ОБИРАЄМО ТЕПЛІ ВОРОТА НА СКЛАД: ЧОМУ ВИГІДНО ВСТАНОВИТИ ПІДЙОМНІ КОНСТРУКЦІЇ ALUTECH PROPLUS У ПРИМІЩЕННЯ ПРОМИСЛОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

alutech proplus


Вибираючи секційні системи в якості огорожі для ангару чи автомийки, звертається увага не тільки на презентаційний вигляд брами, але й на специфікацію, зручність у користуванні та на робочий ресурс. Складські ворота промислового призначення Alutech Proplus — безпечні та зносостійкі системи, які вигідно встановлювати на об'єктах з інтенсивним графіком, та в областях з нестабільними кліматичним умовами. Але на що варто ще звернути увагу при купівлі брам на склад, та які переваги відрізняють білоруські моделі від аналогів на ринку?


promislov Ivorota alutech


КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ ПІДЙОМНИХ ВОРІТ ALUTECH PROPLUS: ЧОМУ БІЛОРУСЬКІ СИСТЕМИ ВВАЖАЮТЬСЯ НАЙНАДІЙНІШИМИ ЗА ДУМКОЮ УКРАЇНСЬКИХ ВЛАСНИКІВ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ 

Сучасні брами виготовляються з надійних та зносостійких матеріалів, завдяки чому огорожі мають антикорозійні властивості та запобігають проникненню вологості чи холоду до приміщення. Обрати доцільні системи для промислового об'єкту можна перейшовши за посиланням: https://brama-market.lviv.ua/products/category/alutech-vorota-promyslovi.

Варто відзначити базові переваги моделей білоруського виробництва, до числа яких відносять:

  • Стабільність та довговічність брам зумовлена тим, що для виробництва воріт Alutech ProPlus використовуються сендвіч-панелі товщиною 45 мм, які зібрані замкненими контуром. Завдяки такому конструктивному рішенню виключається розчарування матеріалів та зберігається цілісність системи довгі роки користування.
  • В'їзні промислові ворота виготовлені за європейськими стандартами якості. Крім того, моделі Alutech ProPlus обладнані опціями автоблокування.


nedorogI promisovI vorota

тел. 0671121869 тел. 0503562114


  • Вуличні захисні брами Алютех мають коефіцієнт опору тепловіддачі 1 м² × ° C/Вт, який вказує на універсальність воріт для підприємств, цехів або об'єктів де має бути певний температурний режим.
  • Білоруські ворота ALUTECH PROPLUS можуть бути встановлені в отвори, що мають розміри 8х7 метрів. Крім того, виробник пропонує більш ніж 10 варіацій монтажу (максимальна висота перемички становить 230 мм) для підприємств з нестандартними габаритами.
  • На поверхню ангарних воріт наноситься фірмові покриття, до складу якого входять поліамідні часточки та поліуретан. Завдяки такому рішенню конструкції витривалі до королів та не сприятливі до появі подряпин, сколів.
  • Автоматичні ворота на склад оснащується торсійним механізмом з робочим циклом до 25 тис. відкривань/закривань. Завдяки цьому, власники промислових чи логістичних центрів можуть встановлювати такі системи в цехах, де присутній регулярний чи дуже пожвавлений рух.


teplI vorota dlya skladu


  • Секційні ворота Алютех дуже адаптивні до сучасної лінійної автоматики. Таким чином, в'їзні брами можно доповнити приводами від виробників: FAAC, Nice, CAME, AN Motors.
  • Вуличні підйомні ворота в цех чи для автомийки виготовляються з панелей, що мають формування у вигляді «S-гофр», «мікрохвиля» чи декорування під сріз дерева з застосуванням спеціальної плівки. Для зручності у користуванні захисні системи можуть бути обладнані врізними вікнами чи дверима.


замовити ворота


Якщо Ви прагнете придбати дійсно надійні та стабільні вуличні ворота на склад, то звертайтесь до представників компанії «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ». Фахівці більш детально розкажуть про переваги білоруських огорож Alutech Proplus, та запропонують найвигідніші умови для придбання сучасних брам з монтажем.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


Немає коментарів
Додати коментар