ПІДЙОМНІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА GANT З ЧЕХІЇ – НАЙКРАЩИЙ БЮДЖЕТНИЙ ВАРІАНТ ДЛЯ ОБЛАШТУВАННЯ ПАРКУВАЛЬНОГО ПРИМІЩЕННЯ

garazhnI vorota gant

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Кожен власник автомобіля бажає купити браму, що має сучасну безпечну конструкцію, оптимальні технічні показники та естетично привабливий дизайн. Водночас більшість людей цікавить питання: чи можна при цьому зекономити кошти, або на дешеві вироби навіть не слід звертати увагу? Ми з радістю відповімо – якісні та недорогі ворота для гаража дійсно існують, і пропонує їх чеський виробник GANT. Фахівці європейського заводу потурбувались про те, щоб на міжнародному ринку з’явились по-справжньому доступні в’їзні системи, спроможні задовольнити вимоги споживачів. Варто лише ознайомитися з характеристиками запропонованих моделей, щоб переконатися в їхній відповідності ключовим стандартам безпеки та якості. Ця інформація гарантовано стане в пригоді для тих, хто бажає якомога швидше закрити проріз у паркувальному приміщенні, не витрачаючи багато коштів.

vigotovlennya garazhnih vorIt

ЧИ СПРАВДІ АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА В ГАРАЖ GANT ЯВЛЯЮТЬСЯ ТЕПЛОЮ, БЕЗПЕЧНОЮ, ФУНКЦІОНАЛЬНОЮ ТА ЕСТЕТИЧНО ПРИВАБЛИВОЮ ЗАХИСНОЮ КОНСТРУКЦІЄЮ?

Основна мета цього матеріалу – з’ясувати причину, через яку в’їзні системи від чеського виробника активно набирають популярності на європейському ринку. Лише уявіть – Ви можете придбати сучасні ворота з сендвіч-панелей висотою 2200 мм та шириною до 2800 мм за ціною 15 тисяч гривень! В цьому є якийсь ризик, або ж у вартість виробу просто не включено величезну переплату за розрекламований бренд? Ми підготували для Вас чесний огляд, з якого можна дізнатись все необхідне про секційні конструкції GANT і зрозуміти, слід їх встановлювати чи ні.

Розпочнемо з параметрів енергоефективності та герметичності. Вогкість, холод та протяги в гаражі не лише доставляють дискомфорт його власнику, а й негативно позначаються на стані припаркованого автомобіля. Чи зможе брама вберегти приміщення від згубних зовнішніх факторів та допомогти в підтриманні оптимальних мікрокліматичних умов? Відповідь на це питання – позитивна, адже ми знаємо, що для виготовлення воріт GANT, доступних до онлайн-замовлення за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/vorota-garazhni-alutech-ryterna-wisniowski-hormann-doorhan, використовуються фірмові сендвіч-панелі зі сталі, що не тільки утеплені пінополіуретаном, а й за замовчанням оснащені енергофлексом. Варто зазначити, що виробник надійно захистив секції завтовшки 40 мм від промерзання, надавши їхнім каркасам особливої форми – конструкція не має жодних містків холоду!

nedorogI vorota z hvIrtkoyu

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Що стосується рівня експлуатаційної безпеки – його можна оцінити, знаючи устрій полотна, особливості фурнітури та механізму балансування. Виробник заявляє, що сталеві панелі, використовувані при збірці стулки, мають серійний захист від защемлення пальців. Даний факт дійсно є вагомим плюсом, адже він свідчить про відповідність брами міжнародним стандартам безпеки. Також відомо, що конструкцію оснащено оцинкованими посиленими напрямними та фурнітурою – тобто, елементи не лише не бояться підвищеної вологості, а і являються додатково укріпленими, а отже – надійними. Якщо Ви замовите автоматичні ворота в гараж – завдяки опціональній комплектації електроприводом вони стануть ще більш безпечними в користуванні та ефективніше вберігатимуть приміщення від сторонніх осіб. Варто зазначити, що чеські спеціалісти подбали й про інтегрований захист полотна від падіння, який, на жаль, не є досконалим. Річ у тім, що він передбачений лише в конструкціях з торсійним механізмом балансування (на 25 000 робочих циклів) та площею полотна, яка дорівнює чи перевищує 12 м². Брама на пружинах розтягу з потенціалом 10 000 піднять/опускань стулки не матиме такої функції.

Тепер пропонуємо розглянути функціональність секційної системи. Покращується виріб лише опціонально – шляхом встановлення автоматики з необхідними можливостями керування, інтегрування хвіртки та акрилових вікон у тепле полотно тощо. Якщо Ви вирішите купити ворота GANT у стандартній комплектації – конструкція виконуватиме свою основну, захисну функцію, однак вона не буде зручною в експлуатації на всі 100%.

pIdyomnI vorota v garazh

Зовнішній вигляд підйомної брами – це перше, на що звертає увагу замовник після того, як дізнається її ціну. Зазначимо одразу – виробник не використовує унікальні методики декорування та не пропонує виготовлення за індивідуальним ескізом. Однак, як еко-дизайн воріт, так і мінімалістичне та класичне оформлення представлені в непоганому асортименті! Бажаєте стилізувати браму під натуральне дерево, зробити її фільончастою чи залишити гладенькою, пофарбувавши в красивий графітовий відтінок або певний базовий тон з палітри RAL? В такому випадку Ви гарантовано знайдете необхідну варіацію оформлення серед тих, що пропонують чеські фахівці.

Підбиваючи підсумки, скажемо – гаражні ворота від європейського заводу GANT демонструють ідеальне співвідношення високої якості та доступної ціни. Обираючи в’їзну систему від представленого виробника, Ви отримаєте чудову захисну конструкцію за розумні гроші, й зможете в будь-який момент покращити її шляхом встановлення функціональної автоматики. Однак куди вигідніше здійснити комплексну покупку в офісі представництва «БРАМА МАРКЕТ Київ» – приїжджайте за адресою: вул. Кирилівська, 69-В, та отримуйте гарантовану знижку на гаражний механізм з технологічним італійським електроприводом!

Немає коментарів
Додати коментар