ЛИШЕ ДО 10 ЖОВТНЯ – ЗНИЖКА -75 ЄВРО НА БУДЬ-ЯКІ МОДЕЛІ ЕЛЕКТРОННИХ ШЛАГБАУМІВ NICE (ІТАЛІЯ)!

Автоматичний шлагбаум Nice – це якісна італійська техніка, здатна своєчасно та якісно виконувати функції з забезпечення контролю та безпеки в'їзду, будь-то режимний об'єкт, приватна парковка чи інша установа. Якість роботи пропускного обладнання підтверджується часом, а ще безліччю задоволених клієнтів, що вже відчули на собі усі її позитивні властивості. 

Електричні шлагбауми, представлені на сайті «БРАМА МАРКЕТ», з успіхом виконують всі покладені на них функції, а їх вартість, в порівнянні з потенціалом, здається зовсім мізерною. Встановивши якісний електропривод, ви не лише забезпечите свій об'єкт від небажаного вторгнення, а й отримаєте виконання цілого ряду інших, не менш корисних функцій. Про те, якими є сучасні італійські системи контролю в’їзду, розповідають спеціалісти компанії. 

Автоматичний шлагбаум Nice

Також  почитайте:

Кращі моделі промислових воріт з особливим температурним режимом: знайомимось із асортиментом бюджетних систем «БРАМА МАРКЕТ»


Остання можливість купити секційні ворота КЛАСІК: вже сьогодні в продажу оновлена лінійка продукції АЛЮТЕХ PRESTIGE!


Ворота відкотного типу з профільних листів: чи варто сьогодні встановлювати по периметру приватної території?


Особливості огорож-жалюзі, якості, що зумовлюють високу популярність продукції серед українців у 2019 році


Вуличні в’їзні конструкції типу гармошка для установки на подвір’ї: особливості та козирі продукції

АВТОМАТИЧНИЙ ШЛАГБАУМ NICE: КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ

Усі моделі італійського виробництва оснащені унікальною системою автоматичного управління, яка регулює плавне завершення циклу та здійснює контроль навантаження приводу в процесі роботи. Сканування простору робочого ходу стріли дозволяє уникнути неприємностей, пов'язаних з її падінням на проїжджаючий транспорт. У цих випадках автомат блокує продовження циклу та повертає стрілу у відкритий стан. 

Обладнання Nice оснащене електромеханічним приводом, може працювати від напруги 220В\50Гц, акумулятора 24В, а також експлуатуватися в ручному режимі. 

В блоки управління вбудовані радіоприймачі для розшифровки сигналів пультів ДУ, а стріли комплектуються наклейками  з відбиваючим ефектом та захисними демпферами.

шлагбаум Nice

ЕЛЕКТРОННИЙ ШЛАГБАУМ НА ПУЛЬТІ НАЙС: МОДЕЛЬНИЙ РЯД

В каталозі представлено моделі з довжиною стріли від 3,5 до 6 метрів, які добре закриють проїзд середньої ширини. Наклейки-світловідбивачі роблять швидкісний шлагбаум добре видимим вночі, а його конструкція є стійкою до впливу зовнішніх чинників.

На сторінці https://brama-market.lviv.ua/products/category/nice-avtomatichni-shlagbaumi можна купити обладнання серій:

  • WIDE – моделі з довжиною стріли від 3 до 7 м;
  • BAR – популярні конфігурації зі стрілами від 3 до 9 м;
  • WILL – рішення зі стрілами 4 та 6 м.

У комплекті з замовленим обладнанням ви отримаєте тумбу для установки, стрілу, а також заглушку для неї. Додатковими елементами можуть бути фотоелементи, пульти управління і т. д. Всі вони забезпечують безпеку вашого об'єкта, простоту та зручність контролю пропускного пункту.

Всі шлагбауми НАЙС можна використовувати в інтенсивному режимі (від 100 до 500 циклів в годину). Дизайн систем вдало вписується в будь який фасад, їх складно не впізнати чи переплутати – вони завжди виглядають круто.

шлагбаум Nice

МОНТАЖ ШЛАГБАУМА З ІТАЛІЇ

Рекомендовано установити пропускне обладнання, скориставшись послугою досвідчених майстрів. Висококласні фахівці впораються зі своїм завданням якісно і в строк, дотримавшись усіх технічних вимог. За бажанням, вони також можуть ознайомити вас із пристроєм роботи техніки, принципами експлуатації та іншими питаннями, пов'язаними з використанням спеціалізованої професійної техніки. 

шлагбаум Nice

ЯК КУПИТИ ШЛАГБАУМ ІЗ ІТАЛІЇ?

Якщо в процесі вибору пристрою вам потрібна допомога фахівця, наш інженер в рамках безкоштовної консультації запропонує всі підходящі варіанти, зорієнтує, скільки коштує автоматичний шлагбаум та порекомендує оптимальну модель. Поспілкуватися з ним можна, подзвонивши: +38 067 1121869 або в офісі «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ». Особистий ваш візит до шоуруму – гарантія отримання вами знижки при покупці! 

Немає коментарів
Додати коментар