НАДІЙНА ТА ДОСТУПНА АВТОМАТИКА NICE: РОЗГЛЯДАЄМО ПРИЧИНИ ВЕЛИКОГО ПОПИТУ НА ІТАЛІЙСЬКІ СЕРІЇ ПРИВОДІВ СЕРЕД ВЛАСНИКІВ ДВОСТУЛКОВИХ МЕХАНІЗМІВ

avtomatika nice

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Кожен власник заміської території бажає надійно за безпечно обладнати в'їзд, який дозволить легко та з комфортом користуватись вуличною брамою. Тим паче, що двостулкові механізми потребують установки максимально простої автоматики, яка буде відрізнятися надійністю та має великий робочий ресурс. Для воріт розпашного типу слід обирати італійський привід Nice, бо ця техніка являє собою сучасний тандем зручності у користуванні та безумовної якості конструктивних елементів. Пропонуємо дізнатись про особливості такого оснащення для в'їзних двостулкових воріт.

ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ:

- ГАРАЖНІ ВОРОТА

  - ГАРАЖНІ ВОРОТА -

- ВХІДНІ ДВЕРІ

- ВХІДНІ ДВЕРІ -

- ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

- ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА -

- ВУЛИЧНІ ВОРОТА

- ВУЛИЧНІ ВОРОТА -

- ВІКНА, ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ

- ВІКНА, ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ -

АВТОМАТИКА NICE ДЛЯ ВУЛИЧНИХ РОЗПАШНИХ БРАМ: НАЙПОПУЛЯРНІШІ СЕРІЇ ПРИВОДІВ ВІД ІТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА

Обираючи обладнання для в'їзду, як і сучасні ворота власник маєтка завжди бажає купити надійні, довговічні та не дуже дорогі продукти. Якісна італійська автоматика для розпашних воріт за доступною ціною представлена за посиланням: https://brama-market.lviv.ua/products/category/nice-avtomatika-dlya-rospashnih-vorit. Лінійні механізми Nice відрізняються стабільністю у роботі, та мають беззаперечні якості, що притаманні не всім сучасним приводам в даній ціновій категорії. Автоматика для розпашних воріт Найс ідеально інтегрується з будь-якими дизайнерськими або класичними моделями, крім серій, що мають не стандартний розмір опорних стовпів або відсутні спеціальні кріплення.

avtomatika dlya vorIt

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Щодо можливості вибору, то італійський виробник пропонує сучасні приводи для двостулкових воріт:

  • Моделі з серії Wingo. Електричні пристрої виготовляються у двух модифікаціях — з маркуванням 5000 та 4000. Обидві версії сучасного обладнання мають двигуни потужністю 130 Вт. Для коректного та безпечного функціонування рівень напруги повинен складати 230 В. Автоматика Nice для розпашних воріт із серії Wingo ідеально сумісна з компактними брамами, де кожна рухлива стулка важить не більше 400 кг та має довжину — 2 метри, та 500 кг і 3,5 м, якщо обирати привід з маркуванням 5000.
  • Лінійні пристрої з серії Toona 5016. Ці моделі найпопулярніші, оскільки ця автоматика для розпашних воріт адаптована під будь-які сучасні конструкції. Електричні механізми відрізняються потужністю та можуть встановлюватись на системи, де створка важить до 500 кг та не перевищує довжину — 5 метрів.
  • Менш популярна, але дуже якісна серія італійських приводів Nice Too, має 4 різні модифікації, що дозволяє власнику двостулкових в'їзних брам обрати більш потрібну. Телескопічна автоматика з маркуванням 3000 (3024) може функціонувати від напруги 230 В, та підійде для обладнання рухливого полотна довжиною до 3 метрів. Варіація 4500 (4524) працює від напруги 24 В та можете встановлюватись на конструкціях, де довжина стулок перевищує 4,5 метри.

avtomatika dlya rozpashnih vorot

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Якщо Ви бажаєте купити якісну автоматику для розпашних воріт з монтажем, то варто звернутись до фахівців компанії «БРАМА МАРКЕТ Львів». Приїхавши до виставкового салону, що знаходиться за адресою: вул. Городоцька, 286 Б, Ви отримаєте не тільки детальну інформацію стосовно продукції, а ще матимете можливість скористатися приємними бонусами та знижками. Італійська автоматика Nice для двостулкових воріт за доступною ціною представлена у повному модельному ряді в наших шоу-румах.

Немає коментарів
Додати коментар