ЕКСКЛЮЗИВНІ СУЧАСНІ ВОРОТА ТА ОГОРОЖІ, А ТАКОЖ ІНША ПРОДУКЦІЯ ВІД WISNIOWSKI НА INTERBUILDEXPO 2020: ЩО ПРЕЗЕНТУВАТИМЕ ОФІЦІЙНИЙ ПРЕДСТАВНИК ПОЛЬСЬКОГО ЗАВОДУ БРАМА МАРКЕТ?

замовити виробництво воріт


Починаючи з 1994-го року головна будівельна подія року традиційно проводиться у кінці березня у Києві. Міжнародна виставка INTERBUILDEXPO – це гарна можливість для виробників презентувати продукцію на українському ринку. Не перший рік участь у заході бере компанія БРАМА МАРКЕТ, яка є офіційним представником польського заводу WISNIOWSKI. З новими зразками сучасних воріт та огорож, а також енергоефективних дверей можна буде ознайомитися на окремому стенді.

Системи виготовляються за індивідуальними розмірами та оформлюються відповідно до побажань клієнтів. Крім того, доступна розробка унікального дизайну заборів. Для цього використовується спеціальне фірмове програмне забезпечення, щоб клієнти могли слідкувати за процесом на кожному етапі моделювання конструкції.


польські брами на виставці


ЯКІ НОВИНКИ ПОЛЬСЬКИХ АВТОМАТИЧНИХ ВОРІТ ТА ІНШИХ ЯКІСНИХ СИСТЕМ БУДУТЬ ПРЕЗЕНТОВАНІ НА INTERBUILDEXPO 2020?

Продукція WISNIOWSKI відома у всьому світі завдяки високій якості та надійності конструкцій. Системи преміум-класу добре зарекомендували себе й на українському будівельному ринку. На виставці презентуватимуться нові секційні ворота від WISNIOWSKI моделі PRIME Black edition. Це ексклюзивна в’їзна конструкція для побутового використання, яка наразі не має аналогів. Полотно системи складається з сендвіч-панелі INNOVO. У процесі виготовлення 5-шаровий металевий лист заповнюється 60-мм теплою піною, а підвищують теплоізоляцію спеціальні прокладки та щитки.


сучасні огорожі для дому


Найголовнішою особливістю дизайнерських воріт є елегантний дизайн та оформлення стулки у чорний колір. Модель має численні переваги, що вигідно виділяють її на фоні інших рішень, які представлені у каталозі:https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-garazhni. Хоча ці системи також мають високий рівень енергоефективності, безпеки та функціональності. Теплі гаражні ворота PRIME Black edition здатні доповнити сучасні екстер’єри будинків. А особлива підйомна конструкція допоможе зекономити внутрішній простір.


теплі гаражні ворота з Польщі


Офіційний представник польського заводу також презентуватиме на INTERBUILDEXPO 2020 нові паркани та огорожі, а саме моделі серії WISNIOWSKI MODERN AW.10.126, AW.10.127, AW.10.128, AW.10.129. Універсальна лінійка чудово впишеться у сучасні архітектурні стилі, наприклад, мінімалізм чи хай-тек. Надійні вуличні ворота-жалюзі та моделі з іншими варіантами заповнення виготовляються з міцної сталі з цинкуванням та покриттям порошковою фарбою.


дизайнерські ворота для котеджу


Ще одна новинка від WISNIOWSKI – двері з алюмінієвого профілю серії NOVA. Завдяки інноваційним розробкам польський завод підвищив теплоізоляційні властивості стулки та стійкість до деформації. Як й раніше, виготовлення вхідних дверей відбувається з урахуванням параметрів отвору. Використання технології терморозриву дозволить значно зменшити втрату тепла, бо внутрішні металеві частини стулки не торкаються зовнішніх. Теплі двері для дому – гарний варіант для приватного сектору. Міцна система добре переносить зміну температури та безпосередній вплив атмосферних явищ на полотно.


диайнерські двері для дому


«БРАМА МАРКЕТ Київ» пропонує різноманіття вхідних та в’їзних конструкцій від виробника WISNIOWSKI. Це універсальні рішення для побутової експлуатації. У каталозі представлені й промислові моделі систем, що розраховані на інтенсивну роботу. Продукція може бути придбана зі знижкою в офіційному шоу-румі, де можна наочно ознайомитися з фірмовими рішеннями.


виробництво сучасних дверей, воріт


Зокрема, це стосується дверей з терморозривом та в’їзних конструкцій. Виставковий салон знаходиться у Києві на вулиці Фрунзе, 69 В. Додаткова інформація щодо INTERBUILDEXPO 2020 або придбання надійних конструкцій від WISNIOWSKI доступна у менеджерів у телефонному режимі: +380673488399 та +380501604611. Також компанія пропонує послуги розробки індивідуального дизайну та встановлення систем. Виготовлення воріт та інших конструкцій може відбуватися за стандартними параметрами чи за замірами отвору на об’єкті клієнта.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


Немає коментарів
Додати коментар