ОСОБЛИВОСТІ ПІДБОРУ АВТОМАТИКИ ДЛЯ РОЗПАШНИХ ВОРІТ – ДІЗНАЄМОСЯ, ЯК ЗНАХОДИТИ ПІДХОДЯЩІ МОДЕЛІ ОБЛАДНАННЯ

РОЗГЛЯДАЄМО ПЕРЕВАГИ, ЩО НАДАЮТЬ ЕЛЕКТРИЧНІ ПРИВОДИ ДО ДВОСТУЛКОВИХ БРАМ

Вирішили встановити у дворі свого приватного будинку класичну в’їзну систему (або ж уже маєте її)? Тоді, скоріш за все, Ви мрієте й про зручність доступу на власну територію. На жаль, сама по собі розпашна конструкція не зможе забезпечити абсолютний комфорт під час взаємодії з нею, тож доцільно буде виконати монтаж електричного приводу на пульті. Пристрій дозволить користувачам легко відчиняти та зачиняти браму навіть не торкаючись її стулок, адже для цього варто буде лише натиснути на кнопку фірмового брелока. Автоматика для розпашних воріт здатна зробити повсякденний процес зручним та безпечним, а також суттєво підвищити стійкість вуличної конструкції до злому та подовжити її експлуатаційний термін. Однак перед тим, як купувати подібне обладнання, варто дізнатись про декілька нюансів, що допоможуть уникнути помилок під час вибору. Корисна інформація вже чекає на Вас у продовженні даного посту.

Автоматика для розпашних воріт

КОРЕКТНО ОБИРАЄМО АВТОМАТИКУ НА ВОРОТА РОЗПАШНОГО ТИПУ: ПОРАДИ ВІД ФАХІВЦІВ І ПРИКЛАДИ ЯКІСНИХ ПРИСТРОЇВ

Функціональне обладнання, що дозволяє здійснювати керування виїзною конструкцією на дистанції, проектується з обов’язковим урахуванням норм безпеки. Для того, щоб вберегти як браму, так і її користувачів від непередбачуваних ситуацій, провідні виробники електричних приводів додають до комплекту фірмовий блок управління, фотоелементи, сигнальну лампу, пульт-брелок, ключ-кнопку тощо. Завдяки цьому ми можемо бути переконані, що автоматика для розпашних воріт з каталогу https://brama-market.lviv.ua/products/category/1757068 виконуватиме всі свої функції на високому рівні, гарантуючи повну безпеку за умов коректної експлуатації.

Звісно ж, для того, щоб скористатися всіма перевагами пристроїв управління, слід відповідально підійти до їх вибору – в іншому разі досягти правильної роботи в’їзної конструкції не вдасться. Отже, уникнути помилок можна дотримуючись декількох простих правил.

автоматика came

  • Через особливість будови розпашної брами, на неї, на відміну від відкатної, достатньо сильно впливають несприятливі кліматичні умови. Це означає, що стулки, рухаючись, мають ефективно чинити опір вітровому навантаженню, особливо у поєднанні зі снігом або дощем. Для того, щоб автоматизована конструкція могла це робити, необхідно підібрати до неї комплект електроприводів з певним запасом потужності. Наприклад, якщо Ви встановлюєте ворота з профнастилу, які мають стулки завширшки по 2 м кожна – пристрої управління повинні бути розраховані на роботу з вагою не менше за 350 кг.
  • Визначте тип відкриття вуличної в’їзної системи – це також допоможе обрати оптимальне обладнання для неї. Автоматика для воріт, що пропонується для установки на двостулкову браму, може бути лінійною, важільною чи навіть підземною. Якщо полотна відчинятимуться назовні – віддайте перевагу першому варіанту, а ось при внутрішньому розпахуванні краще підійде другий. Боїтеся допустити помилку та переплутати тип пристрою під час замовлення? Тоді ми радимо купити автоматику CAME FROG (Італія), що являється підземною й має здатність працювати зі стулками шириною 3,5 м і вагою до 400 кг кожна. Дане обладнання від провідного європейського виробника має безліч переваг – невидимість, універсальність, наявність антивандального захисту й не тільки.
  • Вивчаючи технічні параметри приводів, зверніть увагу на інтенсивність роботи, вказану в їхньому описі. Якщо Ви підбираєте автоматику на ворота для приватного будинку (тобто, плануєте використовувати її в побуті) – показника 30% буде цілком достатньо. А от для експлуатації у промисловому секторі варто замовляти інші моделі обладнання, що здатні працювати з інтенсивністю аж до 100%.

електричний привід для вуличних воріт

Якщо одним з основних критеріїв вибору являються не просто функціональні можливості пристроїв, а досконале співвідношення «якість-ціна» – радимо звернути увагу на асортимент приводів від італійського заводу Nice. Представлене обладнання поєднує в собі все необхідне – сучасну електроніку, що дозволяє легко налаштовувати та зручно використовувати систему керування, а також міцні стильні корпуси, завдяки яким зовнішній вигляд вуличної брами тільки покращиться. Однією з найголовніших переваг, котрою наділена побутова та промислова автоматика Nice – це можливість встановити та ввести її в експлуатацію максимально швидко. Бажаєте отримати унікальну знижку на фірмові пристрої й одразу ж замовити послугу професійного монтажу? Тоді обов’язково завітайте до спеціалізованого виставкового салону «БРАМА МАРКЕТ Львів» – там на Вас чекають численні бонуси та приємні несподіванки!

Немає коментарів
Додати коментар