СТАЛЕВО-АЛЮМІНІЄВІ ДВЕРІ ДЛЯ ПРИВАТНОГО БУДИНКУ HORMANN THERMOPRO – ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ТА КЛЮЧОВІ ПЕРЕВАГИ

СУЧАСНІ ДВЕРІ ДЛЯ ДОМУ ВІД ЗАВОДУ HORMANN: ЯКІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ

Чи можна вберегти житло від зловмисників, не замовляючи для цього дорогі охоронні пристрої та сигналізацію? Як не дивно, зазначене обладнання ніколи не знадобиться, якщо Ви одного разу вирішите купити вхідні двері від виробника Hormann! Спеціалізована німецька конструкція здатна належним чином захистити дім від вторгнення сторонніх осіб, водночас підтримуючи в ньому комфортні мікрокліматичні умови та прикрашаючи фасад. Розглядаючи асортимент вхідних систем від провідного європейського заводу, скористайтеся нашою порадою та зверніть увагу на енергоефективну модель ThermoPro. Представлені двері на вулицю чудово ізолюватимуть будинок від шуму, холоду та вологи, що часто збирається на стінах та інших прилеглих поверхнях. Якими ще перевагами наділено запропонований виріб, Ви дізнаєтесь всього за декілька хвилин.

сучасні двері для дому

ГАРНІ, БЕЗПЕЧНІ ТА ТЕПЛІ ДВЕРІ ДЛЯ КОТЕДЖУ ЧИ ТАУНХАУСУ HORMANN THERMOPRO – БЕЗКОМПРОМІСНА ЯКІСТЬ ТА НАДІЙНІСТЬ

Всі ми знаємо, що сучасна вхідна система, яка має стати частиною приватного будинку, повинна поєднувати в собі вже далеко не одну, а безліч характеристик та функцій. Головним критерієм вибору до сих пір являється наявність відмінних захисних параметрів, але до них обов’язково додаються й інші: енергоефективність, технологічність, естетична привабливість тощо. Ознайомлюючись з інформацією в каталозі https://brama-market.lviv.ua/products/category/dveri, Ви побачите, що німецький виробник пропонує ексклюзивні двері в різних конфігураціях, що відрізняються за показниками теплоізоляції, товщиною стулки, класом захисту від злому. Кожна модель варта окремої уваги, однак сьогодні радимо скористатися нагодою та оглянути параметри універсального рішення під назвою ThermoPro.

сучасні двері для котеджу

Ключовою складовою конструкції, з якою користувачі взаємодіятимуть щоденно, являється її міцне полотно. Стулка завтовшки 4,6 см виконується з профілю (дерев’яного, з терморозривом), сталевих листів та пінополіуретанового утеплювача з високим ступенем щільності. Для виготовлення дверей Hormann ThermoPro застосовується й інший матеріал – алюміній: він необхідний для створення міцної, стійкої до іржі коробки. Даний елемент наділяють товщиною 60 мм та оснащують терморозривом, який безпосередньо впливає на підвищене теплозбереження. Для того, щоб полотно притискалося до коробки достатньо сильно, та між двома складовими конструкції не утворювались щілини, на неї встановлюють захисний фальц. Також вхідну систему доповнюють теплим порогом заввишки 20 мм, який має терморозрив і виконаний з алюмінію та пластику. Додаткове утеплення забезпечують ущільнювальні елементи подвійного й щіткового типу. Завдяки такій комбінації матеріалів та деталей готова конструкція здатна ефективно захистити будинок від холоду – про це свідчить коефіцієнт U, що приблизно дорівнює 1,5 Вт/(м²·К) (незначні похибки допускаються при нестандартних габаритах виробу та/або наявності великої кількості засклених вставок у полотні). Розміри вхідних дверей ThermoPro, які пропонує німецький виробник Hormann, становлять від 1100х2100 до 1250х2250 мм. Що стосується фурнітури та захисних механізмів – всі вони виконуються з якісних зносостійких матеріалів. Вберегти розпашну систему від злому допомагає п’ятиточковий замок із профільним циліндром і функцією оповіщення про небезпеку. Для того, щоб зловмисникам не вдалося підняти полотно за допомогою лому, викрутки, домкрату тощо – конструкцію оснащують спеціальними елементами. Вони представлені конічними та поворотними ригелями, протизнімними штирями, а також блокувальним механізмом, який встановлюють з боку петель, що за замовчанням мають функцію регулювання. 

Окрему увагу варто приділити дизайну дверей в будинок, який розроблюється у відповідності до останніх світових трендів. Вхідні конструкції з серії ThermoPro виконують в популярному мінімалістичному оформленні, що гарантовано прийдеться до смаку кожному сучасному господарю дому. Так, для декорування поверхні обраного виробу пропонується стійке кольорове покриття (10 базових варіантів) та текстура Decograin у чотирьох версіях. Якщо Ви підбираєте зовнішню захисну систему зі вставками – можна купити двері Hormann ThermoPro з потрійним небитким склом теплого типу. Красивим та гармонійним доповненням такої конструкції стануть фірмові фрамуги, конфігурація яких підбирається в індивідуальному порядку в залежності від особистих вподобань замовника.

виготовлення дверей на замовлення

Маєте бажання не просто дізнатися ціни на двері з Німеччини, а й, детально ознайомившись зі зразками вхідних систем найвищої якості, здійснити покупку з особливою знижкою? Скористайтеся можливістю відвідати спеціалізований виставковий салон «БРАМА МАРКЕТ Київ» де на Вас чекає цікава демонстрація товарів з асортименту, професійна консультація від технічних фахівців і приємні персональні бонуси! Чекаємо на гостей у столичному шоу-румі за адресою: вул. Кирилівська, б. 69-В, 1 поверх, офіс № 127.

Немає коментарів
Додати коментар