ВІДГУКИ ТА КОМЕНТАРІ

Залишити відгук
Ковальчук Юрій
Ковальчук Юрій
Я сам з Луцька, а офіс аної фірми в Львові. Подзвонив до менеджера, вона сказала, що у них бригада в Луцьку. Попросив зв'язатися зі мною керівника бригади, щоб побачити їх роботу в Луцьку та уточнити деталі. Чекаю день, дзвінка нема, знову телефоную менеджеру в Львів та прошу телефон керівника бригади, мені кажуть, що напевно були зайняті і обов'язково перетелефонують. Чекаю вже четвертий день. Лояльність до клієнтів відсутня абсолютно. Не рекомендую.
коментувати
Віталій
Віталій
Подивившись сайт та почитавши коментарі вирішив і самому зателефонувати щоб зробити замовлення. Та вийшов сюрприз - попав в росію. Саме російською в мене пробували взяти замовлення. Прикро. Проте маскуються гарно
коментувати
Сашко
Сашко
Потрібні були промислові секційні ворота на склад. Звернулись до фахівців компанії Брама Маркет. Нам встановили німецькі ворота Hormann із сендвіч-панелей 40 мм. Обрали такі https://brama-market.lviv.ua/products/hormann-spu-vinnica-vorota-promyslovi.
Встановили автоматика Фак, дуже задоволені, все працює відмінно. Будемо звертатись ще. Дякуємо.
коментувати
Наталя
Наталя
Вирішили нарешті змінити вуличні двері, звернулись за допомогою до фахівців компанії Брама Маркет за рекомендацією друзів. Обрали польські двері з профілю від Вишневски з серії Крео — дуже якісні та зовні сучасні. Подобається, що є магнітний поріг та двері з внутрішнім доводчиком — дуже зручно. Замовили модель з терморозширенням та накладками з нержавіючої сталі. Двері міцні і дуже зручні у користуванні, тим самим, повністю рекомендую цю продукцію. Фахівці компанії організували швидку доставку та монтаж, десь за 2 тижні, ще й знижку зробили.
коментувати
Карина
Карина
Шукали з чоловіком вуличні ворота з профнастилу для заміського будинку. Для нас не було потреби в установці дуже сучасної або дизайнерської брами, тому хотіли придбати якісні та надійні огорожі з хвірткою. Натрапили на компанію «Брама Маркет», дуже ретельно переглянули відгуки, але все ж таки навідались до салону у м. Київ, який знаходиться за адресою: вул Фрунзе, 69 В. Сподобались менеджери, які відразу розказали про доступні моделі, а не хотіли продати дорожчі огорожі. Таким чином, ми придбали відразу розпашні ворота з профнастилу, але на додаток ще й вирішили ковані елементи замовити. Брама просто неймовірна вийшла, ще й не так дорого, як ми вважали, а фахівці нам ще й знижку зробили. Ворота обладнали автоматикою італійського виробництва FAAC, про що взагалі не шкодуємо, бо заїзд до територію тепер дуже зручний, не треба виходити з авто, для того щоб відкрити стулки. Дуже рекомендуємо компанію, бо дійсно задоволені і якістю обслуговування, і цінами, і, звісно ж, воротами.
коментувати
До попередніх записів