ПОЛЬСЬКІ АНГАРНІ ВОРОТА ПРОЗОРОГО ТИПУ – СТИЛЬНЕ ТА ФУНКЦІОНАЛЬНЕ РІШЕННЯ ВІД ЗАВОДУ WISNIOWSKI

ПАНОРАМНІ СКЛАДНІ ВОРОТА WISNIOWSKI: ПРИКРАШАЮТЬ БУДІВЛЮ, ЗАХИЩАЮТЬ МАЙНО

Спеціалізовані в'їзні системи польського виробництва відомі своєю високою якістю, функціональністю, легкістю в користуванні та досконалим дизайном. Одними з найбільш простих у монтажі й експлуатації, а також візуально ефектних являються скляні ворота-гармошка, що призначені для оснащення габаритних прорізів. Якщо Ви бажаєте купити браму для установки в автомобільний салон, ангар або сучасний виставковий комплекс – радимо звернути увагу саме на дану модель. Монтаж конструкції складного типу може бути виконаний в тій будівлі, де з технічних причин не вдається закріпити секційно-підйомний чи консольний механізм. Досвідченим фахівцям заводу Wisniowski вдалося спроектувати скляну систему так, щоб вона успішно перекривала заїзд і герметизувала його, та при цьому не займала в приміщенні корисного простору. Бажаєте дізнатись про те, як функціонує польський механізм, що складається, та чому його так просто встановити? Ми із задоволенням розповімо про переваги представленої брами просто зараз!

Скляні ворота в ангар

ПРОЗОРІ ПРОМИСЛОВІ ВОРОТА ВІД ВИРОБНИКА WISNIOWSKI: СУЧАСНА КОМПАКТНА КОНСТРУКЦІЯ З ЧУДОВИМИ ПАРАМЕТРАМИ ТА МОЖЛИВОСТЯМИ

В'їзна система в форматі «гармошка» не просто так має попит серед власників приватних авіаційних ангарів, виставкових центрів та інших спеціалізованих закладів. Даний механізм дещо нагадує дверну стулку в тролейбусах і трамваях, оскільки складається так само компактно, однак може мати при цьому величезні розміри. Польські панорамні ворота, які доступні до замовлення за посиланням https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-promyslovi#callback, здатні перекрити собою заїзд завширшки до 12 метрів – варто лише правильно обрати їхню конфігурацію.

Важливою перевагою представленої конструкції є те, що вона не перевантажує перемичку та пристінки – тобто в обладнуваній будівлі не доведеться проводити важкі підготовчі роботи, укріплювати проріз тощо. Що стосується самої брами – вона також не потребуватиме виконання якихось особливих налаштувань і регулярного технічного обслуговування. Механізм являється стійким до зносу та спроектований з розрахунком на довгострокову безперебійну експлуатацію.

Тепер пропонуємо дізнатись, як відбувається виробництво воріт для ангара та виконується їх монтаж. Спочатку розглянемо матеріали й елементи, що використовуються в процесі виготовлення та збірки конструкції. Для створення стулок застосовуються небиткі прозорі вставки з натурального безпечного скла чи полікарбонату – їх поміщають в раму зі сталі. В якості деталей, що з’єднують вертикальні сегменти полотна один з одним, виступають петлі та спеціальні кріплення роликів і візків – при встановленні застосовується метод зварювання. Для того, щоб в’їзна система отримала здатність захищати будівлю від протягів і холоду, кожна стулка оснащується ущільнювачами двох типів – щітковими та прилеглими.

Скляні ворота в цех

Установка воріт в автосалон чи ангар виконується таким чином: до одвірка приєднують напрямний профіль, в якому розміщують візки з полотнами. В підлозі монтується рейка, що призначена для розташування в ній роликів – завдяки ним стулки будуть легко та успішно пересуватись. Завдяки паралельній установці напрямних угорі та внизу, полотна завжди знаходитимуться в стабілізованому вертикальному положенні.

Ворота зі скла виробництва Wisniowski матимуть саме ту конфігурацію, в якій вони зможуть ефективно перекрити зазначений заїзд. За умови керування системою вручну її стулки будуть виготовлені з вертикальних сегментів заввишки 2,5-4,5 м і завширшки 80-120 см. Якщо Ви бажаєте, щоб конструкція мала одне складне полотно, при його збірці використають від 2 до 6 секцій. Для більш популярної двостулкової модифікації застосують 3-12 прозорих сегментів. Таким чином можна обрати мало- чи великогабаритну в’їзну систему для перекриття прорізу завширшки від 1,7 до 12 м.

Що стосується дизайну воріт для ангара – він є досить мінімалістичним, оскільки скління має класичний вигляд і не декорується. А ось для рами пропонуються різноманітні варіанти стилізації: її можна вкрити імітаційною плівкою з оформленням «деревина» чи пофарбувати в будь-який колір з міжнародної палітри RAL.

Якщо Ви давно бажаєте купити преміальні ворота зі скла для облаштування приватного чи комерційного об’єкта – обов’язково скористайтесь спеціальною пропозицією в офіційному представництві заводу Wisniowski! Відвідайте виставковий салон «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» та оформіть замовлення під час візиту – ціна на обраний товар буде знижена на 10%!

Немає коментарів
Додати коментар