ЯК ОБРАТИ ГАРАЖНІ ВОРОТА: ОСОБЛИВОСТІ ОГОРОДЖУВАЛЬНИХ СИСТЕМ ДЛЯ ПАРКУВАЛЬНОГО ПРИМІЩЕННЯ

garazhnye vorota dlya doma

Вибираючи гаражні ворота для заміського будинку, в першу чергу звертається увага на візуальну презентацію огорожі і загальну зручність користування системою. Однак, є ряд аспектів, які також слід враховувати при покупці автоматичних брам для паркувального приміщення. В'їзна система не тільки створить оптимальний екстер'єр будівлі, але і поліпшить умови зберігання транспортного засобу — до чого прагне кожен власник автомобіля. Як же вибрати підйомні гаражні ворота, на що звернути увагу? Дізнаємося зараз!

ТЕПЛІ ВОРОТА ДЛЯ ГАРАЖА З СЕНДВІЧ-ПАНЕЛЕЙ: ЯКІ ПАРАМЕТРИ СЛІД ВРАХОВУВАТИ ПРИ КУПІВЛІ В'ЇЗНИХ КОНСТРУКЦІЙ

Сьогодні неможливо забезпечити збереження транспортного засобу без наявності спеціально-відведених для цього приміщень і в'їзних систем. При виборі гаражних воріт важливо звернути увагу на матеріал, з яких виготовлено огорожу, найчастіше — листи оцинкованої сталі з внутрішнім заповненням у вигляді пінополіуретану (щільність 46-47 кг / м³). Мінімальний показник товщини панелей — 40 мм, при цьому обивателю доступні сучасні в'їзні системи від виробників — DoorHan, Ryterna, Kruzik, Alutech і ін. 

Крім цього, польська компанія Wisniowski пропонує моделі дизайнерських гаражних воріт з високими показниками енергоефективності, завдяки застосуванню сендвіч-панелей товщиною 60 мм. Автоматичні в'їзні брами з серії UniTherm і PRIME можна придбати прямо зараз на сайті https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-garazhni.

kak vybrat vorota na garazh

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Вибираючи красиві гаражні ворота, важливо також звернути на довговічність і зносостійкість системи, а саме — металеві елементи підйомно-складного механізму. Слід враховувати, що вся система повинна бути максимально захищена від згубного впливу навколишнього середовища. З цією метою багато виробників деякі елементи фурнітури, петлі виготовляють з оцинкованої або нержавіючої сталі, термін експлуатації якої перевищує 10 років служби.

izgotovlenie garazhnyh vorot

Секційні гаражні ворота важливо придбати також з урахуванням робочого потенціалу конструкції, за який відповідає електропривід, що встановлюється спільно з в'їзною системою з метою автоматизації процесу користування. Представники компанії «БРАМА МАРКЕТ» рекомендують звернути увагу на моделі, оснащені торсійним механізмом, ресурс якого становить 20 000-25 000 циклів. Вибирати ворота на гараж з пружинами все-таки слід в тому випадку, якщо місця уздовж лінії прорізу практично немає.

kupit garazhnye vorota so skidkoj

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Якщо ж Ви хочете встановити недорогі ворота на гараж, при цьому сумніваєтеся в правильності вибору, то наші фахівці з високим рівнем професіоналізму допоможуть підібрати в'їзну систему з урахуванням естетичних і функціональних запитів. Звертайтеся до наших менеджерів за адресою: м Київ, вул. Фрунзе, 69 В, або ж приходьте в демонстраційний салон компанії «БРАМА МАРКЕ Київ». У салоні доступні реальні екземпляри зашивки і моделі теплих гаражних воріт. Відвідавши наш шоу-рум, Ви зможете купити в'їзні системи зі знижкою в 10%!

Немає коментарів
Додати коментар