УНІКАЛЬНІ ПАРКАНИ У СТИЛІ РАНЧО — СУЧАСНЕ ОФОРМЛЕННЯ ПРИДОМОВОЇ ТЕРИТОРІЇ ТА НЕОРДИНАРНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ ЗАХИСТУ ЗАЇЗДУ

suchasnI ogorozhI rancho

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Сучасні огорожі — це передусім якісні конструкції, що мають дизайнерський вигляд та передбачають зручність у використанні. До таких парканів відносять моделі із серії Ранчо, що мають великий попит на внутрішньому ринку України, хоча цей вид захисної системи з'явився кілька століть тому в Америці. Секційні огорожі на сьогодні повністю адаптивні з сучасними реаліями та побажаннями споживачів, тому ці моделі використовуються для установки на дачних або заміських ділянках, будинках у певному архітектурному стилі, а також для благоустрою дитячих садків, розважальних таборів або паркових територій. Сучасні огорожі Ранчо — це передусім дуже прості та зносостійкі конструкції, що являють собою ламелі з металу (0,45 мм) прямокутного перетину, при цьому відстань між планками становить 20-50 мм (на вибір споживача). Якщо обирати більшу щільність прилягання елементів один до одного, то паркан буде виглядати більше цільним, глухим. Однак, варто відзначити, що секції при будь-якому варіанті зашивки та розміщенню планок будуть пропускати світло та не заважати циркуляції повітря. 


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ:


     - ГАРАЖНІ ВОРОТА

  - ГАРАЖНІ ВОРОТА -

- ВХІДНІ ДВЕРІ

- ВХІДНІ ДВЕРІ -

- ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

- ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА -

- ВУЛИЧНІ ВОРОТА

- ВУЛИЧНІ ВОРОТА -

- ВІКНА, ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ

- ВІКНА, ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ -


ВИРОБНИЦТВО СЕКЦІЙНИХ ОГОРОЖ ТИПУ РАНЧО: ПРИВАБЛИВІ КОНСТРУКЦІЇ ДЛЯ СУЧАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ БЕЗПЕКИ

Обираючи дизайнерські паркани для заміського будинку, варто переглянути фото красивих вуличних систем, перейшовши за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-kovani-ogorozhi.

Декілька століть назад для виробництва секцій типу Ранчо використовували деревину, але тепер фахівці обирають метал, та піддають серовину обробці з залученням передових технологій. Крім того, завдяки гарячому методу цинкування та нанесенню сучасних лакофарбових покриттів, такі конструкції витривалі до ржавління та мають високі експлуатаційні якості на протязі 10-15 років користування.

parkani tipu rancho

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Монтаж огорожі відбувається замковим з'єднанням на цегляних, бетонних чи кам'яних стовпах. Для установки одного паркану Ранчо має бути 2 опорних конструкції, які можуть виготовлятися з металу. Фахівці радять виконувати монтаж секцій на відстані не більше ніж 3 метри, в іншому випадку це може збільшити парусність конструкції з вірогідністю її повалення. Сучасні металеві огорожі Ранчо допускають установку на вже існуючих опорних стовпах. В такому разі, власнику території лише треба визначитись з дизайном свого майбутнього автентичного та унікального паркана.

Зазначимо, що секційні ворота типу Ранчо не слід плутати з дизайном воріт-жалюзі, адже ламелі в першому випадку не монтуються під кутом! Якщо Ви бажаєте придбати проглядну але стильну та красиву конструкцію, то такі паркани — найкраще, та, мабуть, найдоступніше рішення. Цікаво та непередбачувано виглядають огорожі в комбінованому стилі, коли спеціалісти відтворюють завдяки передовим покриттям імітацію дерева чи фасаду будівлі. Крім того, колір металевих планок може бути схожим з відтінком декоративних елементів прибудинкової території, чи мати свій унікальний візерунок, який підкреслить нетривіальність смаку власника маєтка.

dizaynerskI ogorozhI dlya zamIskogo budinku

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Якщо Ви бажаєте купити вишукані та якісні огорожі Ранчо, тоді звертайтесь до виставкових салонів компанії «БРАМА МАРКЕТ Київ», що розташовані за адресою: вул. Фрунзе, 69 В. Наші професійні фахівці не тільки допоможуть з вибором паркана, але й розкажуть про акційні пропозиції. У нас Ви зможете купити вуличні огорожі з металу типу Ранчо з монтажем та за вигідною ціною!

Немає коментарів
Додати коментар