ВІДГУКИ ТА КОМЕНТАРІ

Залишити відгук
Георгій
Георгій
Ось що означає коли люди на своїх місцях. Консультант порадив на якого виробника звернути увагу і щоб не довго виготовляли і якість хороша, зупинились на Прибалтійських воротах.. На об'єкті оперативно вирішили мою проблему, бо в кошторис рештовку не закладали, в по факту моя була зайнята. Хлопці швиденько без питань привезли свої і вже через декілька годин проєм був закритий.. Поважаю, радий співпраці з Вами
коментувати
Віталій Брязко
Віталій Брязко
м.Івано Франківськ с. Поляниця, виручили мене Дякую дівчатам за оперативність і добре виконану роботу,.. Зробили мені браму і два шлагбауми, все швидко , якісно і акуратно,а головне до початку сезону, що для мене як власника готельно-відпочинкового комплексу дуже важливо. Зроблю знижки на проживання заїжайте п. Іванна.
коментувати
Бірюкова Валерія
Бірюкова Валерія
Дуже дякую за новенькі автоматичні ролети з пультом! Замовляла оптом для своєї мережі краси у Вінниці. Дівчатка дуже привітні, розрахували ціну швидко. Приємно була вражена палітрою кольорів Алютех. Зазвичай до ролетів не такий багатий вибір, а там і рубіновий і золотавий дуб. Обрали разом відтінок до фасаду. Гарний смак, дякую)
коментувати
Руслан Дроботенко
Руслан Дроботенко
Купляв декілька тижнів тому у львовському відділенні автоматику для воріт. Навіть пожалкував, що брав самі ворота в іншому магазині! Дійсно дуже приємні дівчата, спілкувався з менеджером Олею, повністю відповіла на мої питання. Дуже наполягала на тому, щоб я купив італійський двигун, хоча я прийшов за китайським ) здався, купив Італію і не прогадав. Олю, якщо ви це читаєте, щиро вам дякую! ) автоматика бомбова, працює наче швейцарський годинник ))
коментувати
Лилия
Лилия
Привет еще раз! Хочу сказать вам спасибо за огромные старания! Ответили на все вопросы, показали воочию как все работает, кучу цветов перебрали с нами вместе. Приятно, когда отношение как к человеку, а не кошельку!
Купили у вас гаражные ворота https://brama-market.lviv.ua/products/garazhni-vorota-ryterna-2500-2200-lviv Литва, качество отличное, уже убедились! Цвет только белый у нас, чтобы под дом красиво смотрелось, и текстура филенка. Очень довольны выбором, и ребята на монтаже быстро справились. Приятно было с вами познакомиться, за уличными воротами придем к вам!
коментувати
До попередніх записів