БРАМА МАРКЕТ ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ

9900

Автоматичні ворота у Хмельницькому

Гаражні підйомні секційні ворота на сьогоднішній день - одні з популярних конструкцій у всій Європі. Це не дивно адже зручність и простота використання таких конструкцій не можна порявнювати з використанням простих розпашних воріт. Автоматика для секційних воріт у Хмельницькому доступна від компаній FAAC, Marantec, ROGER TECHNOLOGY, Hormann, AN MOTORS, CAME, NICE, Ryterna. Головною перевагою підйомних воріт є економія простору в приміщенні, але якщо ворота із сендвіч-панелей не підходять Вам за ціною, ми можемо запропонувати купити ролетні ворота у Хмельницькому.

Ролетні (або рулонні) ворота, також як і секційні, піднімаються при відкритті, але не рухаються по напрямних під стелю, а намотуються на вал, закритий в алюмінієвий короб. Купити гаражні ролети недорого можна від компанії Alutech українського виробництва. Автоматика для ролет на сайті доступна від 60 євро, повний комплект може обійтися приблизно в 120 євро.Сендвіч-панелі - прогресивний винахід на ринку будівельних матеріалів, вони мають низьку теплопровідність, і за умови грамотного монтажу, стійкі до вітрових навантажень. Також багато виробників використовують багатошарове захисне покриття для профілів сендвіч-панелей. Це дає можливість зберегти якість фарбування і зробити поверхню панелей стійкою до перепаду температур, нагрівання на сонці, сольовий, кислотної і лужної середовищі, що особливо важливо, якщо Вам необхідні промислові секційні ворота.

У нашому каталозі представлені вуличні в'їздні консольні ворота Wisniowski (Польща) та гаражні секційні ворота надвеликих розмірів від Alutech і Doorhan. Автоматизувати такі ворота також просто, як і ворота побутового використання. Автоматика в більшості випадків розрахована на високу інтенсивність використання, має термозахист двигуна, високі показники потужності і штовхає зусилля. Відкатні ворота можуть використовуватися не тільки в побуті або на комерційних об'єктах, їх також використовують для установки на прпромисловій території. У нас можна купити відкатні ворота алюмінієві, сталеві, а також із заповненням сендвіч-панель або комбінованим заповненням (використання різних матеріалів: металопрофіль, сендвіч-панель, металева решітка та т. Д.). Виробництво воріт: Alutech, Doorhan, WIŚNIOWSKI, ворота відкатні сталеві зварні (Україна, цехові умови).Автоматика для відкатних воріт і автоматика для розпашних воріт Хмельницький

Ми пропонуємо купити автоматику для воріт у Хмельницькому тільки від перевірених виробників: Came (Італія), Nice (Італія), Faac (Італія), Bft (Італія), Roger (Італія), An-Motors (Тайвань), Doorhan (Україна-Чехія). Якщо на ділянці встановлені ворота консольного типу, які потрібно автоматизувати, тоді пропонуємо ознайомитися з нашим каталогом автоматика для відкатних воріт. Ціна на автоматику у Хмельницькому залежить від вибору виробника і експлуатаційних характеристик. В середньому побутовий електромеханічний привід воріт обійдеться близько 200 євро, повний комплект автоматичної системи - 400-500 євро. Звертаємо увагу, що при одноразовому замовленні і оплаті воріт і автоматики у Хмельницькому доставка і монтаж проводиться за рахунок компанії. Також Ви можете обрати автоматику для розпашних воріт та автоматику для гаражних воріт у повному комплекті або підібрати окремо привід та комплектуючі.