ІТАЛІЙСЬКИЙ ЕЛЕКТРОПРИВІД FAAC 741 — КРАЩИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ВУЛИЧНИХ ВОРІТ

avtomatika dlya rozsuvnih vorit

тел. 0671121869 тел. 0503562114

В'їзд на приватну територію кожен облаштовує на свій розсуд, однак, якщо вибирати автоматизацію для вуличних конструкцій, то, звичайно ж, слід звернути увагу на італійський электропривід FAAC 741. Модель ідеально підходить для огорож вагою до 900 кг, при цьому моментальне відкривання стулок здійснюється при керуванні пультом з відстані до 30 метрів. Дана автоматика для воріт не вимагає супутньої установки електрозамку, оскільки модель самоблокується, а також передбачає можливість отвору конструкції за допомогою ключа в разі перебоїв в мережі. Які ж ще основні переваги приводу FAAC 741? Давайте розберемося далі!

НАДІЙНА АВТОМАТИКА FAAC 741 ДЛЯ ВОРІТ ВІДКАТНОГО ТИПУ: ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ І АСПЕКТИ КОРИСТУВАННЯ

Електропривід італійського виробництва досить простий в застосуванні і установці, оскільки поставляється спочатку з запрограмованими налаштуваннями, підкоригувати які можна за допомогою дисплея на платі управління. Модель оснащена крайнім вимикачем, що дозволить безперебійно і безпечно для всієї системи користуватися автоматикою в зимовий період року. Додаткові переваги приводу ФААК 741:

  • Модель поставляється в комплекті з одно- і двоканальним приймачами, які можна використовувати для облаштування не тільки в'їзного, але і пішохідного отвору (хвіртки, наприклад).
  • Автоматика ФААК 741 для розсувних воріт обладнана датчиком положення для реверсу стулок, що дозволить встановити бажаний час відкриття воріт, опцію уповільнення руху і часткове відмикання — при необхідності. Привід оптимально підходить для середньої інтенсивності руху — до 40%, тобто для заміського будинку — найкращий варіант. Швидкість відкриття стулки становить 12 м/хв.

montazh avtomatiki na vorota

тел. 0671121869 тел. 0503562114

  • Модель допускає настройку такого параметра, як вихід з попередніми включенням сигнальної лампи у конкретну годину. Попередньо можна скористатися опцією Failsafe — тестування фотоелементів для загальної безпеки роботи системи.

Привід Фак 741 для установки в приватному будинку — краще рішення для організації в'їзду на територію. Модель поставляється в комплекті з пультом управління і інструкцією для монтажу. Якщо Ви хочете вибрати і купити якісну автоматику для воріт, тоді ознайомтеся з широким асортиментом приводів, представлених на сайті https://brama-market.lviv.ua/products/category/faac-avtomatika-dlya-vidkatnih-vorit.

italijska avtomatika faak 741

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Більш того, Ви завжди можете звернутися до наших професійних менеджерів, які зможуть підібрати оптимальну модель з урахуванням інтенсивності руху, технічних параметрів конструкції і візуальних вимог замовника. Приїжджайте в демонстраційний салон «БРАМА МАРКЕТ Львів», розташований за адресою: вул. Городоцька, 286Б. Крім цього, відвідавши наш офіс, Ви зможете розраховувати на приємні знижки до 10% на весь представлений асортимент воріт і італійської автоматики.

Немає коментарів
Додати коментар