ВУЛИЧНІ ВОРОТА-ЖАЛЮЗІ — БЕЗДОГАННІ ВІДКАТНІ КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ КОМПЛЕКСНОГО ЗАХИСТУ ДОМА

vidkatni vorota tipu zhalyuzi

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Обрати огорожу для заміського котеджу досить складно, оскільки сучасний ринок пропонує широкий асортимент автоматичних систем. Однак не всі варіанти оптимально інтегруються в екстер'єр або план ділянки, здатні задовольнити візуальні запити власника будинку. Саме тому хочеться звернути увагу на відкатні ворота-жалюзі, установка яких вирішить численні проблеми, пов'язані з організацією сучасної, зносостійкої і якісної брами. Чому такі конструкції популярні сьогодні? На що слід звернути увагу при виборі? На всі ці питання можна отримати відповідь прямо зараз!

ЯК ВИБРАТИ В'ЇЗНІ ВОРОТА-ЖАЛЮЗІ: ОСОБЛИВОСТІ ОГОРОЖ І БЕЗУМОВНІ ЇХ ПЕРЕВАГИ

Не таємниця, що консольна система, яка використовується в якості огорожі території, довговічна, практична і невибаглива в обслуговуванні. Вуличні ворота-жалюзі також налічують ряд особливостей, до числа яких відносять міцність конструкції, стійкість до корозії і простота монтажу. Сама зсувна система у двір складається з міцного металевого каркаса і рами, а також збірних ламелей, виготовлених з оцинкованої сталі. При складанні елементів використовуються особливі саморізи, що дозволяють виставити кут нахилу стулок жалюзі. Завдяки цьому також можна замінити ламель при необхідності на нову без комплексного розбирання огорожі.

virobnictvo viyiznih vorit

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Сучасні ворота типу жалюзі виготовляються в різних модифікаціях, при цьому найпоширенішими є брами з серії DELTA або ECO, при виробництві яких використовується профіль товщиною 0,4-0,5 мм, а складові елементи мають прямокутну форму і гострі зрізи решт. Ширину ламелей кожен підбирає на свій розсуд (80-100 мм). Вироби із серії VIOLA й GAMMA більш вишукані, елементи мають більш округлені форми, проте вони не зрівнятися з преміальними моделями TWINGO. Ворота-жалюзі для в'їзду з цієї лінійки відрізняються підвищеними експлуатаційними властивостями і унікальним дизайном, оскільки в збірці таких огорож використані особливі двосторонні ламелі. Такі конструкції мають щільну зашивку, через яку немає просвіту і територія повністю захищена від сторонніх очей. Якщо Ви хочете подивитися фото воріт типу жалюзі, тоді переходьте за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/vorota-zhalyuzi-vidkatni.

vorota dlya privatnogo kotedzhu

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Чому багато власників приватних територій воліють встановити такі конструкції для в'їзду? До незаперечних переваг відносять:

  • Простота складання. Це обумовлено модульністью системи і можливістю установки окремими елементами. Незважаючи на це, консольна конструкція відрізняється надійністю і довговічністю, при цьому підходить для установки в будь-якому кліматичному поясі.
  • Низька парусність огорожі, обумовлена ​​чітким порядком розташування ламелей під певним кутом. Така особливість дозволяє забезпечити свою ділянку циркуляцією повітря, знизивши при цьому шумову завісу, якщо будинок розташований недалеко від траси.
  • Стійкість до іржавіння. Ворота-жалюзі для заміського котеджу виготовляються із застосуванням методу цинкування, а нанесена порошкова фарба лише збільшує антикорозійні властивості системи.

suchasni vorota dlya domu

тел. 0671121869 тел. 0503562114

  • Широкий вибір зашивки. Якщо Ви бажаєте зробити свій паркан жалюзі більш унікальними, тоді сміливо використовуйте різні дизайнерські рішення, наприклад, Printech — імітація дерева або комбіноване оформлення.

Якщо Ви бажаєте купити сучасні ворота для заміського будинку або котеджу, тоді зверніть увагу на асортимент компанії «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ». Зателефонувавши до наших менеджерів, Ви отримаєте комплексну консультацію стосовно красивих відкатних конструкцій за доступною ціною. Крім цього, відвідайте демонстраційний салон за адресою: вул. Височана, 16 В, і ви зможете побачити зсувні ворота типу жалюзі, вибрати оптимальну конфігурацію і замовити монтаж огорожі прямо в офісі!

Немає коментарів
Додати коментар