АВТОМАТИКА ДЛЯ ВІДКАТНИХ ПРОМИСЛОВИХ ВОРІТ CAME BKV (36В) - ФУНКЦІОНАЛЬНА НОВИНКА ВІД ПРОВІДНОГО ІТАЛІЙСЬКОГО ВИРОБНИКА!

Облаштувавши в’їзні ворота приводом BKV, замовник отримує швидкий доступ до території, а також можливість ефективної організації логістики и контролю транспортних потоків. Автоматика для воріт CAME стане чудовим рішенням для виробництв і промислових підприємств, де присутні важкі конструкції вагою до 2500 кілограм. 

За основу італійський виробник взяв інноваційні рішення та досвід передових інженерів. Отримана модель нового покоління є безпечною, міцною та відповідає європейським стандартам якості. Здатна до безперебійної роботи в різних погодних умовах. Добре підходить для монтажу на фабриках і заводах, оскільки є стійкою до впливу вологи. Пропонуємо дізнатися з цієї статті, у чому переваги вдосконаленого продукту європейського виробництва.

Автоматика для воріт CAME

Також читайте:

Обираємо високотехнологічне пропускне обладнання для установки в дворі багатоповерхового житлового комплексу


Яка автоматика для гаража є на сьогодні кращою? Обираємо привод серед популярних систем цієї осені


Особливості виробництва кованих воріт: технології обробки та які якості вони створюють для продукту ручної роботи


Ролети для магазинів та бутіків: оформлюємо вітрини правильно, а головне надійно


Замовляємо найкращі вуличні ворота на заміську ділянку: краща якість та доступна вартість у ЛьвовіЧИМ ВИРІЗНЯЄТЬСЯ АВТОМАТИКА ДЛЯ ВІДКАТНИХ ВОРІТ CAME BKV?

Продукція відмінно підходить для важких в'їзних систем, встановлених на території промислових фірм і виробництв. Це можуть бути склади, цехи чи інші приміщення, для яких характерно різкі перепади температур. Варто пам'ятати, що це обладнання призначене для відкатних конструкцій.  Нова технологія здійснює адаптивне управління крутним моментом, а необхідне живлення двигуна становить 36 В. Електричний привід для відкатних воріт на виробництво має бути посиленим, а отже ця серія розрахована на полотно вагою до 2.5 тон. Більш того, система підходить для інтенсивної експлуатації, що якісно вирізняє її серед інших моделей.

приводи серії CAME BKV

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ АВТОМАТИКИ НА ВОРОТА ЗСУВНОГО ТИПУ CAME BKV

  • Контроль швидкості руху стулки (лінійно прискорюючи або уповільнюючи конструкцію) здійснюється за допомогою плати ZN8.
  • Новий графічний дисплей спрощує управління настройками і технічне обслуговування. Повідомлення про помилки, параметри і інші повідомлення виводяться на екран російською мовою.
  • Має місце лічильник повних циклів обладнання.
  • Ще більш надійну фіксацію привода здійснюють 4 болта.
  • Для застереження аварійної ситуації система ручного розблокування приводу захищається ключем.
  • Карта пам'яті допоможе зберегти і перенести настройки і дані про зареєстрованих користувачів на іншу автоматику.
  • Автоматика для промислових воріт на 36 В забезпечує високу інтенсивність використання (оснащена енкодером).
  • CAME Connect – система управління автоматизованими воротами через ПК, смартфон або планшет.
  • Додані м'якший запуск і зупинка стулки, що забезпечує надійний плавний рух полотна.
  • Опція CAME KEY забезпечує оновлення, калібрування, програмування і швидкі налаштування через будь-який пристрій з WiFi.

Італійська автоматика https://brama-market.lviv.ua/products для воріт, ціна якої може змінюватися залежно від бажаного функціоналу, є надійною та довговічною. Це саме той варіант, який варто встановити на промисловому об’єкті.

автоматика на ворота зсувного типу

УСТАНОВКА АВТОМАТИКИ НА ВІДКАТНІ ВОРОТА

У нашому онлайн-каталозі доступні лише сертифіковані товари з Європи. Наші клієнти замовити  автоматику для воріт CAME та її професійну установку. Також відвідайте шоурум торгово-виробничого підприємства «БРАМА МАРКЕТ Львів» і отримайте безкоштовну консультацію від менеджера. Ми знаходимося за адресою – вул. ГОРОДОЦЬКА, 286 Б. Дзвоніть за телефонами: +38 067 112-18-69, +38 050 3562114.

Немає коментарів
Додати коментар