РУЛОННІ ВОРОТА ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ ВІД ПОЛЬСЬКОГО ВИРОБНИКА WISNIOWSKI – ЯКІСНА КОНСТРУКЦІЯ З ПРОСТИМ МОНТАЖЕМ

ЧОМУ ПРОМИСЛОВІ РОЛЕТИ BR 100 ВАРТО ВСТАНОВИТИ НА ЗАВОДІ, СКЛАДІ ЧИ В ЦЕХУ?

Спеціалізовані будівлі комерційного призначення часто можуть мати не тільки дуже великі габарити, а й нестандартні технічні параметри. З огляду на те, під яку діяльність відведено приміщення, його облаштовують функціональною брамою з сучасною конструкцією. Зазвичай фаворитами при виборі стають промислові секційні ворота з сендвіч-панелей, однак приблизно у 25% випадків встановити їх у проріз неможливо через відсутність необхідного монтажного простору. Чи вдасться захистити об’єкт від сторонніх осіб, підібравши до нього компактну в’їзну систему з підйомним типом відкриття? Звісно, адже саме на це розраховані автоматичні ролетні ворота на виробництво Wisniowski BR 100! Дана спеціалізована конструкція легко монтується навіть за відсутності перемички та пристінок, ефективно перекриваючи собою проріз і надаючи доступ лише певним особам. Про безліч переваг, якими наділено універсальний механізм для облаштування промислової будівлі, можна дізнатися вже зараз!

Промислові складні ворота

ЕЛЕКТРИЧНІ СКЛАДСЬКІ ВОРОТА РУЛОННОГО ТИПУ WISNIOWSKI BR 100 – ГАРАНТІЯ БЕЗПЕКИ ТА ЕФЕКТИВНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ В ІНТЕНСИВНОМУ РЕЖИМІ

Сучасні захисні ролети від польського виробника наділено оптимальними технічними параметрами та функціональними можливостями. Рулонно-підйомні ворота для складу, що доступні до замовлення за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-promyslovi, мають відмінний захист від абразивного зносу та утворення корозії. Для виготовлення гнучкого полотна застосовуються фірмові профілі AW 100, виконані з листів алюмінію та щільного пінополіуретанового утеплювача. Кожна ламель енергоефективного типу має висоту 10 см при товщині 2,5 см та являється екологічно чистою, оскільки не містить фреону. Якщо Ви забажаєте зробити полотно ролетних воріт з Польщі більш функціональним, у нього можна буде додати спеціальні профілі з вентиляційними отворами або зі скляними оглядовими вставками.

За замовчуванням алюмінієву конструкцію оснащують бічними замками, що допомагають зберігати оптимальну відстань між ламелями під час експлуатації.

Ролетні ворота в склад

Завдяки даним елементам не виникає складнощів при русі полотна – воно намотується на вал плавно та тихо. Стулка, яка пересувається по напрямних з алюмінію, дуже щільно притискається до прорізу та герметизує його на високому рівні. Кінцеву ламель обладнують спеціальною накладкою, стійкою до низьких температур: вона не тільки покращує термоізоляційні властивості брами, а й запобігає виникненню аварійних ситуацій, оскільки всередині розміщено берегову планку безпеки.

Ролетні промислові ворота Wisniowski BR 100 дуже зручні в експлуатації, адже їх серійно комплектують електричним приводом від виробника. Автоматика, що встановлюється на алюмінієві ролети, дозволяє здійснювати управління на дистанції, а також суттєво підвищує рівень зломостійкості брами. Функціональний пристрій з класом захисту від вологи та пилу IP54 за замовчанням доповнюється такими корисними елементами, як гальмо електромагнітного типу та оптосенсори, які розміщують в нижній крайці. На випадок, якщо автоматику на воротах-ролетах буде знеструмлено, підняття стулки можна буде здійснити вручну за допомогою спеціального важеля розблокування.

За бажанням замовника функціональність електричної брами опціонально розширюють шляхом встановлення додаткового обладнання. Польський виробник пропонує придбати замок із кодом, зчитувач носіїв безконтактного типу (карток чи брелоків), а також різноманітні пристрої безпеки – світлофор, сигнальну лампу, мікрохвильові моушн-сенсори та фотоелементи, розроблені фахівцями Somfy. В разі необхідності до підйомно-рулонної конструкції можна під’єднати контролер Ri-Co, що дозволить здійснювати управління на дистанції зі смартфона, просто використовуючи Wi-Fi. Бажаєте більше дізнатись про дану технологію, а також купити промислові ворота Wisniowski BR 100 з вигодою? Ласкаво просимо до офіційного представництва польського заводу – «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ», де можна ознайомитися з брендовою продукцію та отримати на неї унікальну знижку!

Немає коментарів
Додати коментар