НОВИНИ

За весь час

Знижки на ВСЮ автоматику - 13% !!!

П'ятниця 13 - вдалий день для вигідних покупок! Компанія «Брама-Маркет» надає знижки на автоматику Came, Doorhan, Sommer, BFT, Nice, Roger Technology, Genius - 13% за умови одночасного замовлення секційних воріт ALUTECH та DOORHAN з автоматикою. Дізнатися більше про умови і терміни доставки можна за телефонами. Акція діє в усіх регіонах країни: Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Рівне, Хмельницький, Чернівці та інші міста.

Фурнітура для відкатних воріт SGU, автоматика AN Motors

Компанія Брама-Маркет пропонує вигідні умови придбання комплекту для автоматизації відкатних воріт, які будуть діяти до 21 травня 2016 року.

Змушені сповістити вас про те, що з 23 травня 2016 року вартість комплекту фурнітури SGU збільшується. Нова ціна комплекту фурнітури SGU - 1 650 грн.

Встигніть скористатися вигідними умовами! – Придбавши фурнітуру SGU за акційною ціною, Ви отримуєте 1 м зубчатої рейки ROA8 у подарунок!

Участь у даній акції дає можливість купити зубчату рейку ROA8 у кількості від 3 м за ціною – 4,5 євро/м.

Купуючи фурнітуру SGU та зубчату рейку ROA8 від 3 м, Ви також отримуєте можливість придбати привід AN-Motors ASL500 за спец ціною – 144 євро та отримати безкоштовну доставку.


У комплект фурнітури SGU входять:

шина напрямна (чорна) - 6 м.

опори роликові з метал. роликами - 2 шт.

ролик опорний з полімерним покриттям - 1 шт.

кронштейн підтримуючий - 1 шт.

ролики - 2 шт.

уловлювач нижній - 1 шт.

уловлювач верхній - 1 шт.

заглушка металева - 1 шт.


Доставка замовлення проводиться за Новою Поштою містами України: Львів, Ужгород, Хмельницький, Рівне та інші міста України.

Тільки у травні 2016 року впроваджено акційні ціни на автоматику від італійського виробника BFT!

Гаражна серія автоматики

kit Tiziano 3020 - 97 €

kit Tiziano 3620 - 105 €

kit BOTTICELLI 2900 - 117 €

kit BOTTICELLI 3500 - 130 €


Автоматика для відкатних воріт

Комплект до 500 кг kit DEMOS 500 - 195 €

Комплект до 700 кг kit DEMOS 700 - 205 €

Комплект до 1500 кг kit ARES 1500 - 285 €


Автоматика для розсувних воріт

Створка до 2,5м, вага до 400кг PHOBOS AC A25 kit - 265 €

Створка до 4м, вага до 500кг PHOBOS AC A50 kit - 277 €

Створка до 2,5м, вага до 400кг KUSTOS BT A25 kit - 288 €

Створка до 4м, вага до 500кг PHOBOS BT A40 kit - 295 €

Створка до 2м, вага до 200кг VIRGO kit - 310 €

Створка до 3м, вага до 400кг IGEA kit - 410 €


Промислова автоматика

ARGO - 275 €

Автоматика BFT (виробництво Італія) - всесвітньо відомий бренд автоматичних пропускних систем. Більш ніж 25-ти річний досвід роботи, наукові і технологічні розробки дозволили отримати приводи нового покоління. В акції представлена автоматика для гаражних воріт, вуличних розсувних і відкатних воріт. А також промислова автоматика серії ARGO. Доставка автоматики проводиться за новою поштою з Києва у Львів, Ужгород, Хмельницбкий, Івано-Франківськ, Рівне, Чернівці та інші міста України.

Збираєтеся автоматизувати ворота? - Як щодо непоганої знижки?

Отримайте знижку на автоматику для воріт до кінця весни 2016 року. Купуйте гаражні секційні ворота Alutech серії Classic та гарантовано отримуйте знижку на автоматику у 10%. Акція діє за умови одноразового платежу за ворота та автоматику. Виконавши умови даної акції покупець має можливість отримати гаражні ворота Alutech серії Classic зі знижкою до 25% та автоматику фірми AN Motors, Nice, Came за ціною на 10% нижчою від першої вартості.


Акція дійсна у всіх містах України: Київ, Львів, Вінниця, Хмельницький, Запоріжжя і т. д. Строки доставки дізнавайтесь у менеджера нашої компанії.

Професійний монтаж секційних воріт Alutec під ключта безкоштовна доставка

Компанія Брама Маркет пропонує повний комплекс послуг з підбору, доставки, монтажу та автоматизації воріт. Гарантійний термін на секційні ворота Alutech – 1 рік. Під час гарантійного періоду ви маєте можливість отримати послуги з технічного огляду, ремонту та заміни комплектуючих безкоштовно. Також наша компанія надає послуги післягарантійного обслуговування. Доставка воріт здійснюється у всі міста України. В рамках акції доставка секційних воріт Alutech моделі Classic та Trend – у міста Львів, Рівне, Луцьк, Івано-Франківськ, Ужгород, Хмельницький безкоштовна.

Гаражні секційні ворота Alutech (Алютех) - купити Львів, Рівне, Житомир, Харків, Ужгород

Компанія Брама Маркет пропонує купити гаражні секційні ворота від білоруського виробника Alutech. Акція поширюється на популярні серії побутових воріт Alutech Classic та Alutech Trend.

Секційні ворота Alutech Classic – це теплі гаражні ворота із сендвіч-панелі товщиною 45 мм із типом заповнення – пінополіуретан. Короткі технічні характеристики: замкнутий контур стальних профілів, товщина стального листа 0,4 мм. Покриття воріт виконано у декілька шарів, що допомагає воротам бути стійкими до негативних проявів зовнішнього середовища, впливу наднизьких та надвисоких температур.

Секційні ворота Alutech Trend – мають схожі характеристики, але конструкція воріт була адаптована на вартістю. Товщина полотна становить 40 мм, конструкція може бути оснащена як торсіонним механізмом руху та більш доступнім по ціні варіантом – пружинами розтягнення. Такі ворота прекрасно підійдуть для використання на датчних та котеджних територіях.

Доставка секційних воріт можлива у всі міста України: Київ, Харків, Івано-Франківськ, Житомир, Рівне та ін. Також можемо запропонувати італійську автоматику від Nice та Came.

Компанія Брама Маркет та Рітерна Україна пропонує купити зі знижкою 15% секційні автоматичні ворота

Гаражні секційні ворота Ryterna можуть комплектуватися пружинами розтягнення або системою руху «торсіон». Виготовлення воріт здійснюється за індивідуальними вимірами замовника. Робочий ресурс пружин – до 10 000 та до 25000 циклів - відкриття-закриття полотна. Комплектація воріт може бути доповнена системами автоматизації. До секційних воріт Ryterna підходить, як оригінальна фірмова автоматика, так і приводи інших європейських виробників при відповідності технічних характеристик і планованої частоти використання.

Дізнатися ціну воріт можна за телефонами, вказаними на сайті.

Терміни доставки воріт залежать від комплектації (стандартний комплект або додаткова комплектація з вбудованою хвірткою і декоративним освітленням), населеного пункту (Луцьк, Ужгород, Мелітополь, Харків, Запоріжжя і т. Д.). Середній термін доставки з Києва по містах України: 5-7 днів. Також можливий виїзд професійної монтажної групи на завмер і монтаж воріт. Умови доставки і монтажу обумовлюються на певну дату, обрану замовником.


За весь час