ВІДГУКИ ТА КОМЕНТАРІ

Залишити відгук
Марина
Марина
Потрібні були відкатні ворота для заміського будинку, і ми довго шукали надійного виробника, який запропонував би якісну та сучасну продукцію. Натрапили на компанію «БРАМА МАРКЕТ», та завітали до офісу у м. Львів, що знаходиться за адресою: вул. Городоцька, 286 Б. Фахівці ввічливо та зрозуміло запропонували різні варіанти огорож, але ми обрали браму від польського виробника Wisniowski із серії Модерн AW.10.110. Дуже стильно та дорого виглядають ворота що зі сторони вулиці, що з боку ділянки. Спеціалісти запевнили, що поліефірна фарба буде дуже стійкою до іржі та сонячному ультрафіолету, а фірмова автоматика не потребує додаткового огляду більш ніж 10 років експлуатації. Відкатні ворота Wisniowski дуже ґарні та дизайнерські зовні. Додатково ми обладнали систему світловими лампами та користуємось програмою для дистанційного керування — дуже зручно! Всім рекомендую цих виробників, все зробили дуже швидко — десь близько 10-14 днів весь процес доставки та монтажу.
коментувати
Слава
Слава
Замовляв автоматику на підприємство. У нас там роспашні ворота, великий потік машин та ще й вітер нехилий. Мені встановили автоматику ФАК вот таку https://brama-market.lviv.ua/products/category/faac-avtomatika-dlya-rospashnih-vorit. Працює мощно! Я задоволений. Дякую
коментувати
Іван
Іван
Замовив ворота Хорман із Німеччини. Чого і треба було очікувати - ворота дійсно німецької якості та коштують своїх грошей. Підхід до клієнта теж по европейські - все злагоджено, швидко і якісно. Залишився задоволений на всі 100. Дякую
viber image80.jpg
коментувати
Влад
Влад
дуже сподобалася компанія за оперативність і професіоналізм! працюють за договором, все злагоджено і чітко. Замовив ворота Кружик у Львові за конкурентною ціною. продзвонив багато компаній-ціни там космос ... ворота брав з автоматикою, працюють від кнопки і пульта.
коментувати
Микола
Микола
Щиро дякую дівчатам зі Львову за вашу профессійність та відношення до клієнтів! Консультація на вищому рівні, колір підібрали темний дуб - саме те що хотів, автоматику порадили надійну італійську, і я дуже задоволений, ворота виготовили і змонтували швидко. Ще й знижку отримав https://brama-market.lviv.ua/page/891749. Дуже приемно з вами співпрацювати!
7aruecfj1r0gw0sc0g08g0804gkowo (2).jpg
коментувати
До попередніх записів