ВИРОБНИЦТВО КОВАНИХ ВОРІТ ЗА ПОПЕРЕДНЬО РОЗРОБЛЕНИМ ПРОЕКТОМ: ЯК СТВОРЮЮТЬСЯ ПРЕМІАЛЬНІ В'ЇЗНІ СИСТЕМИ ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ?

ВУЛИЧНІ БРАМИ З ЕЛЕМЕНТАМИ КОВКИ: РОЗГЛЯДАЄМО ПРОЦЕС ВИГОТОВЛЕННЯ ВОРІТ З ОРИГІНАЛЬНИМ ДИЗАЙНОМ

Будь-яка захисна конструкція, що встановлюється у двір котеджу чи таунхаусу, має виконувати одразу декілька функцій: вберігати закриту територію від проникнення сторонніх осіб, забезпечувати господарям комфортний доступ, а також ефектно прикрашати собою екстер'єр. Звісно ж, замовляючи виготовлення кованих воріт, власник приватного будинку бажає отримати все й одразу, тож майстри докладають максимум зусиль для того, щоб втілити його мрії у реальність. Виробничий процес є доволі складним, адже металу, який зазвичай являється основою сировиною для створення конструкції, слід надати не лише дуже гарної форми, а й додатково зміцнити його, захистити від абразивного зносу тощо. Вулична брама, виготовлена з дотриманням певних технологій, здатна буде прослужити декілька десятків років, кожного дня радуючи власників своєю міцністю, функціональністю та ексклюзивним дизайном. Бажаєте дізнатись, як саме майстри створюють ковані вироби, й оглянути найбільш цікаві варіанти їхнього оформлення? Пропонуємо негайно поринути у світ художньої обробки металу та зрозуміти, чому конструкції ручної роботи являються настільки популярними та цінними.

Металеві ворота з елементами ковки

ВИЇЗНІ ВОРОТА З КОВАНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ: ШЛЯХ ВІД СТВОРЕННЯ ЕСКІЗУ ДО ЙОГО ВТІЛЕННЯ У ГОТОВОМУ ВИРОБІ

Перше, що варто зробити після того, як Ви вирішили замовити вуличну браму преміум-класу – визначитись з її типом та зовнішнім оформленням. Спочатку радимо переглянути каталог кованих воріт https://brama-market.lviv.ua/products/category/kovani-vorota, щоб дістати натхнення або обрати з-поміж зразків варіант до смаку, однак краще все ж звернутися до професійних дизайнерів, які створять цілком індивідуальний проект. В'їзна система – відкатна, розпашна чи навіть складна – може бути прикрашена різноманітними фігурними елементами: решітками, візерунчастими вставками тощо. Для того, щоб правильно поєднати їх у гарну композицію, й варто поспілкуватися зі спеціалістами-проектувальниками. Після розробки ескізу та його затвердження з замовником до роботи візьмуться досвідчені ковалі – цей процес ми пропонуємо оглянути більш детально. Отже:

  • Спершу майстрам потрібно виготовити окремі художні елементи згідно з проектом. Для цього вони використають металеві заготівлі певних розмірів, які під впливом спеціальних інструментів набудуть необхідної форми. Метод гарячої ковки дозволяє фахівцям вручну виконувати найскладніші декоративні деталі.
  • На наступному етапі відбудеться процес з'єднання елементів один з одним – в цьому майстрам допоможе спеціальний зварювальний апарат.
  • Далі фахівці перейдуть до згладжування поверхонь: спочатку металеві ворота ручної роботи відправлять до піскоструминної камери, а потім закріплять результат машинкою для шліфування. 
  • Якщо між фігурними деталями та з тильної сторони полотна утворяться дрібні щілини та пустоти, їх буде усунуто за допомогою шпаклівки, стійкої до значних коливань температур, та спеціалізованого бельгійського герметика.
  • Передостанній етап передбачає обробку кованої брами методом холодного цинкування: таким чином її вдається зміцнити та вберегти від утворення корозії більше ніж на 10 років.
  • Наприкінці вуличну в'їзну конструкцію вкриють порошковою фарбою з вмістом дрібних металізованих частинок, відтінок якої обирається ще на етапі проектування. Якщо полотно слід буде прикрасити патинуванням – після установки воріт у двір художник нанесе декоративну суміш власноруч, правильно розставляючи акценти на художніх елементах.

Ковані ворота для котеджу

Тепер, коли Ви знаєте, як відбувається процес індивідуального виготовлення в'їзних систем з ковкою, пропонуємо розглянути доступні варіанти дизайну. Фігурні металеві деталі, виконані майстрами вручну, можуть бути як простими (решітки, геометричні фігури, кульки, завитки), так і складними (візерунчасті орнаменти, голови тварин, квіти, листя, грона винограду, надписи, фамільні герби тощо). Всі з вищезазначених елементів добре поєднуються між собою, однак навіть після вдалого комбінування в ескізі для них варто обрати найбільш доречну підложку. Якщо Ви бажаєте приховати свій двір від сторонніх очей, замовляйте ковані ворота з профнастилом, натуральним деревом або гладкими металевими панелями. Гофрований лист, з якого складатиметься основа зашиття, здатен здешевити конструкцію, а от натуральний матеріал зробить її набагато гарнішою, однак при цьому й дорожчою. В разі, коли заїзд у двір знаходиться за 20 чи більше метрів від заміського будинку, можна купити браму з так званим прозорим заповненням, де полотно складатиметься виключно з ґраток та фігурних вставок. Якщо Ви бажаєте, щоб під кованими елементами була підложка, для виготовлення ворітного полотна буде застосовано полікарбонат – прозорий, тонований, кольоровий чи безбарвний. Комбіноване заповнення також виглядає досить цікаво та привабливо: сучасні ковані конструкції доповнюють окремим вставками з металосайдингу, дерева тощо. Який з усіх цих варіантів обрати – залюбки порадять кваліфіковані спеціалісти, підібравши оформлення в’їзної системи, спираючись на стиль Вашого будинку, особливості ландшафту та інші важливі аспекти. Для того, щоб отримати безкоштовну консультацію від фахівців, зателефонуйте за номером +38 (067) 112-18-69 або ж відвідайте демонстраційну залу «БРАМА МАРКЕТ Львів». Нагадуємо, що тільки в одному з наших виставкових салонів можна купити ковані ворота зі знижкою до -10% – не втрачайте шанс скористатися вигідною пропозицією!

Немає коментарів
Додати коментар