НОВИЙ САЛОН WISNIOWSKI

ЗАВОД ВОРІТ WISNIOWSKI

ЛЬВІВ - ВУЛ. ГОРОДОЦЬКА, 286 Б

КИЇВ - ВУЛ КИРИЛІВСЬКА 69 В

ЄДИНИЙ СТИЛЬ - КОМПЛЕКСНЕ ВИГОТОВЛЕННЯ

ГАРАЖНИХ ТА ВУЛИЧНИХ ВОРІТ, ДВЕРЕЙ, ОГОРОЖ

тел. 0671121869 тел. 0503562114

ВИСТАВКОВИЙ САЛОН ВОРІТ У ЛЬВОВІ

ВІДКРИТТЯ НОВОГО ВИСТАВКОВОГО САЛОНУ

ВОРІТ, ДВЕРЕЙ І ОГОРОЖ WISNIOWSKI

ЛЬВІВ - ВУЛ. ГОРОДОЦЬКА, 286 Б

КИЇВ - ВУЛ КИРИЛІВСЬКА 69 В

ГАРАЖНІ ТА ВУЛИЧНІ ВОРОТА ВІШНЕВСКІ КИЇВ

ДИВІТЬСЯ НАШ ВІДЕО ОГЛЯД

НОВОГО ВИСТАВКОВОГО САЛОНУ ВОРІТ WISNIOWSKI

ВОРОТА - ДВЕРІ - ОГОРОЖІ

УНІКАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ - СУЧАСНИЙ ДИЗАЙН - 

ВУЛИЧНІ ТА ГАРАЖНІ ВОРОТА, ВХІДНІ ДВЕРІ

Секційні гаражні автоматичні ворота Вішневскі


ТЕПЛІ ГАРАЖНІ ВОРОТА WISNIOWSKI UNITHERM 60

ВОРОТА КЛАСУ PREMIUM


Сендвіч панель 60 мм, Коефіцієнт тепловіддачі 0,33 Вт / мК.

Нова технологія системи ущільнення

Гаражні секційні ворота серії PRIME і UniTherm сьогодні є максимально теплими і енергоефективними на ринку Європи. Завдяки сендвіч-панелям товщиною 60 мм і нової технологічної системи ущільнення досягається коефіцієнт тепловіддачі 0,33 Вт / м ∙ К. Надається можливість підключити автоматичні ворота до системи «розумний дім» і здійснювати дистанційне керування прямо зі смартфона

Гаражні автоматичні ворота у місті Львів


ОЦИНКОВАНІ ВУЛИЧНІ ВОРОТА WISNIOWSKI MODERN

ПОРОШКОВЕ ФАРБУВАННЯ - СИСТЕМА ОБРОБКИ ПОЛОТНА "DUPLEX"


Забезпечує високий рівень захисту воріт і гарантує довгострокове використання виробу. Єдиний стиль, колір і дизайн воріт, дверей, хвіртки.


Важливим завданням стало поєднання всієї продукції вуличної та вхідної групи в одну стилістичну лінію. Спеціальна колекція виробів під назвою Home Inclusive 2.0 дозволяє оформити будинок в сучасному або класичному стилі, встановивши фабричні вуличні та гаражні ворота, вхідні двері та огорожі в єдиному дизайні, кольорі, фактурі. На особливу увагу заслуговують унікальні методи обробки сировини, введені на заводі Wisniowski. Всі вироби проходять обов'язкове гаряче цинкування за технологією DUPLEX і покриваються порошковою фарбою.


Завдяки цьому вони стають міцними, зносостійкими і гарантовано не піддаються утворення корозії протягом 15 років. Захистити приватну територію можна за допомогою комплексних рішень від WISNIOWSKI. Виробник пропонує оцинковані вуличні відкатні ворота та розпашні типу, огорожі серій Modern і Classic. Автоматичні ворота можна підключити до мережі Wi-Fi і керувати ними за допомогою смартфона. Фахівці нашої компанії можуть спроектувати комплексне рішення огорожі приватного будинку, надавши візуальні і технічні креслення

Автоматичні ворота можна підключити до мережі Wi-Fi


ТЕПЛІ ВХІДНІ АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ WISNIOWSKI

ВУЛИЧНІ СУЧАСНІ ДВЕРІ ДЛЯ БУДИНКУ З АЛЮМІНІЮ


Декоративні накладки і вікна. Дизайнерські ручки, Система розумний будинок

вуличні вхідні двері WisniowskiДвері вішневскі з алюмінієвого профілю

Також ми хочемо представити відносно новий для України продукт - вуличні вхідні двері Wisniowski, які виготовляються з алюмінієвого профілю. 20 моделей CREO є яскравими прикладами ексклюзивних конструкцій преміум-класу. Підібрати сучасні двері для будинку можна зі стандартних колекцій або свою оригінальну модель. Пропонуються дизайнерські ручки, вікна, накладки зі сталі, приховані петлі. Вхід до будинку можна здійснювати за допомогою сканера капілярів: він зчитує відбиток пальця і ​​надійно захищає будинок від небажаних гостей.

вуличні вхідні двері львів

КОМПАНИЯ WISNIOWSKI КИЕВ УКРАИНА

Київ, вул. Кирилівська, 69-В 

Сьогодні ми раді представити вам продукцію заводу Wisniowski в Україні, який виробляє якісні фабричні вуличні та гаражні ворота, вхідні алюмінієві двері і оцинковані огорожі. Кожен виріб має свої унікальні особливості якості і дизайну. Це дає можливість стверджувати, що продукція від польського заводу належить до преміум-класу. Ворота і двері марки Wisniowski вже більше 25 років успішно реалізуються по всій Європі. Компанія приділяє велику увагу якості виробів і їх функціональності, так як головна місія заводу - надавати комфорт і безпеку.


КОМПАНИЯ WISNIOWSKI КИЕВ УКРАИНА Завод ворот Вишневски - польские ворота и двери Киев


15 ЛИСТОПАДА 2018 року в центрі Києва - на Подолі - ми відкрили новий виставковий шоу-рум воріт дверей і огороджень преміум-класу. Там ви зможете ознайомитися з продукцією та замовити повний комплекс современих заводських виробів в єдиному стилі.


Чекаємо Вас в новому виставковому салоні за адресою

ЛЬВІВ - ВУЛ. ГОРОДОЦЬКА, 286 Б

КИЇВ - ВУЛ КИРИЛІВСЬКА 69 В

Ознайомитися із зразками польської продукції можна в спеціалізованих шоу-румах «БРАМА МАРКЕТ». Компанія «БРАМА МАРКЕТ» - це всеукраїнська мережа салонів воріт, яка працює для Вас вже 10 років в містах Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро, Івано-Франоквск. Ми забезпечуємо якісний сервіс з виготовлення та монтажу підйомних гаражних і вуличних воріт, а також пропонуємо дизайнерські двері і огорожі та парканні секції від провідних європейських виробників. Компанія «БРАМА МАРКЕТ» є офіційним представником польського заводу WISNIOWSKI в Україні.


  - ГАРАЖНІ ВОРОТА -

- ВХІДНІ ДВЕРІ -

- ВХІДНІ ДВЕРІ -

- ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА -

- ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА -

- ВУЛИЧНІ ВОРОТА -

https://i.siteapi.org/sSGl0XinpjPNP6FQ37I1F5dP_T0=/0x0:1120x310/06964150ce0e319.ru.s.siteapi.org/img/bof6x7lkml4csg40os8s0484sskk4c

- ВІКНА, ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ -

- ВІКНА, ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ -


Напишіть нам