ВУЛИЧНІ ВОРОТА-ЖАЛЮЗІ НА ОСНОВІ КОНСОЛЬНОГО МЕХАНІЗМУ – ДОСКОНАЛИЙ ЗАХИСТ ПРИВАТНОЇ ТЕРИТОРІЇ

АВТОМАТИЧНІ ВІДКАТНІ ВОРОТА З ФУНКЦІОНАЛЬНИМ ЗАПОВНЕННЯМ – В'ЇЗНА СИСТЕМА З НЕЗВИЧАЙНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ

Вибір вуличної брами – процес достатньо складний, адже нині на ринку запропоновано величезну кількість моделей з різноманітними характеристиками. Та якщо Ви шукаєте дійсно якісний, функціональний і дещо нетиповий виріб, що вигідно виділятиметься з-поміж інших – замовте зсувні ворота-жалюзі, здатні вмить задовольнити всі потреби. Але які саме риси характерні для цієї вуличної конструкції? Чому уваги варта саме дана модель, а не інша? Пропонуємо розглянути відповіді на ці питання просто зараз!

Відкатні ворот-жалюзі для дому

ОБИРАЄМО ВИЇЗНІ ВОРОТА-ЖАЛЮЗІ ТА ПЕРЕКОНУЄМОСЬ В ЇХНІХ БЕЗЗАПЕРЕЧНИХ ПЕРЕВАГАХ

Про позитивні риси консольної системи годі й казати – вони відомі геть усім, тож їх можна просто перерахувати: компактність, простота в експлуатації, невибагливість в техобслуговуванні та стабільна робота, що не залежить від погодних умов. А от що стосується самого формату запропонованої вуличної конструкції – його особливості варто розглянути більш детально. Роликові ворота-жалюзі для приватного будинку, які можна миттєво придбати за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/vorota-zhalyuzi-vidkatni, виконані особливим чином, і тому мають свої унікальні властивості. Конструкція зокрема складається з жорсткого металевого каркаса, рами та елементів заповнення – саме вони й відіграють найважливішу роль! Для виготовлення відкатної стулки використовуються ламелі зі сталі, обробленої методом цинкування для максимальної стійкості до корозії. Горизонтальні планки розташовують у рамі з використанням саморізів: цей метод дозволяє розміщувати їх під певним кутом нахилу, індивідуально регулювати щільність зашиття та в разі необхідності легко знімати кожен профіль окремо (наприклад, щоб замінити на новий). 

Як будуть виглядати сучасні ворота для котеджу та наскільки особливою стане їхня функціональність, залежить від обраного типу конфігурації. Спочатку радимо придивитись до стандартних моделей, при виробництві яких застосовують одинарні планки завтовшки 0,45 – 0,5 мм. Полотна в’їзних конструкцій з серій ECO та DELTA виконані з профілів чітко прямокутної форми, краї – загострені. Планки у виробах VIOLA й GAMMA відрізняються більш плавними, дещо закругленими гранями. Зазначимо, що обрати можна не тільки форму ламелей, а й їхню ширину, що становитиме 82 або 100 мм. Головною перевагою однобічного заповнення являється досконале відтворення ефекту жалюзі, унікальні риси якого ми розглянемо далі. Зараз же пропонуємо ознайомитись з ще однією моделлю вуличної системи – TWINGO, що належить до преміального сегмента. Представлена брама має покращений дизайн та значно підвищену міцність, оскільки для її заповнення використовуються запатентовані двосторонні ламелі. Радимо подивитись фото воріт з такою зашивкою та оцінити їх досконалий зовнішній вигляд. Також варто зазначити, що представлене заповнення встановляється так, щоб полотно стало повністю непрозорим.

Купити відкатні ворота

Що стосується дизайнерських рішень, запропонованих виробником – з-поміж них Ви легко зможете обрати оптимальний варіант. Для декорування відкатної жалюзійної брами доступні наступні версії:

  • Імітація деревини Printech;
  • Нанесення порошкового барвника в будь-якому матовому чи глянцевому кольорі RAL;
  • Двобічне покриття «Поліестер»;
  • Комбіноване оформлення (з однієї сторони – стилізація під античний дуб, з іншої – ґрунтовка коричневого відтінку).

Підбиваючи підсумки, ми розповімо про унікальні властивості, які спонукають купити ворота-жалюзі з обраним типом заповнення. В першу чергу варто виділити простоту збірки конструкції, обумовлену її модульністю. Якщо зашиття буде однобічним, крізь нього Ви зможете оглядати територію за огородженням, залишаючись невидимими для перехожих. Також між встановленими під кутом ламелями буде постійно циркулювати повітря, що запобігатиме його застою (особливо актуально для невеликих ділянок). Конструкція в будь-якій конфігурації матиме низьку парусність, а також вберігатиме двір від шуму – звукові хвилі розсіюватимуться при зіткненні з ребристою поверхнею полотна. 

Якщо Ви бажаєте замовити трендову модель в’їзної системи та отримати на неї знижку до -10% – відвідайте демонстраційну залу «БРАМА МАРКЕТ Львів», де можна з вигодою придбати продукцію найвищої якості!

Немає коментарів
Додати коментар