ЧОМУ ВИБИРАЮТЬ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ALUTECH: КОНКУРЕНТНІ ПЕРЕВАГИ В'ЇЗНИХ КОНСТРУКЦІЙ ВІД БІЛОРУСЬКОГО ВИРОБНИКА

ВИСОКОМІЦНА В'ЇЗНА СИСТЕМА ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ: У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ БРЕНДУ ALUTECH

Для промислових підприємств дуже важливо налагодити всі етапи роботи, щоб забезпечити максимальну продуктивність. Тому виготовлення промислових воріт Alutech створило в'їзну конструкцію, яка здатна зберігати стабільну безперебійну роботу при специфічних умовах. Білоруська компанія втілила в життя новий підхід до виробництва підйомних систем для заводів, фабрик і складських приміщень. Тепер клієнт отримує довговічний виріб, призначений для інтенсивної експлуатації в умовах виробничих підприємств.

промислові ворота alutechi

тел. 0671121869 тел. 0503562114

5 ПРИЧИН ВИБРАТИ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ПІДЙОМНОГО ТИПУ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ФІРМ

Для підприємств важливо, щоб захисна конструкція відрізнялася високим рівнем міцності, створювалася з якісних матеріалів, а також володіла великим запасом робочих циклів.

  • На вибір надаються дві колекції, які мають різну товщину панель, а саме: ProPlus (45 мм) та ProTrend (40 мм).

купити промислові ворота

  • Якщо присутня перемичка з висотою 23 см, то може здійснюватися низький монтаж.
  • Товари оснащуються торсійним механізмом, який в стандартному комплекті розрахований на 25 000 робочих циклів. Однак, можна замовити посилену модель, яка буде призначена для продуктивності в 100 000 циклів (підняття / опускання). Побачити більше продукції від бренду тут: https://brama-market.lviv.ua/products/category/alutech-vorota-promyslovi 
  • Перевагою стало те, що в базову комплектацію входять всі необхідні для забезпечення безпеки опції. Наприклад, відповідно до міжнародного регламенту EN12604, ці промислові ворота мають захист від защімлення пальців.

виробництво промилових воріт

тел. 0671121869 тел. 0503562114

  • Скористайтеся послугами з додаткового пакета і встановіть захист від злому, який блокує роботу механізму, якщо шахраї постараються відкрити його за допомогою інструментів.

Хочете отримати безкоштовну консультацію в мережі салонів «БРАМА МАРКЕТ Львів»? Тоді зверніться до нашого менеджера, який допоможе вибрати промислові ворота, відповідні вашим індивідуальним вимогам.

сталеві ворота підйомного типу

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Немає коментарів
Додати коментар