АВТОМАТИЧНІ ЗСУВНІ ВОРОТА ДЛЯ В’ЇЗДУ: ОГЛЯД ПОПУЛЯРНИХ ТА ДОСТУПНИХ ВУЛИЧНИХ СИСТЕМ ДЛЯ КОТЕДЖУ

virobnitstvo vIdkatnih vorIt

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Сучасні огорожі виробляються з найрізноманітніших матеріалів, що дає можливість обрати конструкцію згідно з умов користування, візуальної інтерпретації та вартості. Варто визначитись з вагомими плюсами та мінусами, щоб придбати дійсно надійну та функціональну огорожу для в'їзду.

ПЕРЕВАГИ ВУЛИЧНИХ ВІДКАТНИХ ВОРІТ: ЯК ОБРАТИ СУЧАСНУ АВТОМАТИЧНУ СИСТЕМУ

Зсувні конструкції відрізняються простим монтажем, завдяки тому що в їх основу закладений консольний механізм відкривання стулки. Захисне полотно рухається по горизонтальній роликовій каретці, встановленій на деякій відстані від землі. Завдяки тому що рейка виготовляється з оцинкованої сталі, консольні механізми безаварійні та надійні в роботі. Монтаж відкатних воріт виконується на фундаменті, а рухливе полотно кріпиться з використанням спеціальних анкерних болтів. Обираючи зсувні вуличні конструкції, Ви розглядаєте різні варіанти заповнення стулки — це можуть бути сталеві прути, сендвіч-панелі чи профіль, але варто зазначити вагомі переваги кожного з них. Переглянути фото дизайнерських огорож можна, перейшовши за посиланням: https://brama-market.lviv.ua/products/category/vidkatni-vorota-ryterna-alutech-doorhan.

krasivI vorota z profIlyu

  • В'їзні ворота з профнастилу — найбільш заощаджувальний варіант для організації заїзду на територію. Такі конструкції мають доступну ціну та відрізняються антикорозійними властивостями. Але варто мати на увазі, що профіль — матеріал, який легко піддається зламам чи деформації. Тому, у разі монтажу брам з цієї сировини, треба бути дуже обережним, щоб не довелося робити демонтаж всієї системи.
  • Вуличні ворота з сендвіч-панелей — енергоефективний варіант облаштунку в'їзного просвіту, але й найдорожчий. Широкий вибір декорування дозволить обрати будь-який дизайн для огорожі, які до мови, дуже невибагливі під час монтажу та не потребують постійного догляду.
  • Сучасні в'їзні ворота з оцинкованої сталі — консольні системи, що відрізняються унікальним оформленням та високими експлуатаційними показниками. Такі конструкції зносостійкі та мають захист від ржавіння. До числа найбільш розповсюджених моделей таких монолітних огорож відносять продукцію польського виробника Wisniowski.

zsuvnI vorota dlya domu

тел. 0671121869 тел. 0503562114

Якщо Ви шукаєте якісні та довговічні зсувні ворота для заміського будинку, то звертайтесь до фахівців компанії «БРАМА МАРКЕТ Львів». Офіційне представництво знаходиться за адресою: вул. Городоцька, 286 Б. Також, для Вас відкриті консультаційні лінії, де кваліфіковані менеджери допоможуть Вам з вибором унікальних огорож для в'їзду. Приїзжайте до нашого виставкового салону, щоб отримати можливість побачити реальні зразки продукції та оформити замовлення зі знижкою в 5%!

ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ:

- ГАРАЖНІ ВОРОТА

  - ГАРАЖНІ ВОРОТА -

- ВХІДНІ ДВЕРІ

- ВХІДНІ ДВЕРІ -

- ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА

- ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА -

- ВУЛИЧНІ ВОРОТА

- ВУЛИЧНІ ВОРОТА -

- ВІКНА, ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ

- ВІКНА, ТЕХНІЧНІ ДВЕРІ -

Немає коментарів
Додати коментар