0
Мій кошик

SELECT

В’їзні та загороджувальні системи від фірми SELECT за замовчуванням наділяються усіма необхідними властивостями та параметрами. З цієї причини всі вироби здатні якісно захищати приватну територію від несанкціонованого доступу та підвищувати рівень затишку. Вуличні конструкції обов’язково мають відмінну стійкість до деформації та негативного впливу різноманітних зовнішніх факторів. Що важливо – сталеві огорожі та брами характеризуються серійною наявністю сталого протикорозійного захисту з гарантією.

Сталеві оцинковані ворота та огорожі SELECT – виробництво парканів в Україні, доставка та монтаж | БРАМА МАРКЕТ

Вибір на користь запропонованої продукції зазвичай роблять ті домовласники, котрі бажають облаштувати двір надійними, якісними дизайнерськими виробами, розрахованими на тривалий експлуатаційний термін. Особливий попит має комплексна установка відкатних воріт, секційних парканів та хвірток SELECT. Українські спеціалісти надають можливість обрати всі ці конструкції з повністю ідентичним естетичним оформленням для абсолютно досконалої поєднуваності. У фірмовому каталозі представлено безліч повноцінних колекцій виробів, з-поміж яких легко знайдеться ідеальне рішення для будь-якого класичного чи сучасного об’єкта.

ВИРОБНИЦТВО ОГОРОЖ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ: ОСОБЛИВОСТІ В'ЇЗНИХ ВОРІТ І ПАРКАНІВ SELECT

Фабричні захисні конструкції представленого бренду характеризуються безліччю різноманітних переваг, що притаманні їм за замовчуванням. Обираючи у двір вуличні ворота та секції для паркана з металу, Ви можете бути впевнені, що отримаєте довговічні, функціональні та дуже гарні вироби. Кожна роликова брама, хвіртка та огороджувальна панель цієї марки має відмінну якість виготовлення, за якою не поступається дорогим аналогам з Європи. При цьому фахівці заводу SELECT дбають про те, щоб продукція була якомога доступнішою для власників приватних будинків в Україні.

Готові металеві парканні секції SELECT в асортименті - купити у місті Київ

Незалежно від типу, металеві системи вуличного формату отримують чудові показники стійкості до злому та зносу. Завдяки цьому їхній експлуатаційний термін суттєво подовжується. Наприклад, мінімальний строк служби функціональних механізмів становить 20 років, а стаціонарних панелей паркана – 30. Як сучасні ворота для котеджу, так і секційні огорожі від виробника зможуть ефективно захистити прибудинкову територію від незваних гостей і зробити її безпечнішою. На рівень приватності при цьому вплине безпосередньо вибір конкретних моделей металевих конструкцій. Якщо паркан матиме ґратчасте заповнення, крізь нього з вулиці буде видно двір. Щоб найкращим чином приховати місцевість від сторонніх очей, радимо обирати високі огородження з суцільним форматом зашиття – наприклад, https://brama-market.lviv.ua/select-panel/

Сучасні фабричні ворота та хвіртки з оцинкованої сталі. Обрати та купити дизайнерські огорожі для будинку на brama-market.lviv.ua

Для гарантованого наділення виробів чудовими параметрами, спеціалісти SELECT використовують сертифіковану сировину найвищого ґатунку, а також передові технології для поліпшення властивостей. Для виготовлення відкатних воріт, хвірток і парканів панельного/ґратчастого типу застосовується високоякісна сталь. Попри серійну міцність металу його характеристики обов’язково покращують шляхом піддавання гарячому оцинковуванню. Представлений метод обробки дозволяє забезпечити додаткове укріплення сталі та наділити її довготривалою стійкістю до корозії (гарантований термін – 10 років). Щільне покриття (275 г/м²), до того ж, захищає метал від негативного впливу численних зовнішніх факторів. Серед них – дія ультрафіолетових променів, атмосферних опадів, вітру, температурних коливань тощо. Також на популярні огорожі за типом ранчо та жалюзі наносять спеціалізоване покриття, котре одночасно вберігає та прикрашає поверхні. Стійка фарба порошково-поліефірного типу фіксує попередньо нанесений шар цинку та надає конструкції бажаного рівномірного кольору. Додатково барвник захищає метал від появи подряпин та інших подібних пошкоджень. Завдяки тому, що обробка сталевих виробів є комплексною, вони не вимагатимуть регулярного перефарбовування, реставрації та якогось особливого догляду.

