ВХІДНІ ДВЕРІ RYTERNA З АЛЮМІНІЮ: ОБИРАЄМО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ ТА ЗНОСОСТІЙКІ КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ ЗАМІСЬКОГО КОТЕДЖУ

dverI z Litvi

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Обираючи сучасні та якісні огорожі для власного будинку, кожен бажає придбати дизайнерські або класичні моделі, які стануть комфортним та безпечним доповненням до цілісного архітектурного ансамблю. Литовський виробник пропонує теплі двері для заміського маєтку в різних модифікаціях. Це дає можливість обрати дизайнерський варіант облаштунку вхідного прорізу. Насамперед, варто відзначити особливості модельного ряду розпашних конструкцій від Ryterna, щоб купити теплу та незрівнянно красиву огорожу для дому.

suchasnI dverI Ryterna

ВУЛИЧНІ ДВЕРІ З ЛИТВИ: ОБИРАЄМО ДИЗАЙНЕРСЬКІ ТА НАДІЙНІ СИСТЕМИ З ВИСОКИМ КОЕФІЦІЄНТОМ ТЕПЛОПЕРЕДАЧІ

Сучасні будинки передбачають установку якісних та енергоефективних вхідних моделей, які будуть гармонійно доповнювати екстер’єр маєтку та забезпечувати комфорт власникам житла. Литовські двері Ryterna виготовляються в декількох модифікаціях, які різняться між собою технічними властивостями:

  • RD65 — сучасні розпашні системи, каркас яких зроблений з міцного алюмінію, що покривається надійними та зносостійкими кольоровими полімерами. Модель обладнана утеплювачем — пінополіуретаном, та має коефіцієнт теплопередачі — 0,73 Вт/м²∙К. Дизайнерські двері з Литви оснащені подвійним склопакетом та міцним порогом з якісного алюмінію. Завдяки цьому, власник маєтку надійно захистить свій дім від вологості, появи конденсату чи плісняви.    
  • Конструкції із модифікації RD80 та RD100 вироблені з листів оцинкованої сталі, але товщина стулки в цих моделях становить 8- 10 мм. Завдяки цьому, а також утеплювачу та потрійному склопакету, що встановлюється врівень з полотном дверей, досягається коефіцієнт теплопередачі 0,65 Вт/м²∙К. Такі показники дозволять власникам сучасних заміських будівель значно заощаджувати на опаленні приміщення. Крім того, двері Ryterna декоруються за побажанням замовника скляними чи металевими накладками з різною фактурою. В якості додаткового устаткування виробник пропонує магнітний поріг, що додає зручності у користуванні.

virobnitstvo dverey z alyumInIyu

Подивитись фото дверей з теплого алюмінію можна, перейшовши за посиланням: https://brama-market.lviv.ua/products/category/dveri. Литовські вхідні системи Ритерна обладнані німецькими петлями Schuring, завдяки чому монтаж конструкцій незалежно від модифікації дуже спрощений. Всі сучасні вуличні двері зі склом виготовленні з протизламними механізмами та можуть бути обладнані будь-яким електронним чи класичним замком. Виробник також пропонує сучасні інтерактивні модулі, завдяки чому вхідні конструкції будуть відкриватись заздалегідь чи з дистанції. Двері з алюмінію можуть бути пофарбовані в будь-який відтінок кольорових сумішей з колекції RAL. Завдяки цьому, кожен власник будинку має можливість створити унікальні за дизайном системи для дому.

zamoviti yakIsnI dverI z Evropi

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Варто зазначити, що фахівці компанії «БРАМА МАРКЕТ Львів» раді допомогти з вибором дизайнерських вуличних конструкцій. Завітавши до офіційного представництва, що знаходиться за адресою: вул. Городоцька, 286 Б, Ви отримаєте кваліфіковану консультацію та можливість придбати бажані системи з вагомою знижкою!


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ:

- ГАРАЖНІ ВОРОТА

  - ГАРАЖНІ ВОРОТА -

- ВХІДНІ ДВЕРІ

- ВХІДНІ ДВЕРІ -

- ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

- ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА -

- ВУЛИЧНІ ВОРОТА

- ВУЛИЧНІ ВОРОТА -

- ВІКНА, ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ

- ВІКНА, ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ -

Немає коментарів
Додати коментар