ВІДГУКИ ТА КОМЕНТАРІ

Залишити відгук
Зразу видно,що якісна продукція
Зразу видно,що якісна продукція
Дуже добра якісьть,і ціни приємні👍
коментувати
Сашко
Сашко
Потрібні були промислові секційні ворота на склад. Звернулись до фахівців компанії Брама Маркет. Нам встановили німецькі ворота Hormann із сендвіч-панелей 40 мм. Обрали такі https://brama-market.lviv.ua/products/hormann-spu-vinnica-vorota-promyslovi.
Встановили автоматика Фак, дуже задоволені, все працює відмінно. Будемо звертатись ще. Дякуємо.
коментувати
Наталя
Наталя
Вирішили нарешті змінити вуличні двері, звернулись за допомогою до фахівців компанії Брама Маркет за рекомендацією друзів. Обрали польські двері з профілю від Вишневски з серії Крео — дуже якісні та зовні сучасні. Подобається, що є магнітний поріг та двері з внутрішнім доводчиком — дуже зручно. Замовили модель з терморозширенням та накладками з нержавіючої сталі. Двері міцні і дуже зручні у користуванні, тим самим, повністю рекомендую цю продукцію. Фахівці компанії організували швидку доставку та монтаж, десь за 2 тижні, ще й знижку зробили.
коментувати
Карина
Карина
Шукали з чоловіком вуличні ворота з профнастилу для заміського будинку. Для нас не було потреби в установці дуже сучасної або дизайнерської брами, тому хотіли придбати якісні та надійні огорожі з хвірткою. Натрапили на компанію «Брама Маркет», дуже ретельно переглянули відгуки, але все ж таки навідались до салону у м. Київ, який знаходиться за адресою: вул Фрунзе, 69 В. Сподобались менеджери, які відразу розказали про доступні моделі, а не хотіли продати дорожчі огорожі. Таким чином, ми придбали відразу розпашні ворота з профнастилу, але на додаток ще й вирішили ковані елементи замовити. Брама просто неймовірна вийшла, ще й не так дорого, як ми вважали, а фахівці нам ще й знижку зробили. Ворота обладнали автоматикою італійського виробництва FAAC, про що взагалі не шкодуємо, бо заїзд до територію тепер дуже зручний, не треба виходити з авто, для того щоб відкрити стулки. Дуже рекомендуємо компанію, бо дійсно задоволені і якістю обслуговування, і цінами, і, звісно ж, воротами.
коментувати
Ольга
Ольга
Довго обирали гаражні ворота для дому, бо така кількість варіантів, що просто не знали на якій системі зупинитись. За рекомендацією звернулись до фахівців компанії «Брама Маркет», офіс якої знаходиться у Львові за адресою вул. Городоцька, 286 Б, там, доречі, можна і різні взірці переглянути. Взагалі-то, ми прийшли більше отримати консультацію, може подивитись різні варіанти, а в салоні відразу і оформили покупку! Взяли ворота Алютех з врізною хвірткою. Нас запевнили, що вони теплі, виготовлені з сендвіч-панелей товщиною 45 мм, та буде завжди десь на 10 градусів тепліше, ніж на вулиці. Доповнили італійським приводом Nice. Дуже задоволені, і всім рекомендуємо цю компанію. Ворота декорували плівкою під фасад будинку — дуже стильно зовні!
коментувати
До попередніх записів