НОВИНИ

За весь час

Великі ворота для підприємства з автоматикою


Бажаєте модернізувати виробництво та оптимізувати на ньому якомога більше процесів? Замовляйте швидкісні ворота від чеського заводу Kruzik та отримуйте потужну автоматику для управління зі знижкою 10%. Поспішайте - спеціальна пропозиція діятиме лише до 11 березня! Ви досі не знаєте про переваги та можливості рулонних воріт Sperol? Варто це виправити!


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

znizhka na vorota kruzik

Бажаєте урізноманітнити дизайн присадибної території? Саме час оновити ворота для гаража. Чому? Тому що, лише один тиждень на brama-market.lviv.ua триває акція. Ви можете придбати браму з ексклюзивним дизайном від ТМ Kruzik за стандартною ціною. Бажаєте подробиць? Швидше зазирніть всередину.


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!


Ви давно мріяли встановити вхідні двері з привабливим дизайном та декоративним вікном? Ми виконуємо бажання наших клієнтів! Вигідно придбати красиву конструкцію для будинку можна просто зараз! Пропозиція від знаменитого литовського бренду Ryterna не залишить байдужим жодного з вас!


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

poizdka brama-market na zavod wisniowski

Сьогодні провідні менеджери «БРАМАК-МАРКЕТ» повернулись із м. Нови Сонч (Польща). Там протягом двох днів вони переймали багатий досвід найбільшого виробника промислових та побутових автоматичних воріт — ТМ Wisniowski. Ця компанія на ринку майже 30 років, і досвід фахівців  неоцінимий. Тож квапимось поділитись з вами враженнями, всередині ви дізнайтесь подробиці.


Відкривайте новину, щоб дізнатись подробиці!

akciya na vorota

Облаштування заміського будинку, потребує уваги власника. Перше, на що звертають увагу гості, завітавши до вас — в’їзд. Компанія brama-market.lviv.ua підготувала для вас пропозицію, щодо вигідного придбання вуличної та гаражної брами. Лише 10 днів! З 6 до 16 лютого купуючи вуличні відкатні ворота отримайте знижку -150 євро на гаражні. Бажаєте знати подробиці? Зазирніть всередину новини.


Відкривайте новину, щоб дізнатися подробиці!

brama-market na seminari

Ми щодня намагаємось покращувати власні знання про світ ворітних систем. Цього разу менеджери «БРАМА-МАРКЕТ» відправились підвищувати кваліфікацію в Італію на виробництво FAAC. Це один з найвідоміших та надійних виробників автоматичних електроприводів й дорожніх огорож. Сьогодні ми розповімо, що саме дізнались та яких новинок від FAAC чекаємо у 2018 році.


Відкривайте новину, щоб дізнатися подробиці!

znizhka na vorota

Наближається останній, самий холодний зимовий місяць — лютий. Ви все ще не встановили теплі ворота на гараж? Зараз саме час, адже на «БРАМА-МАРКЕТ» стартує акційна пропозиція. Купуючи секційні ворота — отримайте знижку -90 євро. Щоб дізнатись детальніше про умови тисніть «ДІЗНАТИСЬ ПОДРОБИЦІ» та читайте новину.


Відкривайте новину, щоб дізнатися подробиці!

akciya na vorota

Промислові брами відрізняються від побутових габаритами, більш складною та міцною конструкцією. Підвищується робочий ресурс, оскільки інтенсивність робити більша. Крім того, необхідні різні засоби безпеки. Наприклад, для мийки важлива стійкість до вологи, а для підприємств з високим транспортним навантаженням — швидкість. Тож якщо потрібна брама, віднесіться уважно до вибору, а ми допоможемо зробити покупку вигідною. Читайте в новині, як заощадити 150 євро на придбанні воріт на виробництво.


Відкривайте новину, щоб дізнатися подробиці!

geometriya za cinoyu standartnyh

Набридло одноманітне оформлення секційних ворітних систем? Чеська торгова марка Kruzik пропонує стильні моделі з незвичайними принтами. Любите витончені геометричні зображення? Зараз саме час придбати браму. Тільки 7 днів — з 15 по 21 січня: купуйте ворота з геометричною темою за ціною білих. Цікаво? Швидше відкривайте новину, щоб дізнатися подробиці.


Відкривайте новину, щоб дізнатися подробиці!

znizhka montazh

Ось і настав 2018 рік, позаду свята, а далі нас чекає багато цікавого та нового. Наразі час оновлювати та покращувати життя. З 12 січня стартує перша цьогорічна акція, яка допоможе зробити заміський будинок надійною фортецею. Пропонуємо придбати браму провідних європейських виробників та отримати знижку 50% на монтажні роботи. Пропозиція дійсна до 22.01.18.


Відкривайте новину, щоб дізнатися подробиці!

За весь час