ІТАЛІЙСЬКИЙ ШЛАГБАУМ ROGER BIONIK 6 — СУЧАСНА АВТОМАТИЗАЦІЯ В'ЇЗДУ І ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ НАД ПРОПУСКНИМ ПУНКТОМ

Аvtomatichnij shlagbaum Gant

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Контроль над приватною територією, як і паркувальніми ділянками, стоянками, може здійснюватися за допомогою автоматичного пропускного обладнання, вибрати яке людині, що необізнана у цьому питанні, досить проблематично. Саме тому ми розглянемо особливості моделі Rager Bionik 6, призначеного для обмеження доступу на приватну територію шириною проїзду в 6 метрів. Шлагбаум Біонік обладнаний безщітковим двигуном, який забезпечує неймовірну інтенсивність роботи з низькими показниками енергоспоживання. Bionik 6 на дистанційному управлінні може використовуватися для організації пропускної системи як для виробничих, так і приватних територій, при цьому максимальна кількість підйому/опускання стріли довжиною 6 метрів становить 2500 циклів на добу.

АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ ROGER BIONIK 6: ПЕРЕВАГИ ТА МОЖЛИВОСТІ ПРОПУСКНОЇ СИСТЕМИ

Модель призначена для установки на об'єкти з інтенсивним потоком руху, при цьому час підйому стріли становить від 4-6 секунд. Шлагбаум на пульті Біонік обладнаний самоблокуючим редуктором, завдяки чому виключається ймовірність несанкціонованого проникнення на огороджену територію. Які переваги має на увазі під собою установка ROGER BIONIK 6 на парковку або в зоні пропуску до приватного володіння:

  • Устаткування виготовлене таким чином, що всі електронні та механічні елементи не перетинаються. Завдяки цьому зберігається цілісність системи і вузлів в разі перепадів в мережі живлення.
  • Шлагбаум Біонік функціонує завдяки сучасному безколекторному двигуну, що розроблений за технологією Roger Brushless. Це свідчить про безперебійну роботу і вражаючий ресурс — 1 500 000 циклів.

ustanovka shlagbauma na pulti

  • Еліптична стріла довжиною 6 метрів виготовлена ​​з алюмінієвого профілю, обладнана вбудованими сповіщувальними лампами, що забезпечують повне висвітлення в'їзної частини.
  • Шлагбаум ROGER BIONIK 6 при запуску циклу відрізняється плавністю опускання, фіксацією в кінцевих точках (завдяки наявності пружини балансування діаметром 83 mm), при цьому допускається ручне управління за допомогою динамічного коду.
  • Модель функціонує в широкому діапазоні температур — від -20 °С до +50 °С, таким чином установка шлагбаума на пульті управління може бути в областях з будь-якими кліматичними умовами.


zamoviti propuskne obladnannya

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Шлагбаум Roger Bionik зі стрілою 6 метрів ідеально підійде до екстер'єру будь-якої ділянки, при цьому буде характеризуватися відмінними експлуатаційними властивостями. Вибрати пропускне обладнання від італійського виробника Gant Ви зможете, відвідавши сайт https://brama-market.lviv.ua/products/category/gant-avtomatichni-shlagbaumi.

Якщо ж Ви потребуєте професійної консультації або вкрай необхідна установка устаткування, тоді сміливо звертайтеся до менеджерів компанії «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ». Завітайте також до наших демонстраційних салонів, де Ви зможете не тільки в реальності побачити якісні шлагбауми на пульті управління, а й отримаєте можливість купити огорожі зі знижкою 5 %!

Немає коментарів
Додати коментар