БІЛОРУСЬКІ СЕКЦІЙНІ ВОРОТА НА СКЛАД: РОЗГЛЯДАЄМО КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ ALUTECH PROPLUS

promislovi vorota alutech

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Промислові ворота складного типу — не рідкість на сучасному ринку огороджувальних конструкцій. Однак при виборі системи, хочеться все ж таки максимально вивчити всі параметри моделі, щоб покупка була вдалою і радувала довгі роки експлуатації. Білоруський завод Alutech пропонує свою лінійку підйомних ролетних конструкцій, які будуть безпечними і зносостійкими для районів, де клімат холодний і надмірно вологий. Як же вибрати ворота на склад або ангар з сендвіч-панелей, на що важливо звернути увагу? Дізнайтеся прямо зараз!

СЕКЦІЙНІ ВОРОТА ALUTECH PROPLUS ДЛЯ АВТОМИЙКИ, АНГАРА АБО СКЛАДУ: ПЕРЕВАГИ МОДЕЛІ ТА КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ

В першу чергу хочеться відзначити, що дана система має високі антикорозійні властивості, при цьому нові версії огорожі оснащені механізмами ще більш стійкими до вологи. Обрати доцільні до об'єкту промислові ворота підйомного типу для ангара або автомийки можна за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/alutech-vorota-promyslovi.

Переваги моделі Alutech ProPlus:

  • Виробник пропонує товщину панелей 45 мм, при цьому всі конструктивні елементи виготовлені з оцинкованої або нержавіючої сталі.
  • Секційні промислові ворота встановлюються в отворах з габаритами 8х7 метрів, при цьому власнику ангара, складу або автомийки доступні до 10 варіацій монтажу з висотою перемички до 230 мм.

nedorogi promisovi vorota

  • Завдяки тому що складні конструкції виготовляються з сендвіч-панелей, коефіцієнт опору тепловіддачі становить 1 м² × ° C / Вт. Це говорить про те, що модель ALUTECH PROPLUS ідеально підійде для зберігання продукції, що вимагає певних температурних режимів.
  • Ворота на склад з автоматикою традиційно обладнуються торсійним механізмом, робочий цикл якого складає 25 000 відкриттів / закривань. Це говорить про можливість монтажу огороджувальних конструкцій в місцях з пожвавленим і регулярним рухом.
  • Ангарні ворота із сендвіч-панелей виготовляються з формуванням «мікрохвиля» або ж у вигляді «S-гофр», при цьому доступна інтерпретація під дерево в 10 колірних забарвленнях. Крім цього, доступні модифікації конструкцій з вікнами і дверима.

tepli vorota dlya skladu

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Бажаєте купити якісні автоматичні секційні ворота на склад? Тоді звертайтеся за консультацією до представників компанії «БРАМА МАРКЕТ Київ», або відвідайте демонстраційний салон по вул. Фрунзе, 69 В. В шоу-румі Ви зможете наочно вивчити зразки складних воріт з сендвіч-панелей, вибрати бажану формовку і колір. Наші менеджери дадуть відповідь на всі запитання й запропонують вигідні умови покупки, а також знижки на популярні моделі огороджувальних конструкцій до 10%!

Немає коментарів
Додати коментар