Системи огорожі для приватного будинку - ворота відкатні - парками металеві оцинковані Селект

ФІРМОВА ЄДИНА ОГОРОЖА SELECT: ПЕРЕВАГИ УСТАНОВКИ У ДВОРІ

Коли власники приватного будинку бажають придбати для території захисні вуличні конструкції, їхньою метою являється підвищення рівня безпеки на ділянці. Дійсно, металеві панелі для паркана та в’їзні ворота у двір здатні ефективно перешкоджати проникненню сторонніх осіб. Але при цьому важливо, аби всі вони мали високу якість виготовлення і найкращим чином поєднувались між собою. Вплине це не лише на затишок і безпеку, а й на естетику ділянки, котра облаштовується. Для досягнення найкращого результату провідний український виробник воріт та огорож SELECT пропонує продумані набори фірмових захисних конструкцій, виготовлених з оцинкованої сталі. З ними можна буде зробити прибудинкову територію стильною, гарною, безпечною та комфортною для санкціонованого доступу.

Автоматичні брами виїзні вуличні - замовити виготовлення та монтаж Вінниця

До складу такого комплекту, в першу чергу, увійдуть готові секції паркана з металу. Параметри панелей – їхня кількість, ширина та висота, дизайн тощо – підбираються індивідуально згідно з вимогами клієнта. Також можна віддати перевагу певній варіації установки сегментів огорожі. Пропонується монтувати їх самостійно або ж з використанням основи з іншого матеріалу (наприклад, цегли, каменю, бетону тощо). Другою важливою складовою набору являються сучасні ворота для будинку у відкатній варіації виконання. Значною перевагою брами такого типу являється не лише висока якість її виготовлення. Завдяки тому, що конструкція є самоутримною, вона займає мінімальну кількість місця у дворі. Все, що необхідно – це підготувати фундамент під монтаж воріт. Ніяких додаткових зайвих елементів на кшталт напрямної в землі чи над заїздом передбачатися не буде. Також варто зазначити, що компактний відкатний механізм являється найзручнішим у керуванні, тому господарі зможуть з легкістю заїжджати на приватну територію у потрібний момент. Оскільки комфортним має бути доступ не лише на автомобілі, а й пішки, у фірмовому комплекті передбачається акуратна хвіртка класичного розпашного типу. Дверцята виконуються не як частина брами, а як самостійний виріб, котрий встановлюється у найзручнішому для домовласників місці. Відкриття хвіртки, залежно від побажань користувачів, здійснюватиметься всередину двору або ж у бік вулиці.

Паркани та ворота Жалюзі - металеві огорожі Селект - виробник у місті Львів

Всі без винятку конструкції, присутні у запропонованому наборі, будуть виготовлені по індивідуальним замірам зі сталі, обробленої за технологією цинкування та вкритою фарбою поліефірно-порошкового типу. Завдяки цьому фабричні огородження являються довговічними, стійкими до пошкоджень та окислення у вологому середовищі. Задля того, аби вироби гармонійно поєднувались між собою, вони належатимуть до конкретної фірмової колекції. Це означає, що дизайн воріт, хвіртки та паркана буде абсолютно ідентичним. При задіянні такого рішення двір, що облаштовується, виглядатиме досконало.

купити огорожі металеві від виробника у місті Чернівці - гарні сучасні відкатні системи та паркани

АВТОМАТИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА SELECT – СУЧАСНІ БРАМИ З ПОКРАЩЕНОЮ КОМПЛЕКТАЦІЄЮ

Консольна в’їзна система, розрахована на установку на приватній території, обов’язково повинна бути безпечною та зручною в користуванні. Виробник подбав про те, щоб сталеві ворота для будинку відкривались та зачинялись з мінімальними зусиллями користувача. Однак, для суттєвого підвищення функціональності брами та спрощення процесу взаємодії з нею доцільно оснастити її аксесуарами, запропонованими додатково. У тому разі, якщо до комплекту постачання буде опціонально включена автоматика для відкатних воріт, вона наділить роликову конструкцію значно ширшими експлуатаційними можливостями. Використовуючи якісний електричний привід, Ви з легкістю виконуватимете всі необхідні маніпуляції, не докладаючи для цього зусиль. Наприклад, відкрити/загородити заїзд можна буде прямо з будинку чи з машини, просто натиснувши на кнопку пульта дистанційного управління. Варто зазначити, що установка автоматики на відкатні ворота має справді велику кількість переваг. Окрім надання комфорту користувачеві, пристрій (за умови належної якості та функціональності) підвищить стійкість роликової брами до злому. В сучасних електричних приводах передбачається спеціальне блокування полотна. Після того, як проїзд закривається, стулка міцно фіксується в своєму кінцевому положенні, й посунути її неможливо. Задля того, аби відкатна автоматика до воріт повністю задовольняла Ваші вимоги, радимо обрати одну з моделей італійського виробництва (наприклад, від провідного заводу FAAC чи CAME). Дане обладнання ідеально підійде для дистанційного керування брамою SELECT за будь-яких погодних умов. Флагманські системи управління з Європи, як правило, комплектуються всіма необхідними компонентами. Якщо у наборі присутня сигнальна лампа та фотоелементи безпеки, ризик виникнення аварійних ситуацій під час експлуатації зсувних воріт суттєво знижується. Також сучасні пристрої підтримують підключення корисних аксесуарів. Актуальним доповненням, наприклад, може стати акумулятор резервного живлення, котрий дозволить обладнанню працювати у випадку аварійного знеструмлення. Для певних моделей електроприводів в опціональному порядку пропонується керування через додаток на смартфоні. Щоб дізнатись про доступні варіанти автоматики та отримати допомогу у виборі, просто зверніться до досвідчених консультантів brama-market.lviv.ua.

Виготовлення оцинкованих огорож та воріт у місті Івано-Франківськ

ДИЗАЙН ПАРКАНІВ ТА ВОРІТ З ОЦИНКОВАНОЇ СТАЛІ: ПЕРЕДОВІ СТИЛІСТИЧНІ РІШЕННЯ ВІД ФАХІВЦІВ SELECT

Огородження приватної території – це не лише конструкції для захисту ділянки від зловмисників і небажаних гостей. Так, оцинкований паркан, електричні ворота на роликах і хвіртка можуть значно покращити естетику місцевості, якщо вони матимуть гарний вигляд і поєднуватимуться між собою найкращим чином. Задля того, щоб кожен господар міг знайти красиві огорожі до смаку, українські спеціалісти SELECT створили кілька фірмових колекцій металевих виробів. Оскільки всі вони відрізняються за мотивами виконання, пропонуємо окремо розглянути особливості дизайну захисних систем з кожного модельного ряду.

Фірмова лінійка, що має назву STANDARD, розроблялася у відповідь на бажання клієнтів, котрі цінують лаконічність і простоту, а також не планують витрачати надто багато коштів на огородження заміського будинку. В зазначеній серії пропонуються вуличні ворота та паркани з металопрофілю, котрі являються доволі універсальними. Хоча такі конструкції виглядають дуже стримано, вони все одно мають великий попит серед замовників. Значною перевагою моделей, якщо не враховувати невисоку ціну, являється суцільність їхнього заповнення. Це означає, що огорожі й ворота з профнастилу здатні вберегти двір не лише від доступу непроханих гостей, а й від поглядів зацікавлених перехожих. Декоративним покриттям вуличних конструкцій виступить порошковий барвник (колір – будь-який за каталогом RAL). За бажанням замовника можна також прикрасити їх дизайном, що імітує натуральну деревину.

Клієнтам, які хотіли б встановити гарне огородження в еко-стилі, гарантовано сподобаються вироби з колекції WOOD LINE. В представленій лінійці містяться фабричні вуличні конструкції зі сталевих оцинкованих панелей. Спеціалісти українського заводу прикрашають їх привабливим ламінуванням, що достовірно імітує натуральну деревину. Спочатку зазначені металеві брами та паркани пропонувалися з ґратчастим зашиттям, але нині до замовлення доступні варіанти з суцільним форматом заповнення. При цьому задекорувати під дерево можна як всі елементи обраних конструкцій, так і деякі – для створення гармонійного акценту.

