ВІДГУКИ ТА КОМЕНТАРІ

Залишити відгук
Іван
Іван
Замовив ворота Хорман із Німеччини. Чого і треба було очікувати - ворота дійсно німецької якості та коштують своїх грошей. Підхід до клієнта теж по европейські - все злагоджено, швидко і якісно. Залишився задоволений на всі 100. Дякую
viber image80.jpg
коментувати
Влад
Влад
дуже сподобалася компанія за оперативність і професіоналізм! працюють за договором, все злагоджено і чітко. Замовив ворота Кружик у Львові за конкурентною ціною. продзвонив багато компаній-ціни там космос ... ворота брав з автоматикою, працюють від кнопки і пульта.
коментувати
Микола
Микола
Щиро дякую дівчатам зі Львову за вашу профессійність та відношення до клієнтів! Консультація на вищому рівні, колір підібрали темний дуб - саме те що хотів, автоматику порадили надійну італійську, і я дуже задоволений, ворота виготовили і змонтували швидко. Ще й знижку отримав https://brama-market.lviv.ua/page/891749. Дуже приемно з вами співпрацювати!
7aruecfj1r0gw0sc0g08g0804gkowo (2).jpg
коментувати
Кирил Львів
Кирил Львів
Замовляли тут ворота великі промислові дорхан 4000 * 4670 одвірок 2790 з хвіртками і 2 таких же без хвірток Колір Сріблястий
Все встановили якісно !
IMG_3677.jpg
коментувати
Іван
Іван
потрібні були ворота в кооператив - недорогі. дуже довго шукав кампанію з лояльними цінами ... і нарешті знайшов. менеджер компанії https://brama-market.lviv.ua/ допомогла підібрати недорогі ворота на пульті. установку зробили швидко. в загальному задоволений.
коментувати
До попередніх записів