АВТОМАТИЧНІ ВОРОТА НА ЗАВОД: ЧОМУ ВАРТО ПРИДБАТИ ПРОТИПОЖЕЖНУ СИСТЕМУ ВІД RYTERNA НА ПІДПРИЄМСТВО?

virobnitstvo promislovih vorIt


Для мінімізації наслідків відкритого вогню рекомендується встановити на промислові об’єкти спеціалізовані в’їзні конструкції. Випуском високоякісних та безпечних протипожежних воріт в цех займається литовський виробник Ryterna. Особливість систем полягає у тому, що вони здатні протистояти відкритому вогню в залежності від класу захисту протягом 30-60 хвилин. Виробництво промислових воріт доступне для отворів будь-якого розміру, у тому числі, нестандартного. Ручки для відкриття встановлюються з двох сторін полотна.


vigotovlennya vorIt dlya pIdpriEmstv


ЯКІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МАЮТЬ ЕЛЕКТРИЧНІ ВОРОТА ВІД ВИРОБНИКА RYTERNA?

Зазвичай протипожежна конструкція знаходиться у відкритому положенні та закривається лише у випадку небезпеки. Доступні дві моделі Thermoline - ВП-2 (межа вогнестійкості 30 хв) та ВП-1 (60 хв). Промислові ворота з сендвіч-панелей можна встановлювати на підприємствах та складах, які мають підвищені вимоги до пожежної безпеки. Основу конструкції складає гнучкий профіль з оцинкованої сталі. Монолітність досягається кріпленням профілю суцільним зварювальним швом та металевими заклепками. Таким чином, автоматичні ворота на завод повністю герметичні. Сендвіч-панелі утеплені плитами мінеральної вати між двома сталевими листами. Оскільки виготовлення воріт для підприємств потребує використання матеріалів високої міцності та надійності, моделі виробництва Ryterna відповідають європейським стандартам якості.


protipozhezhnI vorota v tseh


Встановлювати систему актуально при наявності великої кількості приладів та обладнання, при використанні верстатів під високою напругою та частими перевантаженнями електромережі. Крім того, вона незамінна на виробництвах та складах з горючими рідинами, хімічними реактивами, піротехнікою, синтетичними тканинами. При додатковому оснащенні електроприводом можна використовувати Thermoline як основну в’їзну систему. Промислові конструкції інших виробників можна подивитися на сайті «БРАМА МАРКЕТ Львів»: https://brama-market.lviv.ua/products/category/vorota-promyslovi-hormann-ryterna-alutech.Найбільш стійкою моделлю від Ryterna є Thermoline EI60 1 класу пожежної безпеки. Вона здатна протистояти вогню протягом години завдяки товщині панелі 150 мм. Механізм роботи досить простий, але ефективний: при виникненні спалаху спрацьовує автоматичний датчик (радар, фотоелементи), й система закривається. Можна використовувати ручний контроль стулки. Тобто, протипожежні конструкції Thermoline надійно локалізують вогнище до того, як приїде команда рятувальників. Герметизація сталевим профілем та ущільнювачем, що розширюється при нагріванні, стає бар’єром для проникнення диму у суміжні приміщення та надходження кисню до вогнища.


vIdkatnI vorota dlya skladu


Торгівельно-виробнича компанія «БРАМА МАРКЕТ Львів» пропонує асортимент в’їзних конструкцій, у тому числі, литовського виробництва. Клієнти можуть отримати корисну інформацію за контактними номерами: +380671121869 та +380503562114. Купити браму Ryterna з гарантованою знижкою можна у шоу-румі. Виставковий салон знаходиться за адресою: вулиця Городоцька, 286 Б. Продукція доставляється на об’єкт безкоштовно. Встановлення системи доступне у якості додаткової послуги. Також клієнти можуть замовити відкатні ворота для складу.


ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВИТИ: 


Немає коментарів
Додати коментар