Паркан габіони з каменю - монтаж Львів - виробник Селект

Плануєте купити огорожі від виробника SELECT, що мають просвіти в заповненні? Чудовим рішенням для монтажу у дворі таунхаусу чи котеджу, наприклад, стануть виїзні ворота та секційний паркан з модельного ряду LINE. При виготовленні цих конструкцій використовуються сталеві оцинковані планки середньої висоти, що фарбуються в один тон. Елементи зашиття характеризуються однаковими розмірами, й фіксують їх горизонтально, рівномірно розподіляючи по рамі. Завдяки такому рішенню вироби отримують помірний ступінь прозорості заповнення, виглядаючи доволі лаконічно. Візуально схожі конструкції, але з певними відмінностями, продемонстровані у фірмовій колекції PLUS LINE. Формат виконання огорож і брам – такий самий, однак різниця полягає в тому, що для зашиття використовуються сталеві панелі більшого розміру (вищі). Оригінальним ґратчастим заповненням виділяються витончені моделі з серії під назвою DECO LINE. Для досягнення гарного й разом із тим нестандартного ефекту решітки виробник застосовує оцинковані профілі різної висоти. Металеві панелі чергують певним чином, створюючи гарне, але водночас доволі прозоре зашиття.

Тим, хто хотів би замовити виготовлення парканів і воріт з ексклюзивним дизайном, пропонуємо звернути увагу на сталеві огорожі серії CREO. Для їх створення задіється виробнича технологія лазерного різання металу, що дає змогу прикрашати полотна наскрізними візерунками будь-якої складності. Спеціалізоване комп’ютеризоване обладнання, встановлене в цеху SELECT, дозволяє створювати як мінімалістичні, так і складні деталізовані малюнки. При цьому фігурні отвори в листах металу робляться так, що вони не втрачають показників міцності (навіть якщо візерунок складається з численної кількості елементів). Який саме дизайн отримає оцинкована огорожа з даної колекції, залежить безпосередньо від побажання клієнта. Можна обрати вже готовий ескіз з каталогу або ж замовити розробку повністю індивідуального проєкту.

Одними з найпопулярніших виробів від українського заводу являються автоматичні ворота та красиві паркани в сучасному стилі, що належать до колекції PANEL. Представлені в лінійці огороджувальні системи створені на основі останніх дизайнерських трендів, тому мають благородне мінімалістичне оформлення. Заповнення полотна брами, хвіртки чи стаціонарної секції буде виконано з габаритних оцинкованих панелей, які фіксуються впритул одна до одної горизонтально. Просвіти у зазначених моделях не передбачаються, тож вони не просто прикрасять ділянку, а й гарантуватимуть найвищий рівень приватності.

Не менший попит серед домовласників мають також сучасні ворота-жалюзі та панельні паркани з однойменної лінійки JALUZI. При їх виготовленні виробник застосовує спеціальні горизонтальні планки, що фіксуються за допомогою саморізів під певним кутом. Основною перевагою вуличних конструкцій з цієї серії являється саме жалюзійний ефект. Крізь полотно стаціонарної огорожі та/або в’їзної системи Ви зможете бачити все, що відбувається за межами приватної території. Однак з вулиці двір заміського будинку чи котеджу не буде видно взагалі. Крім того, завдяки формі та способу установки оцинкованих планок полотно обраної конструкції отримає ребристу поверхню. Вона, в свою чергу, розсіюватиме звукові хвилі, що долинають ззовні. Таким чином огорожа забезпечить додаткову шумоізоляцію двору, й рівень затишку на ділянці суттєво підвищиться.

Компанія SELECT – це провідний виробник огорож в Україні, який пропонує домовласникам сучасні захисні конструкції для встановлення на приватній території. Кожна вулична система представленого бренду має велику кількість переваг, і серед них – відмінна якість виготовлення, зносостійкість, трендовий дизайн і багато іншого. Оскільки фахівці українського заводу задіють всі необхідні методики при проєктуванні та створенні металевих виробів, клієнти завжди отримують чудовий передбачуваний результат і зостаються цілком задоволеними. Індивідуальне виготовлення воріт і парканів з необхідними замовникові розмірами та дизайном здійснюється на спеціалізованому підприємстві. Сучасна виробнича лінія SELECT являється автоматизованою й оснащеною якісним обладнанням професійного типу. Сертифіковані матеріали, що використовуються для створення вуличних конструкцій, покращуються шляхом застосування особливих технологій. Виробник ретельно слідкує за якістю продукції й випускає її у повній відповідності до міжнародних стандартів. До того ж, він дбає про стан довкілля, анітрохи не забруднюючи його. Виробництво парканів і воріт є повністю безвідходним, завдяки чому не зашкоджує екології нашої країни.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору