ЯКІСНО ТА НЕДОРОГО: ЯКІ УНІКАЛЬНІ РИСИ МАЄ АВТОМАТИЧНА БРАМА АЛЮТЕХ PRESTIGE, ВИПУЩЕНА В 2019 РОЦІ?

СУЧАСНІ ВОРОТА АЛЮТЕХ PRESTIGE — АВТОМАТИЧНІ БРАМИ З ОСОБЛИВИМ ТА ПОМІТНИМ ДИЗАЙНОМ

Захисні конструкції для паркувальних приміщень з Білорусії давно відомі на українському ринку: всі моделі з асортименту демонструють ідеальне співвідношення ціни та якості, тож купувати їх дуже вигідно незалежно від курсу валют. Однак в 2019 році європейський виробник вирішив внести певні корективи в модельний ряд, замінивши найбільш популярну підйомну систему Classic на нові теплі ворота в гараж під назвою Prestige. Представлена підйомна брама стала унікальною комбінацією найкращих характеристик попередньої версії з передовими розробками, що були впроваджені спеціалістами заводу з розрахунком на покращення експлуатаційних властивостей і дизайну. Чи вдалося білоруським фахівцям втілити в життя мрії багатьох власників побутових гаражів, представивши на ринку гарну та якісну, однак при цьому недорогу автоматичну конструкцію? Ми вже знаємо відповідь на це питання й готові поділитися нею негайно.

секційні гаражні ворота

тел. 0671121869 тел. 0503562114

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА АЛЮТЕХ, ЩО ПІДКОРЮЮТЬ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ РИНОК: ЧИМ МОДЕЛЬ PRESTIGE ТАК СПОДОБАЛАСЬ КОРИСТУВАЧАМ?

Як тільки білоруська новинка стала доступна до замовлення, та перші покупці, отримавши підйомний механізм, розпочали процес експлуатації – їхньому задоволенню не було меж. Жодному користувачеві не довелося шкодувати про те, що він не встиг купити браму Classic, нещодавно зняту з виробництва, й обрав замість неї модель Prestige. Якщо Ви також плануєте замовити виготовлення гаражних воріт Алютех, ціни якого можна знайти за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/alutech-vorota-garazhni – скористайтеся шансом оцінити їхні переваги заздалегідь. Ми з радістю допоможемо в цьому питанні, розповівши про технічні властивості нової в’їзної системи.

Перше, на що слід звернути увагу, розглядаючи престижну конструкцію європейської якості – це її чудова стійкість до умов підвищеної вологості. Не важливо, як близько до моря Ви живете: сучасна брама надійно захищена від окислення навіть при постійному впливі вітру та крапель води. Вся фурнітура воріт для гаража виготовлена з нержавіючої сталі AISI 430, а каркаси сендвіч-панелей – з оцинкованої. Також секції, з яких складається підйомне полотно, вберігають від корозії за допомогою спеціального комплексного покриття – ґрунтовки та фарби поліуретаново-поліамідного типу (товщина обох шарів – по 16 мкм). 

Нові гаражні ворота, що відчиняються вгору, мають чудовий показник енергоефективності, якого вдається досягти завдяки використанню якісних утеплювальних компонентів. Сендвіч-панелі завтовшки 45 мм відповідають за те, щоб коефіцієнт термоізоляції брами складав 1м²∙°C/Вт: це означає, що вона оптимально підійде для монтажу в приміщенні з опаленням. Окрім сталевих секцій з пінополіуретаном всередині, конструкцію комплектують стійкими до промерзання ущільнювачами: гнучкі елементи з етилен-пропіленового каучуку відмінно виконують функцію герметизації.

гаражні ворота alutech prestige

ЗВЕРНІТЬСЯ ДО НАС

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Варто зазначити, що представлена модель в’їзної конструкції також є безпечною в користуванні та досить довговічною. В залежності від параметрів паркувального приміщення та розмірів воріт Prestige, останні обладнають підходящим механізмом балансування: пружинами розтягу чи торсіоном. В обох випадках підйомна система отримує інтегрований захист від аварійного падіння стулки, тож травмуватися під час контакту з встановленим виробом фактично неможливо. Що стосується експлуатаційного потенціалу механізмів – радимо віддавати перевагу конструкції з торсіоном: він являється більш потужним за замовчанням і спроможний виконати щонайменше 25 000 циклів відкриття/закриття заїзду.

Ще одна унікальна риса білоруських воріт з сендвіч-панелей Алютех Prestige – це їхній досконалий дизайн та нові сучасні методи, що використовуються для декорування полотна. Знайти оформлення до смаку зможе кожен, адже виробник пропонує велику кількість стилістичних рішень – від улюбленої класики до повністю індивідуальних мотивів. Окрім численних, але вже досить звичних кольорів з палітр DB і RAL та імітацій поверхонь під натуральну є ще один цікавий тип декорування, а саме – цифровий друк на сталевих секціях! Створіть власний дизайн воріт, просто надавши зображення, яке хотіли б бачити на полотні в’їзної системи. Не варто забувати й про аксесуари, що не тільки прикрасять собою браму, а й виконуватимуть корисні функції. Так, в утеплену стулку можна врізати фірмові віконця та зручну хвіртку з плоским, стандартним чи високим порогом, а також всіма необхідними елементами. Якщо Ви вже бажаєте замовити красиві ворота Алютех Prestige зі склінням, дизайнерськими ручками та технологічним оснащенням, включаючи автоматику на пульті – звертайтеся до представництва «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» вже сьогодні. Відвідайте шоу-рум зі зразками продукції за адресою вул. Семена Височана, 16-В, щоб отримати вигідну знижку на ексклюзивну новинку 2019 року!

Немає коментарів
Додати коментар