СЕКЦІЙНІ В'ЇЗНІ СИСТЕМИ З ВОГНЕСТІЙКИХ ПАНЕЛЕЙ: ОБИРАЄМО ОГОРОЖІ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ СКЛАДІВ І ЖИТЛОВИХ КОМПЛЕКСІВ

promislovi vorota Dorhan

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Протипожежні ворота DoorHaN — надійні і довговічні брами, що володіють класом вогнестійкості EI60. Крім прямого призначення — захист продукції або людини від загоряння та розповсюдження вогню, ці огорожі мають підвищену тепло- і шумоізоляцію, а також передбачають різні конструктивні рішення для збірки. Інакше кажучи, кожен власник складського приміщення або жилого комплексу, купивши секційні вогнетривкі ворота підйомного типу Дорхан, зможуть повноцінно захистити себе і обладнання/продукцію від небажаних наслідків пожежі. Брами сертифіковані і пройшли ряд випробувань, що підтверджують їх придатність і нетоксичність. 

Конструкції випускаються з габаритними розмірами 2000-6000 / 2000-6000 мм (ширина / висота отвору) при глибині приміщення до 600 мм. Сама підйомна система оснащена торсійним механізмом, кронштейном кріплення горизонтальних направляючих, бічними стійками і опорами з роликами для руху полотна секції. Протипожежні ворота з сендвіч-панелей обладнані також спеціальними механізмами, що запобігають обриву троса і пружин. Завдяки цьому, система безпечна і надійна навіть при інтенсивній експлуатації. Захист від протягів і проникнення вологи забезпечують бічні, нижні ущільнювачі і терморасширююча стрічка, яка також при високих температурах збільшується в розмірах, підвищуючи тим самим герметичність конструкції.

vorota DoorHan na sklad

тел. 0671121869 тел. 0503562114

ФУНКЦІОНАЛЬНІ ОСОБЛИВОСТІ БРАМ DOORHAN: ОБИРАЄМО СЕКЦІЙНІ ВОРОТА НА СКЛАД І В ПРИМІЩЕННЯ З ВИСОКОЮ ПОЖЕЖОНЕБЕЗПЕКОЮ

Складські приміщення часто захищаються від раптового спалаху за допомогою огороджувальних систем. Протипожежні ворота DoorHan виготовлені з сендвіч-панелей, при цьому внутрішнім прошарком виступає мінеральна вата щільністю 130 кг/м³, яка додає зносостійкості, міцності конструкції. Бічна частина брами закладається гіпсокартоном і особливими профілями для додаткового посилення. Завдяки тому, що полотно відкривається вгору, відкатуючись під стелю, вся система не вимагає багато місця при установці, а модельний ряд дозволяє підібрати огорожу під габарити свого отвору.

vorota protipozhezhni dlya skladu

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Вогнетривкі брами DoorHan безпечні в експлуатації і мають порівняно невелику вагу. Модельний ряд захисних систем для складу, ангара або житлових комплексів стійкий до широкого спектру хімічних речовин, агресивних масел і розчинників. Крім цього, представлений величезний вибір зовнішніх полімерних покриттів, які не тільки візуально перетворюють підйомні пожежостійкі ворота Дорхан, але і підвищують антикорозійні властивості виробу. 

Вибираючи промислові секційні конструкції, врахуйте той факт, що всі системи оснащені підсилюючими профілями під петлі, що підвищує взломоустойчивость і запобігає передчасному розбовтуванню кріпильних механізмів. Якщо Ви хочете вивчити асортимент і фото протипожежних воріт Дорхан, тоді сміливо переходьте за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/doorhan-vorota-promyslovi.

vogneuporni vorota dlya promislovih skladiv

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Крім цього, Ви завжди можете відвідати виставкові салони компанії «БРАМА МАРКЕТ Київ», де не тільки отримаєте вичерпну інформацію про якісні огорожі, а й легко самостійно побачите демонстраційні зразки. Приходьте до нас в офіс за адресою: вул. Фрунзе, 69 В, і Ви залишитеся задоволені як вигідними цінами, акційними пропозиціями, так і набутими протипожежними воротами на склад, або житловий комплекс або промисловий об'єкт.

Немає коментарів
Додати коментар