ВОРОТА ТИПУ ГАРМОШКА — СУЧАСНА В'ЇЗНА СИСТЕМА ДЛЯ КОТЕДЖУ АБО ЗАМІСЬКОГО БУДИНКУ

v'yizni vorota garmoshka

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Облаштування в'їзду на приватну територію — завдання не з легких, оскільки не завжди власникам майна до вподоби класична розпашна система, а для установки відкатних вуличних конструкцій просто немає технічної можливості. Саме для таких випадків і передбачені складні ворота типу гармошка. Такий механізм не тільки візуально ефектно виглядає, але і має ряд незаперечних переваг, дізнатися про які Вам представляється можливим прямо зараз!

СКЛАДНІ ВОРОТА-ГАРМОШКА — САМА КОМПАКТНА І ЗРУЧНА В'ЇЗНА СИСТЕМА ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ

Вибрати вуличну систему, що задовольняє запити всіх мешканців будинку, досить проблематично, проте, немає нічого неможливого! Зверніть увагу на сучасні ворота-гармошка, що володіють наступними перевагами:

  • Компактність конструкції — базова особливість такої брами. Для організації в'їзду зі складними воротами немає необхідності звільняти місце за або перед прорізом, оскільки рухливі стулки функціонують за принципом відкривання автоматичних дверей в громадському транспорті.

vorota skladayutsya yak garmoshka

тел. 0671121869 тел. 0503562114

  • Складні ворота типу гармошка багато в чому вигідніші, ніж консольна конструкція, при цьому власнику такої системи немає необхідності в регулярному обслуговуванні і контролі за функціональністю механізмів.
  • Конструктивна особливість автоматичних воріт, що відкриваються за типом гармошки, в тому, що всі стулки виготовлені в одному розмірі, і зібрані на однаковій ширині за допомогою спеціальних зносостійких петель. Це дозволяє виключити ймовірність провисання і підвищує витривалість системи під дією сильного поривчастого вітра.

skladni vorota dlya domu

  • Виготовлення воріт-гармошка для заміського будинку здійснюється з будь-яких сучасних матеріалів, при цьому для зашивання полотна можуть використовуватися як сендвіч-панелі, гофровані листи, штахетник, металеві решітки та навіть натуральне дерево.

Таким чином, красиві ворота-гармошка чудово підійдуть до будь-якого екстер'єру маєтка, підкреслять непересічність смаку власника будинку. Вибрати найбільш підходящу автоматичну конструкцію можна, відвідавши сайт https://brama-market.lviv.ua/photoalbums.

garni vorota dlya kotedzhu

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Вибираючи в'їзну систему, слід все ж таки звернутися до фахівців для кваліфікованої допомоги, оскільки задоволення від покупки буде лише після установки якісної і надійної захисної конструкції. Фахівці компанії «БРАМА МАРКЕТ Львів» готові надати повну інформацію стосовно сучасних вуличних систем. Вибрати складні в'їзні ворота з сендвіч-панелі або профнастилу можна, відвідавши наш демонстраційний салон за адресою: вул. Городоцька, 286 Б. Менеджери не тільки розкажуть про особливості продукції, а й запропонують сучасні моделі для установки, а також автоматичні ворота для будинку зі знижкою в 10%!

Немає коментарів
Додати коментар