати утеплені ворота Wisniowski UniTherm. Представлена система заїзду спроможна найкращим чином захищати приміщення від холоду, вологи та сирості. Виробник наділив конструкцію чудовими параметрами, завдяки чому вона ідеально підходить для установки в гаражі з опаленням. На відміну від класичної моделі UniPro, дані підйомні ворота виготовляються з ексклюзивних сендвіч-панелей Innovo (60 мм). Зазначені секції відрізняються від типових не лише значно збільшеною товщиною, а й коефіцієнтом U, що складає 0,33 Вт/м²∙К. Завдяки цьому показнику фірмові панелі Innovo наразі являються найенергоефективнішими на міжнародному ринку. Як результат, зібрана з них брама, доповнена високоякісними елементами ущільнення, зможе підтримувати у паркувальному приміщенні чудові мікрокліматичні умови незалежно від погоди на вулиці.

Також провідний польський виробник випускає досконало продуману модель системи в’їзду, в якій одразу передбачено все необхідне. До Вашої уваги пропонуються теплі ворота на гараж Wisniowski Prime https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-prime-vorota-garazhni/ , що відносяться до виробів сегменту люкс. Конструкційно дана брама нагадує фірмову підйомну систему UniTherm. Вона теж розрахована на установку в гаражі з опаленням, оскільки для збірки її стулки використовуються енергоефективні сендвіч-панелі Innovo завтовшки 60 мм. Звісно ж, модель має відмінний протикорозійний захист за замовчуванням: це стосується не лише полотна, а й елементів фурнітури. Утеплена система, що здатна виконати 20 000 повних циклів протягом свого експлуатаційного терміну, відрізняється від інших чудовою стандартною комплектацією. Так, якщо Ви вирішите купити ворота для гаража Wisniowski Prime, то можна буде взагалі не турбуватися стосовно придбання додаткових аксесуарів. У базовий набір зазначеної конструкції входять кришки для роликів і напрямних (вберігають їх від пошкоджень), спеціальний короб для торсійного механізму, гальмо безпеки, система захисту від розриву троса та пружин, і, найголовніше – ексклюзивний електропривід для дистанційного управління. Особлива фірмова автоматика для секційних воріт Metro, в свою чергу, комплектується всіма необхідними компонентами – оптичними датчиками, фотоелементами тощо. Серійно пристрій розраховано на управління з пульта, але за бажанням Ви зможете замовити опціональне підключення спеціальної системи SmartCONNECTED. У цьому випадку контроль над брамою легко здійснюватиметься онлайн через додаток Connexoon Access на смартфоні користувача.

Варто відзначити, що на польському заводі можна замовити не лише секційні, а ще й підйомно-поворотні та ролетні ворота в гараж. Для отримання інформації щодо цих моделей і розрахунку цін на них зверніться до професійних консультантів brama-market.lviv.ua.

ЗОВНІШНІ ВХІДНІ ДВЕРІ В БУДИНОК

Оселя для кожної людини являється так званою неприступною фортецею, куди в жодному разі не повинні проникати небажані гості. Також будинок обов’язково має бути комфортним для проживання – безпечним, теплим, ізольованим від зовнішніх шумів та інших негативних факторів. Вберегти котедж від холоду та зловмисників гарантовано допоможуть сучасні алюмінієві двері Wisniowski, створені для повного задоволення потреб домовласників. Наразі виробник пропонує вхідні системи в трьох фірмових серіях – NOVA, DECO та CREO. Різниця між ними полягає в термоізоляційних можливостях, дизайні, комплектації та доступному опціональному оснащенні.

Особливу увагу замовників у першу чергу привертають не лише чудові технічні властивості конструкцій, а й їхній трендовий зовнішній вигляд. Спеціалісти польського заводу пропонують найкращий дизайн дверей для будинку, створюючи кожний мотив з урахуванням останній світових тенденцій. Ви фактично не обмежені в тому, як саме виглядатиме тепла та безпечна вхідна група, встановлювана в домі. Можна обрати з каталогу енергоефективні двері зі склом (вбудованим в стулку та/або виконаним у вигляді фрамуг), гарними декоративними накладками різних форм, унікальними нестандартними ручками тощо. Якщо віддати перевагу флагманській моделі під назвою CREO 300 з теплоізоляційним показником Ud від 0,8 Вт/м²К, на її базі доступне створення повністю індивідуального дизайну з урахуванням індивідуальних вподобань.

Бажаєте отримати не лише якісні, енергоефективні та красиві, а ще й технологічні вуличні двері з Європи? В такому разі оберіть передове обладнання для значного підвищення їхньої функціональності! Серед аксесуарів, що пропонує виробник, присутні сканери відбитків пальців, вічко з камерою та дзвінком, кодові панелі, сенсори тощо. В опціональному порядку, звісно ж, на польські двері з алюмінієвого профілю можна встановити електричний замок і підключити його до системи розумного управління SmartCONNECTED. Які з моделей вхідних систем підтримують те чи інше додаткове оснащення, Ви можете дізнатися у професійних консультантів компанії brama-market.lviv.ua.

ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ

Фахівці європейського заводу пропонують чисельні варіанти надійних виїзних систем, які призначені для застосування в особливих умовах. Наприклад, в асортименті представлені промислові секційні ворота Wisniowski, котрі підходять для установки у цех, ангар, автосалон, на СТО, мийку тощо. Для спеціалізованих будівель частіше за все використовують саме підйомно-складні конструкції з відкриттям під стелю. Це обумовлено насамперед їхньою компактністю та здатністю до якісної ізоляції об’єкта від негативних зовнішніх факторів. Польськими спеціалістами розроблено декілька варіантів брам особливого призначення, що дозволяє знайти модель згідно з будь-якими індивідуальними вимогами. Так, наприклад, у виробника можна замовити складські ворота з сендвіч-панелей завтовшки 40 чи 60 мм (у разі потреби – з хвірткою), частково або повністю засклену систему в’їзду тощо. В каталозі присутні як сталеві, так і алюмінієві конструкції (в тому числі вогнестійкі), розраховані на виконання значної кількості циклів роботи (від 15 000 до 100 000). Спосіб управління промисловою брамою підбирається в індивідуальному порядку. Для підвищення експлуатаційної безпеки радимо замовляти ворота на завод чи склад з автоматикою на пульті.

У тому разі, якщо до виробничої будівлі неможливо встановити утеплену секційну систему з технічних причин, необхідно підібрати надійне альтернативне рішення. В подібних випадках, як правило, варто монтувати ролетні ворота промислового типу, оскільки для їх успішного закріплення приміщення не має відповідати особливим вимогам. Навіть при дефіциті вільного місця під стелею установка рулонного механізму буде здійснена без проблем. Однією з найважливіших переваг спеціалізованих захисних ролет Wisniowski є те, що виробник серійно комплектує їх високоякісною автоматикою. Завдяки цьому механізм працюватиме стабільно та в безпечному режимі, радуючи користувачів зручністю експлуатації.

Для габаритних приміщень (наприклад, таких як авіаційні ангари) можна розглянути автоматичні конструкції іншого типу. До подібного об’єкта, наприклад, гарно підійдуть промислові складні ворота, що відчиняються не вгору, а в сторону. Саме за допомогою таких спеціальних систем вдається перекривати заїзди дуже великих розмірів.

Якщо існує необхідність підібрати браму для розмежування приміщень всередині промислової будівлі, радимо звернути увагу на підвісні відкатні ворота, що випускає польський завод. Полотно зазначеної конструкції при відкритті зсуватиметься вздовж стіни, завдяки чому не буде забирати багато корисного вільного простору. В’їзна система підвісного типу, залежно від потреб замовника, може бути виготовлена з профнастилу чи сендвіч-панелей з утепленням. Доступні модифікації – одно- та двостулкова.

Також провідний європейський виробник пропонує до уваги клієнтів вуличні промислові брами в різноманітних варіаціях виконання. Якщо заїзд на територію підприємства має значну ширину, можна встановити промислові ворота відкатного типу з серії PI. Представлені роликові конструкції виділяються високою надійністю та стійкістю до пошкоджень (матеріал виготовлення – оцинкована сталь). Дані консольні системи випускають в кількох версіях, щоб кожен клієнт міг підібрати підходяще рішення. Найбільшою за габаритами може стати двостулкова металева брама PI 200, спроможна загородити заїзд завширшки аж до 24 м.

Виготовлення воріт у місті Вінниця - автоматичні підйомні промислові брами від виробника

На певних виробничих, комерційних та інших спеціалізованих об’єктах буває необхідно ефективно регулювати інтенсивні транспортні потоки. В такому випадку для досягнення найкращого результату доцільно придбати швидкісні ворота Wisniowski V-Кing, що мають горизонтально-складний тип відкриття. Промислова вулична брама формату «гармошка» обладнується електричним приводом, котрий забезпечує фактично миттєве переміщення її стулок. Автоматика DAAB, якою пропонується укомплектувати модель, здатна рухати полотно зі швидкістю 1 м/с. Ще одна схожа конструкція-книжка, що підійде для облаштування вуличного в’їзду, називається TRAFFIC. Представлена складна система має нижчу швидкість руху стулок (до 0,6 м/с) і не розрахована на надто інтенсивну експлуатацію. Щодоби механізм може виконувати до 250 повних циклів роботи.

Промислові секційні ворота з автоматичним приводом від виробника в Україні - завод WISNIOWSKI - монтаж Київ

Wisniowski – це всесвітньо відомий європейський завод, що спеціалізується на виготовленні широкого спектра огороджувальних конструкцій побутового та промислового призначення. На передовому підприємстві у Польщі випускаються металеві ворота та паркани для будинку з 10-річною протикорозійною гарантією, теплі секційні системи для гаражів, вхідні двері енергоефективного типу, алюмінієві вікна й не тільки. Продукція Wisniowski набула підвищеної популярності на міжнародному ринку через повну відповідність стандартам якості, відмінним технічним властивостям і трендовому дизайну.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору