ВІДГУКИ ТА КОМЕНТАРІ

Залишити відгук
Бірюкова Валерія
Бірюкова Валерія
Дуже дякую за новенькі автоматичні ролети з пультом! Замовляла оптом для своєї мережі краси у Вінниці. Дівчатка дуже привітні, розрахували ціну швидко. Приємно була вражена палітрою кольорів Алютех. Зазвичай до ролетів не такий багатий вибір, а там і рубіновий і золотавий дуб. Обрали разом відтінок до фасаду. Гарний смак, дякую)
коментувати
Руслан Дроботенко
Руслан Дроботенко
Купляв декілька тижнів тому у львовському відділенні автоматику для воріт. Навіть пожалкував, що брав самі ворота в іншому магазині! Дійсно дуже приємні дівчата, спілкувався з менеджером Олею, повністю відповіла на мої питання. Дуже наполягала на тому, щоб я купив італійський двигун, хоча я прийшов за китайським ) здався, купив Італію і не прогадав. Олю, якщо ви це читаєте, щиро вам дякую! ) автоматика бомбова, працює наче швейцарський годинник ))
коментувати
Лилия
Лилия
Привет еще раз! Хочу сказать вам спасибо за огромные старания! Ответили на все вопросы, показали воочию как все работает, кучу цветов перебрали с нами вместе. Приятно, когда отношение как к человеку, а не кошельку!
Купили у вас гаражные ворота https://brama-market.lviv.ua/products/garazhni-vorota-ryterna-2500-2200-lviv Литва, качество отличное, уже убедились! Цвет только белый у нас, чтобы под дом красиво смотрелось, и текстура филенка. Очень довольны выбором, и ребята на монтаже быстро справились. Приятно было с вами познакомиться, за уличными воротами придем к вам!
коментувати
Олена Дудик
Олена Дудик
У вас дуже гарні ковані ворота, чоловік показав мені ваш веб-сайт і ми обрали дизайнерські брами https://brama-market.lviv.ua/photoalbums/232161/photos/page/1#img-54506890
Вони масивні і великі, надійна перешкода для грабіжників. Окрім цього вони дійсно гарні, виглядають велично серед усіх на нашій вулиці. Їх привезли десь за тиждень, встановили швидко, привезли, хочу окремо відмітити, в ідеальному стані, ми перевірили. Тож дякуємо, вже більше тижня також стоять, ніяких нарікань не маємо, вдячні вам.
коментувати
Михаил Радченко
Михаил Радченко
У нас с женой торговые точки в Полтаве, но большими суммами мы пока не располагаем. Менеджеры помогли подобрать бюджетный вариант - вот такие рулонные ворота https://brama-market.lviv.ua/products/category/roletni-vorota. Заказали оптом, даже скидочку в 10 % сделали! Большая благодарность за такую работу, даже отзыв оставить захотелось.
коментувати
До попередніх записів